رفتن به مطلب

پر فروش ترین بازی های سال در steam

alidadashnejad
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

خیلی ممنون که نکته رو گفتید اصلا فکر نمی کردم 

درضمن نظر سنجی هم اگر چیز بیخودی بود که افراد مختلف نمی امدن بازی هاشون رو بگن و اقای حسینی هم توی تلگرام اعلامش نمی کرد 

پس بهتره در استفاده از کلمات و نحوه ی فکر تجدید نظر کنید چون به بقیه ی دوستانی که شرکت کردن دارید توهین می کنید 

====================================================================

من نظر خودمو گفتم! فقط یخورده تند گفتم. ببخشید! ولی هممون خیلی وقت ها کار های بیخودی انجام می دیم و از نظر من این نظرسنجی هم مثل اوناست. من چندین بار مثل این نظرسنجی رو پر کردم و وقتی اینجور نظرسنجی هارو می بینم ازشون در میرم! با این اوضاع فروم هم که آدم سردرگم میشه رقبت برای پست گذاشتن و نظر دادن کم میشه.

لینک به دیدگاه

من نظر خودمو گفتم! فقط یخورده تند گفتم. ببخشید! ولی هممون خیلی وقت ها کار های بیخودی انجام می دیم و از نظر من این نظرسنجی هم مثل اوناست. من چندین بار مثل این نظرسنجی رو پر کردم و وقتی اینجور نظرسنجی هارو می بینم ازشون در میرم! با این اوضاع فروم هم که آدم سردرگم میشه رقبت برای پست گذاشتن و نظر دادن کم میشه.

بله کاملا متوجه هستم و خواهش می کننم 

سلام دوستان یه سوال داشتم یه خورده بی ربطه ولی مربوط به استیمه

وقتی خود برنامه استیم میخواد چیزی مثل بازی یا آپدیت رو دانلود کنه نیاز به وصل v.p.n هستش؟

کلا در چه مواقعی باید وصل باشه؟

نه برای دانلود نیاز به قند شکن نیست 

ولی برای استفاده از بقیه قابلیت های استیم نیاز هست 

لینک به دیدگاه

با سلام. بنده 3 نکته را متذکر صاحب این تاپیک می شوم:

سهم استیم از هر فروش 30% می باشد لینک

استیم خودش بخش بیشترین فروش داره لینک

uplay و GOG (مثلا) رقیب استیم هستند. یعنی بازی های Ubisoft و CD Project Red هم در استیم هم در پلتفرم های شخص ثالث دیگر به فروش می رسد و این که بگوییم بازی های یوبیسافت در استیم فروش ندارند کاملا اشتباه است. Uplay هنوز برای رسیدن به استیم خیلی کار داره.

دوستان استیمی اگر تمایل دارند من را ادد کنند: لینک پروفایل

نظرسنجی هم پر نکردم چون به نظرم چیز بیخودی بود.

بیخود این پست فیلسوفانت بود :دی

خوب بی خوده نکته هاتو بگو درمورد چیزی ک به نظرت بی خوده نظر نده ... یه سری سواله جواب داره ... با نظرات همدیگه اشنا میشند دوستان ببینند گیمرای دیگه نظرشون چیه .... حقمونه تو این مرز و بوم کسی حق نداره ازادانه نظرش رو بگه وگرنه امثال شما میگفتن خیلی چیز بی خودیه :دی

مثل خودتون تند جواب دادم.

لینک به دیدگاه

بیخود این پست فیلسوفانت بود :دی

خوب بی خوده نکته هاتو بگو درمورد چیزی ک به نظرت بی خوده نظر نده ... یه سری سواله جواب داره ... با نظرات همدیگه اشنا میشند دوستان ببینند گیمرای دیگه نظرشون چیه .... حقمونه تو این مرز و بوم کسی حق نداره ازادانه نظرش رو بگه وگرنه امثال شما میگفتن خیلی چیز بی خودیه :دی

مثل خودتون تند جواب دادم.

/: 

الان امثال من هستن که نمی گذارن بقیه نظرشون رو آزادانه بگن! کاملا معلومه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...