رفتن به مطلب

سیستم گیمینگ حرفه ای

اشتراک گذاری

Recommended Posts

1-خوب رو ماینتور فول اچ دی میشه 4k 2k زد درسته کیفت مانیتور 4k نداره ولی گرافیکش خیلی بهتر میشه و صرفا من این fhd رو برا چند سال دیگ میخوام که اون موقع شاید ضعیف شه بکار بیاد

یعنی یجور آینده نگری محسوب میشه

2-این چیزی که گفتید من تو اینترنت ندیدم جای نوشته باشه ساپورت نمکینه اگ لینک دارید ممنون میشم بدید

درسته تو بعضی بازیا کار نمیکنه

تو بعضی بازیم باید رو 4k بزاری تا 2 هستش کار کنه

مصرف زیادیم داره یه پاور 1000 میخواد حداقل  :D

تا چند سال آینده هم برای فول اچ دی کم نمیاره ( بعد از اون اصلا کم بیاره راهی نیست این 980TI بهترین کارت گرافیک برای بازی هست تایتان X گرونه R9 290X2 هم 2 هسته ای هم پر مصرف )

برای اون دایرکس 12 : هنوز هیچ کارت گرافیکی دایرکس 12 رو به صورت کامل پشتیبانی نمیکنه . باز سری 7000 ای ام دی به بعد اوضاعشون از کارتهای انویدیا بهتره . در واقع اگر دایرکس 12 سه لول داشته باشه لول یک انویدیا لول دو ای ام دی لول سه هم ..... .

لینک به دیدگاه

1-خوب رو ماینتور فول اچ دی میشه 4k 2k زد درسته کیفت مانیتور 4k نداره ولی گرافیکش خیلی بهتر میشه و صرفا من این fhd رو برا چند سال دیگ میخوام که اون موقع شاید ضعیف شه بکار بیاد

یعنی یجور آینده نگری محسوب میشه

2-این چیزی که گفتید من تو اینترنت ندیدم جای نوشته باشه ساپورت نمکینه اگ لینک دارید ممنون میشم بدید

درسته تو بعضی بازیا کار نمیکنه

تو بعضی بازیم باید رو 4k بزاری تا 2 هستش کار کنه

مصرف زیادیم داره یه پاور 1000 میخواد حداقل :D

دوست عزیز خودتون بنظر با مشکلات این کارت آگاهی دارید ولی باز هم بهش رقبط نشون میدید؟

دوست من یکی از مدیران AMD‏ طبق یک بیانیه رسمی اعلام کرد که کارتی که 100% از DX12 پشتیبانی بکنه تا کنون ساخته نشده و وجود نداره!

یعنی هیچ یک از کارت های گرافیک موجود در بازار از هر دو شرکت nVIDIA ‎‎& AMD‏ از DX12 بطور 100% پشتیبانی نمیکنه!

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

دوست گلم در کل اگه انویدیا رو می پسندین همون 980ti بهترین انتخابه.و در حال حاضر بهترین گرافیک تک هسته ای هستش (بعد از Titanx :D )

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خودتون بنظر با مشکلات این کارت آگاهی دارید ولی باز هم بهش رقبت نشون میدید؟

دوست من یکی از مدیران AMD‏ طبق یک بیانیه رسمی اعلام کرد که کارتی که 100% از DX12 پشتیبانی بکنه تا کنون ساخته نشده و وجود نداره!

یعنی هیچ یک از کارت های گرافیک موجود در بازار از هر دو شرکت nVIDIA ‎‎& AMD‏ از DX12 بطور 100% پشتیبانی نمیکنه!

منم فقط دارم تحقیق میکنم و طرف هیچ یک از شرکت ها نیستم

فعلا هم میخوام منتظر بمونم تا اون ور سال ببینم

کارتی هست 100 درصد ساپورت کنه؟

یا کارتی تولید میشه؟!!

لینک به دیدگاه

چیزی که منو مشکوک کرده، نتایجی هست که تو سایت های معتبر دیدم!

مثلا gpuboss به 980ti امتیاز 9.7 داده ولی به 295x2 فقط 7.6 داده.

تو تمام تست هایی هم که گذاشته 980ti سرتر بوده.

یا مثلا تو یه سایت دیگه این تست ها رو انجام داده بود:

100_72_3440x1440-benchmarked-amd-radeon-

100_45_3440x1440-benchmarked-amd-radeon-

100_44_3440x1440-benchmarked-amd-radeon-

تو بعضی خا میانگین 295x2 بهتره! ولی تو مینیموم ها 980ti وضعیت بهتری داره.(تو تو روان بازی کردن این مینیموم ها خیلی مهم تره)

بله متاسفانه .

مینیموم فریم و همین طور بازه بالا و پایین در کارتهای انویدیا بهتر و به نوعی بازی روانتر هست . البته درایور جدید مقداری از مشکلات رو حل کرده !

لینک به دیدگاه

منم فقط دارم تحقیق میکنم و طرف هیچ یک از شرکت ها نیستم

فعلا هم میخوام منتظر بمونم تا اون ور سال ببینم

کارتی هست 100 درصد ساپورت کنه؟

یا کارتی تولید میشه؟!!

نه دوست من سوءتفاهم شده، بنده شما رو به طرفداری از هیچ کدوم از شرکت ها محکوم نکردم.

بله قطعا اونور سال کارتهایی که 100% از DX12 پشتیبانی کنند تولید و وارد بازار میشن.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

نه دوست من سوءتفاهم شده، بنده شما رو به طرفداری از هیچ کدوم از شرکت ها محکوم نکردم.

بله قطعا اونور سال کارتهایی که 100% از DX12 پشتیبانی کنند تولید و وارد بازار میشن.

موفق باشید.

دقیقا !

استارتر گرامی شما یک 390 بگیر و خودت رو راحت کن !

تا هم در فول اچ دی مشکلی نداشته باشی هم اگر خواستی کارتت رو بفروشی و کارت دایرکس 12 بگیری ضرر زیادی نکنی !

لینک به دیدگاه

الان من گیج شدم یعنی 980 هم بعد 2 3 سال از رده خارجه؟

شما اگر قرار باشه اینجوری فکر بکنی باید تا اخر عمر هیچ قطعه ای نخری! چون هر روز یه مدل جدید میاد!!!!!

لینک به دیدگاه

دوست گلم در کل اگه انویدیا رو می پسندین همون 980ti بهترین انتخابه.و در حال حاضر بهترین گرافیک تک هسته ای هستش (بعد از Titanx :D )

Zotac amp extreme 980ti توی همه ی تست ها زده تیتان ایکس رو پکونده.

فقط تنها تفاوتش حجم حافظه کمترش نسبت به تیتان ایکسه.

Sent from my HUAWEI G525-U00 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

Zotac amp extreme 980ti توی همه ی تست ها زده تیتان ایکس رو پکونده.

فقط تنها تفاوتش حجم حافظه کمترش نسبت به تیتان ایکسه.

Sent from my HUAWEI G525-U00 using Tapatalk

منظور من مقایسه مدل های ریفرنس بود. :)

طبیعییه که بعضی برندهاش از titan x هم بهتر باشن. چون تفاوت مدلهای ریفرنس این دو تا هم حدود 10% بیشتر نیست. :) (*) :cool:

ویرایش شده توسط Hossein74
لینک به دیدگاه

دوستان من تحقیق کردم از گرافیکای زیر کدومو انتخاب میکنید اگ شما باشید

giga g1 980 ti

evga 980 ti hybird

?

پنچمارکشونو لطف میکنید بدید

لینک به دیدگاه

Evga 980ti hybrid

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

درسته خودم یه تحقیق کردم عالیه از همه نظر خوبه 

فقط گارانتیش تو ایران چیه؟

لینک به دیدگاه

من تجربه درباره گارانتی ندارم شرمنده

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...