رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، ASTS گفته است :

همینطوریش همش با ابر و باد درگیریم (البته چند روزیه رفع شده) دیگه اونو بردارند که هیچی دیگه.

بهتره یه اپلودسنتر با قابلیت نگهداری همیشگی فایل معرفی کنند اونجا آپلود کنیم و اینجا لینک بذاریم یا اینکه منابع سایت رو ارتقا بدند.

آره دیگه

این یه نمونه برای مثال

1.PNG.da6fd9bbf337f3481b1a7928c2c72dc6.PNG

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

یک انتقاد دارم از لیون کامپیتور

قبلنا یه محصولی رو سفارش میدادم نهایتا تا سه روز تحویل میگرفتم اما بنده 11 فروردین یک مانیتور سفارش دادم و متاسفانه تا کنون ارسال نشده

بنده دیروز با واحد پیگیری سفارشات تماس گرفتم ایشون گفتن "تعطیلاته عزیز من مال شما فقط چند روزه ما سفارش داریم ار 28 اسفند هنوز ارسال نشده شما که فقط یه هفته است  و حداقل شاید تا چند روز دیگه کالای شمارو ارسال کنیم" این دلیل ایشون برای ارسال نشدن کالا بود 

بنده هر سفارشی داشتم از لیون بوده بخاطر اقای حسینی ودقت و سرعت عملشون  ولی فک نکنم بعدا از لیون سفارش بدم حتی اگه مجبور باشم

بنده متوجه هستم که تعطلایت هست اما یعنی انقدر حجم کالا ها زیاده که نمیشه ارسال کرد؟ یا باید اینطور پاسخ بنده رو بدن ؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

قبلنا یه محصولی رو سفارش میدادم نهایتا تا سه روز تحویل میگرفتم اما بنده 11 فروردین یک مانیتور سفارش دادم و متاسفانه تا کنون ارسال نشده

بنده دیروز با واحد پیگیری سفارشات تماس گرفتم ایشون گفتن "تعطیلاته عزیز من مال شما فقط چند روزه ما سفارش داریم ار 28 اسفند هنوز ارسال نشده شما که فقط یه هفته است  و حداقل شاید تا چند روز دیگه کالای شمارو ارسال کنیم" این دلیل ایشون برای ارسال نشدن کالا بود 

بنده هر سفارشی داشتم از لیون بوده بخاطر اقای حسینی ودقت و سرعت عملشون  ولی فک نکنم بعدا از لیون سفارش بدم حتی اگه مجبور باشم

بنده متوجه هستم که تعطلایت هست اما یعنی انقدر حجم کالا ها زیاده که نمیشه ارسال کرد؟ یا باید اینطور پاسخ بنده رو بدن ؟

پیرو صحبت این دوستمون بنده هنوز که هنوزه هاردی که نزدیک ۱ ماهه سفارش دادم رو دریافت نکردم اما ایکاش فقط دریافت نکردنش بود اون سری پیگیر شدم گفتن که این کالا موجود نیست(جالب اینکه روزی که سفارش میدادم زنگ زدم پرسیدم و چک کردم که موجود هست یا نه که موجود بود و پرسیدم الان سفارش بزنم برای فردا میرسه یا خیر که جواب مثبت بود) و باید هزینه بیشتری بپردازید، اگر کالا رو نداشتن میگفتن نداریم و هی من رو سر نمیچرخوندن تا الان کالا نزدیک ۲۰۰ تومن افزایش قیمت خورده و میگن باید به قیمت جدید بپردازید در حالی که ۱ ماهه که سفارش دادم(اگر لطف میکردند همون موقع اعلام میکردند که موجود نیست بنده از جای دیگه با قیمت یکسان تهیه میکردم واین اتفاق نمیفتاد لازم به ذکر میدونم که به خاطر خوشقولی لیون تو خرید های قبلی تصویر مثبتی داشتم اما این تصویر دچار ایراد و سیاهی شده و باعث شده در خرید های آتی لیون جایگاه پایین تری نسبت به باقی روش ها داشته باشه)

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MojArch گفته است :

پیرو صحبت این دوستمون بنده هنوز که هنوزه هاردی که نزدیک ۱ ماهه سفارش دادم رو دریافت نکردم اما ایکاش فقط دریافت نکردنش بود اون سری پیگیر شدم گفتن که این کالا موجود نیست(جالب اینکه روزی که سفارش میدادم زنگ زدم پرسیدم و چک کردم که موجود هست یا نه که موجود بود و پرسیدم الان سفارش بزنم برای فردا میرسه یا خیر که جواب مثبت بود) و باید هزینه بیشتری بپردازید، اگر کالا رو نداشتن میگفتن نداریم و هی من رو سر نمیچرخوندن تا الان کالا نزدیک ۲۰۰ تومن افزایش قیمت خورده و میگن باید به قیمت جدید بپردازید در حالی که ۱ ماهه که سفارش دادم(اگر لطف میکردند همون موقع اعلام میکردند که موجود نیست بنده از جای دیگه با قیمت یکسان تهیه میکردم واین اتفاق نمیفتاد لازم به ذکر میدونم که به خاطر خوشقولی لیون تو خرید های قبلی تصویر مثبتی داشتم اما این تصویر دچار ایراد و سیاهی شده و باعث شده در خرید های آتی لیون جایگاه پایین تری نسبت به باقی روش ها داشته باشه)

بنده امروز تماس گرفتم مجدد گفتن که ارسال نشده یکم تند حرف زدم گفتن ا ببخشید هواسمون نبوده ارسال کردیم و قرار بوده از طریق ایمیل کد پیگیری برام بیاد ولی از ساعت 11 منتظر کد پیگیری هستم که خبری نشده !!!

قبلنا اقای حسینی بود حداقل پیگیری میکردن ولی مدتهاست که خبری از اقای حسینی توی انجمن نیست 

oata_untitled.png

ویرایش شده توسط amin_naja(امین پناهی زاده)
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

بنده امروز تماس گرفتم مجدد گفتن که ارسال نشده یکم تند حرف زدم گفتن ا ببخشید هواسمون نبوده ارسال کردیم و قرار بوده از طریق ایمیل کد پیگیری برام بیاد ولی از ساعت 11 منتظر کد پیگیری هستم که خبری نشده !!!

قبلنا اقای حسینی بود حداقل پیگیری میکردن ولی مدتهاست که خبری از اقای حسینی توی انجمن نیست 

oata_untitled.png

۶٬۹۹۰٬۰۰۰ تومان    بله قیمت مانیتور تغییر کرده امروز چک کردم

پس بخاطر همینه دارن دست دست میکنن من دقیقا قبل از سفارش تماس گرفتم موجودی و قیمت رو چک کردم گفتن هم موجوده هم همین قیمته حالا که 10 روز از سفارش گذشته و ارسال نشده قیمت  افزایش پیدا کرده 

واقعا یه نفر نیست پاسخ بده ؟!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

سلام جناب پناهی زاده عزیز وقت شما بخیر باشه، قربان شماره سفارشتون رو به من بدین برای شما پیگیری می‌کنم

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، MojArch گفته است :

سلام صبح شما بخیر باشه، لطفا شماره سفارشتون رو به من بدین برای شما پیگیری میکنم در اسرع وقت

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، CRM گفته است :

سلام جناب پناهی زاده عزیز وقت شما بخیر باشه، قربان شماره سفارشتون رو به من بدین برای شما پیگیری می‌کنم

سلام

صبح شمام بخیر توی تصویری که فرستادم مشخص هستش

1228 شماره سفارش بنده هستش

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

سلام

صبح شمام بخیر توی تصویری که فرستادم مشخص هستش

1228 شماره سفارش بنده هستش

جناب پناهی به بنده وقت بدین من حداکثر تا ساعت ۱۱ برای شما پیگیری میکنم، من نیکبخت هستم بخش ارتباط با مشتریان

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، CRM گفته است :

جناب پناهی به بنده وقت بدین من حداکثر تا ساعت ۱۱ برای شما پیگیری میکنم، من نیکبخت هستم بخش ارتباط با مشتریان

واقعا ممنون میشم پیگری کنید اقای نیکبخت 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

حداکثر تا ۱۱ بهتون نتیجه پیگیری رو اعلام میکنم جناب پناهی خیالتون راحت باشه 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

جناب پناهی عزیز این شماره پیگیری 189319801900070000684111 خدمت شما ، من از شما بابت مسائلی که پیش اومده عذر خواهی میکنم 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، CRM گفته است :

جناب پناهی عزیز این شماره پیگیری 189319801900070000684111 خدمت شما ، من از شما بابت مسائلی که پیش اومده عذر خواهی میکنم 

واقعا ممنونم از پیگیریتون اقای نیکبخت

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، CRM گفته است :

سلام صبح شما بخیر باشه، لطفا شماره سفارشتون رو به من بدین برای شما پیگیری میکنم در اسرع وقت

دوست عزیز قبلا شماره سفرش رو براتون فرستادم!
اما حسب احترام به شما اینبار هم براتون ارسال میکنم

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

خداوکیلی چه بلایی سر مجنتو آودرین ؟!

گزینه " کوکی " کجاست ، هر باید دوباره لاگین کنیم خسته شدیم

لینک به دیدگاه

به به شاهکار جدید لیون کامپیوتر :  " دستکاری نمودار تغییرات قیمت "

2064902863_Screenshot_2019-05-29G602.thumb.png.b9abf31ae8162e43b72d118298dbba2a.png

بله ، فکر کنیم نمودار مقدار سینوس زاویه تتا هست نه قیمت !!!

من الان یه هفته هست قیمت رو چک میکنم قیمت از 540 تومن تکون نخورده ، ولی نمودار قیمت بین 501 تا 540 موج سینوسی گرفته.

پ.ن : مطعن باشین با این کارها هیچ فروشگاهی به موفقیت نرسید تنها ، اعتبار و اعتماد خودتون رو از بین می برید، سال ها زمان میبره تا یه اعتماد به دست بیاد ولی به راحتی از بین میره.

لینک به دیدگاه

سلام

واقعا خیلی متاسف هستم

دیگه هر جا تو این کشور شده مافیا بازی؟؟؟

یعنی انقدر از نظر سطح رفتار و کردار کوچیک شدیم بخاطر روشنگری برای استفاده کننده فروم پست من پاک بشه؟!؟!؟!؟!؟!؟

بخاطر ویژه شده یک کاربر راحت هرکاری خواست میتونه کنه؟؟

توی این تاپیک پست گذاشتم درمورد اکانت بازی هکی که کلابرداری هست و خریدار به شدت ضرر میکنه اصلا کار درستی نیست

ودر مورد خرید اکانت دست دوم که به راحتی میتونه فروشنده سر خریدار کلاه بذاره

بدون تذکرو.....پست من پاک شده 

مدیریت لطفا بفرمایید چرا؟

ویرایش شده توسط mahdix3
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، mahdix3 گفته است :

سلام

واقعا خیلی متاسف هستم

دیگه هر جا تو این کشور شده مافیا بازی؟؟؟

یعنی انقدر از نظر سطح رفتار و کردار کوچیک شدیم بخاطر روشنگری برای استفاده کننده فروم پست من پاک بشه؟!؟!؟!؟!؟!؟

بخاطر ویژه شده یک کاربر راحت هرکاری خواست میتونه کنه؟؟

توی این تاپیک پست گذاشتم درمورد اکانت بازی هکی که کلابرداری هست و خریدار به شدت ضرر میکنه اصلا کار درستی نیست

ودر مورد خرید اکانت دست دوم که به راحتی میتونه فروشنده سر خریدار کلاه بذاره

بدون تذکرو.....پست من پاک شده 

مدیریت لطفا بفرمایید چرا؟

شما چرا اینقدر پیگیر هستید؟

تاپیک ایشون پاک بشه کلی سایت داخلی هستند که اکانت می‌فروشند

لینک به دیدگاه

داستان میگی اقا!؟!؟!؟

اول اینکه کی پست پاک کرده هر کسی پاک کرده رو راست میگم آدم عادلی نبوده.چون میدیده یوزها دارن ضرر میکنن جلو روشنگری گرفته

درسته من یک یوزر معمولی اما انجمن قوانین مگه نداره هر جور دوست داره میتونه رفتار کنه؟

من نگفتم پاک بشه تاپیک قصدم این بود با دیدن پست دوستان درست تصمیم بگیرن

بعد من توضیح کامل دادم چرا اکانت هکی و دست دوم نیاید خرید با علمش و حساب کتاب تا حداقل دوستان بخونن سر شون کلاه نره به منم زیانی نمیرسه اما سود اینه که چند نفر میبینم حرص از خرید اشتباه نمیخورن

مدیریت بفرمایید چرا پست پاک شده ؟

ویرایش شده توسط mahdix3
لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، mahdix3 گفته است :

داستان میگی اقا!؟!؟!؟

اول اینکه کی پست پاک کرده هر کسی پاک کرده رو راست میگم آدم عادلی نبوده.چون میدیده یوزها دارن ضرر میکنن جلو روشنگری گرفته

درسته من یک یوزر معمولی اما انجمن قوانین مگه نداره هر جور دوست داره میتونه رفتار کنه؟

من نگفتم پاک بشه تاپیک قصدم این بود با دیدن پست دوستان درست تصمیم بگیرن

بعد من توضیح کامل دادم چرا اکانت هکی و دست دوم نیاید خرید با علمش و حساب کتاب تا حداقل دوستان بخونن سر شون کلاه نره به منم زیانی نمیرسه اما سود اینه که چند نفر میبینم حرص از خرید اشتباه نمیخورن

مدیریت بفرمایید چرا پست پاک شده ؟

سلام ، چون صاحب تاپیک صاحب اختیار هست چه از لحاظ قیمت چه از لحاظ محتوا و دیگران خودشون عقل کافی دارن که اشتباه نکنن و تصمیم به خرید بگیرن و نیازی نیست شما توضیح بدی. و اگه به گفته شما کلاه سرشون هم رفت باز مقصر خودشون هستن چون میدونستن هکی هست. دلیل پاک شدن پیام شما هم طبق‌ قوانین بوده. اختلال ایجاد کردن توی تاپیک دیگران. مدیران انجمن هم به همین دلیل پاک کردن. ادم هرچقدر پول بده اش میخوره ، وقتی حسابی که توش بالای ۱ میلیون بازی هست‌ رو ۹ هزار تومان میخره کسی اصولا باید بدونه که صاحب حساب نیست و برای تجربه کردنش‌ فقط‌ داره مبلغ کمی‌ میده اگه غیر از این‌ باشه باید به عقل خودش شک کنه.

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

سلام ، چون صاحب تاپیک صاحب اختیار هست چه از لحاظ قیمت چه از لحاظ محتوا و دیگران خودشون عقل کافی دارن که اشتباه نکنن و تصمیم به خرید بگیرن و نیازی نیست شما توضیح بدی. و اگه به گفته شما کلاه سرشون هم رفت باز مقصر خودشون هستن چون میدونستن هکی هست. دلیل پاک شدن پیام شما هم طبق‌ قوانین بوده. اختلال ایجاد کردن توی تاپیک دیگران. مدیران انجمن هم به همین دلیل پاک کردن. ادم هرچقدر پول بده اش میخوره ، وقتی حسابی که توش بالای ۱ میلیون بازی هست‌ رو ۹ هزار تومان میخره کسی اصولا باید بدونه که صاحب حساب نیست و برای تجربه کردنش‌ فقط‌ داره مبلغ کمی‌ میده اگه غیر از این‌ باشه باید به عقل خودش شک کنه.

نادانی در چه حد تبلیغ دزدی مونده بود آزاد بشه فقط 

کی گفته صاحب تاپیک همه کاره هست قوانین یعنی ولش .مدیریت سایت اینجوریه واقعا؟؟؟؟؟؟

ادم نادان این حرف میزنه یارو امدیم جنس دزدی یا اسلحه ...داره میفروشه مثل اکانت دزدی ...کسی نباید صداش در بیاد

کسی میدونه حقیقت چیه باید حرفش بزنه مثل کسی میخواد سر مردم شیره بماله! بقیه میبینن میفهمن  انتخاب میکنن

پست من انقدر توضیحاتش روشن کننده بوده در مورد اکانت هکی و دست دوم بازیها از ترس خیلیها پاک شده 

اگر راست میگید پست برگردانید مردم بخونن بدونن واقعیت رو خودشون عقل دارن انتخاب میکنن

پست من مثل راهنمایی خرید بوده چیز غیر قانونی نبوده

شما نمیخواد درس دزدی بدی

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، mahdix3 گفته است :

کی گفته صاحب تاپیک همه کاره هست قوانین یعنی ولش .مدیریت سایت اینجوریه واقعا؟؟؟؟؟؟

ادم نادان این حرف میزنه یارو امدیم جنس دزدی یا اسلحه ...داره میفروشه مثل اکانت دزدی ...کسی نباید صداش در بیاد

کسی میدونه حقیقت چیه باید حرفش بزنه مثل کسی میخواد سر مردم شیره بماله! بقیه میبینن میفهمن  انتخاب میکنن

پست من انقدر توضیحاتش روشن کننده بوده در مورد اکانت هکی و دست دوم بازیها از ترس خیلیها پاک شده 

اگر راست میگید پست برگردانید مردم بخونن بدونن واقعیت رو خودشون عقل دارن انتخاب میکنن

شما نمیخواد درس دزدی بدی

من مدیر نیستم که چیزی رو برگردونم 😂 اگه هرچیزی هم اینجا دزدی باشه یا غیر قانونی از اول تاپیکش تایید نمیشه و توی انجمن قرار نمیگیره. حالا مدیر رو تگ میکنم تا جوابتو بده در مورد درس دزدی و حرفات.

@Hamed

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، mahdix3 گفته است :

شما نمیخواد درس دزدی بدی

برای کالای دزدی یا ممنوعه مطابق قوانین کشور، تاپیک بسته و پاک میشه.

پست راهنمای خرید را می توانید در تاپیک جداگانه برای راهنمایی بقیه کاربران بزنید. نمی توانید داخل تاپیک فروش دیگران راهنمای خرید بزنید.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

برای کالای دزدی یا ممنوعه مطابق قوانین کشور، تاپیک بسته و پاک میشه.

پست راهنمای خرید را می توانید در تاپیک جداگانه برای راهنمایی بقیه کاربران بزنید. نمی توانید داخل تاپیک فروش دیگران راهنمای خرید بزنید.

دوست من حرف شما متین این کارم دارم میکنم!

اما شما به من بگو اکانت هکی دزدیه یا نه؟این مرز مشخص میکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...