رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 24 بهمن 1398 در 14:51، Pooriya1886 گفته است :

@CRM

بنده دوشنبه روی سایت سفارش ثبت کردم و پرداخت کردم  تهران هستم و اگر میخواستم تا هفته اینده صبر بکنم که جنسام دستم برسه  فلج نبودم میرفتم حضوری خرید میکردم  دو رورزه دارم تماس میگیرم 5 قلم جنس رو نتونستن برای بنده با هزینه خودم پیک بکنن  اخرشم امروز به من گفتن تا ساعت 3 دستم میرسه الانم تماس میگیرم تلفن گویا میگه که ساعت کاری فروشگاه تموم شده این رفتار همکارای شما با مشتری  درسته ؟؟؟ کجای دنیا همچین رفتاری  با مشتری موجهه منو جلوی مشتریم بد قول کردین  به بنده توضیح بدین گه دفعات بعدی چرا من باید از شما خرید بکنم ؟

سلام دوست من وقت شما بخیر باشه ، عزیز بابت تجربه ای که داشتین متاسفیم ، برای من اطلاعات سفارشتون رو به شماره 09101423070 داخل تلگرام و یا واتس اپ ارسال کنید سریعا برای شما پیگیری میکنم 

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در در 16 بهمن 1398 در 15:35، hosin گفته است :

سلام

لطفا وقتی جنسی روی سایت قرار میدین و میزنید گارانتی 2 ساله بعد از گارانتیش 1 سال گذشته و بعد قبول هم نمیکنید حداقل چک کنید بعد موجودیتون رو روی سایت قرار بدین که مشکل برای ما پیش نیاد :)

من جنس تحویل مشتری میدم  با گارانتی دو ساله بعد از چند ماه میاد و میگه گارانتیش 1 سالس  البته اشکال از من بوده که مثل همیشه به لیون اعتماد کردم و کارت گارانتی چک نکردم

به هر حال اخرین خرید من در این فروشگاه بود

دوست عزیز سلام وقت شما بخیر باشه ، عزیز اطلاعات سفارشتون رو برای من به شماره 09101423070 داخل تلگرام و یا واتس اپ ارسال کنید ، مدت گارانتی رو برای شما پیگیری میکنم اگر امکانش باشه این مدت رو بیشتر میکنیم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

@CRM

سلام

همینکه تاپیک قفل میکنید و وقتی خودتون پست میدید باز میکنید یه جورایی توهین به شعور کاربران به حساب میاد درسته برای اینکه قضیه بیشتر کش پیدا نکنه و امواج منفی برای لیون منتشر نشه اینکارو میکنید که طبیعیه که با قفل کردن تاپیک و پیگیری قضیه سعی در حلش دارید و اعلام نتیجه بکنید مشکلی نداره ولی وقتی فقط خودتون تاپیکو باز میکنید جواب میدید و میبندید و سایرین نمیتونن حتی جواب پست شما رو بدن این دیگه غیرقابل قبوله ، همین لیونی که به خاطرش عضو شدیم و فعالیت کردیم یکی از ویژگیهاش همین بود اما چند ساله مخصوصا اواخر که شدیدتر شده قفل تاپیکهای مخالفه ،

همین که آقای حسینی هیچ پستی نمیدن نشان از اینه که حتی به فروم هم سر نمیزنن مشغله همه دارن حتی کسی که بیکاره بازم یه کاری براش پیش میاد یعنی موسس لیون کامپیوتر نمیتونه واسه دادن یه پست وقت بزاره ولی واسه تبلیغات اینستا یا غیره وقت دارن ؟!!! 

یه زمانی بود خودشون تاپیک آغاز میکردن یا به مشکلات فروم رسیدگی میکردن خوب مشغلشون زیاد شده کمتر سر میزنن ولی خودمون خیلی خوب میدونیم بعد از تب و تاب ماینینگ سال 96 دیگه اینجا نیستن و ادارشو واگذر کردن و شخصا تو راس امور نیستنو فقط اسمشون مونده !!! حتی تو یکی از شو آفهای اینستا که در اینجا تاپیک زده شده بود همین حرفو به کاربر آغاز کننده تاپیک زدم و گفتن بهشون پیام میدن (نمیدونم زا طریق اینستا یا ...) و حتما میان تو اون تاپیک پست میدن که اون تاپیک مدتی دنبال کردم و خبری نشد البته شاید پست دادن و بنده ندیدم ولی در کل چندین ساله مخصوصا اواخر لیون به کاربرها اهمیت قبل نمیده این احساس خیلی از کاربرانه و تنها بنده نیستم واسه همینه کسی دل و دماغ فعالیت نداره ، خیلی از کاربران هم به خاطر جو دوستی و خانوادگی لیون عضو شده وگرنه چیزی که زیاده انجمنه که خوب اواخر حسش خیلی کمرنگتر از گذشته شده

خلاصه کردم موفق و سربلند باشید

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

سلام

شب 21 اسفند یک سفارش موس پد ثبت کردم. روز 22 اسفند دیدم اعلامیه زدین از 22 اسفند سفارش ها 17 فروردین ارسال میشه. تماس گرفتم گفتن شرکت که موس پد رو ازش میگیرم بسته است! سفارش شما هم میشه 17 فروردین. اگرم خواستین می تونیم پولتون رو مرجوع کنیم

چند سوال!

1. مگه موجودی فروشگاه سایت شما موجودی انبارتون نیست؟ اگر قرار باشه از بیرون تهیه کنید به نظرم باید به مشتری اعلام کنید. مثل دیجی کالا که میگه تهیه کننده یکی دیگه است

2. روز 21 اسفند ثبت کردم قاعدتا من شامل این قضیه نباید می شدم. چون قبل از اعلامیه این کار رو کردم

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، T_L_O_T_D گفته است :

سلام

شب 21 اسفند یک سفارش موس پد ثبت کردم. روز 22 اسفند دیدم اعلامیه زدین از 22 اسفند سفارش ها 17 فروردین ارسال میشه. تماس گرفتم گفتن شرکت که موس پد رو ازش میگیرم بسته است! سفارش شما هم میشه 17 فروردین. اگرم خواستین می تونیم پولتون رو مرجوع کنیم

چند سوال!

1. مگه موجودی فروشگاه سایت شما موجودی انبارتون نیست؟ اگر قرار باشه از بیرون تهیه کنید به نظرم باید به مشتری اعلام کنید. مثل دیجی کالا که میگه تهیه کننده یکی دیگه است

2. روز 21 اسفند ثبت کردم قاعدتا من شامل این قضیه نباید می شدم. چون قبل از اعلامیه این کار رو کردم

هیچی توی انبار موجود نیست

لینک به دیدگاه

احتکار

احتکار

و سو استفاده از موجود نبودن اجناس در بازار

لینک به دیدگاه

پیغام خصوصی ها رو از کجا باید بخونم ؟ خیلی گیج کنند ه اس فروم جدید 

لینک به دیدگاه

اگه رنک ناظم انجمن به کسی میدید، باید از روی شایستگی باشه نه اینکه مثلا چون طرف از ادمین های قدیمیه هر رنکی حال کرد بگیره. منظورم از شایستگی برای ناظم انجمن بودن اینه که حداقل ۱-روابط عمومی خوبی داشته باشه ۲-بچه سال لجباز نباشه ۳-آدم پخته ای باشه که رضایت کاربرای انجمن در هر شرایطی واسش مهمتر از همه چیز باشه ۴-با اخلاق و رفتار کودکانه اش کاربرا رو فراری نده و در هیچ شرایطی با اعصاب مردم بازی نکنه

لینک به دیدگاه

باسلام یه انتقاد دارم

فرد تاپیک میزنه کامل هم عکس میزاره حتی توی وسیله نام کاربری رو مینویسه بعد دوستان میان تاپیک رو غیر فعال میکنن که حتما باید روی کاغذ نوشته بشه دوست من برادر من شاید اون موقع کاغذ دم دست من نبوده 

بعد مشکل رو برطرف میکنیم بعد 16 ساعت تایید نشده مسخره بازی هست یا تایید و غیرفعال سازی رو بدید ربات انجام بده یا فردی که 24 انلاینه نه فردی که میاد 5 دقیقه انلاین میشه کلی گیر میده بعد حاجی حاجی مکه غیب میشه مسخره هست دیگه 

ویرایش شده توسط rrtt
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rrtt گفته است :

باسلام یه انتقاد دارم

فرد تاپیک میزنه کامل هم عکس میزاره حتی توی وسیله نام کاربری رو مینویسه بعد دوستان میان تاپیک رو غیر فعال میکنن که حتما باید روی کاغذ نوشته بشه دوست من برادر من شاید اون موقع کاغذ دم دست من نبوده 

بعد مشکل رو برطرف میکنیم بعد 16 ساعت تایید نشده مسخره بازی هست یا تایید و غیرفعال سازی رو بدید ربات انجام بده یا فردی که 24 انلاینه نه فردی که میاد 5 دقیقه انلاین میشه کلی گیر میده بعد حاجی حاجی مکه غیب میشه مسخره هست دیگه 

سلام

دوست عزیز شما باید از ابتدا قوانین رو با دقت بخونید و رعایت کنید . اگر نکردی ، تاپیک تایید نمیشه . بعد از اینکه شما تاپیک میزنی ، برای ما یک اعلان میاد و ما کنترل میکنیم . اگر تایید نشد ، بعد از ویرایش شما دیگه اعلانی نمیاد که بخواهیم ببینیم . پس دیگه سر نمیزنیم به تاپیک شما . اینجا شما باید یا با نقل قول پست ما ، یا با گزارش و یا پیام دادن به ما اعلام کنید که تاپیک بر اساس قوانین اصلاح شده .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود

میخواستم بدونم علت قفل کردن تاپیک بنده چی هست ؟  🤔

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، poorya_2 گفته است :

درود

میخواستم بدونم علت قفل کردن تاپیک بنده چی هست ؟  1f914.png

سلام

به شما پاسخ داده شد

لینک به دیدگاه

چرا تاپیک من پاک شد به چه دلیل؟

چهارتا نظر پرسیدم پاک کردید؟ واقعا که

لینک به دیدگاه

تقریبا دو هفته است، اشتراک ویژه فروم رو خریدم با قیمت 15 هزار تومن،( دو ماه) بعد از پرداخت و تایید و بازگشت به فروم با مشکل این که سرور های نمیدونم چی فروم وصل نیستن از سایت خارج شدم  وقتی دوباره صفحه رو برگشت زدم از فروم خارج شد و دوباره نام و کاربری رو زدم با این حال کاربره ویژه فعال نشده بود، این موضوع رو اول با یک مدیر در میون گذاشتم بعدش ایشون گفتن باید این موضوع رو باید با مدیر فنی سایت در میون بگزاری، منم همون روز این موضوع رو با ایشون در میون گذاشتم و بعد از 2 هفته یک پاسخ دادن در مورد این که اطلاعات پرداخت رو در میون بگزارید ایشون رفت و دیگه برنگشت پاسخ ما رو بده.... نمیدونم خدایی برای 15 هزارتومنم نیست، اگر قرار نیست درست بشه حدقل یکی جواب درست حسابی برای این تایمی که این 15 روز پ.خ رو رفرش کردم به امید پاسخ روشن کنه....اگر قرار نیست کسی جواب ما رو بده تا بیشتر از این وقت خودم رو طلف نکنم...

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

تقریبا دو هفته است، اشتراک ویژه فروم رو خریدم با قیمت 15 هزار تومن،( دو ماه) بعد از پرداخت و تایید و بازگشت به فروم با مشکل این که سرور های نمیدونم چی فروم وصل نیستن از سایت خارج شدم  وقتی دوباره صفحه رو برگشت زدم از فروم خارج شد و دوباره نام و کاربری رو زدم با این حال کاربره ویژه فعال نشده بود، این موضوع رو اول با یک مدیر در میون گذاشتم بعدش ایشون گفتن باید این موضوع رو باید با مدیر فنی سایت در میون بگزاری، منم همون روز این موضوع رو با ایشون در میون گذاشتم و بعد از 2 هفته یک پاسخ دادن در مورد این که اطلاعات پرداخت رو در میون بگزارید ایشون رفت و دیگه برنگشت پاسخ ما رو بده.... نمیدونم خدایی برای 15 هزارتومنم نیست، اگر قرار نیست درست بشه حدقل یکی جواب درست حسابی برای این تایمی که این 15 روز پ.خ رو رفرش کردم به امید پاسخ روشن کنه....اگر قرار نیست کسی جواب ما رو بده تا بیشتر از این وقت خودم رو طلف نکنم...

@Mohsen P

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، imthebestcsgoplayer گفته است :

چرا تاپیک من پاک شد به چه دلیل؟

چهارتا نظر پرسیدم پاک کردید؟ واقعا که

کسی قرار نیست پاسخ گو باشه؟

لینک به دیدگاه

یک انتقاد و یک پیشنهاد درمورد کاربر ویژه:

سر این کاربر ویژه خیلی از کاربر ها پولشون رو از دست دادن و متاسفانه توی دام افتادن مثل خود بنده. مثلا طرف کاربر ویژه بود و 20 تا خرید موفق داشت (((https://forum.lioncomputer.com/index.php?/profile/22086-for-love/)))خوب هرکی ببینه میگه بابا طرف اعتبار داره (((منظورم یک ادم ساده ای مثل من ))) نمیاد که به خاطر یه کارت گرافیکی که 900 تومان قیمتشه اعتبارش رو خراب کنه  ولی چی شد نزدیکه به 13 یا 14 میلیون پول رو بالا کشی یه اب هم روش.

اما کاری که لیون باید بکنه اینه که حتما از کاربر های ویژه ادرس خونشون یا عکسی از مدارک شناسایی و یا اطلاعات احراز هویت بگیره واقعا نیازه و طرف باید شرایت کاربر ویژه رو داشته باشه. فردی که از من دزدی کرد خدا خیرش نده. درسته بالای 20 تا مثب داشت ولی اگه به خرید هاش نگاه میکردی به یک تومان هم نمیرسید اکانت کلش یا نمیدونم چیز های بی ارزشی مثل این . پس این هم باید در نظر گرفت یک کاربر ویژه حداقل بالای 20 میلیون خرید و فروش داشته باشه 

البته بگم اینها همش نظر شخصی بندس و شاید درست نباشه .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام یه چند روزیه فروم سنگین برام باز میشه حتی قسمت لاگین که اتوماتیک هست اول به صورت لاگ اوت شده میاره بعد اتوماتیک لاگین میکنه که چند ثاینه طول میکشه قبلا ظرف یه ثانیه میشد

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام یه چند روزیه فروم سنگین برام باز میشه حتی قسمت لاگین که اتوماتیک هست اول به صورت لاگ اوت شده میاره بعد اتوماتیک لاگین میکنه که چند ثاینه طول میکشه قبلا ظرف یه ثانیه میشد

درود، تایید میشه

این مشکل قریب به دو هفته ای هست که برای بنده هم بوجود آمده!

لینک به دیدگاه

در در 3 فروردین 1399 در 16:42، Hamed گفته است :

سلام

دوست عزیز شما باید از ابتدا قوانین رو با دقت بخونید و رعایت کنید . اگر نکردی ، تاپیک تایید نمیشه . بعد از اینکه شما تاپیک میزنی ، برای ما یک اعلان میاد و ما کنترل میکنیم . اگر تایید نشد ، بعد از ویرایش شما دیگه اعلانی نمیاد که بخواهیم ببینیم . پس دیگه سر نمیزنیم به تاپیک شما . اینجا شما باید یا با نقل قول پست ما ، یا با گزارش و یا پیام دادن به ما اعلام کنید که تاپیک بر اساس قوانین اصلاح شده .

سلام.

به شخصه فکر میکنم این مشکل از سایت هستش که موقع ویرایش اعلان نمیده بهتون که کنترل کنید تاپیک رو.

موقع ویرایش هم یه اعلان براتون بیاد بهتر نیست؟ هم الکی وقت کاربر و شما گرفته نمیشه که پیام بفرستین و جواب بدین، هم سریع تر تاپیک ها تایید میشن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

وضعیت فیلترگذاری فروشگاه که این پیغامو میده

651651.thumb.JPG.e23d3575154a608cd012271d23c275a4.JPG

@Mohsen P

لود انجمن سنگین شده

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ARMAN - H گفته است :

سلام.

به شخصه فکر میکنم این مشکل از سایت هستش که موقع ویرایش اعلان نمیده بهتون که کنترل کنید تاپیک رو.

موقع ویرایش هم یه اعلان براتون بیاد بهتر نیست؟ هم الکی وقت کاربر و شما گرفته نمیشه که پیام بفرستین و جواب بدین، هم سریع تر تاپیک ها تایید میشن.

همچین چیزی تعریف  نشده برای فروم . ولی اگر هم میشد ، برای ما امکانش نبود . فقط کافیه شما همون پست ما رو نقل قول کنید تو تاپیک ، اعلان میاد . اگر قرار باشه برای ویرایش هم اعلان بگیریم ، روزانه 100 ها اعلان میاد که خیلی ها نیاز به رسیدگی نداره .

در 24 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

@Mohsen P

لود انجمن سنگین شده

من مشکل دیر ورود کردن به انجمن رو دارم مثل شما.  بار اول که تو مرورگر باز میشه ، دیر ورود میکنه ، ولی مشکل لود سنگین ندارم . چک کنید ، شاید از طرف شما باشه .

لینک به دیدگاه

در در 12 اردیبهشت 1399 در 12:48، Hassan.SK گفته است :

درود

مجدد چک کنید

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

@Mohsen P

لود انجمن سنگین شده

درود

اسم فیلتر و دسته‌بندی مربوطه رو بفرمائید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، Mohsen P گفته است :

درود

مجدد چک کنید

درود

اسم فیلتر و دسته‌بندی مربوطه رو بفرمائید

قسمت رم ddr4 با موجود زدم بعد قسمت پردازنده فکر کنم فیلترهاش یادم نیست قسمت برد هم اینجوری شد 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...