رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در هم اکنون، Hamed گفته است :

سلام. من که هميشه هستم تو فروم.

سلام علیکم 😁. ببخشید پست‌هاتونو ندیده بودم داخل پیجای گفتگوی آزاد

باعث خوشحالی

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

درود

بنده مدتی بود که داخل این فروم فعالیتی نداشتم حدودا 4 سالی میشه

چند روز پیش هرچه کردم نتونستم وارد فروم بشم

پسورد ریکاوری کردم و لاگین شد

ولی مجدد بعد از بستن مرورگر قادر به لاگین کردن به فروم نبودم

تا اینکه اتفاقی متوجه شدم یوزرنیم بنده به ???_??????? تغییر پیدا کرده :|

یوزر نیم بنده Rog_maximus هستش

از ادمین خواهش میکنم اگر ممکنه اصلاح بفرمایند.

سپاسگزارم.

پ.ن:

متاستفانه انجمن مناسبی برای بیان این موضوع پیدا نکردم

ویرایش شده توسط ??️?_??️?????
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

چرا هر انتقادی به گارانتی ها یا شرایط قیمتی و بازار می شه سریع تاپیکش حذف می شه یعنی هر چیزی که 1 ذره به نفع شما نباشه باید حذف بشه؟

اینم می شه سانسور اونم از نوعش بدش حالا یکمم اگر از سودتون کم بشه اما مملکت خودتون بهتر بشه چیزی رو نه تنها از دست ندادین بلکه 1 چیزیم به دست اوردین.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، slash_slash گفته است :

چرا هر انتقادی به گارانتی ها یا شرایط قیمتی و بازار می شه سریع تاپیکش حذف می شه یعنی هر چیزی که 1 ذره به نفع شما نباشه باید حذف بشه؟

اینم می شه سانسور اونم از نوعش بدش حالا یکمم اگر از سودتون کم بشه اما مملکت خودتون بهتر بشه چیزی رو نه تنها از دست ندادین بلکه 1 چیزیم به دست اوردین.

سلام . هیچ تاپیک انتقادی ای حذف نشده . مگر اینکه به بیراهه رفته باشه یا تکراری باشه . معمولا هم به بیراهه میره و میشه حاوی توهین و بحث های سیاسی . تو توهین که مشخصه چی میشه ، تو بحثهای سیاسی هم دست ما بسته هست و محدودیت داریم . تاپیک تکراری هم حذف میشه .

لینک به دیدگاه

سلام میخواستم اگر میشه به این موضوع هم یک نیم نگاهی داشته باشین ..(مربوط به بحث درباره کاربر metallicaبوده ولی چون جوابی گرفته نشده اینجا میزارمش دوباره ) ممنون از توجهتون

............

(ولی بنظرم تنها راهی که میشه این مشکلات رو رفع کرده ..پیش گرفتن سیستم واسط اجباری مثل ایسام هست ...که البته اقا Hamed تنها نمیتونن همه اینهارو اگر بخواد این سیستم اجرابشه مدیریت کنن ..اما اگر هزینش ارزون تراز ایسام دربیاد همه بنظرم حمایت میکنن و باعث جذب یوزر های بیشتر هم به فروم میشه و.این مساعل هم پیش نمیاد (دزدی) ......مدیران لیون اگر به نتیجه برسن و اینکارو در سایت زحمتش رو بکشن و انجام بدن بیش از نصف قوانین خرید و فروش که گذاشته شده و بازم جواب گو نیست ازبین میره و مشکلات تا 90 درصد حل میشه 

(البته فکر میکنم باید این بخش رو درون سایت لیون قرار داد که بشه مدیریت راحت تر صورت بپذیره)

.......................

(اینکار رقابت درستی هم ایجاد میکنه با ایسام ..که به نفع خریدار (مصرف کننده تموم میشه)...و منبع درآمدی حتی برای لیون میشه اونم در چنین وضعیتی که بازار خرید و فروش کالا دست دوم خیلی گرم تراز نو هست 

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

سلام میخواستم اگر میشه به این موضوع هم یک نیم نگاهی داشته باشین ..(مربوط به بحث درباره کاربر metallicaبوده ولی چون جوابی گرفته نشده اینجا میزارمش دوباره ) ممنون از توجهتون

............

(ولی بنظرم تنها راهی که میشه این مشکلات رو رفع کرده ..پیش گرفتن سیستم واسط اجباری مثل ایسام هست ...که البته اقا Hamed تنها نمیتونن همه اینهارو اگر بخواد این سیستم اجرابشه مدیریت کنن ..اما اگر هزینش ارزون تراز ایسام دربیاد همه بنظرم حمایت میکنن و باعث جذب یوزر های بیشتر هم به فروم میشه و.این مساعل هم پیش نمیاد (دزدی) ......مدیران لیون اگر به نتیجه برسن و اینکارو در سایت زحمتش رو بکشن و انجام بدن بیش از نصف قوانین خرید و فروش که گذاشته شده و بازم جواب گو نیست ازبین میره و مشکلات تا 90 درصد حل میشه 

(البته فکر میکنم باید این بخش رو درون سایت لیون قرار داد که بشه مدیریت راحت تر صورت بپذیره)

.......................

(اینکار رقابت درستی هم ایجاد میکنه با ایسام ..که به نفع خریدار (مصرف کننده تموم میشه)...و منبع درآمدی حتی برای لیون میشه اونم در چنین وضعیتی که بازار خرید و فروش کالا دست دوم خیلی گرم تراز نو هست 

سلام 

داخل فروم نمیشه همچین کاری انجام داد.چون نیاز به سایت جداگانه‌ داره.مجوز میخواد، کلی گرفتاری داره. بعد اون موقع کارمزدش تو همون حدود ایسام میشه.وگرنه خرج سایت در نمیاد.بعید میدونم مدیریت لیون همچین کاری بکنه. الان در حد معاملات داخل فروم پوشش داده میشه.بیشتر از اون سیستم پیچیده تری میخواد.

لینک به دیدگاه

در در 28 تیر 1399 در 08:18، Hamed گفته است :

سلام . هیچ تاپیک انتقادی ای حذف نشده . مگر اینکه به بیراهه رفته باشه یا تکراری باشه . معمولا هم به بیراهه میره و میشه حاوی توهین و بحث های سیاسی . تو توهین که مشخصه چی میشه ، تو بحثهای سیاسی هم دست ما بسته هست و محدودیت داریم . تاپیک تکراری هم حذف میشه .

الان حامد جان 1 بابایی تاپیک زده بود که توی این گرونی ها قطعه بخرم یا صبر کنم نه توهینی بود نه کسی بحث سیاسی کرد حذفش کردین.

ضمنا دزد هم خیلی زیاد شده به عنوان پیشنهاد حساسیت بیشتری روی تاپیک های فروش یا خرید حتی داشته باشید. من 1 بازی ps4 خریدم که طرف سرم کلاه گذاشت البته اینجا نبود خواستم 4 هم بفروشم یکی اومده بود که شبا می کنم فردا میاد توی حسابت کلاهبردار بود با این نرم افزار های فیک می خواست بخره حتما قبل فروش بگید از چه طریقی می خواد پرداخت کنه و اینکه تا زمانی که مبلغ توی حسابتون نشسته جنس تحویل ندید.

حتی اگر بذارید پرداخت کنه با نرم افزار فیک بعد مدعی می شه که پول داده نمی ذاره برید حتی در مواردی چاقو هم کشیدن به زور بردن من خودم فهمیدم طرف از همینا هست کلا بلاکش کردم مخصوصا شماره هاشونم 0901 یا 0902 هست.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، slash_slash گفته است :

الان حامد جان 1 بابایی تاپیک زده بود که توی این گرونی ها قطعه بخرم یا صبر کنم نه توهینی بود نه کسی بحث سیاسی کرد حذفش کردین.

من همچین تاپیکی ندید م .احتمال داره تکراری بوده و یا اینکه بحث عوض شده . نمیدونم ، چون من ندیدمش .

لینک به دیدگاه

درود

نمیدونم قبلا کسی این پیشنهادو داده یا خیر ولی به نظرم تو بحث دادنه نشان کاربر ویژه و شرایطش یه تجدید نظری بکنین

طرف یه بازخورد و یه امتیاز بازارچه ام نداره ولی خیلی راحت با پرداخت مبلغی میادو میشه کاربر ویژه

این یکم این ذهنیت رو بوجود میاره که پول مهمتر از اعتبار و هویت اون طرفه

البته اگه باز منو یکماه تعلیق نمی کنید😃

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، CREATIVE گفته است :

درود

نمیدونم قبلا کسی این پیشنهادو داده یا خیر ولی به نظرم تو بحث دادنه نشان کاربر ویژه و شرایطش یه تجدید نظری بکنین

طرف یه بازخورد و یه امتیاز بازارچه ام نداره ولی خیلی راحت با پرداخت مبلغی میادو میشه کاربر ویژه

این یکم این ذهنیت رو بوجود میاره که پول مهمتر از اعتبار و هویت اون طرفه

البته اگه باز منو یکماه تعلیق نمی کنید😃

سلام

خرید کاربر ویژه ، خرید اعتبار نیست . صرفا خرید یک سری امکانات بیشتر برای فعالیت و مخصوصا خرید و فروش در فروم هست . اگر کسی کاربر ویژه رو به عنوان کاربر معتبر بشناسه ، اشتباه خودشه . کاربر معتبر میتونه کاربر ویژه هم باشه ، ولی هر کاربر ویژه ای ، معتبر نیست .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hamed گفته است :

سلام

خرید کاربر ویژه ، خرید اعتبار نیست . صرفا خرید یک سری امکانات بیشتر برای فعالیت و مخصوصا خرید و فروش در فروم هست . اگر کسی کاربر ویژه رو به عنوان کاربر معتبر بشناسه ، اشتباه خودشه . کاربر معتبر میتونه کاربر ویژه هم باشه ، ولی هر کاربر ویژه ای ، معتبر نیست .

این برداشت شماست برادر عزیز

به نظر من حتی اون امکانات رو هم نباید در قالب کاربر ویژه به شخص بدید تا زمانیکه لااقل کمی اعتبار کسب کنه

به هرحال فقط پیشنهاد بود

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، CREATIVE گفته است :

این برداشت شماست برادر عزیز

به نظر من حتی اون امکانات رو هم نباید در قالب کاربر ویژه به شخص بدید تا زمانیکه لااقل کمی اعتبار کسب کنه

به هرحال فقط پیشنهاد بود

موفق باشید

در بحث معاملات فقط به سوابق معاملاتی کاربران باید دقت کنید و در موقع شرکت در بحث ها به سابقه زمان عضویت کاربر

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Hamed گفته است :

من همچین تاپیکی ندید م .احتمال داره تکراری بوده و یا اینکه بحث عوض شده . نمیدونم ، چون من ندیدمش .

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/116872-احتمال-درست-شدن-وضعیت-بازار-وجود-داره؟/&do=findComment&comment=1317810

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، slash_slash گفته است :

استارتر خودشون نتیجه تاپیک رو دیدن و گرفتن، اما در ادامه بحث به جاهایی که آقا حامد گفتن کشیده شد، به همین دلیل تاپیک ابتدا پاکسازی و سپس حذف شد.

همچنین تاپیک تکراری بود.

لینک به دیدگاه

سلام

این تاپیک من چرا قفل شد؟

انقد بی دلیل قفل شد که احساس میکنم یجور باگ هست😑

من خودم استارتر تاپیک بودم

پست آخر تاپیکم سوالی بود 

از مدت زمان تاپیک هم فقط یک روز گذشته بود هر جور فک میکنم نمیفهمم چرا قفل شد

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، peto گفته است :

این تاپیک من چرا قفل شد؟

سلام دوست عزیز

با توجه به اینکه پاسخ سوال رو از دوستان گرفته بودین ( شرکت گارانتی کننده ) تاپیک قفل شده.

اگر موضوع دیگری هست (مثال تعمیر یا سوال درباره پاور) در بخش مربوط به خودش مطرح بفرمایید.

قفل کردن تاپیک ها صرفا بعد از نتیجه گیری و مطمئن شدن از پاسخ به پرسش ایجاد کننده تاپیک انجام میشه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

سلام دوست عزیز

با توجه به اینکه پاسخ سوال رو از دوستان گرفته بودین ( شرکت گارانتی کننده ) تاپیک قفل شده.

اگر موضوع دیگری هست (مثال تعمیر یا سوال درباره پاور) در بخش مربوط به خودش مطرح بفرمایید.

قفل کردن تاپیک ها صرفا بعد از نتیجه گیری و مطمئن شدن از پاسخ به پرسش ایجاد کننده تاپیک انجام میشه

برادر برا هر موضوع کوچیک که نمیشه تاپیک جدا زد یا برا هر سوال یه تاپیک رو بالا آورد.

من چند تا سوال همزمان داشتم همرو که نمیشه تو عنوان تاپیک پرسید

امروز هم زنگ زدم به نمایندگی و یسری اتفاق افتاد که میخواستم تو تاپیک اعلام کنم

حداقل برا استارتر میشه کمی انعطاف بخرج داد و اجازه داد همه سوالاتشو مطرح کنه حتی اگر کمی خارج از عنوان تاپیکش باشه 

البته سولات من اونقدرام بی ربط نبود در هر صورت بنظر من نظم تو فروم خوبه که باشه ولی یکم انعطاف هم لازمه وگرنه همین الان باید ۹۹درصد تاپیکا قفل بشن

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، peto گفته است :

برادر برا هر موضوع کوچیک که نمیشه تاپیک جدا زد یا برا هر سوال یه تاپیک رو بالا آورد.

من چند تا سوال همزمان داشتم همرو که نمیشه تو عنوان تاپیک پرسید

امروز هم زنگ زدم به نمایندگی و یسری اتفاق افتاد که میخواستم تو تاپیک اعلام کنم

حداقل برا استارتر میشه کمی انعطاف بخرج داد و اجازه داد همه سوالاتشو مطرح کنه حتی اگر کمی خارج از عنوان تاپیکش باشه 

البته سولات من اونقدرام بی ربط نبود در هر صورت بنظر من نظم تو فروم خوبه که باشه ولی یکم انعطاف هم لازمه وگرنه همین الان باید ۹۹درصد تاپیکا قفل بشن

عرض نشد که بی ربط بوده. دلایل رو خدمتتون عرض کردم ولی با توجه به فرمایشات جنابعالی که ادامه سوالات پیرامون همون موضوع هست، تاپیک مجدد باز میشه.

امیدوارم مشکل تون حل بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

عرض نشد که بی ربط بوده. دلایل رو خدمتتون عرض کردم ولی با توجه به فرمایشات جنابعالی که ادامه سوالات پیرامون همون موضوع هست، تاپیک مجدد باز میشه.

امیدوارم مشکل تون حل بشه

موفق باشید

ممنون

لینک به دیدگاه

وقتی جنسی رو لیون کامپیوتر موجود نداره چرا باید الکی بزنه موجود

من الان 5 روزه یک موس سفارش دادم هنوز حتی ارسال نشده و همچنان در روز ششم در حال پردازش هست !

همون موس رو از آریا کامپیوتر سفارش دادم فقط یک روز طول کشید به دستم برسه ! 

از پشتیبانی تماس گرفتن با بنده که باید شرکت محصول رو برسونه به ما ! مگه شرکت قله قافه که 5 روزه طول کشیده هنوز یک موس به دستتون نرسونده

من برای مسابقات سفارش داده بودم، از مسابقات جا موندم و پیش هم تیمی هام بد قول شدم و واقعا بد ترین خاطره زندگیم شد خرید از لیون

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، RMVB گفته است :

وقتی جنسی رو لیون کامپیوتر موجود نداره چرا باید الکی بزنه موجود

من الان 5 روزه یک موس سفارش دادم هنوز حتی ارسال نشده و همچنان در روز ششم در حال پردازش هست !

همون موس رو از آریا کامپیوتر سفارش دادم فقط یک روز طول کشید به دستم برسه ! 

از پشتیبانی تماس گرفتن با بنده که باید شرکت محصول رو برسونه به ما ! مگه شرکت قله قافه که 5 روزه طول کشیده هنوز یک موس به دستتون نرسونده

من برای مسابقات سفارش داده بودم، از مسابقات جا موندم و پیش هم تیمی هام بد قول شدم و واقعا بد ترین خاطره زندگیم شد خرید از لیون

باید جنسایی که موجوده بزنن موجود در انبار بقیشو بنویسن باید از شرکت تحویل بگیرن. منم واسم پیش اومده.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

بنده هم يه حرفهايى داشتم من جمله اينكه تو سايت گهگاهى قيمتها با عقل جور در نمياد مثلا يوهو ميبينى قيمت پردازنده 10700 باكسش از تريش ارزوتر در مياد و از اينجور اتفاقات

مبحثى هم كه در بخش فروم واقعاً يكم آزاردهنده بود (البته براى من) قابليت ويرايش تايپيبيك ايجاد شده براى كاربر معمولى به كلى برداشته شد لا اقل قديم اينطورى نبود و يكى هم قيمت اشتراك ويژه شدنه كه اينطور من حس ميكنم بشدت بالاست!!! الان يه اشتراك قند شكن سه ماهه بيست و خورده اى ميشه از بهترين نوع در كل كشور اين نزديك 30ت براى يك ماه بايد بديم فكر كنم هست و واقعاً براى اين وضعيت مالى يكم سخته....

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

من یک انتقادی از تیم لیوان داشتم. 

چندین سال پیش حساب کاربری قبلی من به دلیل اینکه اسمش Dictator بود بسته و مسدود شد. با پیگیری که اون موقع کردم فقط دلیل بسته شدن اکانت من نام کاربری نامناسب اعلام شد. 

امیدوارم الان همچین محدودیت های نباشه. 

ویرایش شده توسط Bloody
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام و درود.

من یه تاپیک کمک و معرفی در خصوص اپلود بوی و  تحریم دور زن زدم ولی بدون هیچ  پیامی اقدام به حذف تاپیک کردند.لاقل اگع بحث قند شکنش ممنوعه میگفتین تا خودم تغییر بدم و حذفش کنم و برای اپلود بوی دیگه لازم به تاپیک نباشه که بعدشم هم ممکنه  بلاک کنید.

مورد دیگه اگه تو  این فروم نشه پرسش این گونه مسایل  کرد دیگه چه فرقی  بین این فروم و بقیه  جاها هست؟

در خصوص همین  معرفی قند شکن ها هم بار ها بارها  انجام شده و شانس منه ک اینطوری  کلا تاپیکو حذف میکنید.

بهتر نیست قبل حذف  تاپیک (به جز اونهایی که صد درصد معلومه خودشون حذف میشن)پیغام بدید؟

یا علی

ویرایش شده توسط Yasin.s
لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Yasin.s گفته است :

سلام و درود.

من یه تاپیک کمک و معرفی در خصوص اپلود بوی و  تحریم دور زن زدم ولی بدون هیچ  پیامی اقدام به حذف تاپیک کردند.لاقل اگع بحث قند شکنش ممنوعه میگفتین تا خودم تغییر بدم و حذفش کنم و برای اپلود بوی دیگه لازم به تاپیک نباشه که بعدشم هم ممکنه  بلاک کنید.

مورد دیگه اگه تو  این فروم نشه پرسش این گونه مسایل  کرد دیگه چه فرقی  بین این فروم و بقیه  جاها هست؟

در خصوص همین  معرفی قند شکن ها هم بار ها بارها  انجام شده و شانس منه ک اینطوری  کلا تاپیکو حذف میکنید.

بهتر نیست قبل حذف  تاپیک (به جز اونهایی که صد درصد معلومه خودشون حذف میشن)پیغام بدید؟

یا علی

درود

دقیقا همینطوره که شما میگین

جدیدا خیلی بی دلیل پست ها پاک میشن انقد بی دلیل که گاهی من فکر میکنم یجور باگی چیزی تو انجمن پیدا شده که پستا بی دلیل پاک میشن.اونم بدون هیچ توضیحی.

من بعد عمری یه تاپیک سوال در مورد یه بازی زدم تاپیک خودمو آپ کردم دیدم پستم پاک شده.

انقدر بی دلیل بود که احساس کردم یکی از مدیرا میخواد اذیت کنه فقط قصدش اینه لج منو در بیاره....

فقط همین یک بارم نبود چند بار تا الان تکرار شده.به خاطر همین اون احساسو پیدا کردم.

اگر هدف اینه که هرگونه پست اضافی و اسپم پاک بشه باید برا همه باشه نه که یکی تو تاپیک عمومی هرچی اسپم میده کسی برخورد نکنه بعد ما بیایم تو تاپیک خودمون یه آپ بدیم ببینیم پستمون نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...