رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

۲ دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

سلام

من که در جریان معاملات شما نیستم، اما مگه برای ثبت بازخورد محدودیت زمانی وجود داره؟ شما میتونید الان یک معامله رو انجام بدین اما ثبت بازخوردش برای 10 سال دیگه باشه. معمولا من خودم پیگیری می کنم پس از تایید فروش محصول یا خرید محصول، بلافاصله از خریدار یا فروشنده میخوام که فیدبک معامله رو ثبت کنند. شما هم پیگیری کنید که بلافاصله هنگام معامله فیدبک مربوطه ثبت بشه.

تا اینطوری نشه که مثلا طرف اون زمان راضی بوده و بعدا ناراضی. به هر شکل ثبت فیدبک حق کاربران هست.

سلام آرمین جان

گفته شما کاملا" صحیح / ولی نه واسه وقتی که ایشون هیچ پیشنهادی در تاپیک مطرح نکرده باشه و به قولا" معامله رو تو پ-خ انجام داده باشه !

حتی من اون زمان همین مورد رو بهشون تاکید کرده بودم / چون شما بصورت قانونی پیشنهادتون رو داخل تاپیک مطرح نکردین و معامله در پیام خصوصی و واتس اپ صورت گرفته حق ثبت بازخورد ندارین و باید قبلش تو تاپیک اطلاع میدادین!

فیدبک حق کاربران هست که شکی نیس ولی نه دیگه به این صورت !!!

والا سر تا پای این قضیه نقضه ! واسه بهتر متوجه شدن قضیه من شمارو به پ-خ بین من و این کاربر و همچنین اقا حامد دعوت میکنم که قشنگ از داستان با خبر باشی !

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

3 ساعت قبل، invoker گفته است:

سلام آرمین جان

گفته شما کاملا" صحیح / ولی نه واسه وقتی که ایشون هیچ پیشنهادی در تاپیک مطرح نکرده باشه و به قولا" معامله رو تو پ-خ انجام داده باشه !

حتی من اون زمان همین مورد رو بهشون تاکید کرده بودم / چون شما بصورت قانونی پیشنهادتون رو داخل تاپیک مطرح نکردین و معامله در پیام خصوصی و واتس اپ صورت گرفته حق ثبت بازخورد ندارین و باید قبلش تو تاپیک اطلاع میدادین!

والا سر تا پای این قضیه نقضه ! واسه بهتر متوجه شدن قضیه من شمارو به پ-خ بین من و این کاربر و همچنین اقا حامد دعوت میکنم که قشنگ از داستان با خبر باشی !

یعنی چی؟

چون توی پیام خصوصی بوده نمیشه فید بک ثبت کرد؟ بسیاری از معاملات توی پیام خصوصی انجام میشه و ثبت فیدبک میشه، مگه تو قوانین فروم اومده که ثبت فیدبک منحصرا برای درخواست های داخل تاپیکه؟

بعدم یه جوری وانمود نکنید که به زور انگار این کارت رو  از شما خریدن، شما در فروم تاپیک زدین، ایشون در پیام خصوصی از شما کارت رو خریدن، و ثبت فید بک کردند. کل این پروسه نرمال و طبیعیه. فروشنده شما بودی، یعنی شما تعیین کننده بودی، شما اگر واقعا میخواستی موضوع در تاپیک مطرح بشه نباید به ایشون میفروختی تا زمانی که در تاپیک درخواستشون رو مطرح کنند.

زور اسلحه که بالای سر شما نبوده؛ که حتما باید توی پیام خصوصی به ایشون کارت میفروختین.

شما راضی بودی و تو پیام خصوصی فروختی، و ایشون هم فیدبک ثبت کردند.

لینک به دیدگاه

۴۷ دقیقه قبل، invoker گفته است:

متن فیدبک توسط خریدار اصلاح شد.

اما تصمیم گیری در مورد حذف فیدبک و یا باقی ماندن آن بر عهده مدیریت محترم فرومه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۰/۷/۱۵ در ۱۹:۴۲، omrani۱۰۵۵ گفته است:

به ایشونم همراه با باندل فروخته شد؟

بله با برد x470 خریداری کردن

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

انجمن واقعا کنده.خیلی از مواقع اصلا باز نمیشه. فقط برای من اینطوریه یا سراسریه؟ بعضی اوقات یاد دوران Dial Up می افتم.

لینک به دیدگاه

سلام

فروم واقعا مشکل داره برای ارسال یک پست باید ده دقیقه نشست تا ارسال بشه... فایلی رو نمیشه پیوست کرد... لطفا بررسی کنید..ممنون

لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، H.sniper گفته است:

سلام

فروم واقعا مشکل داره برای ارسال یک پست باید ده دقیقه نشست تا ارسال بشه... فایلی رو نمیشه پیوست کرد... لطفا بررسی کنید..ممنون

در ۱۴۰۰/۷/۲۶ در 00:09، Peyman.S گفته است:

انجمن واقعا کنده.خیلی از مواقع اصلا باز نمیشه. فقط برای من اینطوریه یا سراسریه؟ بعضی اوقات یاد دوران Dial Up می افتم.

@Mohsen P

لینک به دیدگاه

سلام . دوستان در جریان باشید که انجمن به دلیل یه سری مشکلات به بک آپ چند ساعت قبل برگشت .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خواهش میکنم این محدودیت زمانی برای ارسال پست رو حذف کنید، چرا باید 3 دقیقه برای ارسال پست انتظار کشید؟ برای ویرایش تاپیک نمیدونم چرا باید منتظر بمونیم دیگه!

حداقل یه جوری تعریف کنید که کاربرانی که تعداد ارسالشون یا امتیازشون از یه حدی بیشتره، این محدودیت رو نداشته باشن.

لینک به دیدگاه

با سلام و درود.

یه تاپیک در خصوص معتبر بودن فروشگاهیی زدم بی خود حذف شد.لاقل مشکلی هست  اطلاع بدید تغییر بدیم .الان نفهمیدم واسه چی حذف شده.تا همین چند ماه پیش همه تایپک با این عنوان میزدن چیشده الان من زدم حذف شد

لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، Yasin.s گفته است:

با سلام و درود.

یه تاپیک در خصوص معتبر بودن فروشگاهیی زدم بی خود حذف شد.لاقل مشکلی هست  اطلاع بدید تغییر بدیم .الان نفهمیدم واسه چی حذف شده.تا همین چند ماه پیش همه تایپک با این عنوان میزدن چیشده الان من زدم حذف شد

همون چند ماه پیش داستان زیاد بود، یه قانون جدید در انجمن ایجاد شد که هر نوع و هر گونه تاپیک در این خصوص در جا حذف میشه. در امضای بنده هم لینک به قوانین مربوطه هست. اطلاع رسانی عمومی هم شد.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۷/۳۰ در ۱۵:۲۵، Hamed گفته است:

سلام . دوستان در جریان باشید که انجمن به دلیل یه سری مشکلات به بک آپ چند ساعت قبل برگشت .

سلام

ولی انجمن هنوز مشکل داره نمیشه فایل پیوست کرد مشخص هست چه زمانی خوب میشه؟

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، H.sniper گفته است:

سلام

ولی انجمن هنوز مشکل داره نمیشه فایل پیوست کرد مشخص هست چه زمانی خوب میشه؟

@Mohsen P

کجا نمیتونید فایل پیوست کنید ؟ داخل پیام خصوصی یا داخل تاپیک ها؟ حجم فایلها رو چک کردید؟

لینک به دیدگاه

درود

ممنون میشم به پیام خصوصی بنده در خصوص ثبت بازخورد منفی بعد از 2 سال رسیدگی بفرمایید .

صحیح نیست این چنین بی سند و مدرک معتبری کسی رو مورد قضاوت قرار دادن ...

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، Hamed گفته است:

@Mohsen P

کجا نمیتونید فایل پیوست کنید ؟ داخل پیام خصوصی یا داخل تاپیک ها؟ حجم فایلها رو چک کردید؟

داخل پیام خصوصی..

120 کیلو بایت هست و عکس هست 

ارسال پیام هم ده دقیقه طول میکشه تا بفرسته

لینک به دیدگاه

سوالی ذهن منو مدتیه به خودش مشغول کرده.چرا آوردن اسم بقیه سایتها تو این فروم ممنوعه؟ آیا این فروم فقط مختص به به و چه چه کردن درباره لیون کامپیوتره و بس؟ می‌دونم تو قوانین اومده ولی دلیل منطقی پشتش چیه؟ آیا از آوردن اسم بقیه و رقابت با اونها واهمه دارین؟ اینجا یه فروم اجتماعیه نیست؟‌ اگه نشه تو یه فروم تجربیاتتون رو با بقیه به اشتراک بگذارید پس هدف فروم چیه؟ منی که می‌خوام یه قطعه چند ده میلیونی بخرم و اون قطعه تو لیون موجود نیست نمیتونم بیام و تو یه فروم اجتماعی راجبه یک فروشگاه دیگه سوال بپرسم؟  این فروم فقط درباره مباحث فنیه؟ پس بقیه بخشها برای چی هستن؟ اصلا دلیل بودنشان چیه؟ آیا صحبت راجبه گوگل یا آمازون تو رددیت ممنوعه؟ مثال کلی زدم هرچند قیاس رددیت با لیون بسیار مضحکه! من حدودا یک سال و نیم که عضو این انجمن هستم و حتی تو این مدت کوتاه متوجه شدم چه تعداد کاربر باسابقه و کاردرست دیگه اینجا فعال نیستند.بار فنی فروم فوق العاده پایین اومده.فقط شده محلی برای خرید و فروش!این نوع رفتار و مدیریت شایسته یه فروم قدیمی مثل لیون نیست.من سالها عضو فعال انجمن پی سی ورلد بودم و هیچ کدوم از این محدودیت‌ها و برخوردهای سلیقه ای رو ندیدم.مضحک ترین محدودیت هم منتظر موندم سه دقیقه ای برای اصلاح یک غلط املایی تو تایپکیه که تازه ایجاد کردم! خرید اشتراک برای ویرایش تایپکی که ایجاد کردم یکی دیگه! 

پ،ن: اولین و آخرین بارم بود که برای امکاناتی که طبیعتاً باید حق طبیعی هر کاربری باشه پول پرداخت کردم.

بدرود.

ویرایش شده توسط Peyman.S
لینک به دیدگاه

۵۹ دقیقه قبل، Peyman.S گفته است:

سوالی ذهن منو مدتیه به خودش مشغول کرده.چرا آوردن اسم بقیه سایتها تو این فروم ممنوعه؟ آیا این فروم فقط مختص به به و چه چه کردن درباره لیون کامپیوتره و بس؟ می‌دونم تو قوانین اومده ولی دلیل منطقی پشتش چیه؟ آیا از آوردن اسم بقیه و رقابت با اونها واهمه دارین؟ اینجا یه فروم اجتماعیه نیست؟‌ اگه نشه تو یه فروم تجربیاتتون رو با بقیه به اشتراک بگذارید پس هدف فروم چیه؟ منی که می‌خوام یه قطعه چند ده میلیونی بخرم و اون قطعه تو لیون موجود نیست نمیتونم بیام و تو یه فروم اجتماعی راجبه یک فروشگاه دیگه سوال بپرسم؟  این فروم فقط درباره مباحث فنیه؟ پس بقیه بخشها برای چی هستن؟ اصلا دلیل بودنشان چیه؟ آیا صحبت راجبه گوگل یا آمازون تو رددیت ممنوعه؟ مثال کلی زدم هرچند قیاس رددیت با لیون بسیار مضحکه! من حدودا یک سال و نیم که عضو این انجمن هستم و حتی تو این مدت کوتاه متوجه شدم چه تعداد کاربر باسابقه و کاردرست دیگه اینجا فعال نیستند.بار فنی فروم فوق العاده پایین اومده.فقط شده محلی برای خرید و فروش!این نوع رفتار و مدیریت شایسته یه فروم قدیمی مثل لیون نیست.من سالها عضو فعال انجمن پی سی ورلد بودم و هیچ کدوم از این محدودیت‌ها و برخوردهای سلیقه ای رو ندیدم.مضحک ترین محدودیت هم منتظر موندم سه دقیقه ای برای اصلاح یک غلط املایی تو تایپکیه که تازه ایجاد کردم! خرید اشتراک برای ویرایش تایپکی که ایجاد کردم یکی دیگه! 

پ،ن: اولین و آخرین بارم بود که برای امکاناتی که طبیعتاً باید حق طبیعی هر کاربری باشه پول پرداخت کردم.

بدرود.

سلام

دوست عزیز صحبت در مورد سایت ها و فروشگاه های دیگه باعث ایجاد مشکل برای مجموعه لیون میشه . نیاز نیست از لیون تعریف کنید . میتونید انتقاد کنید . مثل الان . ولی اگر از سایتهای دیگه انتقاد کنید اینجا ، شاکی میشن که لیون داره کار و کاسبی ما رو به هم میریزه که این اتفاق افتاده . اگر تعریف کنید ازشون ، به صورت کاملا رایگان دارن در محیطی که لیون داره براش هزینه میکنه تبلیغ میکنن اون فروشگاه ها . خیلی از اوقات کاربری اومده تاپیک زده که من میخوام از فلان فروشگاه خرید کنم ، چطوره . بعد چند نفر اومدن و کلی تعریف کردن . همه هم تازه وارد و یا با سابقه کم.  بعد معلوم شده که اینها همه از طرف همون فروشگاه بودن و برای خودشون تبلیغ کردن تو لیون . برای همین مسائل و همیطور مشکلاتی که بین خود کاربرها میتونه پیش بیاد ، تصمیم بر این شد که دیگه در مورد فروشگاه های همکار در این فروم صحبتی نشه .

در مورد ویرایش تاپیک ، دلیل این تاخیر مشکلاتی بود که کاربران تو خرید و فروش و مزایده ها درست میکردن . یکی پیشنهاد قیمت میداد ، تا پیشنهاد جدید و بالاتری میشد ، ویرایش میکرد و همون پیشنهاد رو تو پست قبلتر مینوشت و میگفت که من زودتر به این قیمت گفتم . این یک نمونه بود . برای همین یه محدودیت زمانی ایجاد شد . ضمن اینکه این محدودیت برای کاربران ویژه ایجاد نشد چون هزینه داده بودن برای امکانات بازارچه . متاسفانه نمیشه محدودیت ویرایش رو فقط برای بخش بازارچه گذاشت و برای تمام فروم اعمال میشه .

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Hamed گفته است:

سلام

دوست عزیز صحبت در مورد سایت ها و فروشگاه های دیگه باعث ایجاد مشکل برای مجموعه لیون میشه . نیاز نیست از لیون تعریف کنید . میتونید انتقاد کنید . مثل الان . ولی اگر از سایتهای دیگه انتقاد کنید اینجا ، شاکی میشن که لیون داره کار و کاسبی ما رو به هم میریزه که این اتفاق افتاده . اگر تعریف کنید ازشون ، به صورت کاملا رایگان دارن در محیطی که لیون داره براش هزینه میکنه تبلیغ میکنن اون فروشگاه ها . خیلی از اوقات کاربری اومده تاپیک زده که من میخوام از فلان فروشگاه خرید کنم ، چطوره . بعد چند نفر اومدن و کلی تعریف کردن . همه هم تازه وارد و یا با سابقه کم.  بعد معلوم شده که اینها همه از طرف همون فروشگاه بودن و برای خودشون تبلیغ کردن تو لیون . برای همین مسائل و همیطور مشکلاتی که بین خود کاربرها میتونه پیش بیاد ، تصمیم بر این شد که دیگه در مورد فروشگاه های همکار در این فروم صحبتی نشه .

در مورد ویرایش تاپیک ، دلیل این تاخیر مشکلاتی بود که کاربران تو خرید و فروش و مزایده ها درست میکردن . یکی پیشنهاد قیمت میداد ، تا پیشنهاد جدید و بالاتری میشد ، ویرایش میکرد و همون پیشنهاد رو تو پست قبلتر مینوشت و میگفت که من زودتر به این قیمت گفتم . این یک نمونه بود . برای همین یه محدودیت زمانی ایجاد شد . ضمن اینکه این محدودیت برای کاربران ویژه ایجاد نشد چون هزینه داده بودن برای امکانات بازارچه . متاسفانه نمیشه محدودیت ویرایش رو فقط برای بخش بازارچه گذاشت و برای تمام فروم اعمال میشه .

صرفا چون این سایت یا اون سایت اومده به اصطلاح تقلب کرده دلیل نمیشه شما همه رو با یک چوب برونید و تر و خشک رو باهم بسوزانید.اگه اینطور بود گوگل و ایمالز و امثالهم کلا باید تعطیل میکردند! اینجا یه فرومه و گفتن اینکه لیون داره کاسبی اونها و بهم میریزم همونقدر خنده داره که باور  کنیم شما برای شکایت دوتا سایت در پیت این تصمیم رو گرفتید! در مورد صحبت بد یا خوب درباره هر سایتی منجمله خود شما باید این حق رو به کاربرها داد نه اینکه اونها رو از ترس اینکه دو نفر میان کامنت فیک میگذارند یا تبلیغ مجانی برای بقیه سایتها بلکل از این بابت محروم کرد! اما در مورد تبلیغ مجانی که فرمودید،صحبت درباره بقیه سایتها تبلیغ براشون حساب میشه؟ خب بشه! مگه اینجا فروم نیست؟!  آوردن اسم پرشین تولز تو پی سی ورلد باعث تبلیغشون‌میشه؟  اصلا به فرض بشه! مگه لیون از رقابت با چهار تا سایت نوپا واهمه داره؟ اگر قیمتهاتون منصفانه ست همون‌طور که خودتون ادعا میکنید و خدمات پس از فروشتون عالیه دیگه نیازی نیست از این بابت هم نگرانی داشته باشید! 

خودتون هم خوب میدونید که همه اینها بهانه ای بیش نیست و به نظرم صرفا به دنبال ایجاد انحصار هستید.هنوز اون تایپکی که درباره یک فروشگاه زده شده بود و ناظر مربوطه جوری تمیز ویرایشش کرده بود تا اون فروشگاه بد به نظر بیاد از یادمون نرفته که بعداً هم مجبور به عذرخواهی شد.

به هرحال تصمیمیه که شما گرفتید و صرفا اعتراض یک یا دو کاربر مثل من تاثیری روی اون نخواهد داشت.بنده هم کاملا به جواب سوالاتم رسیدم.

بدرود و سپاس.

ویرایش شده توسط Peyman.S
لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، Peyman.S گفته است:

هرچند قیاس رددیت با لیون بسیار مضحکه!

در رددیت به زبان بین المللی انگلیسی صحبت میشه و خوب 7 میلیارد مخاطب عام جهانی داره. لیون یا کلا انجمن های پارسی زبان محدود به جمعیت متکلم به اون زبان هستن. بنابراین قیاس یک انجمن جهانی که Base و پایه اش به دلیل "زبانش" مخاطب جهانی داره، با انجمنی که مخاطب محدود 85 میلیونی متکلم به زبان خودش رو داره مضحک نیست، بلکه اشتباهه. برای مقایسه درست، از نظر کارایی و کاربردی بودن صرفا باید این انجمن رو با دیگر انجمن های پارسی زبان مقایسه کرد که از نظر من، در زمینه فعالیت خودش، اگر بهترین نباشه، جزو TOP 3 محسوب میشه.

15 ساعت قبل، Peyman.S گفته است:

من حدودا یک سال و نیم که عضو این انجمن هستم و حتی تو این مدت کوتاه متوجه شدم چه تعداد کاربر باسابقه و کاردرست دیگه اینجا فعال نیستند. بار فنی فروم فوق العاده پایین اومده.فقط شده محلی برای خرید و فروش!

در یک جامعه، هر جامعه ای، میخواد کشور باشه، یک شهر باشه، یا یک انجمن مثل لیون، چیزی وجود داره به نام "گردش نخبگان". بدین معنا که نخبه در اون جامعه، "بوجود" میاد "رشد" می کنه، "فعالیت/تولید محتوی" می کنه، و سپس کنار میره، (به هر دلیلی، بالا رفتن سن، مشغله های دیگه، فقدان انگیزه شخصی، یا عدم علاقه شخصی، یا هر دلیلی). حالا، پویایی اون جامعه با کنار رفتن نخبگان، از بین نمیره، بلکه به نسل های جدید منتقل میشه که میان، یاد میگیرند، رشد میکنند، و جایگزین نفرات قبلی میشن و دوباره این چرخه تکرار میشه. 

دلیل اصلی اینکه این چرخه، نه تنها در لیون، بلکه در تمامی انجمن های کامپیوتری پارسی زبان مختل شده، نه بحث مدیریت، بلکه عدم توانایی مالی خود کاربرانه. شما برای اینکه یک کاربر حرفه ای بشید، ابتدا به ساکن باید پول داشته باشید، خرج سیستم کنید، با هر نسل، قطعات جدید رو تست کنید، تجربه کسب کنید و سپس این تجربه رو در اختیار بقیه قرار بدین. وقتی دلار از 1200 تومن، شد 2.700، بعدش 3.800، و بعدش الان 30 هزار تومنه، آیا، درآمد عمومی مردم اون جامعه، و توانایی خریدشون همگام با افزایش دلار بالا رفته؟

خیر.

همین یک دلیل، باعث افت شدید فنی همه ی انجمن ها، و حتی جامعه ایران شده. اینکه بسیاری از کاربران ایرانی در سال 2021 سواد ابتدایی ترین چیزها رو ندارند و به SSD میگن "هارد"، نه به واسطه مدیریت غلط، بلکه به خاطر فقر و عدم تماس مستقیم این افراد با فن آوری 11 سال پیش دنیاست. وقتی نداشته باشی قطعه بخری، از جامعه فنی دنیا عقب میمونی، و حرفی دیگه برای گفتن نداری. اینطوری میشه که بخش خرید و فروش از بخش فنی جلو میفته، چون کسی پول نداره دیگه. این نه ضعف توئه، نه مشکل مدیریت انجمن، چون مدیریت انجمن برای بحث های فنی که هیچ محدودیتی نگذاشتند. بنابراین به بیراهه نرین؛ مشکلات اقتصادی جامعه، و کاهش نخبگان کامپیوتری - مستقیما باعث و بانیش اقتصاد کشوره و این موضوع باعث ضعف فنی فروم ها - همه ی فروم ها - و جامعه شده. اینو گردن مدیران نندازید.

صد البته انتقادی به مدیران وارد هست که زمان کمتری رو به انجمن اختصاص میدن و بیشتر در اینستاگرام و تلگرام فعال هستند و خوب قسمتی از این موضوع هم طبیعی است چون رشد بیشتر به پلتفرم های نوین و جدید تر میرسه - تا انجمن که علاقه عمومی کمتری در نسل های جدید بهش هست.

9 ساعت قبل، Peyman.S گفته است:

.... باعث تبلیغشون‌میشه؟  اصلا به فرض بشه!

هر مجموعه خصوصی، بر مبنای شروط و قوانین تصویب شده توسط مدیرانش اداره میشه، و اونها در "حوزه مسئولیت" خودشون می توانند "هر تصمیمی" رو در "هر رابطه ای" برای مجموعه "تحت مدیریت خودشون" بگیرند. کلیه این تصمیم ها در نهایت به "نفع عمومی انجمن و کاربران و مدیرانش" هست. پس نفع همه در نظر گرفته میشه. اینکه شما میگی بر فرض تبلیغ بشه! نظر شما محترمه اما گاهی، یک تاپیک یا یک بحث، به ذات خودش مشکل زا نیست، اما عکس العمل احتمالی کاربران میتونه عمدا" یا سهوا" مشکل زا بشه. همه که تعریف نمیکنند، 4 نفر هم ممکنه بیان بگن فلانی کلاهبرداره و این همین میشه پیراهن عثمان. ما هم که نمیتونیم کارو زندگیمون رو ول کنیم پیگیر تاپیک های تبلیغاتی اینطوری باشیم که شاید یه نفر 3 سال بعد یه پیامی بده در اون تاپیک که مشکل داشته باشه. آقا پیمان عزیز، جهت اطلاع شما در کشوری زندگی می کنیم که مسئولیت صحبت های هر شخص در فضای مجازی بر عهده خودش نیست! بلکه بر عهده صاحب اون مجموعه ای است که اون صحبت رو انتشار داده. تا زمانی که این قانون در این کشور پابرجاست، مسئولیت تمام کامنت ها بر عهده مالک سایته، و و به دلیل وجود این قانون اون این حق رو داره، براش تصمیم بگیره، چون یقه اونو میگیرن، نه شما رو. اینگونه تصمیمات در تمام فروم ها و سایت های ایران اجرا میشه. پس راجب هر چیزی نمیشه حرف زد و تشخیص این موضوع در هر مجموعه ای بر عهده مدیرانه چون مسئولیتش گردن اونهاست.

هر چه یک مجموعه بزرگتر و گسترده تر بشه، و دایره فعالیتش بیشتر میشه و قوانینش هم بیشتر خواهد شد. هر چه بامش بیش برفش بیشتر. همانطور که یک مدرسه شاید اندازه یک صفحه A4 قانون داشته باشه، یک شرکت بزرگ مثل مایکروسافت شاید هزار صفحه قانون داشته باشه و یک کشور، یک کتابخانه قانون داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون مدیر عزیزی که گازانبری عمل می کنی و به دقیقه نرسیده تاپیک رو پاک می کنی، ای کاش کمی انعطاف پذیر بودی، ما تو تیم دشمن نیستیم که ریولور به دست هدشاتمون می کنی

فروم از هر 5 صفحه ایی که باز می کنم 10 تاش ارور میده و همونی که باز میشه هم 10 دقیقه طول میکشه
من می دونم که 2 تا تاپیک بیشتر نباید داشته باشم و اگر چند دقیقه فرصت میداید قطعا خودم پاک می کردم یکی از تاپیک هامو

همین پست هم 10 دقیقه اس منتظرم ارسال بشه
این برخوردها فقط باعث دلزدگی میشه

lion.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالبه، من تاپیک فروش زدم و مرتب هم آپ میکنم، اما توی لیون اصلا هیشکی نمیبینه

توی پرشین که زدم، همون لحظه اول 3 نفر پیام دادن، هر سه هم توی لیون اکانت دارن و به نظرم اینجا فعال تر هستن تا پرشین، فک کنم فروم روزی 10-20 ساعت خارج از دسترسه 😆

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، m!dn!ght گفته است:

فروم از هر 5 صفحه ایی که باز می کنم 10 تاش ارور میده و همونی که باز میشه هم 10 دقیقه طول میکشه
من می دونم که 2 تا تاپیک بیشتر نباید داشته باشم و اگر چند دقیقه فرصت میداید قطعا خودم پاک می کردم یکی از تاپیک هامو

lion.png

۱ ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

فک کنم فروم روزی 10-20 ساعت خارج از دسترسه 😆

@Mohsen P

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، m!dn!ght گفته است:

اون مدیر عزیزی که گازانبری عمل می کنی و به دقیقه نرسیده تاپیک رو پاک می کنی، ای کاش کمی انعطاف پذیر بودی، ما تو تیم دشمن نیستیم که ریولور به دست هدشاتمون می کنی

سلام دوست من

شما کاربر قدیمی و البته ویژه هستین و هر بار نیاز نیست بهتون اعلام کنیم که قوانین فروم رو رعایت کنین، هر بار این مورد یا موارد دیگه‌ی خارج از قوانین فروم رو انجام میدین و ما رسیدگی می‌کنیم شما شاکی میشین

خب عزیز من بعد از ده سال سابقه توی فروم بهتر نیست قوانین رو مطالعه کرده و رعایت کنین؟ تا هر بار نیاز به رسیدگی ما نباشه...

چون قبل‌تر چندین بار این مساله برای شما به وجود اومده بود و پس از گذشت روزها یا ساعت‌ها رسیدگی شدن جنابعالی روی زمان رسیدگی به این مورد اعتراض دارین... در حالی که ما معمولاً برای کسی که بار اول و دومش باشه بدون پیام گذاشتن تاپیک مازادش - که خلاف قوانین هست - مخفی نمی‌کنیم.

حتی اگر پیام بذارن ما محتوای تاپیک مخفی شده رو هم در اختیار کاربر می‌ذاریم.

شما می‌فرمایین گازانبری اما ما همیشه سعی می‌کنیم چندین و چند بار اگر کاربری خلاف قوانین فروم عمل کرد بهشون اعلام کنیم یا با روش‌هایی بهشون برسونیم تا برای دفعات بعدی دیگه نیاز نباشه و خود کاربر با قوانین کامل آشنا باشه و اون‌ها رو رعایت کنه.

لطفا پیش از مطرح کردن اینطور مواردی، چون در تاپیک عمومی اعلام می‌فرمایین و مدیران و ناظرین مورد قضاوت قرار می‌گیرن، ابتدا عملکرد پیشین خودمون رو بررسی کنیم و بعد عملیات انتحاری رو انجام بدیم 😅

2 ساعت قبل، m!dn!ght گفته است:

2 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

جالبه، من تاپیک فروش زدم و مرتب هم آپ میکنم، اما توی لیون اصلا هیشکی نمیبینه

توی پرشین که زدم، همون لحظه اول 3 نفر پیام دادن، هر سه هم توی لیون اکانت دارن و به نظرم اینجا فعال تر هستن تا پرشین، فک کنم فروم روزی 10-20 ساعت خارج از دسترسه 😆

در خصوص این مشکل آقا آرمین مسئول فنی رو تگ کردن و حتما از سمت ایشون رسیدگی میشه

روزی ۱۰ - ۲۰ ساعت از دسترس خارج باشه؟ 😂

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱۸ دقیقه قبل، EHSANRF گفته است:

سلام دوست من

شما کاربر قدیمی و البته ویژه هستین و هر بار نیاز نیست بهتون اعلام کنیم که قوانین فروم رو رعایت کنین، هر بار این مورد یا موارد دیگه‌ی خارج از قوانین فروم رو انجام میدین و ما رسیدگی می‌کنیم شما شاکی میشین

خب عزیز من بعد از ده سال سابقه توی فروم بهتر نیست قوانین رو مطالعه کرده و رعایت کنین؟ تا هر بار نیاز به رسیدگی ما نباشه...

چون قبل‌تر چندین بار این مساله برای شما به وجود اومده بود و پس از گذشت روزها یا ساعت‌ها رسیدگی شدن جنابعالی روی زمان رسیدگی به این مورد اعتراض دارین... در حالی که ما معمولاً برای کسی که بار اول و دومش باشه بدون پیام گذاشتن تاپیک مازادش - که خلاف قوانین هست - مخفی نمی‌کنیم.

حتی اگر پیام بذارن ما محتوای تاپیک مخفی شده رو هم در اختیار کاربر می‌ذاریم.

شما می‌فرمایین گازانبری اما ما همیشه سعی می‌کنیم چندین و چند بار اگر کاربری خلاف قوانین فروم عمل کرد بهشون اعلام کنیم یا با روش‌هایی بهشون برسونیم تا برای دفعات بعدی دیگه نیاز نباشه و خود کاربر با قوانین کامل آشنا باشه و اون‌ها رو رعایت کنه.

لطفا پیش از مطرح کردن اینطور مواردی، چون در تاپیک عمومی اعلام می‌فرمایین و مدیران و ناظرین مورد قضاوت قرار می‌گیرن، ابتدا عملکرد پیشین خودمون رو بررسی کنیم و بعد عملیات انتحاری رو انجام بدیم 😅

در خصوص این مشکل آقا آرمین مسئول فنی رو تگ کردن و حتما از سمت ایشون رسیدگی میشه

روزی ۱۰ - ۲۰ ساعت از دسترس خارج باشه؟ 😂

لطفا چند بار قبلی که بنده تخلف کردم رو اعلام بفرمایید و در صورتی که بیشتر از 1 بار باشه بنده فروم رو برای همیشه ترک خواهم کرد.

• لایک 5
  • ممنونم 2
  • حالم خوب شد 1
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، m!dn!ght گفته است:

لطفا چند بار قبلی که بنده تخلف کردم رو اعلام بفرمایید و در صورتی که بیشتر از 1 بار باشه بنده فروم رو برای همیشه ترک خواهم کرد.

در طی این سال ها به جز ادب و متانت از آقا یونس چیزی ندیدم.

وقتی ایشون اینجوری اعتراض میکنن شاید وقتش باشه که قبول کنیم یه جایی از کار ایراد داره!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...