رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

فروم بعضا باز نمیشه یا کنده خواهشا رسیدگی کنید 

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

12 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

امروز داشتم توی سایت میچرخیدم، یه چیز خیلی عجیب دیدم!

image.png.6675860126bc92bf10f5e625beeed3ba.png

هارد اس اس دی اخه؟

سلام . قبلا در موردش صحبت کردیم با بچه های فروشگاه . یه مشکلی تو سرچ گوگل انگار پیش میومد یا یه همچین چیزی که گفتن مجبورن اینطوری بنویسن . دلیل دقیقش یادم نیست .

هم اکنون، Hassan.SK گفته است:

متاسفانه به دلیل سیاستهای تیم جدید لیون کامپیوتر ، سرور های فروم تغییر کردن و سرور جدید محدودیت های بیشتری داره . ما هم مثل شما مشکل کندی و عدم باز شدن رو داریم . ولی فعلا انگار همینه وضعیت .

لینک به دیدگاه

20 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

امروز داشتم توی سایت میچرخیدم، یه چیز خیلی عجیب دیدم!

image.png.6675860126bc92bf10f5e625beeed3ba.png

هارد اس اس دی اخه؟

درسته که اس اس دی اینترنال از قطعات داخلی و اصلی کیس هست فکر کنم شما فقط کیسش رو خوندی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
8 ساعت قبل، Hamed گفته است:

سلام . قبلا در موردش صحبت کردیم با بچه های فروشگاه . یه مشکلی تو سرچ گوگل انگار پیش میومد یا یه همچین چیزی که گفتن مجبورن اینطوری بنویسن . دلیل دقیقش یادم نیست .

اها، متوجه شدم. چون بقیه جا ها هارد نداشت، گفتم شاید اولش اشتباه زده بودن و موقع اصلاح، این قسمت جا افتاده.  چقدر بده که این لفظ اشتباه بین مردم جا افتاده و ایندکس هارد اس اس دی، بالاتر از اس اس دی هست :(

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، slash_slash گفته است:

درسته که اس اس دی اینترنال از قطعات داخلی و اصلی کیس هست فکر کنم شما فقط کیسش رو خوندی

متوجه نشدم؟

مضاف کردن کلمه هارد به اس اس دی، اشتباهه، چون اس اس دی اصلا هارد نیست که هارد به عنوان صفت بهش مضاف بشه، من به این مورد اشاره داشتم.

لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

اها، متوجه شدم. چون بقیه جا ها هارد نداشت، گفتم شاید اولش اشتباه زده بودن و موقع اصلاح، این قسمت جا افتاده.  چقدر بده که این لفظ اشتباه بین مردم جا افتاده و ایندکس هارد اس اس دی، بالاتر از اس اس دی هست :(

واقعیت موضوع اینه که متاسفانه اکثریت مردم به اشتباه هارد اس اس دی توی گوگل سرچ می کنند. مدیران فنی سایت ها هم ملاکشون چیزیه که مردم توی گوگل سرچ میکنند. کاری ندارند درست چیه. به همین خاطر برای اینکه سایتشون توی سرچ گوگل توی نتایج بالاتر بیاد، میان همون چیزی که مردم به اشتباه سرچ میکنند رو ملاک قرار میدن تا سایتشون تو نتایج بیاد بالا.

سالها لیون از نظر تکنیکی توسط مهدی معتمدی عزیز اداره میشد و مسائل اینچنین براش مهم بود که درست بنویسند. چند ماه پیش بود که منو ها اصلاح شد و کلمه هارد اس اس دی جایگزین اس اس دی شد. که من اون زمان رابطه نزدیک با مدیر فنی وقت داشتم بهشون گفتم هارد اس اس دی اشتباهه، منتها استدلال مدیر فنی هم (که هدفش افزایش بازدید سایت و فروش بیشتره) درست بود که ملاک چیزیه که مردم سرچ میکنند.

من صرفا میتونستم پیشنهاد بدم اما در نهایت، ظاهرا تصمیم این شد که در منوی اصلی، کلمه درست نوشته بشه: "حافظه اس اس دی"، اما در منو های داخلی که دیگه کسی دقت نمیکنه هارد اس اس دی نوشته بشه که توی سرچ گوگل هم برای سایت لیون مثبت باشه. 

یعنی هم مدیر فنی سایت راضی باشه و هم بچه های فنی کامپیوتر.

(البته الان ممکنه همه ی اینها عوض بشه. و کلا سیستم دیگری پیاده سازی بشه.)

Untitledی.jpg

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

سمت ما روی نت ایرانسل اصلا باز نمیشه لیون. اما همراه اول و نت مخابرات اوکیه.

واقعیتش مثل قدیم دیگه خرمون نمیره بریم بگیم فلان چیز درست بشه. فعلا هیچی معلوم نیست اما شاید همین روزا خرمون رو هم ازمون بگیرن دیفالت شیم. :D اما اگر خرمون دوباره رفت پیگیری میکنیم بلکه ترتیب اثر بدن.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

متوجه نشدم؟

مضاف کردن کلمه هارد به اس اس دی، اشتباهه، چون اس اس دی اصلا هارد نیست که هارد به عنوان صفت بهش مضاف بشه، من به این مورد اشاره داشتم.

ارمین جان درست می گن به اصلاح امیانه هارد شده ذخیره ساز کامپیوتر شما حتی امازون برید توی سرچش SSD HARD DRIVE داره

اما ایا غلطه خیر؟ چون ما در ادبیات چیزی به اسم اصطلاح امیانه داریم که با اینکه غلطه اما چون بین مردم رایج می شه استفاده ازش مشکلی نداره و غلط نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

واقعیت موضوع اینه که متاسفانه اکثریت مردم به اشتباه هارد اس اس دی توی گوگل سرچ می کنند. مدیران فنی سایت ها هم ملاکشون چیزیه که مردم توی گوگل سرچ میکنند. کاری ندارند درست چیه. به همین خاطر برای اینکه سایتشون توی سرچ گوگل توی نتایج بالاتر بیاد، میان همون چیزی که مردم به اشتباه سرچ میکنند رو ملاک قرار میدن تا سایتشون تو نتایج بیاد بالا.

سالها لیون از نظر تکنیکی توسط مهدی معتمدی عزیز اداره میشد و مسائل اینچنین براش مهم بود که درست بنویسند. چند ماه پیش بود که منو ها اصلاح شد و کلمه هارد اس اس دی جایگزین اس اس دی شد. که من اون زمان رابطه نزدیک با مدیر فنی وقت داشتم بهشون گفتم هارد اس اس دی اشتباهه، منتها استدلال مدیر فنی هم (که هدفش افزایش بازدید سایت و فروش بیشتره) درست بود که ملاک چیزیه که مردم سرچ میکنند.

من صرفا میتونستم پیشنهاد بدم اما در نهایت، ظاهرا تصمیم این شد که در منوی اصلی، کلمه درست نوشته بشه: "حافظه اس اس دی"، اما در منو های داخلی که دیگه کسی دقت نمیکنه هارد اس اس دی نوشته بشه که توی سرچ گوگل هم برای سایت لیون مثبت باشه. 

یعنی هم مدیر فنی سایت راضی باشه و هم بچه های فنی کامپیوتر.

(البته الان ممکنه همه ی اینها عوض بشه. و کلا سیستم دیگری پیاده سازی بشه.)

Untitledی.jpg

بله کاملا.

حتی دیجیکالا هم از همین ترکیب استفاده کرده و کلمه ی هارد اس اس دی رو روی دسته بندی مربوطه گذاشته.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ در 10:55، ATER گفته است:

سلام وقت بخیر

یک ماه اشتراک ویژه فروم رو تمدید کردم به سایت هم برگشت ولی ارور داد اشتراک هم فعال نشده

There was an error processing the payment. Please try a different payment method or contact us for assistance.

---

من یک بار دیگه خرید کردم برام فعال شده لطفا یک ماه دیگه برای خرید اولی که فعال نشد به اشتراک من اضافه کنید سپاس

lion.png

2.jpg

سلام وقت بخیر

من 2 تا اشتراک خرید و فقط یکیش برام فعال شده ، دومی همانطور که قبلا گفتم فعال نشد و هزینش برگشت نخورد ، 

@Mohsen P

@ARMIN

@Hamed

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

آقا یه اطلاع رسانی ، خبری چیزی بدید فروم و سایت چند روز معلق بود الانم که وضعیت اینجوری شده ؟

هکی چیزی در کار نبود ؟

لینک به دیدگاه

53 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

آقا یه اطلاع رسانی ، خبری چیزی بدید فروم و سایت چند روز معلق بود الانم که وضعیت اینجوری شده ؟

هکی چیزی در کار نبود ؟

نه هک در کار نبوده - در حال تعمییرات هستند. ممکنه روزهای آتی تا عید فطر بازهم اینطوری بشه.

ما خودمون هم خبر نداشتیم. مدیر فنی عوض شده. و با ایشون مرتبط نبودیم. اگر خبر داشتیم هم اطلاع رسانی می کردیم و هم خودمون از مطالبمون بک آپ میگرفتیم که همه اش از بین نره.

لینک به دیدگاه

55 دقیقه قبل، zeratuldota گفته است:

تو سایت فروشگاه نمیشه لاگین کرد!

دوبار دوبار باید بزنی

گیر کرد صفحه اول رو باز کن اگر لاگین نشده بود دوباره تلاش کن

نشد دیگه صبر که تا بعد از عید فطر چون تعطیله

لینک به دیدگاه

36 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

دوبار دوبار باید بزنی

گیر کرد صفحه اول رو باز کن اگر لاگین نشده بود دوباره تلاش کن

نشد دیگه صبر که تا بعد از عید فطر چون تعطیله

آرمین جان شما ببین وقتی خرید می زنی میره داخل سبدت نشون میده و می تونی مراحل پرداخت رو انجام بدی؟

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، saeed110 گفته است:

آرمین جان شما ببین وقتی خرید می زنی میره داخل سبدت نشون میده و می تونی مراحل پرداخت رو انجام بدی؟

نه الان خرید که نمیشه کرد. خود سایت گنده اون بالا اعلانیه زده که اختلال داره.

به اطلاع مشتریان گرامی می رسانیم با توجه به تغییرات زیر ساخت سایت احتمال بروز اختلال در فرآیند خرید وجود دارد.

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

نه الان خرید که نمیشه کرد. خود سایت گنده اون بالا اعلانیه زده که اختلال داره.

به اطلاع مشتریان گرامی می رسانیم با توجه به تغییرات زیر ساخت سایت احتمال بروز اختلال در فرآیند خرید وجود دارد.

آره اما نوشته احتمال که ینی هم شاید بتونی بخری و هم شاید نتونی گفتم تو این چند روز نتونستم بخرم شاید بعضیا تونستن بخرن ببینم نتشون و مرورگرشون چیه و اینا شاید اثر داشت.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱/۲۰ در 09:12، ATER گفته است:

سلام وقت بخیر

من 2 تا اشتراک خرید و فقط یکیش برام فعال شده ، دومی همانطور که قبلا گفتم فعال نشد و هزینش برگشت نخورد ، 

@Mohsen P

@ARMIN

@Hamed

سلام. لطفا اطلاعات خرید رو برای من ارسال کنید تا بدم به دوستان جهت پیگیری

لینک به دیدگاه

سلام وادب خدمت ناظران دلسوز فروم

آقا در بازارچه قسمت مادربرد ها تاپیک زده ام.از قلم اوفتاده..لطفا تایید شود.تاپیکهای قبلی همگی بسته شوند.سپاس

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱/۳۰ در 18:52، Hamed گفته است:

سلام. لطفا اطلاعات خرید رو برای من ارسال کنید تا بدم به دوستان جهت پیگیری

lion.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام وقت بخیر به مدیران لیون

متاسفانه سایت لیون کامپیوتر روز به روز افتضاح تر میشه ، امروز میخواستم موس asus chakram core بخرم با هزار بدبختی موفق به خرید شدم !!! پشتیبانی انلاین که متاسفانه دکوریه و اصلا جواب نمیدن چندتا از دوستان هم قبلا گفتن ، من نمیدونم چرا برای خرید باید کد ملی وارد کنیم ، فروشگاه ها روز به روز راه های خرید رو راحت تر میکنن تا کاربر راحت تر خرید کنه ، اینم بگم موقه خرید هی میگفت سبد خرید خالیه با اینکه من موس رو به سبد خرید اضافه کرده بودم و نشون میداد که اضافه شده خلاصه با هزارتا بدبختی و سرعت پایین سایت بالاخره موفق به ثبت سفارش شدم، لیون جان برگرد به روز های اوج لطفا

امیدوارم بسته هم سالم به دستم برسه و یکم استرس گرفتم...

لینک به دیدگاه

33 دقیقه قبل، ali.king گفته است:

سلام وقت بخیر به مدیران لیون

متاسفانه سایت لیون کامپیوتر روز به روز افتضاح تر میشه ، امروز میخواستم موس asus chakram core بخرم با هزار بدبختی موفق به خرید شدم !!! پشتیبانی انلاین که متاسفانه دکوریه و اصلا جواب نمیدن چندتا از دوستان هم قبلا گفتن ، من نمیدونم چرا برای خرید باید کد ملی وارد کنیم ، فروشگاه ها روز به روز راه های خرید رو راحت تر میکنن تا کاربر راحت تر خرید کنه ، اینم بگم موقه خرید هی میگفت سبد خرید خالیه با اینکه من موس رو به سبد خرید اضافه کرده بودم و نشون میداد که اضافه شده خلاصه با هزارتا بدبختی و سرعت پایین سایت بالاخره موفق به ثبت سفارش شدم، لیون جان برگرد به روز های اوج لطفا

امیدوارم بسته هم سالم به دستم برسه و یکم استرس گرفتم...

کد ملی الزامی شده چون خیلی ها با کارت های دزدی یا هک شده خرید می کنن برای سایت مشکل ایجاد می کنن

لینک به دیدگاه

سلام.

من قابلیت کاربر ویژه رو دارم و وقتی که میخوام تاپیک فروش خودم رو بالا بیارم موفق به انجام اینکار نمیشم. هر دفعه که دکمه بالا بردن تاپیک رو میزنم مینویسه که تاپیک آپ شد ولی در واقع هیچ اتفاقی رخ نمیده و تاپیک من مثل قبل میمونه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
5 ساعت قبل، slash_slash گفته است:

کد ملی الزامی شده چون خیلی ها با کارت های دزدی یا هک شده خرید می کنن برای سایت مشکل ایجاد می کنن

کدملی تقریبا همه جا اجباری شده حتی دیوار ! 

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام و عرض ادب

موقعی که میخوام کاربری ویژه بگیرم خطا میده و نمیذاره پرداخت رو تکمیل کنم. این مشکل رو یه بار دیگه هم داشتم که جناب حامد رفعش کردن.

نمیدونستم مدیر فنی فعلی سایت کی هست که بهشون پیغام بدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...