رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

9l5yqsgidjrgz36152u1.png

لطفا یک عدد پردازنده بنفش... :D

بهتره مثله دیجی کالا شاخص های دسته بندی برای محصولات متفاوت، فرق داشته باشه

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دروود

شما تو فروشگاهون تمام قطعات کامپوتر رو دارید امام دسته xbox1 برای ویندوز  که یکی از کاربردی ترین چیزهاست رو ندارید خیلی ها دنبال این دسته هستند چون بعضی از بازی ها کامپیوتر رو فقط با این دسته میشه بازی کرد

c8t5_fsfsdadasdad.jpg

Xbox One Controller + Wireless Adapter for Windows 10

https://www.microsoft.com/accessories/en-us/products/gaming/xbox-one-controller-wireless-adapter-for-windows10/ng6-00001

دقیقا من خیلی دنبالش هستم. منتظرم لیون بیاره قیمت های جاهای دیگه واقعا پرت هست.

یک پیشنهاد دارم. در تصویر زیر اگر امکانش هست اون قسمت که مشخص شده به صورت لینک در بیارید که بشه تغییرات قیمت رو دنبال کرد:

post-6175-0-27603200-1467286589_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اقا هیشکی رسیدگی نمی کنه به شکایات و فروم ها ... مسولین لطفا فعالتر باشید... اگه مشکل از ما هست بگین اگه نه خب چرا پس شکایات ما رفع و رسیدگی نمیشه ؟؟؟ تعارف نداریم که   :D

با تشکر  :-?

لینک به دیدگاه

درود

اقا هیشکی رسیدگی نمی کنه به شکایات و فروم ها ... مسولین لطفا فعالتر باشید... اگه مشکل از ما هست بگین اگه نه خب چرا پس شکایات ما رفع و رسیدگی نمیشه ؟؟؟ تعارف نداریم که   :D

با تشکر  :-?

درود

شکایتها و نظرات همیشه رسیدگی میشه البته تا اونجایی که بشه انجام داد و بعضی از مسائل به زمان نیاز داره و به سرعت امکان نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

شکایتها و نظرات همیشه رسیدگی میشه البته تا اونجایی که بشه انجام داد و بعضی از مسائل به زمان نیاز داره و به سرعت امکان نداره

ممنون از شما و توجه و پاسخگوییتون  ^_^

لینک به دیدگاه

درود بر شما قبلنا بعضی سایتهای همسایه رو گرون فروش میگفتن و الانم میگن اما الان قیمتهای لیون رو چک میکنیم از این سایتهای گرونفروش قیمت بیشتر زدید!!!!دلیلش رو نمیدونم مثلا قیمت  ssd samsung.cpu1151 ram ddr4 

در گذشته وقتی توی سایتی مثل ایمالز میرفتیم لیون اولین گزینه بود اما الان خودتون برید توی ایمالز دقت کنید !!! 

اگه امکانش هست برای کاربرا ی مقدار قضیه رو شفاف کنید که چرا ...... 

ممنون 

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید

در بخش فروش مانیتورها ، قسمت انتخاب بر اساس برند نیست .به نظرم بهتر میشه که اون مورد رو هم اضافه کنید، فکر کنم قبلا بود ه حذف شده. ممنون.

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

درود بر شما قبلنا بعضی سایتهای همسایه رو گرون فروش میگفتن و الانم میگن اما الان قیمتهای لیون رو چک میکنیم از این سایتهای گرونفروش قیمت بیشتر زدید!!!!دلیلش رو نمیدونم مثلا قیمت  ssd samsung.cpu1151 ram ddr4 

در گذشته وقتی توی سایتی مثل ایمالز میرفتیم لیون اولین گزینه بود اما الان خودتون برید توی ایمالز دقت کنید !!! 

اگه امکانش هست برای کاربرا ی مقدار قضیه رو شفاف کنید که چرا ...... 

ممنون

درود دوست خوبم

بسیار ممنونیم از شما بابت این مطلب چون مطمین باشید رسیدگی میشه و به هیچ عنوان اجازه نمیدیم کالایی گرونتر از عرفش فروخته بشه .

متاسفانه امکان عدم اپدیت کالا وجود داره چون جدیدا در شیب قیمتی شدیدی قرار داشتن این سری اس اس دیها

فردا رسیدگی میشه

لینک به دیدگاه

سیستم امتیاز دهی پستهارو غیر فعال کنید اعتبار لیون کامیپوتر زیر سوال برده

بدلیل تعداد کثیر ای ام دی فنها در این سایت متاسفانه شاهد باند بازی وحشتناکی از طرف این طیف از کاربرای عاشق AMD هستیم

و مدام برای عقده گشایی به پست مخالف نظرشون منفی میدن

باتشکر

ویرایش شده توسط سعید حسینی
لینک به دیدگاه

بدلیل تعداد کثیر ای ام دی فنها در این سایت متاسفانه شاهد باند بازی وحشتناکی از طرف این طیف از کاربرای عاشق AMD هستیم

باتشکر

عزیزم اینجا هم فن amd باشخصیت داریم هم فن انویا . 

والله تا جایی که من پست دوستان رو برسی کردم شما برای هر پستی منفی گذاشتی برای بنده خداها . 

نتیجش میشه این . 

شما 2 کار کنید .1 . دیگه منفی ندید

2.تو مقدار شدت و تندی کلامتون تجدید نظر کنید . 

لینک به دیدگاه

اولا من سعی میکنم هر کدوم از فهنا که منفی گرفته رو بهش مثبت بدم تا از وضع در بیاد البته اگه توهینی نکرده باشه و کاربر با شخصیتی باشه

دوما من همیشه گفتم این دو شرکت بزرگ انویدیا و amd مکمل یک دیگرند و اگه یکیشون نباشه انگار اون یکی هم نیست

والا اینقدر بعضی ها با هم بد هستن و جبهه گیری میکنن علیه همدیگه که مدیر عاملای این دو شرکت اینقدر بر علیه هم نیستن

اگر میخواین بحث کنید اول رفتار و شخصیت رو تو اولویت قرار بدین بعد دفاع از این دو شرکتی که فکر نمی کنم هیچکدوم ما از سهام داراش باشیم

به نظرم باید برای اون بخش طرفداران یه مدیر در نظر بگیرید که نظم اونجا رو برقرار کنه

لینک به دیدگاه

باتشکر

من یکی از افرادی هستم که توی اون تاپیک بابت آخرین پستتون بهتون منفی داد (و پست رو هم گزارش دادم)

اولین منفی که توی این فروم به کسی دادم !

نه فن amd هستم و نه nvidia و نه اصلا کاری به بازی و یا کارهای گرافیکی دارم که گرافیک واسم مهم باشه

اون ادبیات و استفاده از اون عبارات جدا نامناسب هست و جا ــش توی یه فروم عمومی نیست

ویرایش شده توسط rn4j1m1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود خدمت مدیریت محترم @};-

اخیرامشاهده شده یوزرها بخاطر عدم توافق در معامله و یا کوتاهی درواریز قبل ازاینکه واریزی انجام بشه بهم دیگه فیدبک منفی میدن!! :wacko: میشه لطفا درباره این موضوع شفاف سازی کنید تا ماهم بدونیم موضوع ازچه قراره؟ :-?

post-18890-0-19693400-1467964614_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

وضعیت سایت خیلی بد شده

بعضی از کالا ها یهو غیب  میشن

مثل کل کیس های BitFenix ، الان چه شما سرچ کنی ، چه توی قسمت کیس ها روی اسمش کیلیک کنی که بری توی گروه BitFenix هیچ کیسی رو نشون نمیده

انگا کلا این کیس ها از تو لیون  حذف شدن

نه فقط کیس های BitFenix  بلکه خیلی از کالا های دیگه هم به همین صورت یهو غیب شدن :|

لینک به دیدگاه

وضعیت سایت خیلی بد شده

بعضی از کالا ها یهو غیب  میشن

مثل کل کیس های BitFenix ، الان چه شما سرچ کنی ، چه توی قسمت کیس ها روی اسمش کیلیک کنی که بری توی گروه BitFenix هیچ کیسی رو نشون نمیده

انگا کلا این کیس ها از تو لیون  حذف شدن

نه فقط کیس های BitFenix  بلکه خیلی از کالا های دیگه هم به همین صورت یهو غیب شدن :|

درود

غیب نمیشن بلکه توسط تیم لیون مخفی میشن و یا حذف میشن و این به دلایل مختلف بیزنسی هستش

وقتی چنین اتفاقی میفته شما نمیتونید توی سایت کالا رو مشاهده کنید

لینک به دیدگاه

من خیلی اهل پست دادن نیستم

خیلی وقت هم هست میام توی فروم و بعد از مدت ها هم توی فروم یوزر ساختم

بیشتر خواننده ام

اما واقعا این بحث های اخیر AMD vs Nvidia خیلی لوس و مسخره شده، مثل دعوای بچه ها می مونه و از حالت عرف و معمولش خارج شده

تیتر های خبر هایی که در این مورد زده می شه و بحث هایی که توش انجام می شه به نظرم در خور یک فروم کامپیوتر نیستن

یک سری ها هم که پرچمدارن توی این بحث ها، کلا اول آخر حرف خودش رو می زنه با چند ده تا شکلک و ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اخیرامشاهده شده یوزرها بخاطر عدم توافق در معامله و یا کوتاهی درواریز قبل ازاینکه واریزی انجام بشه بهم دیگه فیدبک منفی میدن!! :wacko: میشه لطفا درباره این موضوع شفاف سازی کنید تا ماهم بدونیم موضوع ازچه قراره؟ :-?

کسی نیست ماروقانع کنه ؟؟

لینک به دیدگاه

درود

نمیشه دقیقا پاسخ داد و بستگی به توافق افراد داره و بارها ما در این زمینه دخالت کردیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

نمیشه دقیقا پاسخ داد و بستگی به توافق افراد داره و بارها ما در این زمینه دخالت کردیم

خب قانون دقیقش این طوری میشه درج کرد که قبل ازواریزمبلغ، فروشنده میتونه معامله رو کنسل کنه فوقش معامله بهم میخوره ولی بعدازواریزچنانچه طرفین رضایت نداشته باشند فیدبک منفی تعلق خواهدگرفت.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت مدیریت محترم

چند روز پیش داشتم توی بخش مادربرد های فروشگاه یه گشتی میزدم که تقریبا زیر نصف مادربرد های 1151 توی بخش نظرات می دیدم که یه بنده خدایی پرسیده که کی مادربرد های برند ازراک با این سوکت رو موجود می کنید و پاسخ مدیریت هم این بود که تا دو ماه دیگه یا تا قبل از عید و اواخر سال 94 ؛ حالا که به اواخر تیرماه 95 رسیدیم سوال بنده اینه که دقیقا چه شد ماجرای مادربرد های ازراک؟؟؟؟؟

ممنون بابت پاسخگویی

لینک به دیدگاه

بنده چندتا پيشنهاد داشتم

1- اگر امكانش هست هر چندماه يكبار لا اقل يه دستى به تم فروم و سايت بكشيد

2- توى صفحه اول سايت يه مشكل اعصاب خورد كنى وجود داره اونم اينكه وقتى مثلا ميزنى يه ليست از يه كالا رو ميخواى ببينى وقتى به صفحه دو ميرى مثلا سويچ ميكنى رو يه كالاى ديگه كه كالاى جديد چند صفحه اى نيست كلا مينويسه كالا موجود نيست يجورايى رو اعصابه اكثرا سايتها اين مشكل رو ندارن فقط ليون اينطوريه

3- اين وضعيت قرار دادن اواتار هم اصلا خوب نيست هم وجود نداشتن آواتارهاى پيش فرض هم نبود امكان براى قرار دادن اواتار با حجم بزرگتر يا با سايز بزرگتر

4- اين لاكشن زير نام كاربرى هم اجبارى بشه كه هر كاربر معلوم باشه از كدوم شهره

5- ....

لینک به دیدگاه

سلام

ضمن عرض خسته نباشید خدمت آقای حسینی

مدیریت تالار بشدت ضعیفه تا بحال نشده گزارشی ارسال کرده باشم و ترتیب اثری داده شده باشه

از طرفی پست های بی ربط و با امتیاز های مثبت بالا باعث آزار ایجاد کننده ی تاپیک میشه و صرفا باعث میشه از این سایت دلسرد بشیم لطفا این موضوع جدی پیگیری کنید  یا تعداد مدیران رو افزایش بدید

به عنوان مثل اولین پست تاپیک بنده رو مشاهده کنید

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=61161

پست کاربر

mohsen19x

مشاهد کنید

تاپیک های دیگه ای هم هست که به گزارش ترتیب اثری داده نشده

لینک به دیدگاه

چ خوب میشد مثل مثلا سایت پرشین تولز یه دکمه up داشتیم و برای بالا اومدن تاپیک لازم نباشه خودمون پست بزاریم تاپیک شلوغ شه. الان م مثلا من رفتم یه تاپیک مقاله زدم اون زیر میرا رفته. من اپ بدم بیاد بالا خیلی ضایع هست . کاریم نمیتونم کنم کسی ببینه

لینک به دیدگاه

الان قانون 23-24 فروم در حال اجرا هستن یا خیر این قوانین سر تصویبش همچنان داره تصمیم گیری می شه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...