رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 17 دقیقه قبل، Yasin.s گفته است :

متاسفانه  همینطوره.اقای حسینی هم به فروم سر نمیزنه. و یکی یکی مشکلات رو مثل قدیم حل کنن.انتظار بیشتری از لیون داشتیم.الان تو تمام سایت های سخت افزاری دارن لیون رو به  ماینینگ و گرانی در کشور ..متهم میکنند..

امیدوارم که این مشلات زودتر حل بشه.

اکثرا ناظر ها و همکار های انجمن آنلاین میشن. خیلی کم مدیر ارشد و مدیر ا آنلاین هستن.

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

اینجا هم مثل فروشگاه تایپک ارواح شده... بهتره قفل بشه که وقت کسی اینجا تلف نشه.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، tonypb گفته است :

اینجا هم مثل فروشگاه تایپک ارواح شده... بهتره قفل بشه که وقت کسی اینجا تلف نشه.

:96_ok_hand::34_rolling_eyes:

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، adreno420 گفته است :

نمودار قیمت رو حذف کنید که به شعور خریدار توهین نشه

یا قیمت نیست یا قیمتی که تو نمودار هست غیر واقعی و خیلی بالاتر درج می‌شه که اختلاف قیمت رو احساس نکنه مشتری

سلام و درود خدمت شما دوست عزیز :100_pray: و سایر دوستان گلم و از اینکه حضور بنده در فروم کمرنگ هستش عذر منو پذیرا باشید چون واقعا کارهای مختلفی رو دارم انجام میدم و خیلی دستم بنده ولی هر وقت نیاز باشه در خدمتتون هستم

کالاهایی که نمودار ندارند دلیلش اینه که قیمتشون تغییری نکرده و هر وقت تغییر کنه نمودار نمایان میشه

یعنی یکبار قیمت گذاشته شده و تغییری درش ایجاد نشده

ما هیچ تسلطی در نمودار قیمت نداریم و نخواهیم داشت و این تصور شما کاملا اشتباهه و قیمتها هر گونه تغییری که در کالا ایجاد بشه در نمودار به صورت اتومات نمایش داده میشه

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/10, 15:56:53، Cube گفته است :

بله لیون کامپیوتر سیاست خیلی زشتی در پیش گرفته و فقط قطعات رو به صورت باندل عرضه می کنه و هیچ کارت گرافیک گیمینگ یا ماینینگ به صورت تکی عرضه نمی شن

همچنین مادبرد های مخصوص ماینینگ مانند بایواستار و اسوس  رو فقط به صورت ریگ عرضه می کنه .

"  "        مطمعنا این کمبود قطعات برطرف خواهد شود و کاربران فروشنده های فرصت طلب و سود جو ها را فراموش نخواند کرد  ""

درود دوست عزیز و روزت بخیر

ما و تمام بازار جهانی به کمبود کالا خوردن و فورش باندل یک روش فروش هستش .

ولی هفته گذشته به محض اینکه کالاها رسید دستمون سریعا به صورت تکی گذاشتیم برای فروش و باز هم در حال واردات و سفارش گذاری هستیم که سریعا کمبودها رو جبران کنیم .

در مورد جمله اخرتون نظر شماست و نقد محسوب نمیشه  و متاسفانه جوابی براش ندارم

لینک به دیدگاه

در مورد طراحی سایت هم بهتون حق میدیم ولی خداییش از قبلی بهتره :1_grinning:

موضوع اینجاست که تیم برنامه نویسی در حال بار گذاری یک امکان برای سایت هستن و به محض اتمام میریم برای کار کردن روی UI سایت و به زودی تغییرات اساسی رو خواهیم داشت

یه مقدار در این مورد هم صبوری کنید ممنون میشیم و بهتون قول میدیم از این حالت در بیاریم سایت رو

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/29, 14:40:42، Cube گفته است :

سلام جناب حسینی لطفا به همکاراتون بگید   مشخصات فنی محصولات حتما دقیق درست درج کنند .:40_rage::40_rage::40_rage:

واقعا بی مسولیتی می کنند !!!

هیچ چیزی بدتر از این نیست که یه محصولو با هزار بدبختی سفارش بدی بینی با مشخصات درج شده فرق داره !

یه ضد حال به تمام معنا .

سلام عزیزم

اگر باعث شدیم به شما ضرری وارد بشه تمام و کمال در خدمتیم در جهت جبران :100_pray:

و کاملا با شما موافقیم و حتما دقت بیشتری رو منظور خواهیم کرد

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

سلام عزیزم

اگر باعث شدیم به شما ضرری وارد بشه تمام و کمال در خدمتیم در جهت جبران :100_pray:

سلام و خسته نباشید

بنده حدود  ی ماه میشه که مینبورد msi x370 gaming pro رو خریداری کردم اما هنوز بررسی انجام شده تغییر نکرده و کلا اشتباه زده شده:

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/مادربورد/amd/msi/socket-am4/مادربرد-ام-اس-آی-x370-gaming-pro.html

اگه اشتباه نکنم این مدلی که اینجا در موردش توضیح داده شده و همچنین عکسها ، برای مدل کربن هست

با سپاس

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، amirpcp30 گفته است :

سلام و خسته نباشید

بنده حدود  ی ماه میشه که مینبورد msi x370 gaming pro رو خریداری کردم اما هنوز بررسی انجام شده تغییر نکرده و کلا اشتباه زده شده:

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/مادربورد/amd/msi/socket-am4/مادربرد-ام-اس-آی-x370-gaming-pro.html

اگه اشتباه نکنم این مدلی که اینجا در موردش توضیح داده شده و همچنین عکسها ، برای مدل کربن هست

با سپاس

ممنون از توجه شما . اصلاح شد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

انگاری آقای حسینی دیده شدن ، حدودا 2 هفته پیش مودم ازتون گرفتم که نه کارت گارانتی داشت و نه فاکتور و وقتی سریال مودم با شرکت گارانتی چک کردم گفتن گارانتی نداره با مسئول گارانتیتون  اقای یوسفی مسئله در میون گذاشتم گفتن هر وقت مشکلی باشه بفرست واسه خودم حل میکنم (البته عکس فاکتور تو تلگرام برام ارسال کردن)، ایشون اینجا کارمند هستن و ممکنه پس فردا نباشن و مسئول جایگزین ، پاسخ گو نباشن و بگن باید همون موقع مسئله رو حل میکردید این مورد اول

مورد دوم : پارس ارتباط گارانتی مودم های تی پی لینک تو شهر ما نمایندگی داره و اگه مشکلی مودم داشت براحتی میتونم بدون هزینه ای به اونجا رجوع کنم اما اگه واسه لیون بفرستم باید 30 تومن هزینه پست پیاده بشم

مورد سوم : اگه خواستم همین مودم یه روزی بفروشم بگم گارانتی مودم لیون کامپیوتر هستش !؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیز این مسئله رو من پیگیری میکنم اطلاع میدم خدمت شما.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

bvg.thumb.png.9c77e0892dbd2b847e6b8d45182ce7b3.png5a74c18d1f533_Screenshot(46).thumb.png.9a842fd71d12cfacf906fecde022e80e.png5a74c184533ea_Screenshot(45).thumb.png.2dee304a15a834eece8c683e0abfa3fd.png5a74c17b2dbe4_Screenshot(44).thumb.png.80a441ec46b9df8c5636e7309bab5216.png

AdvMining6.gif.375d5a88ffac673665fb5505c5e905fb.gif

****************************************************************************************************

یاد اون روزها بخیر...  چقدر خرید کردن از لیون خوب بود... الان همش شده ماین ماین ماینرررررررررررر..... شما کجا هوای گیمرا رو دارید وقتی که سایت رو باز میکنی چیزی به جزء بنر تبلیغات ماینینگ نمیبینیم!

ویرایش شده توسط Illidan
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Illidan گفته است :

bvg.thumb.png.9c77e0892dbd2b847e6b8d45182ce7b3.png5a74c18d1f533_Screenshot(46).thumb.png.9a842fd71d12cfacf906fecde022e80e.png5a74c184533ea_Screenshot(45).thumb.png.2dee304a15a834eece8c683e0abfa3fd.png5a74c17b2dbe4_Screenshot(44).thumb.png.80a441ec46b9df8c5636e7309bab5216.png

****************************************************************************************************

یاد اون روزها بخیر...  چقدر خرید کردن از لیون خوب بود... الان همش شده ماین ماین ماینرررررررررررر..... شما کجا هوای گیمرا رو دارید وقتی که سایت رو باز میکنی چیزی به جزء بنر تبلیغات ماینینگ نمیبینیم!

دقیقا

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Illidan گفته است :

سلام دوست عزیز

هرچیزی جای خودش رو داره . گیمر ها و ماینر ها ، هر دو از مشتریان لیون هستن و برای هر دو گروه لیون برنامه داره . همین چند روز پیش یه برنامه برای گیمرها داشت . به این شکل نیست که گیمر ها اهمیتی نداشته باشن .

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Illidan گفته است :

ازت ممنونم.حرف دلمو زدی

حالا یه چیز.اینو خودت  فتوشاپ کردی؟:1_grinning::4_joy::3_grin:فقط بگم عالیست

لینک به دیدگاه

دیگه حال درج قیمت هم ندارن هر چی شد ثبت میکنن. اشتباه باشه درست باشه ...;) ولی قیمت قطعات ماینینگ درسته!!:|

Untitled.thumb.jpg.f01ed28f7211095c31eb00a31f674dea.jpg

روتر میکروتیک RB750r2

قیمتو داشته باشین! 3میلیون و هشتصد

خ خ خ

روتر 160 تومنی.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

اینجا تاپیک انتقدادات و پیشنهاداته یا تاپیک عقده گشایی ؟! 

امیدوارم تعداد بعضی ها هر روز کمتر شه

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Hamed گفته است :

سلام دوست عزیز

هرچیزی جای خودش رو داره . گیمر ها و ماینر ها ، هر دو از مشتریان لیون هستن و برای هر دو گروه لیون برنامه داره . همین چند روز پیش یه برنامه برای گیمرها داشت . به این شکل نیست که گیمر ها اهمیتی نداشته باشن .

در 7 ساعت قبل، Yasin.s گفته است :

ازت ممنونم.حرف دلمو زدی

حالا یه چیز.اینو خودت  فتوشاپ کردی؟:1_grinning::4_joy::3_grin:فقط بگم عالیست

با paint درست کردم :D  خیلی دیگه اماتوره خیلیییی

اینقدر با لیون احساس صمیمت میکنیم که با مدیرشم اینجوری شوخی میکنیم... البته اگه بهشون بر میخوره پاکش میکنم

والا بخیل هم نیستیم خدا کنه تمام ماینرای ایرانی میلیاردر بشن هر چی از خدا میخوان بهشون بده , حق بدید به گیمرا و کسایی که کارشون با گرافیکه ناراحت و عصبانی باشن چون از لیون یه توقع دیگه داریم

لینک به دیدگاه

با سلام

آدرس من(مقصد)روی کارتن سفارشم دست نویس نوشته شده بود و طرف شماره کوچه رو از قلم انداخته بود.باعث شده بود پستچی رفته بود چند کوچه اونورتر.

طبیعیه.چون انسان موجودیه خطا کار و ولغزشگر.پیش میاد.یه نیگاه به بقیه کارتن های سفارشهای قبلی  تر انداختم دیدم بیشتریاشون آدرس مبدا و مقصد رو پرینت گرفته شده بود.این یکی استثنا بود.

حتما خودتون هم حواستون هست.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Elderado گفته است :

با سلام

آدرس من(مقصد)روی کارتن سفارشم دست نویس نوشته شده بود و طرف شماره کوچه رو از قلم انداخته بود.باعث شده بود پستچی رفته بود چند کوچه اونورتر.

طبیعیه.چون انسان موجودیه خطا کار و ولغزشگر.پیش میاد.یه نیگاه به بقیه کارتن های سفارشهای قبلی  تر انداختم دیدم بیشتریاشون آدرس مبدا و مقصد رو پرینت گرفته شده بود.این یکی استثنا بود.

حتما خودتون هم حواستون هست.

سلام دوست عزیز

معمولا پرینت گرفته میشه ، احتمالا اون موقع مشکلی پیش اومده بود . ولی پیگیری خواهد شد که بعد از این چنین مسئله ای پیش نیاد . با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/11/04, 19:21:42، MjMotamedi گفته است :

درود

دوست عزیز این مسئله رو من پیگیری میکنم اطلاع میدم خدمت شما.

2 هفته گذشت خبری نشد !

لینک به دیدگاه

در در 1396/11/04, 19:08:08، Hassan.SK گفته است :

انگاری آقای حسینی دیده شدن ، حدودا 2 هفته پیش مودم ازتون گرفتم که نه کارت گارانتی داشت و نه فاکتور و وقتی سریال مودم با شرکت گارانتی چک کردم گفتن گارانتی نداره با مسئول گارانتیتون  اقای یوسفی مسئله در میون گذاشتم گفتن هر وقت مشکلی باشه بفرست واسه خودم حل میکنم (البته عکس فاکتور تو تلگرام برام ارسال کردن)، ایشون اینجا کارمند هستن و ممکنه پس فردا نباشن و مسئول جایگزین ، پاسخ گو نباشن و بگن باید همون موقع مسئله رو حل میکردید این مورد اول

مورد دوم : پارس ارتباط گارانتی مودم های تی پی لینک تو شهر ما نمایندگی داره و اگه مشکلی مودم داشت براحتی میتونم بدون هزینه ای به اونجا رجوع کنم اما اگه واسه لیون بفرستم باید 30 تومن هزینه پست پیاده بشم

مورد سوم : اگه خواستم همین مودم یه روزی بفروشم بگم گارانتی مودم لیون کامپیوتر هستش !؟

درود

دوست عزیزم با شماره تلفن 89395 تماس بگیرید

این شماره مربوط به شرکت پارس ارتباط هست و مودمی که شما خریداری کردید گارانتی همین شرکت هست

اگر هر مسئله‌ی دیگه‌ای هست می‌تونید با مسئول بخش جانبی تماس بگیرید تا ایشون کمکتون کنن

خیالتون راحت باشه، سیاست گروه لیون کامپیوتر همیشه مشخص و واضح هست و اینطور نیست که وابسته به

افراد باشه که در صورت جابجا شدنشون شما نتونید پاسخ مناسب رو دریافت کنید یا پاسخی متفاوت دریافت کنید

لینک به دیدگاه

در در 1396/11/04, 15:30:42، سعید حسینی گفته است :

سلام عزیزم

سلام جناب حسینی پیام دادم جواب هم ندادید

تو رو خدا یه فکری بره تایید تاپیک فروش توسط ناظر بکنید دیگه خیلی داریم اذیت میشیم   هم خیلی طول میکشه هم خیلی اوقات اصلا تایید نمیشه در حالی که هیچ ایرادی نداره تاپیک

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، 7alireza7 گفته است :

سلام جناب حسینی پیام دادم جواب هم ندادید

تو رو خدا یه فکری بره تایید تاپیک فروش توسط ناظر بکنید دیگه خیلی داریم اذیت میشیم   هم خیلی طول میکشه هم خیلی اوقات اصلا تایید نمیشه در حالی که هیچ ایرادی نداره تاپیک

دوست عزیز شرایط تایید تاپیک مشخصه. یه تایمی ممکنه بگیره، گاهی اوقات سریع انجام میشه، گاهی اوقات بیشتر طول می کشه. اگر بعضی کاربرها کم لطف نبودن و قوانین رو رعایت میکردن، اصلا همچین برنامه ای نمیذاشتم. الان شما خودت قوانین رو رعایت نکردی، هر کاربری فقط میتونه 2 تاپیک خرید یا فروش داشته باشه، شما همین الان 3 تا تاپیک پشت هم زدی. ضمن اینکه هنوز 1 ساعت نگذشته، آپ هم دادی. انتظار داری چی کار کنیم؟ 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

دوست عزیز شرایط تایید تاپیک مشخصه. یه تایمی ممکنه بگیره، گاهی اوقات سریع انجام میشه، گاهی اوقات بیشتر طول می کشه. اگر بعضی کاربرها کم لطف نبودن و قوانین رو رعایت میکردن، اصلا همچین برنامه ای نمیذاشتم. الان شما خودت قوانین رو رعایت نکردی، هر کاربری فقط میتونه 2 تاپیک خرید یا فروش داشته باشه، شما همین الان 3 تا تاپیک پشت هم زدی. ضمن اینکه هنوز 1 ساعت نگذشته، آپ هم دادی. انتظار داری چی کار کنیم؟ 

الان من کاربر ویژه شدم حله دیگه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...