رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

منو محدود کردین و پیام خصوصی منو بستین دستتون درد نکنه(من اصلا باش مشکلی ندارم)

ولی چرا به دیگران اخطاری نشون داده نمیشه پیام خصوصی من تحریمه!

چندین نفر تا حالا تو تاپیک بم گفتن پیام خصوصی میدیم جواب نمیدی!

خوب وقتی من محدود شدم ودسترسی ندارم چرا باید برام پیام خصوصی بیاد؟!من که نمیتونم بخونم پس کی میخاد اینو بخونه؟!

در هر صورت این برا باز کردن محدودیت من نیست برا اینه که اونایی هم که میخان پایم بدن نتون پیام بدن تا سو تفاهمی بین من و دوستانم پیش نیاد(لطفا حتما پیگیری کنید)

نمونش

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=33012&page=15#entry582126

راستی کلید نقل قول چند گانه هم برا من کار نمیکنه (تا میزنم میره برا نقل قول)

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

با سلام خدمت جناب حسینی عزیز 

بنده بعد از کامنت گذاشتن در لیون TV در این لینک :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?s=0bbbf0bd217ce42df77604366d18ee2c&app=videos&do=view&id=20

دیگه مجوز امتیاز دادن به دوستان رو ندارم میتونم دلیلش رو جویا بشم؟؟؟؟؟ وقتی امتیاز میدم هشدار میده با این پیغام "شما مجوز انجام این عمل را ندارید"

لطفاً پیگیری کنید و دلیلش رو به بنده اطلاع بدین

با تشکر

لینک به دیدگاه

n

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?s=0bbbf0bd217ce42df77604366d18ee2c&app=videos&do=view&id=20

دیگه مجوز امتیاز دادن به دوستان رو ندارم میتونم دلیلش رو جویا بشم؟؟؟؟؟ وقتی امتیاز میدم هشدار میده با این پیغام "شما مجوز انجام این عمل را ندارید"

با تشکر

سلام دوست عزیز

شمابرای دادن امتیاز به کاربران باید حتما 50 تا پست ارسال کنید.

ویرایش شده توسط ♥♥Intel♥Love♥♥
لینک به دیدگاه

n

سلام دوست عزیز

شمابرای دادن امتیاز به کاربران باید حتما 50 تا پست ارسال کنید.

سلام ممنون از پاسختون 

آخه قبلاً امتیاز ثبت کردم و این پیغام رو نمیداد!!!

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان لیونی و جناب حسینی

2شنبه من یه سفارش داشتم یکی هارد وسترن و یه خمیر سیلیکون که 3شنبه رسید و منم بخاطر کارم بعدازظهر رفتم گرفتم. شب که اومدم خونه گفتم عکس بگیرمو بسته رو باز کنم.

y79u5savktinjiwf50do.jpg

خب از نظر جعبه مشکلی نیست

حالا جعبرو باز میکنم که انبوهی از روزنامه هست که برای جلو گیری از ضربه و جابجایی جنس درون جعبس که بازم مشکلی نیست.

bfcrc86viw9khj72eumo.jpg

روزنامه هارو بیرون میارم و به ته جعبه میرسم

n8kfktkdcyejgkhvu6n9.jpg

در ته جعبه هارد و خمیره

yhpcyoc5z9li13ia2u18.jpg

حالا انتقاد من

جناب حسینی دست شما و همکارنتون درد نکنه بابت قیمت و پاسخگویی و ارسال به موقع.

ولی مشکل من اینجاست چرا هارد رو در ته جعبه قرار گرفته!!!؟

درسته هارد دور یه پلاستیک حباب دار پیچیدین ولی این الان بشترین ضربه دریافت میکنه. اگه این جعبه پرت بشه یا روی یه جسم برامده بیوفته اون جسم برامده ضربشو به هارد وارد میکنه .یعنی عملا هم زحمت شما که بسته بندی انجام دادین بیهوده بوده و هم از گارانتی خارجه.

بهتر بود یه مقدار از اون روزنامه ها رو اول ته جعبه قرار بدین بعد اون جنس و بعد بازم روزنامه که از همه جهت جلوی ضربه گرفته بشه نه فقط بالای جعبه.

این انتقاد من برای بهتر شدن بسته بندی بود. امید وارم کسی ازم دلخور نشه .

بازم ممنون

یادم رفت بگم هارد رو نمیتونم خودم تست کنم چون واسه کسیه که باید حضوری باز کنم و نصب کنم رو nvr

درود دوست گلم

و بسیار ممنونم از انتقاد به جاتون و همین امروز پیگیری شد و اموزشهای لازم به دوستان انبار داده شد تا در نحوه بسته بندی روند بهتری انجام بشه .

مطمئننا انتقاد و پیشنهاد شما برای انجام کار بهتر سازنده تر خواهد بود و برای همین باز هم ممنونیم @};- @};- @};-

با سلام خدمت جناب حسینی ,دوستان و اساتید محترم

من چندین خرید از لیون داشتم و توی همه خرید هام با یه مشکل برخوردم, اونم اینکه وقتی سفارش میدی در حالی که مبلغ رو هم انلاین می واریزم, بازم تیم لیون انگار ن انگار که یکی یه چیزی سفارش داده!

مجبوری حتما بهشون زنگ بزنی و یادآوری کنی که سفارش رو ارسال کنن.

من تا حالا مین برد, cpu , پاور کیس و تازگیا رم هم از لیون خریدم و همه جداگانه بوده و همه خرید ها هم تا وقتی زنگ نزدم ارسال نشدن!

خب شاید حالا مث اینبار امکان تماس نباشه, اونوقت جنس همینجور معلق بمونه!

من  پریروز خرید کردم تا الان سفارشم معلقه! چون عجله هم داشتم زدم پیشتاز بشه خیر سرم!

امیدوارم انتقاد بنده حقیر رو به چشم دوستانه ببینین و کدورتی ایجاد نشه.

ممنون از تیم لیون. @};-

درود دوست عزیزم

روند کار به این صورته که در ساعات کاری به محض اینکه مشتری خرید میکنه تقریبا تا 30 دقیقه بعد با مشتری تماس گرفته میشه و هماهنگیهای لازم باهاش انجام میشه در مورد خیلی از کاربران پیش میاد که شماره هاشون تغییر کرده و یا تماس ما رو پاسخ نمیدن در مورد شما به شماره ای که در سایت قرار دادید باهاتون تماس گرفته شده ولی پاسخی از جانب شما دریافت نشده عزیزم . البته باز هم بگم که تا 30 دقیقه بعد همکاران تماس میگیرن با شما عزیزم . شما میفرمایید که هر بار تماس نگرفتیم حتما شماره تلفنتون رو توی سایت چک کنید شاید اشتباه باشه که هر بار این اتفاق میفته .

ولی با این حال ما در خدمتیم و باعث افتخارمونه که از ما خرید میکنید عزیزم و تشکر میکنیم از شما که این مسئله برای پیشبرد هر چه بهتره کارها از طرف شما اینجا عنوان شده @};- @};- @};- @};-

درود

منو محدود کردین و پیام خصوصی منو بستین دستتون درد نکنه(من اصلا باش مشکلی ندارم)

ولی چرا به دیگران اخطاری نشون داده نمیشه پیام خصوصی من تحریمه!

چندین نفر تا حالا تو تاپیک بم گفتن پیام خصوصی میدیم جواب نمیدی!

خوب وقتی من محدود شدم ودسترسی ندارم چرا باید برام پیام خصوصی بیاد؟!من که نمیتونم بخونم پس کی میخاد اینو بخونه؟!

در هر صورت این برا باز کردن محدودیت من نیست برا اینه که اونایی هم که میخان پایم بدن نتون پیام بدن تا سو تفاهمی بین من و دوستانم پیش نیاد(لطفا حتما پیگیری کنید)

نمونش

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=33012&page=15#entry582126

راستی کلید نقل قول چند گانه هم برا من کار نمیکنه (تا میزنم میره برا نقل قول)

درود دوست عزیزم

شما به دلایلی که گفتنش اینجا جایز نیست دسترسیتون در جاهایی بسته شده حالا درخواستتون شفاف نیست و شما هر بار که صحبت میکنید میفرمایید براتون اهمیتی نداره و هیچی مهم نیست حتی در پیغام خصوصی هم عنوان کرده بودید تا جایی که یادمه پس الان چه اهمیتی داره که پیغامتون باز باش ه یا بسته ؟

پس ممنون میشم  بسیار دوستانه درخواستتون رو عنوان کنید تا بررسی کنیم @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

با تشکر

درود

چند ماهی هستش که امکان دادن امتیاز از بدو ورود به سایت محدود شده به اینکه کاربران بالای 50 تا ارسال داشته باشن عزیزم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیزم

شما به دلایلی که گفتنش اینجا جایز نیست دسترسیتون در جاهایی بسته شده حالا درخواستتون شفاف نیست و شما هر بار که صحبت میکنید میفرمایید براتون اهمیتی نداره و هیچی مهم نیست حتی در پیغام خصوصی هم عنوان کرده بودید تا جایی که یادمه پس الان چه اهمیتی داره که پیغامتون باز باش ه یا بسته ؟

پس ممنون میشم  بسیار دوستانه درخواستتون رو عنوان کنید تا بررسی کنیم @};- @};- @};-

جنا ب حسینی خیلی شفاف گفتم حتی لینک هم گذاشتم که بسته شدن پیام خصوصی برا من چه مشکلی ایجاد میکنه ,قطعا لینکو هم ندیدین ( ظاهرا وقتتون کمه دقت نمیکنید بخونید)

من اصلا برام مهم نیست که پیام خصوصی برا من باز بشه تا بتونم برا کسی پیام بدم یا کسی بم پیام بده(تا اینجا بالا هم اشاره کردم)

ولی مشکل اینجاست دیگران میتونن به من پیام بدن ولی من نمیتونم بخونم یا بدونم اصلا پیامی دریافت کردم(تا اینجا هم که باز اشاره کردم)

خوب الان چه اتفاقی میافته ؟

طرف فک میکنه من نمیخام جواب بدم ؟

سو تفاهم برا دوستانم و نارحتی دوستان!

اگاه نشدن من از درخواستهاشون!

و چندین مشکل دیگه

خوب حالا سوال من از شما اینه که وقتی من نمیتونم پیامی ر و ببینم و بخونم چرا دوستان یتونن پیامو بدن؟

جواب رو خودم میگم چون میدونم وقت ندارین زیاد به این چیزا بی اهمیت رسیدگی کنید(بی اهمیت برا شما)

باید برا همه پیام دادن به من بسته بشه تا بدونن حداقل به جا پیام خصوصی تو هومون تاپیکی که ایجاد کردم درخواستشون رو مطرح کنن وفک نکنن من نمیخام جواب بدم!

الانم میگم نمیخام باز شه میخام این باگ گرفته شه

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

بنده این گزینه رو غیر فعال کردم  "پذیرفتن کاربران به عنوان دوست قبل از تایید دوستی آن ها" اما باز هم می بینم بدون اینکه از من بپرسه کاربر هایی که درخواست دادن رو خودکار به عنوان دوست اد می کنه می شه برطرفش کنید؟

لینک به دیدگاه

جنا ب حسینی خیلی شفاف گفتم حتی لینک هم گذاشتم که بسته شدن پیام خصوصی برا من چه مشکلی ایجاد میکنه ,قطعا لینکو هم ندیدین ( ظاهرا وقتتون کمه دقت نمیکنید بخونید)

من اصلا برام مهم نیست که پیام خصوصی برا من باز بشه تا بتونم برا کسی پیام بدم یا کسی بم پیام بده(تا اینجا بالا هم اشاره کردم)

ولی مشکل اینجاست دیگران میتونن به من پیام بدن ولی من نمیتونم بخونم یا بدونم اصلا پیامی دریافت کردم(تا اینجا هم که باز اشاره کردم)

خوب الان چه اتفاقی میافته ؟

طرف فک میکنه من نمیخام جواب بدم ؟

سو تفاهم برا دوستانم و نارحتی دوستان!

اگاه نشدن من از درخواستهاشون!

و چندین مشکل دیگه

خوب حالا سوال من از شما اینه که وقتی من نمیتونم پیامی ر و ببینم و بخونم چرا دوستان یتونن پیامو بدن؟

جواب رو خودم میگم چون میدونم وقت ندارین زیاد به این چیزا بی اهمیت رسیدگی کنید(بی اهمیت برا شما)

باید برا همه پیام دادن به من بسته بشه تا بدونن حداقل به جا پیام خصوصی تو هومون تاپیکی که ایجاد کردم درخواستشون رو مطرح کنن وفک نکنن من نمیخام جواب بدم!

الانم میگم نمیخام باز شه میخام این باگ گرفته شه

درود دوست عزیزم

پیغام خصوصیتون باز شد و میتونید پاسخ بدید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

جناب حسینی بنده یک انتقاد دارم

اونم اینه دیروز یعنی تاریخ 1/6/94 تماس داشتم با بخش فروش قطعات و قیمت 980ti رو خواستم و قصد خرید هم داشتم این سه برند:EVGA 980TI SOC ACX 2.0+

ZOTAC 980TI AMP OMEGA  و GIGABYTE G1 980TI

بنده مدل کارتهایی که قیمت خواسته بودم رو تلفنی دادم و مسئولش گفت نیم ساعت دیگه برای قیمت قطعی قطعات تماس بگیر

بنده حدود نیم ساعت بعد از تماسم دوباره زنگ زدم و قیمت قطعی همون مدل کارتها رو برای بار دوم خواستم بگیرم مسئولش جواب نمیداد حتی تا 5 مرتبه تماس گرفتم ولی مثل اینکه تلفن رو ردی می داد و مشغول میکرد

بنده هم مجبور شدم از فروشنده دیگه که داخل همین سایت هست خرید کنم

لینک به دیدگاه

درود

جناب حسینی بنده یک انتقاد دارم

اونم اینه دیروز یعنی تاریخ 1/6/94 تماس داشتم با بخش فروش قطعات و قیمت 980ti رو خواستم و قصد خرید هم داشتم این سه برند:EVGA 980TI SOC ACX 2.0+

ZOTAC 980TI AMP OMEGA  و GIGABYTE G1 980TI

بنده مدل کارتهایی که قیمت خواسته بودم رو تلفنی دادم و مسئولش گفت نیم ساعت دیگه برای قیمت قطعی قطعات تماس بگیر

بنده حدود نیم ساعت بعد از تماسم دوباره زنگ زدم و قیمت قطعی همون مدل کارتها رو برای بار دوم خواستم بگیرم مسئولش جواب نمیداد حتی تا 5 مرتبه تماس گرفتم ولی مثل اینکه تلفن رو ردی می داد و مشغول میکرد

بنده هم مجبور شدم از فروشنده دیگه که داخل همین سایت هست خرید کنم

درود دوست گلم

اول ممنونم از شما که این مطلب رو عنوان کردید و متاسفم بابت این مسئله که پیش اومد

مورد بعد اینکه دلیلش اینه که سیستم تلفنی مون به اینصورته که وقتی شما تماس میگیرید و داخلیها مشغول باشن منتقل میشه به داخلیهای دیگه و داخلی های دیگه مشغول باشن جوابی نمیگیرید عزیز .

دوست گلم ایا کسی با شما خصومتی داره که بخوان جواب شما که مشتری ما هستید ندن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این یه قضاوته عزیزم

در ضمن مبارکتون باشه و شما صاحب اختیارید که هر کجا دلتون میخواد خرید کنید عزیزم

@};-

لینک به دیدگاه

سلام.خسته نباشید.... ببخشید چرا ساعت و تاریخی که مربوط به پستها و پیامها تو فروم هست پس و پیشه؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

امیدوارم که باعث بحث های حاشیه ای نشه اما دیگه بازارچه خیلی بی نظم و غیرعادلانه شده

کاربرانی هستند یه تاپیک فروش میزنن به دلیل قیمت بشدت شوت 6-8 ماهه  "اسپمر" هم پست نمیده تو تاپیکشون بعد هر 6 ساعت یه آپ میدن!

کسی هم این دوستان رو راهنمایی میکنه اینطوری استارتر بهش بی احترامی میکنه و نهایتاً ناظرین محترم فروم پست کاربری که صرفاً راهنمایی کرده رو حذف و حتی تذکر میدن وحق بقیه بصورت کاملاً قانونی ضایع میشه:

9bt2_696968.png

درسته طرف حق داره هر قیمتی می خواد بزنه اما نه اینکه تا ابد هر 6 ساعت یه تاپیک رو بالا بیاره.

یه سقف زمانی برای فروش ها تعیین کنید حالا بصورت خودکار ممکن نیست صرفاً بخشی از قوانین فعالیت در بازارچه باشه

@};- @};- @};-

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

درود

امیدوارم که باعث بحث های حاشیه ای نشه اما دیگه بازارچه خیلی بی نظم و غیرعادلانه شده

کاربرانی هستند یه تاپیک فروش میزنن به دلیل قیمت بشدت شوت 6-8 ماهه  "اسپمر" هم پست نمیده تو تاپیکشون بعد هر 6 ساعت یه آپ میدن!

کسی هم این دوستان رو راهنمایی میکنه اینطوری استارتر بهش بی احترامی میکنه و نهایتاً ناظرین محترم فروم پست کاربری که صرفاً راهنمایی کرده رو حذف و حتی تذکر میدن وحق بقیه بصورت کاملاً قانونی ضایع میشه:

9bt2_696968.png

درسته طرف حق داره هر قیمتی می خواد بزنه اما نه اینکه تا ابد هر 6 ساعت یه تاپیک رو بالا بیاره.

یه سقف زمانی برای فروش ها تعیین کنید حالا بصورت خودکار ممکن نیست صرفاً بخشی از قوانین فعالیت در بازارچه باشه

@};- @};- @};-

درود

پیشنهاد خوبیه و در حال بررسیه @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

نمیدونستم این مطلب رو کجا مطرح کنم بنابراین اینجا مطرح میکنم.

سایت فروشگاه یه سری ایرادات داره که کمی تو ذوق میزنه.

به عنوان مثال:

شما قصد خرید قطعه‌ای مثل رم رو دارید پس وارد زیرمجموعه خرید رم میشید. اونجا برند کورسیر رو انتخاب می‌کنید و بعد به صحفه‌ی مثلاً 2 یا حتی 3 میرید.

حالا اگه در همون حالت برند رو به جی‌اسکیل تغییر بدید، پیغام میاد که هیچ کالایی برای نمایش وجود نداره.

چون نمایش کل محصولات برند جی‌اسکیل تو یک صحفه جا شده و صفحه‌ی دومی وجود نداره و سایت هم انقدر هوشمند طراحی نشده که برگرده از صفحه‌ی اول نمایش بده. 

نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه.

ویرایش شده توسط mslion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

به عنوان مثال:

شما قصد خرید قطعه‌ای مثل رم رو دارید پس وارد زیرمجموعه خرید رم میشید. اونجا برند کورسیر رو انتخاب می‌کنید و بعد به صحفه‌ی مثلاً 2 یا حتی 3 میرید.

حالا اگه در همون حالت برند رو به جی‌اسکیل تغییر بدید، پیغام میاد که هیچ کالایی برای نمایش وجود نداره.

چون نمایش کل محصولات برند جی‌اسکیل تو یک صحفه جا شده و صفحه‌ی دومی وجود نداره و سایت هم انقدر هوشمند طراحی نشده که برگرده از صفحه‌ی اول نمایش بده. 

درود

دقیقاً، مشکل اینجاست که :

اگه فیلتر اعمال کنی با back زدن دیگه هیچی نمایش داده نمیشه و باید دوباره به مسیر قبلی برگردی و فیلتر  اعمال کنی

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

درود

دقیقاً، مشکل اینجاست که :

اگه فیلتر اعمال کنی با back زدن دیگه هیچی نمایش داده نمیشه و باید دوباره به مسیر قبلی برگردی و فیلتر  اعمال کنی

و این یکی از اشکالاتی هست که بنده تو این چند وقت بهش برخورد کردم.

البته هدف از مطرح کردنش رفع اونه تا اشکالات سایت برطرف بشه.

لینک به دیدگاه

سلام

به عنوان مثال:

بله و دوتا مشکل دیگه درباره‌ی فیلترها

یک. موردهای تکراری

lga 1150 هست

1150 هم هست.

برای هارد

sata 6g هست

sata3 هم هست.

دو.انعطاف ناپذیری فیلترها

مثلا من می‌خوام مادربوردهایی که ۶ ساتا و بیشتر رو دارن ببینم، فقط گزینه‌های ثابت ۴ و ۶ و۸ و ۱۰ داره و نمی‌تونم یک طیف رو ببینم

همین مساله درباره ی  حافظه ی هاردها و درایوهای جامد و رم گرافیک و الخ هم هست.

لینک به دیدگاه

دوستان منتظر بودن یکی چراغ اول رو روشن کنه؟ :D

یکی دیگه از ایرادات، فیلتر قیمت‌گذاری هست که کلاً معلوم نیست چه هدفی رو دنبال می‌کنه. من یکی که نتونستم درست استفاده کنم ازش. 

لینک به دیدگاه

موافقم به نظرم سرچ فروشگاه و فیلتر گزاریش یک تغییر اساسی نیاز داره

اگر یک اپ موبایل  لیون کامپیوتر می داد که قیمت ها رو و حتی خرید قطعات با اپ  هم می شد عالی بود

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

ممنونم از اینکه همیشه انتقاد میکنید و پیشنهاد میدید و در اصل دارید به ما و سایت خودتون کمک میکنید تا رشد بیشتری بکنه و خدمات بهتری بهتون بدیم .

خیلیهاتون میدونید برای ایجاد تغییر در برنامه و نرم افزار و برنامه نویسی کار زیاد میبره و زمان زیاد میبره ولی داریم کم کم بخشهایی رودرست می کنیم و حتما نظرهای شما رو هم در نظرمیگیریم @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سرچ وب سایت رو به سرچ گوگل متصل کنید که انجین خیلی قدرتمندی هست 

سرچ خود فروم قدرتی نداره و بدرد نمیخوره

لینک به دیدگاه

بله و دوتا مشکل دیگه درباره‌ی ف*لترها

یک. موردهای تکراری

lga 1150 هست

1150 هم هست.

برای هارد

sata 6g هست

sata3 هم هست.

دو.انعطاف ناپذیری فیلترها

مثلا من می‌خوام مادربوردهایی که ۶ ساتا و بیشتر رو دارن ببینم، فقط گزینه‌های ثابت ۴ و ۶ و۸ و ۱۰ داره و نمی‌تونم یک طیف رو ببینم

همین مساله درباره ی  حافظه ی هاردها و درایوهای جامد و رم گرافیک و الخ هم هست.

سلام

علاوه بر تایید مشکلی که دوستمون گفتند که خیلی اذیت می کنه (مثلا می خواهی پردازنده بخری بعضیا تو 1150 هست بعضیا تو LGA1150)

یه مورد هم هست که اذیت می کنه عدم وحود بعضی اطلاعات برای کالاهاست

مثلا اگه میشد گرافیک رو بر اساس بیتش ف*لتر کرد (البته تو گرافیکا که کلا نوشته نمیشه چند بیته باید به سایت مرجعش بریم ببینیم)

برای هارد اکسترنال ها ف*لتر هایی مثل ضد ضربه ضد اب

برای هدفون ها ف*لتر هایی مثل مناسب برای ورزش و ...

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

واقعا تنها جایی هست که مدیر سایت به نظرات کاربراش گوش میده.

واقعا باید از اقای حسینی قدردانی شدیدی کرد.

گفتم فقط انتقاد نباشه و تکر هم باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...