رفتن به مطلب

سوال در مورد کارت صدا و اسپیکر

iman0013
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

من یه بلند گو دارم از این مدل

و یه اسپیکر معمولی هم دارم از مارک میکرولب

میخواستم بدونم اگه کارت صدای مناسب بخرم میشه هر دورو وصل کرد به کارت صدا و 5.1 کاناله ایجاد کرد؟مثلا اون بزرگا رو بذارم کنار میز و این میکرولب های کوچیک هم روی میز...حتی اسپیکر های بیشتری هم اضافه کرد و صدای 7.1 ایجاد کرد؟

چون این بلندگو ها درسته صداشون زیاده اما تو ولوم های پایین کیفیتش پایین میاد و تفکیک صداش هم ضعیف میشه.اگه بدون کارت صدا هم میشه انجام داد بگیر راهشو

مدل مادربورد: asus z170-k

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

خدا رحمتش کنه

منظورم هادی نوروزی هست @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-

فکر کنم بشه باز دوستان هستن نظر قطعی رو بدن

لینک به دیدگاه

درود

اینکار نیازی به کارت صدای غیر آنبرد نداره. هر دو اسپیکر شما 2 کانال هست که میشه با تنظیم کارت صدای آنبرد روی 4 کانال، از خروجی front و Rear کارت صدا 4 کانال خروجی گرفت. ولی خب از اونجایی که دو اسپیکر با هم متفاوت هست نتیجه جالب نخواهد بود و احتیاج به تنظیم ولوم زیادی هست.

ولی خب در کل کارت صدای غیر آنبرد برای این کار تفاوتی ایجاد نمیکنه. (البته مشخصاً کیفیت صدا متفاوت خواهد بود)

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

درود

من یه بلند گو دارم از این مدل

و یه اسپیکر معمولی هم دارم از مارک میکرولب

میخواستم بدونم اگه کارت صدای مناسب بخرم میشه هر دورو وصل کرد به کارت صدا و 5.1 کاناله ایجاد کرد؟مثلا اون بزرگا رو بذارم کنار میز و این میکرولب های کوچیک هم روی میز...حتی اسپیکر های بیشتری هم اضافه کرد و صدای 7.1 ایجاد کرد؟

چون این بلندگو ها درسته صداشون زیاده اما تو ولوم های پایین کیفیتش پایین میاد و تفکیک صداش هم ضعیف میشه.اگه بدون کارت صدا هم میشه انجام داد بگیر راهشو

مدل مادربورد: asus z170-k

سلام دوست عزیز

ایکاش قبل از اینکه از این اسپیکرهای بزرگ بخری یه مشورتی میگرفتی

همیشه ادغام کردن نتیجه ی مطلبوب نمیده

کارت صوتی جداگانه هم بخری با توجه به گفته ی دوستمون چون اسپیکرهات متفاوتن اصلا توفیقی نمیکنه

اگه نظر منو میخوای و میخوای صدای خوب داشته باشی اسپیکرهاتو بفروش و یه 5.1 خوب بگیر

بعدشم یه کارت صوتی مناسب توی 180 تومن

اون موقع بهترین لذتو می بری

لینک به دیدگاه

گمون نکنم چند تا اسپیکر باهم به خوبی جواب بده .

به هیچ وجه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...