رفتن به مطلب

پاور یک روز خریدار شده گرین GP450A-UK سوخت.

ary
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. دوستان. من دیروز این پاور رو از لیون خریدم. 15 دقیقه پیش داشتم بنچمارک Unigine Heaven/Valley   رو تست میکردم. کنسلش کردم و  رفتم اتاق دیگه. بعد از 5 دقیقه برگشتم دیدم سیستم خاموش شده.دیگه روشن نشد. روی مادربورد دیگه هم تست کردم جواب نداد. فقط خدا کنه به قطعات اسیب نرسونده باشه. فردا میبرمش گارانتی ولی اصلا خوشم نیومد. 90 هزار تومن بیشتر دادم تا مثلا  پاور گیگابایت رونخرم ولی اینطوری شد. 

لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

عیب نداره میری یکی دیگه بهت میدن

ولی بهتره به فکر رد کردنش باشی از همین الان

لینک به دیدگاه

چرا اخه؟ اون سرى اوليا بهتر نبودن؟ من عموم يه 530 فکر کنم حدود 6-7 سال پيش خريد هنوز کار ميکنه.

خودم يه 585 خريدم هنوز نرسيده. نم نمک دارم ميترسم

:-S

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام. دوستان. من دیروز این پاور رو از لیون خریدم. 15 دقیقه پیش داشتم بنچمارک Unigine Heaven/Valley   رو تست میکردم. کنسلش کردم و  رفتم اتاق دیگه. بعد از 5 دقیقه برگشتم دیدم سیستم خاموش شده.دیگه روشن نشد. روی مادربورد دیگه هم تست کردم جواب نداد. فقط خدا کنه به قطعات اسیب نرسونده باشه. فردا میبرمش گارانتی ولی اصلا خوشم نیومد. 90 هزار تومن بیشتر دادم تا مثلا  پاور گیگابایت رونخرم ولی اینطوری شد. 

درود

حتما پاور نو بگیر مواظب باشی ریفری بهت ندن فاکتور رو ببر و یدونه که از جعبه در میارن بگیر در غیر اینصورت قبول نکن و با رده بالاترشون صحبت کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قطعات الکترونیک چرا نداره هرچیزی ممکنه خراب بشه- برای پاور سعی کنید برند های معتبر تری بگیرید چون شاهرگ سیستم است و بسیار مهم- من دیدم گهگاهی دوستان برام لیست میفرستن قطعات رو چک کنم بعد میبنیم قطعات خوب و حرفه ای بعد پاور  ضعیف یا نه چندان خو.ب-

با پاور شوخی نکنید - سعی کنید حتی اگر شده گرون تر با کیفیت ترین رو بگیرین بسته به وات مورد نیاز البته ن

لینک به دیدگاه

عیب نداره میری یکی دیگه بهت میدن

ولی بهتره به فکر رد کردنش باشی از همین الان

ردش که نمیتونم بکنم.

چرا اخه؟ اون سرى اوليا بهتر نبودن؟ من عموم يه 530 فکر کنم حدود 6-7 سال پيش خريد هنوز کار ميکنه.

خودم يه 585 خريدم هنوز نرسيده. نم نمک دارم ميترسم

:-S

این پاور رو برای سیستم دوستم گرفتم. سیستم قدیمیش رو 10 سال پیش خودم بستم. با پاور گرین( اون سری که پاور روی کیس میفروختن)

درود

حتما پاور نو بگیر مواظب باشی ریفری بهت ندن فاکتور رو ببر و یدونه که از جعبه در میارن بگیر در غیر اینصورت قبول نکن و با رده بالاترشون صحبت کن

باشه. مرسی.

قطعات الکترونیک چرا نداره هرچیزی ممکنه خراب بشه- برای پاور سعی کنید برند های معتبر تری بگیرید چون شاهرگ سیستم است و بسیار مهم- من دیدم گهگاهی دوستان برام لیست میفرستن قطعات رو چک کنم بعد میبنیم قطعات خوب و حرفه ای بعد پاور  ضعیف یا نه چندان خو.ب-

با پاور شوخی نکنید - سعی کنید حتی اگر شده گرون تر با کیفیت ترین رو بگیرین بسته به وات مورد نیاز البته ن

با قیمت های کمتر از 189 تومن که برای این پاور دادم میتونستم کولر مستر سیلوراستون گیگابایت و... بخرم. فکر میکردم کیفیتش خیلی خوب باشه.

ویرایش شده توسط cybersys
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این پاور در اصل 400 وات واقعیه اما چون بهره وری بالای داره تا 450 هم میکشه  ولی در اصل 400 وات هست(این رو بر اساس دیتیا شیت سازنده میگم) کلا گرین همیشه 30 تا 50 وات بالاتر میزنه

مصرف سیستم چقد بوده؟ احتمال آسیب به سیستم خیلی ناچیزه چون این سری پروتکشن های حفاظتی درست حسابی داره

نگران نباش یه دونه آکش رو بهت میدن

مدل گرافیک و پردازنده ؟

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

مشخصات سیستم رو میگی دوست عزیز.

؟

بله.

سلرون g1540

asrock h81m-vg4 r2

Gskill AEGIS 8GB 1600Mhz CL11 DDR3

هارد وسترن بلو 1 ترا

رایتر liteon 

لینک به دیدگاه

با لیون تماس بگیر

طول میکشه تا بخوام به اونا بگم بعد ببرم براشون بعد اونا ببرن گارانتی و بخوان برن بگیرن و بعد برای من بفرستن. ترجیح میدم خودم ببرم مستقیم گارانتی.

لینک به دیدگاه

دادا تسلیت میگم بهت

حالا گارانتی داره و ردیف میشه

اما کلا امار خرابی سری uk گرین زیاده بهترین کار اینه که وقتی که از گارانتی برگشت ( یحتمل یه دونه نو بدن بهت ) بفروشيش و یه سری دیگه بگیری یا اگرم گرین دیگه تو ذوقت زده برند دیگه ای بگیری

در کل انشالله که هر چه زود تر یه پاور خوب گیرت بیاد

البته بازم بگم گرین در کل به قیمت بد نیست

اما شما اگه میخوای تو همین قیمت از برند دیگه ای پاور تهیه کنی ريد مکس هست که من خودم ومپاير 800 وات گلد دارم حقيقتش عالیه به قیمت ( نوش 360 تومنه ) تنها بديش اینه که کابل هاش یکمی زخيمه و منيجشم طبیعتا سخت تره

درضمن فنش هم اصلا صدا نمیده و پاور کاملا خنکه ( حتی تو لود 750 واتي که من ازش می کشم )

طول میکشه تا بخوام به اونا بگم بعد ببرم براشون بعد اونا ببرن گارانتی و بخوان برن بگیرن و بعد برای من بفرستن. ترجیح میدم خودم ببرم مستقیم گارانتی.

آره اگه شهرتون نمایندگی گرین داره خودتون ببرین بهتر و سریع تره

زیاد نگران نباش هر چیز گرین بد باشه خدماتش خوبه

حتی یکی از دوستان گفت که زمانی که پاور رو میدی واسه تعمیر یه پاور میدن بهت تا زمانی که مال خودت درست شه که سيستمت بی پاور نمونه !

ویرایش شده توسط Mahdidaneg
لینک به دیدگاه

دادا تسلیت میگم بهت

حالا گارانتی داره و ردیف میشه

اما کلا امار خرابی سری uk گرین زیاده بهترین کار اینه که وقتی که از گارانتی برگشت ( یحتمل یه دونه نو بدن بهت ) بفروشيش و یه سری دیگه بگیری یا اگرم گرین دیگه تو ذوقت زده برند دیگه ای بگیری

در کل انشالله که هر چه زود تر یه پاور خوب گیرت بیاد

البته بازم بگم گرین در کل به قیمت بد نیست

اما شما اگه میخوای تو همین قیمت از برند دیگه ای پاور تهیه کنی ريد مکس هست که من خودم ومپاير 800 وات گلد دارم حقيقتش عالیه به قیمت ( نوش 360 تومنه ) تنها بديش اینه که کابل هاش یکمی زخيمه و منيجشم طبیعتا سخت تره

درضمن فنش هم اصلا صدا نمیده و پاور کاملا خنکه ( حتی تو لود 750 واتي که من ازش می کشم )

آره اگه شهرتون نمایندگی گرین داره خودتون ببرین بهتر و سریع تره

زیاد نگران نباش هر چیز گرین بد باشه خدماتش خوبه

حتی یکی از دوستان گفت که زمانی که پاور رو میدی واسه تعمیر یه پاور میدن بهت تا زمانی که مال خودت درست شه که سيستمت بی پاور نمونه !

مرسی. من تهران هستم. مگه گارانتی تعویض نباید باشه که همون موقع یکدونه نو بدن؟

لینک به دیدگاه

بستگی داره من دقیق در جریان گارانتی گرین نیستم ولی معمولا شرکت ها یک ماه گارانتی تعویض دارن

بعد از اون اگر محصول قابل تعمیر باشه تعمیر میکنن اگرم نه که تعویض ( حالا نمیدونم گرین هم این طوری باشه یا نه )

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

بستگی داره من دقیق در جریان گارانتی گرین نیستم ولی معمولا شرکت ها یک ماه گارانتی تعویض دارن

بعد از اون اگر محصول قابل تعمیر باشه تعمیر میکنن اگرم نه که تعویض ( حالا نمیدونم گرین هم این طوری باشه یا نه )

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

سایتش  که نوشته گارانتی تعویض در مراکز پخش

2f06_green2.jpg

لینک به دیدگاه

گارانتي گرين خوبه و احتمالا يه اک ميدن اگه داشته باشن.

من دوستم 530 داشت فنش خراب شد يه اک دادن

لینک به دیدگاه

بله.

سلرون g1540

asrock h81m-vg4 r2

Gskill AEGIS 8GB 1600Mhz CL11 DDR3

هارد وسترن بلو 1 ترا

رایتر liteon 

برای همین سیستم با هارد و رم بیشتر یک پاور 300 قدیمی سیلور استون بستم مشکلی نداره.

شاید خود پاور عیب فنی داشته...

لینک به دیدگاه

من 8 سال 485 گرین داشتم هنوزم کار میکنه دادم به دوستم

الانم 600 واتشو گرفتم سری  hp

از گرین راضی هستم

فقط این بگم هرچی میگیری سیلور استون نگیر

معتبر ترین فروشنده های تبریز هم تقلبیشو میفروشن

پاور تابلوست 400-500 وات هست به اسم 700 میفروشن

کاغذای روشون رو عوض کردن!

لینک به دیدگاه

بهترین پاور 550w چیه مصرف سیستمم 510w پاور های raidmax خوبه

بهترین گزینه اگه پیدا کنید 550 گرین سری گلد هست

بعد از اون 600w گرین سری hp واقعا عالیه (البته من ارزون خریدم شاید تو رنج خودش گزینه دیگه ای هم باشه)

کولرمستر

کورسیر

ریدمکس

در پله های بعدی

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=52591&st=0&p=643196

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

شما بهترین قطعه هم بخرید ممکن 1 روز بعد بسوزه کلا قطعات الکتریکی چیزی روش ننوشته .... من همین uk را دارم خدا رو شکر عالی و مشکلی باهاش نداشتم .....

لینک به دیدگاه

شما بهترین قطعه هم بخرید ممکن 1 روز بعد بسوزه کلا قطعات الکتریکی چیزی روش ننوشته .... من همین uk را دارم خدا رو شکر عالی و مشکلی باهاش نداشتم .....

ببخشید خارج از بحث

داداش هارد کم داری منم بدم یکی خخخخخخ

7 تا! کجا جا دادی اینارو؟ 15 ترا OMG

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

ببخشید خارج از بحث

داداش هارد کم داری منم بدم یکی خخخخخخ

7 تا! کجا جا دادی اینارو؟ 15 ترا OMG

اتفاقا اگه داری بده دادا... این پر شده اند فقط 100 گیگ خالی دارم !!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان. امروز پدرم پاور رو برد گارانتی. طبق ادرس رفت خیابان مطهری کوه نور. بعد که رفت اونجا متوجه میشه گارانتی به همون مکان سابق در خ سمیه رفته. خلاصه پدرم یکربع پیش برگشت و وقتی پاور رو ازش گرفتم دیدم یک پاور سلیفون شده است و در همان جعبه خودم برگردانده بودن. از نزدیک که بازرسی کردم متوجه شدم دست دوم است و جای پیچ روی پاور است و پاور هم خط و خش داره. رو سیستم تست کردم خوشبختانه دستگاه بالا اومد. راستش حوصله ندارم ببرمش و بگم یک اکبند میخوام. همینو استفاده میکنم. ولی اینکه میگن گارانتی تعویض داره دو پهلو است. چون در اینمورد به ما جنس تعمیری دادند؛ در صورتیکه باید جنس اکبند میدادند. هرچند اونم معلوم نبود به سرنوشت این یکی دچار نشه.  گارانتیش هم تا اردیبهشت 97 است. یعنی 2 سال و 5 ماه. لیون به من جنسی فروخت که 8 ماه از گارانتیش گذشته بود. اینم از گارانتی  به اصطلاح تعویض گرین.
لینک به دیدگاه

سلام دوستان. امروز پدرم پاور رو برد گارانتی. طبق ادرس رفت خیابان مطهری کوه نور. بعد که رفت اونجا متوجه میشه گارانتی به همون مکان سابق در خ سمیه رفته. خلاصه پدرم یکربع پیش برگشت و وقتی پاور رو ازش گرفتم دیدم یک پاور سلیفون شده است و در همان جعبه خودم برگردانده بودن. از نزدیک که بازرسی کردم متوجه شدم دست دوم است و جای پیچ روی پاور است و پاور هم خط و خش داره. رو سیستم تست کردم خوشبختانه دستگاه بالا اومد. راستش حوصله ندارم ببرمش و بگم یک اکبند میخوام. همینو استفاده میکنم. ولی اینکه میگن گارانتی تعویض داره دو پهلو است. چون در اینمورد به ما جنس تعمیری دادند؛ در صورتیکه باید جنس اکبند میدادند. هرچند اونم معلوم نبود به سرنوشت این یکی دچار نشه.  گارانتیش هم تا اردیبهشت 97 است. یعنی 2 سال و 5 ماه. لیون به من جنسی فروخت که 8 ماه از گارانتیش گذشته بود. اینم از گارانتی  به اصطلاح تعویض گرین.

در کل باید دعا کنید که گذزتون به شرکت های گارانتی عزیز نخوره. انشالله این پاوری هم که تعویض کردید ، سال های سال براتون کار کنه بدون هیچ مشکلی.

لینک به دیدگاه

سلام . نمیدونم بگم باید یه اک بهت میدادن یا نه ولی الان این پاور دیگه تست شدس اگه عیبی هم داشته برطرف شده و یکم بیشتر خیالت راحته چون اگه باز اک میدادن معلوم نبود چه عیبی توش پیدا میشد. ولی در کل وسیله برقی هیچ احتمالی توش نیس که با خیال راحت بشه استفاده کرد

لینک به دیدگاه

واقعا گرین گند زده با این پاورهاش :wacko:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...