رفتن به مطلب

دوستان نظر بدن لطفا

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خوب دوستان من با تحقیقاتی که کردم تصمیم بر سیستم زیر شد:

همانطور که گفتید اگ 3 سال 3 سال گرافیک عوض کنم بهتره تا رو 7 سال حساب کنم همشم ضررباشه

دوستان من صرفا میخوام fullhd با تنظیمات ultra اجرا کنم

گاهی وقت ها هم advance graphic مثل msaa و.. رو فعال کنم

سیستم زیر کی جواب میده به نظرم سیپیوش که تا 7 8 سالی میکشه

کارت گرافیکو راهنمایی کنید چند سال دیگ به فکر تعویضش باشم؟

حالا باز دوستان نظر بدن

thumb_1445953025_orginal_1440921007_6000 سی پی یو اینتل i7 6700 اسکای لیک وضعیت گارانتی : بدون گارانتی     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان thumb_1444299304_Z170x-Gaming%203%20-%20 مادربرد گیگابایت Z170X-Gaming 3 وضعیت گارانتی : با گارانتی آواژنگ     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۶۱۸,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۶۱۸,۰۰۰ تومان thumb_1421746993_850%20EVO%20-%2001.jpg اس اس دی سامسونگ 850 EVO 500GB SATA3 وضعیت گارانتی : با گارانتی 5 سال تعویض     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۵۸۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۵۸۹,۰۰۰ تومان thumb_1449414760_GTX%20980%20FTW%20-%200 کارت گرافیک EVGA GTX 980 FTW ACX 2.0 04G-P4-2986-KRوضعیت گارانتی : با گارانتی سه سال تعویض     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان thumb_1445427207_ripjaws%20V%20%20RED%20 رم جی اسکیل Ripjaws V 16GB 8GBx2 2400Mhz CL15 DDR4 وضعیت گارانتی : با گارانتی درجا تعویض     رنگ : قرمز delete.png حذف قیمت : ۳۹۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۳۹۹,۰۰۰ تومان thumb_1451547925_Kendoman%20Red%20-%2001 کیس دیپ کول کندومن قرمز وضعیت گارانتی : با گارانتی     رنگ : قرمز delete.png حذف قیمت : ۱۷۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱۷۹,۰۰۰ تومان thumb_1432196448_V650s%20-%2001.jpg پاور کولر مستر 650 وات V650S وضعیت گارانتی : با گارانتی آواژنگ     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۳۷۲,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۳۷۲,۰۰۰ تومان thumb_1436083378_RL2240HE%20-%2001.jpg BenQ RL2240HE 22Inch 1ms Gaming Monitor وضعیت گارانتی : با گارانتی آواژنگ     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۶۱۲,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۶۱۲,۰۰۰ تومان thumb_1451138116_%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%B واتر کولر گرین 120 GLACIER 120 GLC120-A وضعیت گارانتی : با گارانتی 18 ماه گرین     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۱۷۴,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱۷۴,۰۰۰ تومان   مبلغ قابل پرداخت : ۶,۰۴۳,۰۰۰ تومان

ویرایش شده توسط ERFAN021
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارت گرافیک عالیه

پاور به صورت کلی جالب نیست

اس اس دی 500 به نظرم غیر ضروری و هدر دادن پوله بجاش GTX 980 ti بردارین

مین هم Z170 pro gaming asus  بردارید

تجربه هم نشون داده مانیتورهای بنکیو اصلاً جالب نیست مگه اینکه مدل های گران قیمت تهیه کنی

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

کارت گرافیک عالیه

پاور جالب نیست

تجربه هم نشون داده مانیتورهای بنکیو اصلاً جالب نیست مگه اینکه مدل های گران قیمت تهیه کنی

قبلا قرار بود ti بردارم ولی دوستان گفتن گرافیک تند تند آپدیت میشه مدل پایینتر بگیرید که بعدا راحت تر بفروشید جدید تر بخرید

مانیتور چی پیشنهاد میکنید؟؟؟

پاور چطور؟؟

مین امکانات کدوم بهتره؟

لینک به دیدگاه

سلام

اگه روى فول hd ميخوايد ، 4 گيگ در اينده نزديک کم مياره. نظرم روى 390X هستش. اگه بتونين بيشتر هزينه کنين واسه خريد 980ti , البته اگه کار کرده بگيرين خيلي بهتره و چون خيلي وقت نيست که اومدن , کار کردشون هم کم کار کرد به حساب ميان. نميشه گفت تا چند سال و هيچ پيش بينى نميشه کرد ولي با 980ti تا يه مدت خيالتون تخته.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قبلا قرار بود ti بردارم ولی دوستان گفتن گرافیک تند تند آپدیت میشه مدل پایینتر بگیرید که بعدا راحت تر بفروشید جدید تر بخرید

مانیتور چی پیشنهاد میکنید؟؟؟

پاور چطور؟؟

مین امکانات کدوم بهتره؟

Tiتهیه کنید%

ایسوس یا ال جی مدل هم بسته به بودجه

پاور همون رو بردارید هرچند مقداری قدیمیه.

ایسوس بهتره

لینک به دیدگاه

Tiتهیه کنید%

ایسوس یا ال جی مدل هم بسته به بودجه

پاور همون رو بردارید هرچند مقداری قدیمیه.

ایسوس بهتره

خوب بحث پشتیبانی ازش چی انویدیا تا کی پشتیبانی میکنه؟؟

ایسوس و الجی زیر 1 تومن فقط ips دارن

لینک به دیدگاه

به نظر من بجای 980 یا 390x یک 390 بگیر که اختلافش با اون 2تای دیگه خیلی ناچیزه ولی اختلاف قیمتش زیاده ...(اگه 390 ورمیدارین پاور رو حداقل 750 وردارین نه اینکه بگم 650 کم میاره اما 750 خیلی خاطر جمع تره)

ssd رو هم 256وردارین کافیه باقی پولشو صرف خرید قطعات بهتر کنین...

اون مانیتور هم اصلا مانیتور جالبی نیست بهتره حداکثر بودجه خودتونو برای مانیتور بگین ک بهتر بشه راهنمایی کرد...

لینک به دیدگاه

ssd را 2 تا 250 بگیرین raid 0 کنید

کارت گرافیک 970 بگیرید ، بعد 2 سال دیگه بفروشید یه نسل جدید بگیرید

مانیتور بیشتر هزینه کنید و بهتر بگیرید.

مادر برد نیازی نیست انقدر گرون باشه ، یه 500-600 هم کافی هست

بقیه پولتون را بزارید برای تعویض کارت گرافیکی که 2 سال دیگه میاد.

لینک به دیدگاه

مونیتور به نظرم زیر 1 تومن این بی رقیبه البته واسه گیمینگ:

BenQ RL2455HM

فک کنم حدود 800 تومنه

پاور هم به نظر من antec hcg بردار

لینک به دیدگاه

دوستان اگ 390x بگیرم آیا بازم میتونم تو بازی msaa یا قابلیتای دیگ رو فعال کنم؟؟

بودجه واس ماینتورم حداکثر 1 میلیون خیلی گرون بشه

لینک به دیدگاه

به نظرم مانیتور به نسبت قیمتش خیلی هم خوبه 

اگه بودجه بیشتر دارین مینوین مدل های دیگه بگیرید 

اون بنکیو ای هم که دوستمون گفتن حدود 800 تومان فقط چون 2 اینچ بزرگتر هست و بلندگو داره و ورودی های بیشتری داره گرونتر هست ولی پنلشون تقریبا یکی هست .

لینک به دیدگاه

به نظرم مانیتور به نسبت قیمتش خیلی هم خوبه 

اگه بودجه بیشتر دارین مینوین مدل های دیگه بگیرید 

اون بنکیو ای هم که دوستمون گفتن حدود 800 تومان فقط چون 2 اینچ بزرگتر هست و بلندگو داره و ورودی های بیشتری داره گرونتر هست ولی پنلشون تقریبا یکی هست .

بله یعنی شما اون مانیتوری که من انتخاب کردم با یه 390 x رو چطور میدونید؟؟؟

لینک به دیدگاه

هر دوشون انتخاب های خوبی هستن اگه بودجه بیشتر ندارین 

مخصوصا 390x به خاطر حافظه بیشتر خیالتون رو از بابت پشتیبانی از بازی های 3 یا 4 سال آینده راحت میکنه .

لینک به دیدگاه

هر دوشون انتخاب های خوبی هستن اگه بودجه بیشتر ندارین 

مخصوصا 390x به خاطر حافظه بیشتر خیالتون رو از بابت پشتیبانی از بازی های 3 یا 4 سال آینده راحت میکنه .

بودجه که نمیخوام ولخرجی بشه میخوام یه گراف بخرم 3 4 سال دیگ عوض کنم

راستی سیپیو رم فک کنم یه 7 8 سال یا بیشتر راحتم درسته؟اگر نیاز باشه فقط رم؟؟

مانیتورم اگر قرار نباشه تا 7 8 سال عوض شه میتونم یکم بیشتر هزینه کنم شما مدل پیشنهادیتو بگو ممنون

لینک به دیدگاه

اگه فول اچ دی میخواین همین مانیتور هم خوب تا 10 سال هم میتونه براتون تصویر بده بدون مشکل اگه حادثه ای براش پیش نیاد .

فعلا شاید فول اچ دی کافی باشه براتون ولی چند سال آینده مانیتور های 2k یا 4k بسیار قیمت بهتری پیدا میکنن و پنل های با کیفیت با قیمت مناسب هم موجود خواهند شد که شما هم شاید دلتون بخواد مانیتور رو ارتقا بدین ولی به هر حال برای فول اچ دی مشکلی ندارین .

شما مانیتور رو اگه حضوری خرید کنید خیلی بهتر میتونید تصمیم بگیرید .

اگه کاربرد اصلی تون گیمینگ هست ماینتور هایی که پسوند گیمینگ دارن همه مناسب شما هستن .

هرچی بودجه رو افزایش بدین مانیتور های بهتری هم میتونید بخرید ( اینو خیلی فکر کردم تا بهش پی بردم  :D  )

مثلا این مانیتور خوراک گیمرهای حرفه ای هست تو رزولوشن فول اچ دی ( ولی خوب قیمتش بالاست ) : http://lioncomputer.ir/product/5577/%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D8%A8%D9%86%DA%A9%DB%8C%D9%88+27+%D8%A7%DB%8C%D9%86%DA%86+RL2755HM/

پردازنده بله بسیار قوی هست و تا چند سال راحتین ، رم هم درصورت نیاز به راحتی میتونید ارتقا بدین ،

مادربرد هم شاید 150 تومان هزینه بیشتر کردین نسبت به h170 ولی به نظر من انتخاب مناسبی هست مخصوصا اینکه میخواین تا چندین سال داشته باشینش بنابراین بعدا از لحاظ ارتقا ( هم پردازنده ، هم رم و هم گرافیک ) دستتون بازتر هست .

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

اگه فول اچ دی میخواین همین مانیتور هم خوب تا 10 سال هم میتونه براتون تصویر بده بدون مشکل اگه حادثه ای براش پیش نیاد .

فعلا شاید فول اچ دی کافی باشه براتون ولی چند سال آینده مانیتور های 2k یا 4k بسیار قیمت بهتری پیدا میکنن و پنل های با کیفیت با قیمت مناسب هم موجود خواهند شد که شما هم شاید دلتون بخواد مانیتور رو ارتقا بدین ولی به هر حال برای فول اچ دی مشکلی ندارین .

شما مانیتور رو اگه حضوری خرید کنید خیلی بهتر میتونید تصمیم بگیرید .

اگه کاربرد اصلی تون گیمینگ هست ماینتور هایی که پسوند گیمینگ دارن همه مناسب شما هستن .

هرچی بودجه رو افزایش بدین مانیتور های بهتری هم میتونید بخرید ( اینو خیلی فکر کردم تا بهش پی بردم  :D  )

مثلا این مانیتور خوراک گیمرهای حرفه ای هست تو رزولوشن فول اچ دی ( ولی خوب قیمتش بالاست ) : http://lioncomputer.ir/product/5577/%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D8%A8%D9%86%DA%A9%DB%8C%D9%88+27+%D8%A7%DB%8C%D9%86%DA%86+RL2755HM/

خوب اینرو قبلا دیدم قیمتش نمیصرفه بهش

الان شما بگو سیپیو و رم تا چند سال کافیه یعنی مثلا 4 سال دیگ گرافیکو یه چیز مثل 390x الان بگیرم گلوگاه میشه؟؟

4سال بعدش چی؟؟

گرافیکو 390x بگیرم یا منتظر بمونم برای سری 400؟

لینک به دیدگاه

پردازنده رو من تا 5 سال تضمین میکنم که مشکلی با هیچ بازی نداشته باشین

رم رو تا 2 سال هیچ مشکلی نباید داشته باشین و اگه هم کم اومد میتونید افزایش بدین به راحتی

گرافیک یکم سخته که بفهمی چقدر دوام میاره ولی تا حدود 4 سال  کارت خوبی به حساب میاد که بازی هارو هم خوب اجرا خواهد کرد

بعدش رو خود بازی ساز ها و سازندگان قطعات هم نمیدونن چه پیش خواهد آمد  ^_^

الان شما به قطعات4 یا 5 سال پیش نگاه کن :

پردازنده 2600

گرافیک 680 2 گیگ

رم ddr3 1600 ( معمولا 8 گیگ میبستن برای سیستم گیمینگ )

همین الان همین سیستم رو داشته باشین هر بازی رو به خوبی اجرا میکنه و جزو سیستم های خوب برای بازی هست ( فوقش باید رم رو به 16 افزایش داد )

لینک به دیدگاه

مادربرد حتما maximus viii hero بگیر خیلی عالیه من خودم سه روز پیش گرفتم با سی پی یو 6700k واقعا عالیه

لینک به دیدگاه

بودجه که نمیخوام ولخرجی بشه میخوام یه گراف بخرم 3 4 سال دیگ عوض کنم

راستی سیپیو رم فک کنم یه 7 8 سال یا بیشتر راحتم درسته؟اگر نیاز باشه فقط رم؟؟

مانیتورم اگر قرار نباشه تا 7 8 سال عوض شه میتونم یکم بیشتر هزینه کنم شما مدل پیشنهادیتو بگو ممنون

درود

دوست عزیزم، آدم از فردای خودش خبر نداره اون وقت شما از 7-8 سال آینده صحبت میکنید!

اینو میتونم در سیستم شما بگم که آخرین قطعه ای که نیاز به تعویض یا ارتقاء در آینده داره CPU‏ و مین و کیس هست.

بقیه قطعات به مثل گرافیک، رم ، SSD‏ ‏( چون اصولا" عمر کوتاهی دارند تقریبا 2-4 سال! )، پاور ( بخاطر افت ولتاژ نباید 7-8 سال ازش استفاده بشه! ) هارد ( که شانسی هست گهی 1 روز گهی 6 سال! )

خب به نظر من پردازنده خوبه.

مین از مدل Asus z170‎ Pro Gaming‏ استفاده کنید ( شنیدم بایوس این سری گیگا کمی باگ داره! )

رم خوبه ولی در آینده نه چندان دور باید ارتقاء پیدا کنه.

گرافیک از انویدیا نگیرید چون با ورود نسل جدیدش این سری رو از رده خارج حساب میکنه و ساپورت خوبی ازش نمیشه! ( پیشنهاد بنده Msi or Sapphire R9‎ ‎390x‏ هست چون اکثرا" AMD‏ گرافیک هاشو یا ریبرند میکنه یا رفرش که خوشبختانه ساپورت ازش میشه. )

در انتخاب SSD‏ حجم کمتری رو انتخاب کنید مثل 120 یا 250 گیگ چون عمر مفید کمی دارند!

پاور هم پیشنهاد میکنم Green Gp750b-oc+‎ Evo ‎80‎ Plus Platinum‏ رو انتخاب کنید که خیلی از مدل انتخابی خودتون بهتر هست! ( آقا ARMIN‏ که میشناسی؟! ( ناظر سایت ) ایشون مدل 850 وات همین مدل را گرفتند و با برنامه مخصوص تست کردند و گفت که این پاور در تست ها یکی از بهترین یا بهترین پاوری هست که داشتم چون در تست پاور از خیلی از برند های گرون قیمت بهتر ظاهر شد!

مانیتور بنده Asus Vx239h AH-IPS‏ پیشنهاد میکنم ولی اگر از تأخیر IPS‏ خوشتون نمیاد مدل Asus Vx238h or Vx228h‏ را پیشنهاد میکنم انتخاب کنید که از تأخیر خیلی کمتری برخوردار هست ولی اینو در نظر بگیرید که پنلی بقیر ازIPS ‎‏ زاویه دید خوبی نداره و رنگ هاش طبیعی نیست!

شادکام باشید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ssd رو 256 بردار 500 خیلی زیاده.

این سی پی یو هم نیاز به واتر کولر نداره این همه میخوای هزینه کنی، یدونه gammax s40 روش نصب کنی کافیه.

بجاش این پولای اضافه رو بزار روی مانیتور یه مانیتور بهتر بگیر.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ssd رو 256 بردار 500 خیلی زیاده.

این سی پی یو هم نیاز به واتر کولر نداره این همه میخوای هزینه کنی، یدونه gammax s40 روش نصب کنی کافیه.

بجاش این پولای اضافه رو بزار روی مانیتور یه مانیتور بهتر بگیر.

دوست عزیز سری سکای لیک از ایر کولر به خوبی پشتیبانی نمیکنه باعث خم شدن میشه واس همین واتر برداشتم

درود

دوست عزیزم، آدم از فردای خودش خبر نداره اون وقت شما از 7-8 سال آینده صحبت میکنید!

اینو میتونم در سیستم شما بگم که آخرین قطعه ای که نیاز به تعویض یا ارتقاء در آینده داره CPU‏ و مین و کیس هست.

بقیه قطعات به مثل گرافیک، رم ، SSD‏ ‏( چون اصولا" عمر کوتاهی دارند تقریبا 2-4 سال! )، پاور ( بخاطر افت ولتاژ نباید 7-8 سال ازش استفاده بشه! ) هارد ( که شانسی هست گهی 1 روز گهی 6 سال! )

خب به نظر من پردازنده خوبه.

مین از مدل Asus z170‎ Pro Gaming‏ استفاده کنید ( شنیدم بایوس این سری گیگا کمی باگ داره! )

رم خوبه ولی در آینده نه چندان دور باید ارتقاء پیدا کنه.

گرافیک از انویدیا نگیرید چون با ورود نسل جدیدش این سری رو از رده خارج حساب میکنه و ساپورت خوبی ازش نمیشه! ( پیشنهاد بنده Msi or Sapphire R9‎ ‎390x‏ هست چون اکثرا" AMD‏ گرافیک هاشو یا ریبرند میکنه یا رفرش که خوشبختانه ساپورت ازش میشه. )

در انتخاب SSD‏ حجم کمتری رو انتخاب کنید مثل 120 یا 250 گیگ چون عمر مفید کمی دارند!

پاور هم پیشنهاد میکنم Green Gp750b-oc+‎ Evo ‎80‎ Plus Platinum‏ رو انتخاب کنید که خیلی از مدل انتخابی خودتون بهتر هست! ( آقا ARMIN‏ که میشناسی؟! ( ناظر سایت ) ایشون مدل 850 وات همین مدل را گرفتند و با برنامه مخصوص تست کردند و گفت که این پاور در تست ها یکی از بهترین یا بهترین پاوری هست که داشتم چون در تست پاور از خیلی از برند های گرون قیمت بهتر ظاهر شد!

مانیتور بنده Asus Vx239h AH-IPS‏ پیشنهاد میکنم ولی اگر از تأخیر IPS‏ خوشتون نمیاد مدل Asus Vx238h or Vx228h‏ را پیشنهاد میکنم انتخاب کنید که از تأخیر خیلی کمتری برخوردار هست ولی اینو در نظر بگیرید که پنلی بقیر ازIPS ‎‏ زاویه دید خوبی نداره و رنگ هاش طبیعی نیست!

شادکام باشید.

من سیستمی که خودم دارم نزدیک 10 ساله دارمش فقط 2 سال پیش مادربرد و پاور عوض کردم و چند هفته پیش گرافیک در کل از نظر خودم سیستم بجز گرافیک و پاور حالا اس اس دی رو نمیدونم باید عمرش خیلی زیاد باشه حداقل 7 8 سال کار کنه!!!

در سیستم های جدید اینو نمیدونم دیگ!!

میشه یکم بیشتر در مورد عمر ssd صحبت نمایید

پاور نمیدونم آیا گرین کیفیت خوبی در پاور داره بگیرم؟؟

گرافیک حتی شده بخاطر حجم کم 390x میگیرم

مادر بورد نمیدونم کدوم رو بگیرم لطفا لینک بدید قیمتش تا 700 تومن

مانیتور تاخیرش چقدر میتونه افت کیفت در بازی داشته باشه؟؟

لینک به دیدگاه

من سیستمی که خودم دارم نزدیک 10 ساله دارمش فقط 2 سال پیش مادربرد و پاور عوض کردم و چند هفته پیش گرافیک در کل از نظر خودم سیستم بجز گرافیک و پاور حالا اس اس دی رو نمیدونم باید عمرش خیلی زیاد باشه حداقل 7 8 سال کار کنه!!!

در سیستم های جدید اینو نمیدونم دیگ!!

میشه یکم بیشتر در مورد عمر ssd صحبت نمایید

پاور نمیدونم آیا گرین کیفیت خوبی در پاور داره بگیرم؟؟

گرافیک حتی شده بخاطر حجم کم 390x میگیرم

مادر بورد نمیدونم کدوم رو بگیرم لطفا لینک بدید قیمتش تا 700 تومن

مانیتور تاخیرش چقدر میتونه افت کیفت در بازی داشته باشه؟؟

خب دوست من جسارتا" اشتباه شما همینجاست!

سیستم های الان با 10 سال پیش خیلی خیلی خیلی فرق دارند چون اون زمان سیستم ها قدرت سیستم های امروزی رو نداشتند فشار زیادی بر روی آنها نبودند برای همین قطعاتشان اینقدر عمر میکردند.

درباره SSD‏ هم یکی از مشکلاتش عمر کم اونها است متأسفانه!

مثلا سری Samsung ‎850‎ Pro‏ با سری Samsung ‎850‎ Evo‏ در سرعت فرق آنچنانی ندارند ولی سری 850‎ Pro‏ دو برابر سری 850‎ Evo‏ عمر مفیدش هست!

درباره پاور توضیحات لازم رو دادم ضمنا" خودم هم مدل 1050 همین سری گرین گرفتم چون بهش اعتقاد دارم و برای هم چیزی رو که برای خودم پسندیدم برای دیگران هم توصیه میکنم حالا انتخاب با شماست.

درباره مادربرد هم مدل رو که گفتم!

Asus Z170 Pro Gaming

قیمتش زیر 700 هست و کاملا جواب گوی کار شما هست خیالتون راحت باشه. ( چون فقط با موبایل نت متأسفانه نمیتونم لینک بدم )

تأخیر مانیتور هم اگر چشم خیلی حساسی داشته باشید چیزی شبیح شبح می بینید.( مثلا" یکی از انگشت های دستتون رو تند تند بالا و پایین کنید چیزی شبیح همون شبح مانیتور می بینید :D‏ البته در مانیتور پیشنهادی به اون شدت نیست و فقط برای درک تأخیر در مانیتور ها هست )

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

دوستان اگ 390x بگیرم آیا بازم میتونم تو بازی msaa یا قابلیتای دیگ رو فعال کنم؟؟

بودجه واس ماینتورم حداکثر 1 میلیون خیلی گرون بشه

390x و 980 هردو گرافیک های خوبین ! اما بازدهی 390 و 970 رو ندارن ( دلار در برابر پرفورمنس )

اگر فول اچ دی 390

اگر 2k و بالاتر 980ti

ssd هم 250 . برای گیم به هیچ وجه raid نکنید . ( پرفورمنس در گیم افزایش پیدا نمیکنه بلکه بیشتر واقع پایین تر هم میاد )

در مورد پاور نظری ندارم اما من بودم انرمکس یا ترمالتک برمیداشتم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارت گرافیک عالیه

پاور به صورت کلی جالب نیست

منم همین بالایی والا

حتماً پاور رو شوتش کن دنبال یه چیز دیگه باش

لینک به دیدگاه

به نظر بنده برای گیم همون i5 بسه شما ما بقی این پول رو بزا یه گرافیک بهتر بگیر و این که برای سیستم گیم هارد 500 ssd زیاده همون 250 بسه  

و این که اگر قست اورکلاک ندارید  cpu معمولی بگیرید 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...