رفتن به مطلب

(نظر سنجی)صبر میکنید برای پاسکال و پولاریس و یا Gtx 980 ti,Gtx 970 میخرید؟

اشتراک گذاری

صبر میکنید برای پاسکال و یا Gtx 970،Gtx 980 ti میخرید؟  

290 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. صبر میکنید برای پاسکال و یا Gtx 970،Gtx 980 ti میخرید؟

• 980ti میگیرم ، لعنت به پاسکال
      65
    • پاسکال ارزش صبر کردن رو داره پاسکال میگیرم
      77
    • اگه بخواد اومدن پاسکال بیشتر از یک سال طول بکشه 980ti میگیرم
      26
    • هیچکدوم فقط (GTX 970)
      56
    • ای ام دی پولاریس از پاسکال به صرفه تر خواهد بود قطعاً برای پولاریس صبر میکنم
      66

Recommended Posts

• ارسال 145
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

معلون نیس فردا زنده باشم که همین 980 میخرم البته الان دارمشا :D

ولی وقت نمیکنم حالشو ببرم :crying:

لینک به دیدگاه

اگه دست دومش گیرتون میاد بخرین ولی اگه گرافیکتون در حد 7870 باشه دیگه نمیتونین بازی های روز رو روی آلترا برین .من خودم اصلا تحمل مدیوم یا های رو ندارم فقط وری های یا آلترا

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در بازی مثل csgo آگه من 4 تا 980 ti هم داشته باشم بام روی Very low تنظیمات رو میزارم هر چقدر هم بین fps بیشتر از این مقدار تاثیری نداره ولی صفحه روان تر میشه و گیم پلی شما بهتر میشه

ولی بعضی از گیم ها واقعا با تنظیمات ultra بی نهایت لذت بخش هستن مخصوصا اینکه60 به بالا fps بگیرید چون آدم واقعا غرق گیم میشه انگار توی گیم هستی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تجربه شخصی رو بخواین بدونید، باید بگم که تا گرافیک رو خودم تست نکردم و یا تست های معتبری ازش ندیدم، به هیچ وجه انتخاب نمیکنم...

راستش الان پاسکال ظاهرا دچار مشکلاتی شده که تاریخ دقیق اومدنش مشخص نیست(چند بار جابجا شده) و AMD هم سابقه HYPE بیخود زیاد داره، به هیچ کدوم نمیشه اطمینان کرد!!...

لینک به دیدگاه

تجربه شخصی رو بخواین بدونید، باید بگم که تا گرافیک رو خودم تست نکردم و یا تست های معتبری ازش ندیدم، به هیچ وجه انتخاب نمیکنم...

راستش الان پاسکال ظاهرا دچار مشکلاتی شده که تاریخ دقیق اومدنش مشخص نیست(چند بار جابجا شده) و AMD هم سابقه HYPE بیخود زیاد داره، به هیچ کدوم نمیشه اطمینان کرد!!...

پولاریس چیز خفنی به نظر میاد :D 

انویدیا تمرکزش رو دیپ لرنینگ هست و گرافیک رو خیلی شبیه سی پی یو کرده ، تا توی ماشین های بدون سرنشین هم به کار بیاد .....

ظاهرا ای ام دی میتونه به بازی برگرده ... ولی انویدیا جزئیات زیادی نداده بیرون شاید یه خنجر بزنه تو قلب ای ام دی ...... :D

ولی به نظرم پولاریس ای ام دی رو نجات میده :-?

لینک به دیدگاه

پولاریس چیز خفنی به نظر میاد :D

انویدیا تمرکزش رو دیپ لرنینگ هست و گرافیک رو خیلی شبیه سی پی یو کرده ، تا توی ماشین های بدون سرنشین هم به کار بیاد .....

ظاهرا ای ام دی میتونه به بازی برگرده ... ولی انویدیا جزئیات زیادی نداده بیرون شاید یه خنجر بزنه تو قلب ای ام دی ...... :D

ولی به نظرم پولاریس ای ام دی رو نجات میده :-?

منم نظرم همینه پولاریس آخرین شانس ای ام دی برای برگشت به بازی نیست اما بهترین شانسشه.

لینک به دیدگاه

20 سالم شد! تولدم مبارک  :دی

:cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

ویرایش شده توسط LichSon
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

20 سالم شد! تولدم مبارک  :دی

تولدت مبارک
لینک به دیدگاه

20 سالم شد! تولدم مبارک :دی

[emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122]

Sent from my K019 using Tapatalk

20 سالم شد! تولدم مبارک :دی

[emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122]

Sent from my K019 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

صبر کردن برای اومدن تکنولوژی جدید کاری بی فایده هست .

دیروز یه چیزی اومد  امروز  به چیزی فردا هم یه چیز دیگه .

امروز اینده  دیروز هست .

تکنولوژی در حال پیشرفت هست و متوقف نمیشه .

در هر زمان هر تکنولوژی که موجود هست رو بگیرید و ازش  استفاده کامل رو بکنید .

مهم خوش گذشتن هست .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

علم و زمان برا کسی صبر نمیکنه 

صبر کردن واسه تکنولوژی جدید تاکی........................

لینک به دیدگاه

من که دنبال 390x هستم بگیرم سری جدید معلوم نیست کی بیاد تا بیاد و قیمتش متعادل بشه پیر شدیم  :D  اگه کسی قصد فروش 390ایکسش رو داشت لطقا خصوصی بده

لینک به دیدگاه

تاپیک فروشه مگه آپ میدی :دی

@};-

:D ^_^ ترک عادت موجب مرض است :|

ویرایش شده توسط LichSon
لینک به دیدگاه

ده سال پیش سازندگان بازی میتونستن یه بازی بسازن مثل همین GTA V الان یا خیلی خفنتر از اون

ولی آیا سخت افزاری بود که بتونه اونو اجرا کنه ؟ نه نبود . پس یه نسخه هم نمیتونستن بفروشن

همیشه نرم افزار پشت سر سخت افزار حرکت کرده و هی به سخت افزار بدو بیراه میگفته که تو چقدر کندی خاک تو سرت کنم . قبول دارید ؟

این از این بحث

یه بحث دیگه اینکه فرض کنید کارت پاسکال بیاد با قدرت 10 برابر بیشتر از مکسول

حالا سوال اینجاست که وقتی میشه توی رزولوشن فول اچ دی یا 2K با یه کارت 980 راحت 60 فریم گرفت کی میره با توجه به اینکه Refresh Rate مانیتورش 60hz  بیشتر نیست یه گرافیک پاسکال بگیره که قدرتش ده برابر 980 هست و 600 فریم خروجی میده ؟

وقتی مانیتور من بیشتر از 60 فریم نمیتونه نمایش بده 600 فریم میخوام چیکار ؟

و حالا یه بحث خیلی خیلی مهمتر

اگر قرار باشه بازی ای ساخته بشه که با کارتای پاسکال بشه 60 فریم خروجی گرفت فکر میکنید چند نفر رو کره زمین هستن که بتونن یه کارت پاسکالی که 10 برابر 980 قیمت داره بخرن

سازندگان اون بازی چنتا نسخه از اون بازیو میتونن بفروشن ؟ آیا حقوق آبدارچیشونو میتونن از فروش اون تعدادی که میفروشن در بیارن ؟

یک جهش خیلی بزرگ ضرر خیلی زیادی برای تولید کننده به همراه داره  . این شکافی که بووجود میاد باید مدیریت شده باشه وگرنه هیچی جز ضرر نخواهد داشت از تولید کننده بگیر تا بازی ساز

شما یه نگاه بکنید ببینید تفاوت قدرت 3770K و 6700K در صورتی که سرعتاشون یکی باشه چقدره . چند درصده . آیا یکدفعه 10 برابر شده ؟ در حالی که 6700k نسل ششمه ولی 3770K نسل سوم . اگر که یکدفعه قدرت 6700K ده برابر میشد فکر میکنید قیمتش چقدر میشد ؟ همینکه 10% از 3770 قویتره قیمتش خودتون دیدین تا 1650 هم رفت . حالا حساب کنید اگه ده برابر یا 1000% میشد دیگه قیمتش چقدر میشد ؟

100 ملیون تومن

باید خونتو میفروختی یه کیس گیمینگ میخریدی

اینکه همینجوری بیایم بگیم قدرت پاسکال ده برابره که نمیشه

باید درست نقد کنیم این حرفو و بگیم حالا که یه کارت با قدرت 10 برابر میاد من 980 معمولی بگیرم یا کارتی که 10 برابر قویتره ؟ آیا قیمت پاسکال هم ده برابره ؟ ایا من میتونم یه کارت 20 ملیونی بخرم ؟

آیا انویدیا میاد قیمت پاسکالو اندازه 980 تعیین کنه ؟ اگر اینکارو بکنه ضرر نمیکنه ؟

اگه یه بازی بیاد که رو پاسکال 60 فریم بده رو 980 حتما 10 فریم میده شایدم کمتر یا برعکسش رو 980 اگر 60 فریم بده رو پاسکال 600 فریم میده

این شکاف عظیم چجوری میخواد مدیریت بشه ؟ فقط با قیمت ده برابری و اضافه کردن شکاف PCI-E 4 روی مادربردا نمیشه

یه سری چیزای دیگم باید فراهم بشه که خیلی سخته فراهم کردنش . هم هزینه داره هم زمان  بره

اصلا شاید این دسته از گرافیکام بره قاطی گرافیکای quadro

اینکه انویدیا میتونه الان یه کارت تولید کنه با قدرت ده برابر کارتای فعلی یه بحثه

ولی اینکه انجام دادن این کار براش سود داره یاضرر یه بحثه دیگه

انقدر نگید صبر میکنم پاسکال بیاد یا مادربرد سی پی یو نمیخرم چون ممکنه یه مادربرد بیاد pci-e 4 داشته باشه مجبور بشم عوض کنم

پاسکال خواهد اومد اما نه با اون رویا پردازی هایی که براش میشه مثل قدرت ده برابری

یک عده زیادی هم یجوری براش انتظار میکشن که اگه خودشون بهت نگن منتظر پاسکال هستیم فکر میکنی منتظر ظهور هستن

یه کارت 970 دست دوم بگیرید یک ملیونو صد تومن و کیف دنیارو ببرید

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

ده سال پیش سازندگان بازی میتونستن یه بازی بسازن مثل همین GTA V الان یا خیلی خفنتر از اون

ولی آیا سخت افزاری بود که بتونه اونو اجرا کنه ؟ نه نبود . پس یه نسخه هم نمیتونستن بفروشن

همیشه نرم افزار پشت سر سخت افزار حرکت کرده و هی به سخت افزار بدو بیراه میگفته که تو چقدر کندی خاک تو سرت کنم . قبول دارید ؟

این از این بحث

یه بحث دیگه اینکه فرض کنید کارت پاسکال بیاد با قدرت 10 برابر بیشتر از مکسول

حالا سوال اینجاست که وقتی میشه توی رزولوشن فول اچ دی یا 2K با یه کارت 980 راحت 60 فریم گرفت کی میره با توجه به اینکه Refresh Rate مانیتورش 60hz  بیشتر نیست یه گرافیک پاسکال بگیره که قدرتش ده برابر 980 هست و 600 فریم خروجی میده ؟

وقتی مانیتور من بیشتر از 60 فریم نمیتونه نمایش بده 600 فریم میخوام چیکار ؟

و حالا یه بحث خیلی خیلی مهمتر

اگر قرار باشه بازی ای ساخته بشه که با کارتای پاسکال بشه 60 فریم خروجی گرفت فکر میکنید چند نفر رو کره زمین هستن که بتونن یه کارت پاسکالی که 10 برابر 980 قیمت داره بخرن

سازندگان اون بازی چنتا نسخه از اون بازیو میتونن بفروشن ؟ آیا حقوق آبدارچیشونو میتونن از فروش اون تعدادی که میفروشن در بیارن ؟

یک جهش خیلی بزرگ ضرر خیلی زیادی برای تولید کننده به همراه داره  . این شکافی که بووجود میاد باید مدیریت شده باشه وگرنه هیچی جز ضرر نخواهد داشت از تولید کننده بگیر تا بازی ساز

شما یه نگاه بکنید ببینید تفاوت قدرت 3770K و 6700K در صورتی که سرعتاشون یکی باشه چقدره . چند درصده . آیا یکدفعه 10 برابر شده ؟ در حالی که 6700k نسل ششمه ولی 3770K نسل سوم . اگر که یکدفعه قدرت 6700K ده برابر میشد فکر میکنید قیمتش چقدر میشد ؟ همینکه 10% از 3770 قویتره قیمتش خودتون دیدین تا 1650 هم رفت . حالا حساب کنید اگه ده برابر یا 1000% میشد دیگه قیمتش چقدر میشد ؟

100 ملیون تومن

باید خونتو میفروختی یه کیس گیمینگ میخریدی

اینکه همینجوری بیایم بگیم قدرت پاسکال ده برابره که نمیشه

باید درست نقد کنیم این حرفو و بگیم حالا که یه کارت با قدرت 10 برابر میاد من 980 معمولی بگیرم یا کارتی که 10 برابر قویتره ؟ آیا قیمت پاسکال هم ده برابره ؟ ایا من میتونم یه کارت 20 ملیونی بخرم ؟

آیا انویدیا میاد قیمت پاسکالو اندازه 980 تعیین کنه ؟ اگر اینکارو بکنه ضرر نمیکنه ؟

اگه یه بازی بیاد که رو پاسکال 60 فریم بده رو 980 حتما 10 فریم میده شایدم کمتر یا برعکسش رو 980 اگر 60 فریم بده رو پاسکال 600 فریم میده

این شکاف عظیم چجوری میخواد مدیریت بشه ؟ فقط با قیمت ده برابری و اضافه کردن شکاف PCI-E 4 روی مادربردا نمیشه

یه سری چیزای دیگم باید فراهم بشه که خیلی سخته فراهم کردنش . هم هزینه داره هم زمان  بره

اصلا شاید این دسته از گرافیکام بره قاطی گرافیکای quadro

اینکه انویدیا میتونه الان یه کارت تولید کنه با قدرت ده برابر کارتای فعلی یه بحثه

ولی اینکه انجام دادن این کار براش سود داره یاضرر یه بحثه دیگه

انقدر نگید صبر میکنم پاسکال بیاد یا مادربرد سی پی یو نمیخرم چون ممکنه یه مادربرد بیاد pci-e 4 داشته باشه مجبور بشم عوض کنم

پاسکال خواهد اومد اما نه با اون رویا پردازی هایی که براش میشه مثل قدرت ده برابری

یک عده زیادی هم یجوری براش انتظار میکشن که اگه خودشون بهت نگن منتظر پاسکال هستیم فکر میکنی منتظر ظهور هستن

یه کارت 970 دست دوم بگیرید یک ملیونو صد تومن و کیف دنیارو ببرید

درود

آخه کی گفته 10 برابر قدرت = 10 برابر فریم ؟

پست اول رو بخون شما ..

لینک به دیدگاه

من ترجیح میدم سرمو بکوبم تو دیوار nvida و amd از یادم بره تا دیگه پولهای بیزبون ندم کارت گرافیک با تاریخ انقضا یکساله

از حال و داشته هاتون لذت ببرین انقدر دنبال این بحث ها نباشین!

یکسری ها که از پارسال برای پاسکال صبر کردن اونا دیگه کین!!؟خدا میدونه

لینک به دیدگاه

درود

آخه کی گفته 10 برابر قدرت = 10 برابر فریم ؟

پست اول رو بخون شما ..

بله بله حق با شماست

ده برابر قدرت بیشتر یعنی همون 60 فریم که کارت 970 خروجی میده و مانیتور میتونه نمایش بده (60hz)

نهایت 65 فریم که 5 تاشو میریزیم دور بوسیله V-Sync

دیگه 70 تا خیرشو ببینی

چونه نزن دیگه

بخشی از پست اول :

اگر واقعا میتواند تا 10 برابر  قویتر از  یک کارت ماکسول عمل کند،ارزش صبر کردن را دارد

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...