رفتن به مطلب

آپدیت بازی در ps4 باعث میشه گرافیک بیشتر بشه؟

mbf68.roz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

معضرت از اینترنت هم میگین به چه صورت هست یعنی چه طوریشو باید خرید کنم که مجانی باشه شب هاش و چند قیمت میشه میخوام کل هزینشو به دست بیارم

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

زنگ بزن مخابرات استان خودتون البته فکر کنم شما هم 2020 رو بگیرین وصل میشین مستقیم به اینترنت مخابرات بعد تو پشتیبانی یا قسمت فروش بگو می خوام اینترنت رایگان شبانه داشته باشه سرعتشم خوب باشه قیمت یکساله سرعت خوبش خدود 150-160  تومنه فکر کنم... الان من شبی 6 گیگ راحت دانلود دارم یه بازی 30 گیگی تو 5-6 روز دانلود میشه... اورجینالم بخری بالاخره باید بازی رو دانلود کنی  از طریق نرم افزار استیم...! 

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

پس هیچ مشکلی نداره آره مثلا از یکی شنیدم بهش میگفت اینترنت شما هنگام دانلود قطع شده که همچین مشکلی داره ،کلا منظورم واقعا بی مشکله دیگه؟

پس هیچ مشکلی نداره آره؟ مثلا از یکی شنیدم بهش میگفت اینترنت شما هنگام دانلود قطع شده که همچین مشکلی داره ،کلا منظورم واقعا بی مشکله دیگه؟

بعد یک چیزه دیگه که بازی هایی که کلا از استیم دانلود میشه از لحاظ اجرا با فریم بهتری اجرا میشن درسته؟

لینک به دیدگاه

مشکل شما میدونین چیه ؟ این که یک موضوع رو که اصلا رابطه با عقل نداره میان از روی فکر برای طرف تصمیم میگیرین ،به عنوان مثال سوالاتی که پرسیدم ظاهرا برای شما تکراری بوده که جواب نمیدین ،آخه شاید من در حرف های قبلیه شما موضوع رو درست متوجه نشدم که دوباره سوال میکنم مگه من قصدم اذیت کردنه که شما اینجوری با فکرتون تصمیم میگیرین.از شانس بدم رفیق های گیمم زیاد جالب نیستن ظاهرا

لینک به دیدگاه

پس هیچ مشکلی نداره آره مثلا از یکی شنیدم بهش میگفت اینترنت شما هنگام دانلود قطع شده که همچین مشکلی داره ،کلا منظورم واقعا بی مشکله دیگه؟

پس هیچ مشکلی نداره آره؟ مثلا از یکی شنیدم بهش میگفت اینترنت شما هنگام دانلود قطع شده که همچین مشکلی داره ،کلا منظورم واقعا بی مشکله دیگه؟

بعد یک چیزه دیگه که بازی هایی که کلا از استیم دانلود میشه از لحاظ اجرا با فریم بهتری اجرا میشن درسته؟

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using

Tapatalk

بازی هایی که از استیم دانلود میشن به خاطر اینکه اپدیت هستن و کرک ندارن بله فریم بیشتری میدن

البته نه همشون

ولی خب اپدیت بازی خیلی تاثیر داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...