رفتن به مطلب

راهنمایی خرید ssd برای workstation

AmirBaharvand
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز.من سیستم خودم رو بستم .حالا فقط ssd مونده.ظرفیت بالا مد نظرم نیست.مثلا نظرم روی 120 و 128 گیگ هست.چون نمیخوام در صورتی که نیاز ندارم خرج اضافه بکنم.ولی اگه دوستان راهنمایی کنند و دلیل خاصی داشته باشه شاید 250 یا 240 یا 256 گیگ گرفتم.سیستم من اینه:

4790k

gtx 970 galax 4g

msi z97s sli

ram 16g 1866 kingstone

seagate 1t baracuda

power 700 hp green

jaguar x2

23inch lg ips

win 10

خوب حالا کاربری:

من این سیستم رو واسه تری دی مکس و رندرینگ بستم و زیاد اهل بازی نیستم.مگر گاهی اوقات.یه ssd میخوام برای نصب ویندوز و برنامه های تخصصی.بقیه اطلاعات اصلی و مثلا بازی اگه بخوام نصب کنم روی هارد 1ترا میریزم.حالا شما دوستان عزیز بگید با توجه به این داستان من یه ssd تو رنج قیمت 200 تومن(کمی بالا یا پایینتر) بخوام بگیرم که مناسب رندرینگ باشه چه سری و مارکی بگیرم؟؟؟مارک و مدل خاصی هم مد نظرتون بود لطفا لینک بذارید.یا اگه تشخصی میدید مدل خاصی  با حجم بالاتر بگیرم به لحاظ کاربری خیلی به نفعم هست بازهم ممنون میشم بگید.

با سپاس فراوان

ویرایش شده توسط AmirBaharvand
لینک به دیدگاه

درود بهترین گزینه همینجور که گفتن همون 850 evo سامسونگه

لینک به دیدگاه

درود بهترین گزینه همینجور که گفتن همون 850 evo سامسونگه

مرسی.بله خیلی خوبه

دوستان جسارتا خواستم یه نگاهی به این مدل بندازید ببینید چطوره؟

http://lioncomputer.ir/product/6204/%D8%A7%D8%B3+%D8%A7%D8%B3+%D8%AF%DB%8C+%D8%A7%DB%8C+%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7+SP550+120GB+SATA3/

لینک به دیدگاه

مرسی.بله خیلی خوبه

دوستان جسارتا خواستم یه نگاهی به این مدل بندازید ببینید چطوره؟

http://lioncomputer.ir/product/6204/%D8%A7%D8%B3+%D8%A7%D8%B3+%D8%AF%DB%8C+%D8%A7%DB%8C+%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7+SP550+120GB+SATA3/

اون سامسونگ بهتر از اینه . سری SP ضعیف هستن به نسبت سری های دیگه .

لینک به دیدگاه

بسیار ممنون از همه شما دوستان عزیز.تصمیم نهایی شد.سری evo.احتمال زیاد 120.و اگر تونستم 250.همیشه برقرار باشید @};-  @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

EVO 120 من خودم استفاده میکنم عالیه! قیمتش هم خیلی مناسبه...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...