رفتن به مطلب

8 گیگ رم DDR3 کینگستون بصورت دوال

005
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام
8 گیگ رم (2 تا 4 گیگ) کینگستون سری هایپرایکس بلک
باس رمها 1600 هستش- دارای cl9 -گارانتی مادام العمر انفورماتیک گستر
قیمت پایه 140 فوری 160
گام 5 تومن
تا پس فردا (1/11/94) به بالاترین قیمت فروخته میشه.
فروش در لینکی که براتون قرار دادم هم درجریانه.
http://forum.persiantools.com/threads/8-%DA%AF%DB%8C%DA%AF-%D8%B1%D9%85-ddr3-%DA%A9%DB%8C%D9%86%DA%AF%D8%B3%D8%AA%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%AF%D9%88%D8%A7%D9%84.760412/
اولویت فروش در تهران

post-16848-0-74265300-1453193224_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

پک دارن؟ 140 با ارسالش پیشنهاد من

نه دوست عزیزپک ندارن و هولوگرام گارانتیش روی رم خورده.

در مورد پیشنهادتون هم هزینه ارسال با خریدار هستش.

لینک به دیدگاه

درود

پایه

به شرط این که با پست سفارشی بفرستی، هزینه ی پست با خودم.

لینک به دیدگاه

درود

پایه

به شرط این که با پست سفارشی بفرستی، هزینه ی پست با خودم.

سلام عرض شد

والا دوست عزیز من که از خدام هستش قطعه با کمترین هزینه ارسال به دست شما برسه

اما هرسری میرم پست نمیدونم برای چی همش اصرار میکنن مردم از پیشتاز استفاده کنن

وقتی هم با کلی اصرار بالاخره قبول میکنن سفارشی بفرستن تمامی مواردی که اختیاری هستش رو بصورت اجباری تیک میزنن و در کل کاری میکنن تا 10 تومن رو از ادم بگیرن.

وقتی هم اعتراض میکنیم این موارد رو برای چی تیک زدی میگه دست ما نیست سیستم خودش میزنه (فکر میکنن ملت ....)

این هم تصویر اخرین فیشی هست که بصورت سفارشی چند وقت قبل ارسال کردم و تمام موارد رو تیک هاشون رو زده + هزینه بسته بندی

در کل اگه به تاپیکهای فروش من یه نگاهی بندازین تو همش نوشته شده اولویت با فروش حضوری تا کارمون به پست نکشه.

post-16848-0-43068600-1453235220_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام عرض شد

والا دوست عزیز من که از خدام هستش قطعه با کمترین هزینه ارسال به دست شما برسه

اما هرسری میرم پست نمیدونم برای چی همش اصرار میکنن مردم از پیشتاز استفاده کنن

وقتی هم با کلی اصرار بالاخره قبول میکنن سفارشی بفرستن تمامی مواردی که اختیاری هستش رو بصورت اجباری تیک میزنن و در کل کاری میکنن تا 10 تومن رو از ادم بگیرن.

وقتی هم اعتراض میکنیم این موارد رو برای چی تیک زدی میگه دست ما نیست سیستم خودش میزنه (فکر میکنن ملت ....)

این هم تصویر اخرین فیشی هست که بصورت سفارشی چند وقت قبل ارسال کردم و تمام موارد رو تیک هاشون رو زده + هزینه بسته بندی

در کل اگه به تاپیکهای فروش من یه نگاهی بندازین تو همش نوشته شده اولویت با فروش حضوری تا کارمون به پست نکشه.

بستگی به دفتر پستی هم داره، اما این که اصرار می کنن با پیشتاز یا ویژه فرستاده بشه درسته. من هربار با این اصرار روبرو می شم درخواست دیدن مدیر باجه رو می کنم و مشکل حل می شه. همیشه هم خودم مقوا و نوارچسب همراه می برم تا هزینه بسته بندی رو بهم تحمیل نکنن. تا جایی که دیده ام از نظر زمان رسیدن مرسوله فرقی بین سفارشی و پیشتاز و ویژه نیست.

به هر حال اگر پیشتهاد بالاتری نبود مساله رو حل می کنیم.

با احترام

لینک به دیدگاه

بستگی به دفتر پستی هم داره، اما این که اصرار می کنن با پیشتاز یا ویژه فرستاده بشه درسته. من هربار با این اصرار روبرو می شم درخواست دیدن مدیر باجه رو می کنم و مشکل حل می شه. همیشه هم خودم مقوا و نوارچسب همراه می برم تا هزینه بسته بندی رو بهم تحمیل نکنن. تا جایی که دیده ام از نظر زمان رسیدن مرسوله فرقی بین سفارشی و پیشتاز و ویژه نیست.

به هر حال اگر پیشتهاد بالاتری نبود مساله رو حل می کنیم.

با احترام

درسته از نظر زمان هم سفارشی 3 روزه تا مشهد ارسال شد.

والا شانس ما این اقایی که نو ع ارسال و هزینه و ... رو تعیین میکنه از همه سابقش بالاتره و به قول معروف همه کاره اون مرکز پستی هستش

فقط یه سوال مگه میشه ادم خودش مقوا و جعبه ببره؟ چون هرسری من بردم تو جعبه هم بود گذاشتن تو جعبه خودشون که ارم پست داره.

لینک به دیدگاه

بعلت اینکه اون دوستی که بالاترین پیشنهاد رو دادن تا الان اقدام به خرید نکردن فروش از حالت مزایده خارج میشه و فروش به حالت عادی درمیاد.
قیمت نهایی 150 هستش.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط یه سوال مگه میشه ادم خودش مقوا و جعبه ببره؟ چون هرسری من بردم تو جعبه هم بود گذاشتن تو جعبه خودشون که ارم پست داره.

تو بعضی از شهرها امکان بسته بندی توسط ارسال کننده هست ولی تو تهران فقط در کارتنهای اداره پست انجام میشه که خود پست انجام میده و 2-3 تومن هم برای بسته بندی میگره .

لینک به دیدگاه

سلام

رمها فروخته شده به کاربر shahi.

سلام تایید میشه رمها به دستم رسید و به خوبی کار میکنند با سپاس از کاربر محترم 005

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...