رفتن به مطلب

برق داشتن کیس

hossein_0907
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان
مدتیه که کیسم برق داره (مخصوصا پشتش) و بش دست که میزنیم برق میگیره !! وقتی هم خاموشه سیستم این برق با هست ولی شدتش کمتره.
به نظرتون مشکل از چیه ؟
با تشکر

لینک به دیدگاه

مشکل خاصی نیست برای حل این مشکل شما یه سیم از بدنه کیس به زمین یا رادیاتور اطراف کیست ببند که بار اضافی تخلیه بشه

اگر برق بیش از حد باشه 100% پاور مشکل دار هست 

البته این تجربیاتم در این ضمینه بود 

اساتید گرامی که هستند 100% میتونن کمکتون کنند

با تشکر

یا حق

لینک به دیدگاه

یه کفش یا دمپایی ابری به پا بپوشید و دست بزنید

اگر نگرفت جریان خطرناکی نیست یه سیم به پیچ بدنه ببندید و تهشو به لوله آب یا قسمت فلزی که داخل زمین هست وصل کنید اینجوری برق ارت تخلیه میشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

مدتیه که کیسم برق داره (مخصوصا پشتش) و بش دست که میزنیم برق میگیره !! وقتی هم خاموشه سیستم این برق با هست ولی شدتش کمتره.

به نظرتون مشکل از چیه ؟

با تشکر

پاورتون مارکش چیه؟ من با گرین قبلا این مشکل رو داشتم. البته چون خفیف میگرفت زیاد توجهی نمیکردم.

لینک به دیدگاه

پاورتون مارکش چیه؟ من با گرین قبلا این مشکل رو داشتم. البته چون خفیف میگرفت زیاد توجهی نمیکردم.

ارتباطی به برند پاور نداره . با کورسیر هم بوده ای مشکل . مربوط به برق خونه میشه .

بهترین راه همونه که دوستان گفتن . چون سیم کشی خونه شما ارت نداره ، شما یک سیم بردار و یک سرش رو بذار زیر یک پیچ کیس و یک سر دیگر رو ببند به لوله شوفاژ یا اینکه با یک میخ به زمین بزن .

لینک به دیدگاه

جو ضد گرین نگیره هر پستی میدین ضد گرینه

همه پاور ها این نشتی رو دارن مشکل از پریز کاری کشور ماست که اتصال زمین نداره

چرا سیم برق کیس 3 تا سوراخ داره و دو شاخش کنار دو تا شاخکش یه تیکه فلز وسطشه؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

منم همین مشکل رو داشتم و تمام مواردی که عاملش بود رو به طور دقیق بررسی کردم

1-مشکل از پاوره و با تعویض پاور حل میشه (اول اینو امتحان کن)

2- مشکل از خاک درون کیس هست (ممکنه جاهایی خاک گرفته باشه که قابل دیدن نباشه...ب نظرم اول پاور رو باد بگیر بعدش ی بار سیستم رو باز کن و از اول ببند و حتما زیر مادربرد واشر لاستیکی بزار وگرنه مثل من مادربردت ایراد پیدا میکنه و تو کارهای سنگین هنگ میکنه)

3-مشکل از بدنه کیس هست که الکتریسیته ساکن میگیره و مطمئنا اگه کیست خاک بگیره الکتریسیته ساکن پیدا میکنه و همیشه کیس های بدون رنگ به این مشکل دچار میشن

*****به هیچ وجه تا مشکلت حل نشده به سمت تخلیه الکتریسیته ساکن از طریق لوله اب و یا شوفاژ نباش*****

لینک به دیدگاه

جو ضد گرین نگیره هر پستی میدین ضد گرینه

همه پاور ها این نشتی رو دارن مشکل از پریز کاری کشور ماست که اتصال زمین نداره

چرا سیم برق کیس 3 تا سوراخ داره و دو شاخش کنار دو تا شاخکش یه تیکه فلز وسطشه؟

آروم باش و بر اعصابت هم مسلط باش. من ۱۲ ساله که  برای سیستم های خودم و مشتریها فقط گرین بستم چه کیس چه پاور. پس پدرکشتگی با گرین ندارم. چیزی که برام اتفاق افتاده و تجربیاتم رو میگم. حالا شما بعنوان فن بوی بهت  برمیخوره مشکل شماست.

لینک به دیدگاه

آروم باش و بر اعصابت هم مسلط باش. من ۱۲ ساله که  برای سیستم های خودم و مشتریها فقط گرین بستم چه کیس چه پاور. پس پدرکشتگی با گرین ندارم. چیزی که برام اتفاق افتاده و تجربیاتم رو میگم. حالا شما بعنوان فن بوی بهت  برمیخوره مشکل شماست.

فن بوی؟ فن بوی باشم طرف سیلور استون چرا میرم

تو چند تاپیک گرین رو کوبیدید با دلایل عجیب

اگر قصد تخریب برند دارین روشهای موثر تری هم هست

لینک به دیدگاه

با سلام 

فک نکنم مشکل خاصی داشته باشه

کامپیوتر قبلی منم پانزده سال همینجوری کار کرد و بعدش عمرشو داد به کامپیوتر شما

ویرایش شده توسط afshin.m914
لینک به دیدگاه

فن بوی؟ فن بوی باشم طرف سیلور استون چرا میرم

تو چند تاپیک گرین رو کوبیدید با دلایل عجیب

اگر قصد تخریب برند دارین روشهای موثر تری هم هست

کدوم دلیلم عجیب بود؟ جز اینکه واقعیت سوختن یکروزه پاور گرین رو گفتم؟ جز اینکه در مورد گارانتی گفتم که بار اول پاور دست دوم و تعمیری و باز کرده از سیستم بهم دادند؟ جز اینکه به سایت رسمی گرین استناد کردم و اسکرین شات از دورغگویی گرین در مورد پاور ۴۵۰ وات سری uk گذاشتم؟ جز اینکه لینک مشورتم با کاربران anandtech رو گذاشتم و اونجا گرین رو زیر سوال بردند؟ جز اینکه پاور با گارانتی ۲ سال و ۵ ماه بهم دادند بجای ۳ سال و یک ماه؟هم لیون و هم گارانتی گرین؟ چه دلیل غیر منطقی اوردم که شما موضع میگیری؟

لینک به دیدگاه

دلیل عجیب اینه که یکروزه سوخت جنسش ایرانی و بدرد نخوره! از 1000 قطعه آخر 10 تا خرابی در هفته اول استاندارده و نمیشه خرده گرفت اینهمه برند خرابی دادن دلیل بد بودن نیست

گارانتی هم باز پاور سالم داده و بقول خودمونی ریفیر (کاری که همه میکنن در نبود قطعه منتها اینجا گارانتی کشکه و از گارانتی ایده آل محرومیم) میتونستید با سیاسیت حقتونو بگیرید که همون پاور آکبنده و در واقع میبایست پا فشاری میکردید تا حقتونو بدن. دوست من یادت نره حق دادنی نیست گرفتنیه اونم با قاطعیت @};-

اگر لیبل گارانتی هفت ماهش گذشته اشتباه شما بوده که نباید حتی پاور رو قبول میکردید؟ چطور از روی جعبه متوجه نشدید؟ شما 12 ساله ادعا دارید حتی احتمال اشتباه فروشنده هم وجود داره شما دیگه چرا؟

عکس هم که گفتید رو قبول دارم! دور از ذهن نیست که اشتباه لیست شده حتی یکبار لینک کیس x2  همون x1 بود.

اون فروم خارچی هم نوشته نسبت به مشخصات قابل قبوله و اگر گزینه seasonic هم وجود داره اون معتبر تره غیر این چیز دیگه ای نبود

لینک به دیدگاه

کدوم دلیلم عجیب بود؟ جز اینکه واقعیت سوختن یکروزه پاور گرین رو گفتم؟ جز اینکه در مورد گارانتی گفتم که بار اول پاور دست دوم و تعمیری و باز کرده از سیستم بهم دادند؟ جز اینکه به سایت رسمی گرین استناد کردم و اسکرین شات از دورغگویی گرین در مورد پاور ۴۵۰ وات سری uk گذاشتم؟ جز اینکه لینک مشورتم با کاربران anandtech رو گذاشتم و اونجا گرین رو زیر سوال بردند؟ جز اینکه پاور با گارانتی ۲ سال و ۵ ماه بهم دادند بجای ۳ سال و یک ماه؟هم لیون و هم گارانتی گرین؟ چه دلیل غیر منطقی اوردم که شما موضع میگیری؟

دوست من . عصبانی نباش. من به شما حق میدم که ناراحت باشی. منم از مین ایسوس خوشم نمیاد نمیدونم چرا. شاید منم جای شما بودم همینارو میگفتم.

یه بنده خدایی بود مین گیگا داشت p61 که یو اس بی ۳ هم داشت( مدلشو یادم نیست) ایشون ۲تا رم ۴ گذاشته بودن رو سیستم و استفاده میکردن . بعد میخواست رمشو ۱۶ کنه که رفت ۲تا ۸ گیگ طبق لیستی که مادربردش گفته بودو خرید . ولی در کمال ناباوری وقتی فایل صوتی رو رندر میکرد که ذخیره کنه با افت سرعت و بی کیفیت شدن صدا مواجه میشد . با رم دیگه هم تست کردیم بازم اینجوری بود . درحالی که مین ۲تا اسلات رم بیشتر نداشت و تو سایت گیگا زده بود ۱۶ گیگ ساپورته.

این مشکلی که شما میگی تو سایت گرین هست من مثالشو تو سایت گیگا زدم واست . لوازمی که با برق سرو کاردارن میتونن عیب داشته باشن و این چیز طبیعی هست .

هارد وسترن بلو اک باگارانتی گذاشتیم رو سیستم هی هنگ میکرد باز خوب میشد . فرستادیم گارانتی قبول نکرد. الانم جلوم گذاشته[emoji17]

از اقای حسینی هم درخواست میکنم اگه با دوستان شرکت گرین هستن بهشون تذکر بدن که چیزایی که اشتباهی تو سایتشون واسه بعضی محصولاتشون هستو اصلاح کنن .

Sent from my Galaxy Nexus

لینک به دیدگاه

دلیل عجیب اینه که یکروزه سوخت جنسش ایرانی و بدرد نخوره! از 1000 قطعه آخر 10 تا خرابی در هفته اول استاندارده و نمیشه خرده گرفت اینهمه برند خرابی دادن دلیل بد بودن نیست

گارانتی هم باز پاور سالم داده و بقول خودمونی ریفیر (کاری که همه میکنن در نبود قطعه منتها اینجا گارانتی کشکه و از گارانتی ایده آل محرومیم) میتونستید با سیاسیت حقتونو بگیرید که همون پاور آکبنده و در واقع میبایست پا فشاری میکردید تا حقتونو بدن. دوست من یادت نره حق دادنی نیست گرفتنیه اونم با قاطعیت @};-

اگر لیبل گارانتی هفت ماهش گذشته اشتباه شما بوده که نباید حتی پاور رو قبول میکردید؟ چطور از روی جعبه متوجه نشدید؟ شما 12 ساله ادعا دارید حتی احتمال اشتباه فروشنده هم وجود داره شما دیگه چرا؟

عکس هم که گفتید رو قبول دارم! دور از ذهن نیست که اشتباه لیست شده حتی یکبار لینک کیس x2  همون x1 بود.

اون فروم خارچی هم نوشته نسبت به مشخصات قابل قبوله و اگر گزینه seasonic هم وجود داره اون معتبر تره غیر این چیز دیگه ای نبود

کجا گفتم که جنس ایرانی  بدرد نخوره؟ پاور سالم بهم دادند؟ اگر پستهامو دقیق میخوندی متوجه میشدی که گفتم این  پاور وقتی کابل برق رومیزنم، خودکار سیستم روشن میشه. همون موقع بود که تصمیم گرفتم که خودم برم گارانتی. اگر حسن نیت داشتند باید همون موقع با اک  عوض میکردند. شرکتی که گارانتیش نیاز به سیاست به قول شما داره اب افتابه رو بگیر روش. البته اخرش اک ندادند بلکه ازشون گرفتم. به سایت گرین مراجعه کن ببین چی نوشته در مورد گارانتی. گارانتی تعویض در مراکز پخش. من برداشتم  از مراکز پخش اینه: که یعنی مراکز فروش تعویض میکنند. یعنی نیازی به مراجعه به گارانتی نیست و باید نو تحویل بدن. مگه اقای شعبانی نگفت که گارانتی تعویض در ۳ماه اول با اک است و اینو مشتریها نمیدونن؟ من در این ۱۲ سال که کافی نت و گیم نت و دفتر داشتم امار خرابی گرین زیاد داشتم. همه هم بعد از ۲ سال گارانتی اتفاق می افتاد. درسته اشتباه از من بود که پاور رو قبول کردم. برای اولین و اخرین بارم بود که انلاین خرید میکنم. به لیون اعتماد کردم.

لینک به دیدگاه

کجا گفتم که جنس ایرانی  بدرد نخوره؟ پاور سالم بهم دادند؟ اگر پستهامو دقیق میخوندی متوجه میشدی که گفتم این  پاور وقتی کابل برق رومیزنم، خودکار سیستم روشن میشه. همون موقع بود که تصمیم گرفتم که خودم برم گارانتی. اگر حسن نیت داشتند باید همون موقع با اک  عوض میکردند. شرکتی که گارانتیش نیاز به سیاست به قول شما داره اب افتابه رو بگیر روش. البته اخرش اک ندادند بلکه ازشون گرفتم. به سایت گرین مراجعه کن ببین چی نوشته در مورد گارانتی. گارانتی تعویض در مراکز پخش. من برداشتم  از مراکز پخش اینه: که یعنی مراکز فروش تعویض میکنند. یعنی نیازی به مراجعه به گارانتی نیست و باید نو تحویل بدن. مگه اقای شعبانی نگفت که گارانتی تعویض در ۳ماه اول با اک است و اینو مشتریها نمیدونن؟ من در این ۱۲ سال که کافی نت و گیم نت و دفتر داشتم امار خرابی گرین زیاد داشتم. همه هم بعد از ۲ سال گارانتی اتفاق می افتاد. درسته اشتباه از من بود که پاور رو قبول کردم. برای اولین و اخرین بارم بود که انلاین خرید میکنم. به لیون اعتماد کردم.

فردا میبرمش گارانتی ولی اصلا خوشم نیومد. 90 هزار تومن بیشتر دادم تا مثلا  پاور گیگابایت رونخرم ولی اینطوری شد.

با قیمت های کمتر از 189 تومن که برای این پاور دادم میتونستم کولر مستر سیلوراستون گیگابایت و... بخرم. فکر میکردم کیفیتش خیلی خوب باشه.

از نزدیک که بازرسی کردم متوجه شدم دست دوم است و جای پیچ روی پاور است و پاور هم خط و خش داره. رو سیستم تست کردم خوشبختانه دستگاه بالا اومد. راستش حوصله ندارم ببرمش و بگم یک اکبند میخوام. همینو استفاده میکنم

پاور رو بستم رو سیستم. راستش مشکله بخوام درش بیارم. ولی داره کار میکنه و مشکلی نداره

اینا پست های خودتون نیست آیا؟ دقیقا کپی شده متن هاست و لپ کلام رو میرسونه حالا من کاری ندارم بهش

گارانتی با این وضع الان اسم گارانتی نداره و نمایشیه تازه خوبشون اینه و برای حقت باید محکم باشی فکر کن بقیه چین!

فکر کن کولر مستر این وضعو داشت عملا خارج از گارانتی میزدن برات.

حسن نیت طی پنج سال اخیر جاش رو به چپاول و پیچوندن داده نکنه تازه از خارج اومدی ایران؟ خیلی کم پیش میاد کسی خوش نیت باشه بعضی ها هم استثنا هستن

یه جاهایی هم خودتون اشتباه کردین که کارتون بیشتر شده سر یه پاور

لینک به دیدگاه

این مشکل خاصی نیست کیس های جدیدی که زده میشه مثل کورسیر یا nzxt هستن که خودشون این مشکل رو برطرف میکنن با نوع طراحیشون فکر نکنم گیرین اینطوری باشه

ولی شما به یکی از پیچ های وصل شده به کیس که خودش برق داشته باشه (یعنی فلزی باشه و به قسمتی وصل باشه که برق داره کیس) یک سیم فلزی وصل کنید و انتهای دیگه رو به یک میخ داخل زمین (بین کاشی ها) یا یک چیز دیگه وصل کنید من خودم به چرخ اسکیت بوردم وصل کردم جواب داد

وصل کنید درست میشه

ربطی هم به پاور و اینا نداره

لینک به دیدگاه

فردا میبرمش گارانتی ولی اصلا خوشم نیومد. 90 هزار تومن بیشتر دادم تا مثلا  پاور گیگابایت رونخرم ولی اینطوری شد.

با قیمت های کمتر از 189 تومن که برای این پاور دادم میتونستم کولر مستر سیلوراستون گیگابایت و... بخرم. فکر میکردم کیفیتش خیلی خوب باشه.

از نزدیک که بازرسی کردم متوجه شدم دست دوم است و جای پیچ روی پاور است و پاور هم خط و خش داره. رو سیستم تست کردم خوشبختانه دستگاه بالا اومد. راستش حوصله ندارم ببرمش و بگم یک اکبند میخوام. همینو استفاده میکنم

پاور رو بستم رو سیستم. راستش مشکله بخوام درش بیارم. ولی داره کار میکنه و مشکلی نداره

اینا پست های خودتون نیست آیا؟ دقیقا کپی شده متن هاست و لپ کلام رو میرسونه حالا من کاری ندارم بهش

گارانتی با این وضع الان اسم گارانتی نداره و نمایشیه تازه خوبشون اینه و برای حقت باید محکم باشی فکر کن بقیه چین!

فکر کن کولر مستر این وضعو داشت عملا خارج از گارانتی میزدن برات.

حسن نیت طی پنج سال اخیر جاش رو به چپاول و پیچوندن داده نکنه تازه از خارج اومدی ایران؟ خیلی کم پیش میاد کسی خوش نیت باشه بعضی ها هم استثنا هستن

یه جاهایی هم خودتون اشتباه کردین که کارتون بیشتر شده سر یه پاور

لطفا بولد نکن. کور نیستم.  بار اول که پاور رو تست کردم دکمه ON OFF روی OFF بود و این مشکل روشن شدن خودکار خودش رو نشون نداد. بعد از جابجایی بود که دیدم این مشکل وجود داره و وقتی کابل وصل میشه سیستم خودکار روشن میشه و براش هم پست زدم که در همون تاپیک من که شما رفتی شخم زدی تا مچ گیری کنی هم  نوشتم. این اتفاق بعد از تست اولیه رخ داد؛ انگیزه ای شد تا خودم پاشم برم گارانتی. من جایی نگفتم جنس ایرانی بده. این برداشت شماست. گفتم با قیمتهای به مراتب کمتر هم میتونستم مارکهای معتبر بخرم. حتی حاضر بودم  اونا رو بدون گارانتی بگیرم؛ ولی گفتم بگذار یکبار دیگه هم گرین رو امتحان کنم که تجربه خوبی نبود. گارانتی ۳ ساله و تعویض در مراکز پخش. دیگه نیازی هم به مراجعه به گارانتی نیست. در همون تاپیک هم تجربه یکی دیگر از کاربرها رو گذاشتم که با پاور سری UK مشکل پیدا کرده بود. پس فقط من نبودم.

مشکل شما اینه که بجای اینکه گرین رو زیر سوال ببری و حق رو به من مصرف کننده بدی بجاش منو متهم میکنی که اشتباه کردم. چه اشتباهی کردم که باید  جواب پس بدم؟ جز اینکه به گرین اعتماد کردم و ۹۰ هزار تومن هم بیشتر دادم؟ جز اینکه پاور خراب در گارانتی بهم دادند؟ وقتی به پشتیبانی گرین ایمیل زدم منو به یک شماره داخلی ارجاع دادند که در همون تاپیک هم موجوده. یعنی اصالتا تعویض پاور ۲۴ ساعت سوخته شده با پاور دست دوم برای اونها هم محل سوال بوده.

لینک به دیدگاه

چقدر بحث کش دار شد

خودتون میگین 12 سال پاور این برند کار کردین همه تو 2 سال اول خرابی داشتن حالا باز هم خریدین و مشکل از روز اول برقرار بوده یکی غیر خودتون رو فرستادین نتونسته چیزی بگه ریفیر بهش دادن بعد خودتون رفتین حقتونو گرفتین درسته؟ مدت گارانتی هم رو بسته بندی تاریخ داره و سه ماه اول تعویضه و تو مملکت ما میپیچونن که دست دوم رو جای نو بدن حالا بماند که آخرش طبق قانون آک گرفتین

سر مدت گارانتی اشتباه خودتون بوده که کار پیچ خورده چون پاور رو از تاریخ روی جعبه گارانتیش رو حساب میکنن و واس شما بیش از سه ماه رفته ازش و با پیگیری خودتون به نتیجه رسیدین خب تا اینجا مشکلی نداریم حل شد رفت

بحث اینه اگه پاور شما خراب بود درست تو برند دیگه هم درصدی خرابی هست که غیر عادی نیست و الان استارتر هم پرسیدن احساس برق تو بدنه کیس دارم شما دست گذاشتی رو این که پاور گرین منم این مشکل رو داشته و... و ذهن ها میره به این سمت که همه گرین ها این مشکل رو دارن!

تمام برند ها حتی کرس ایر کولر مستر و سیلور استون هم از این قاعده مستثنا نیستن تنها دلیلی که تو ایران این مشکل بیشتره نبود برق گیر یا ارت توی سیم کشی داخل ساختمانهای ایرانه واس همین سیم سوم کابل پاور به زمین وصل نیست و این برق خفیف وقتی قسمتی از بدنمون متصل به زمین لخته ما رو میگیره و فقط بخاطر خرابی پاور نمیتونه باشه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

منم همین مشکل رو داشتم و تمام مواردی که عاملش بود رو به طور دقیق بررسی کردم

1-مشکل از پاوره و با تعویض پاور حل میشه (اول اینو امتحان کن)

2- مشکل از خاک درون کیس هست (ممکنه جاهایی خاک گرفته باشه که قابل دیدن نباشه...ب نظرم اول پاور رو باد بگیر بعدش ی بار سیستم رو باز کن و از اول ببند و حتما زیر مادربرد واشر لاستیکی بزار وگرنه مثل من مادربردت ایراد پیدا میکنه و تو کارهای سنگین هنگ میکنه)

3-مشکل از بدنه کیس هست که الکتریسیته ساکن میگیره و مطمئنا اگه کیست خاک بگیره الکتریسیته ساکن پیدا میکنه و همیشه کیس های بدون رنگ به این مشکل دچار میشن

*****به هیچ وجه تا مشکلت حل نشده به سمت تخلیه الکتریسیته ساکن از طریق لوله اب و یا شوفاژ نباش*****

منم عین مشکل استارترو داشتم اما به این شکل و به طور اتفاقی متوجه شدم ایراد هیچ کدوم از این گزینه ها نیست که وقتی لپتاپ رو هم به برق میزدم و به پورتای یو اس بی بقلش دست میزدم بازم برق داشت در حالی که تو خونه خودمون اینجوری نبود و رفتم یه سیم بستم زیر یکی از پیچهای پاور و بستمش به لوله شوفاژ

کلا سیم کشی ساختمون ایراد داشت

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

منم عین مشکل استارترو داشتم اما به این شکل و به طور اتفاقی متوجه شدم ایراد هیچ کدوم از این گزینه ها نیست که وقتی لپتاپ رو هم به برق میزدم و به پورتای یو اس بی بقلش دست میزدم بازم برق داشت در حالی که تو خونه خودمون اینجوری نبود و رفتم یه سیم بستم زیر یکی از پیچهای پاور و بستمش به لوله شوفاژ

کلا سیم کشی ساختمون ایراد داشت

مشکل خونه ی شما نیست تو ایران سازنده های خونه برای سود بیشتر کارهای لازم به سیم ارت رو انجام نمیدن

بهترین راه همون سیم کلا فکر کنم همه ی خونه ها این مشکل رو داشته باشن

لینک به دیدگاه

مشکل خونه ی شما نیست تو ایران سازنده های خونه برای سود بیشتر کارهای لازم به سیم ارت رو انجام نمیدن

بهترین راه همون سیم کلا فکر کنم همه ی خونه ها این مشکل رو داشته باشن

اخه خونه خودمون اینجوری نیست

یعنی برق کار خونه خودمون سیم ارت کشیده برا ساختمون ؟

دمش گرم . از شیر مادر بهش حلالتر باشه پولی که گرفته

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستان عزیز بابت راهنمایی هاشون

راستش سیستم رو 4 ساله بستم و پاورم هم گرین هست و یه سوال که برام پیش اومده اینه که چرا دو سه ماهه اینطوری شده و قبلش این مشکل رو نداشت ؟ آخه خونه همون خونه هست سیستم همون سیسستم پاور همون پاور ولی این مشکل اول وجود نداشت.

برقش هم اونقدر کم نیست که بخوام بیخیالش بشم و بگم طبیعیه.

سیستم هم که 4 سال پیش اسمبل کردم واشرهای زیر مادربرد هم گذاشتم.

یه سری دوستان گفتن مشکل شاید از پاور باشه. از کجا بفهمم پاورم مشکل پیدا کرده یا نه ؟(امکان تعویض پاور ندارم)

سیستم هم هر 6 ماه یک بار باد میگیرم توش و داخلش خاک نیست اصلا

الان که به همه جای کیس دست زدم پنل پشت کیس(قسمت پورت ها) و پورت های جلوی کیس برق داره و حتی این فلش آهنی ها هم که میزنم توش اونا هم برق دار میشن. یعنی منظورم اینه که برق شاید از مادربرد انتقال پیدا میکنه

مدل کیسم هم COOLER MAX W1 هست

لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستان عزیز بابت راهنمایی هاشون

راستش سیستم رو 4 ساله بستم و پاورم هم گرین هست و یه سوال که برام پیش اومده اینه که چرا دو سه ماهه اینطوری شده و قبلش این مشکل رو نداشت ؟ آخه خونه همون خونه هست سیستم همون سیسستم پاور همون پاور ولی این مشکل اول وجود نداشت.

برقش هم اونقدر کم نیست که بخوام بیخیالش بشم و بگم طبیعیه.

سیستم هم که 4 سال پیش اسمبل کردم واشرهای زیر مادربرد هم گذاشتم.

یه سری دوستان گفتن مشکل شاید از پاور باشه. از کجا بفهمم پاورم مشکل پیدا کرده یا نه ؟(امکان تعویض پاور ندارم)

سیستم هم هر 6 ماه یک بار باد میگیرم توش و داخلش خاک نیست اصلا

الان که به همه جای کیس دست زدم پنل پشت کیس(قسمت پورت ها) و پورت های جلوی کیس برق داره و حتی این فلش آهنی ها هم که میزنم توش اونا هم برق دار میشن. یعنی منظورم اینه که برق شاید از مادربرد انتقال پیدا میکنه

مدل کیسم هم COOLER MAX W1 هست

سلام

اگر تا این حد برق گرفتگی شدیده حتما سریعترمشکل رو بر طرف کنید تا صدمه ای به شخص یا سیستم وارد نشه

واسه  اطمینان از اینکه مشکل به پاور برمیگرده یا نه (البته معمولا پاورهای معیوب این ایراد رو به هم میزنند)

پیچهای پاور رو باز کنید و نسبت به بدنه ی کیس پاور را عایق نموده و سیستم رو روشن کنید اگر ایراد برطرف شد

صد در صد پاور معیوب شده که بایستی تعمیر یا تعویض بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بایک پاوردیگه سیستم رو استارت بزن ببین چی میشه

احتمال زیادمشکل ازپاوره

گرین هم مثله همه برندهای دیگه خرابی واشکال تو محصولاتش دیده میشه

من هم تاحالا چندموردخرابی تومحصولات گرین دیدم

لینک به دیدگاه

سلام

اگر تا این حد برق گرفتگی شدیده حتما سریعترمشکل رو بر طرف کنید تا صدمه ای به شخص یا سیستم وارد نشه

واسه  اطمینان از اینکه مشکل به پاور برمیگرده یا نه (البته معمولا پاورهای معیوب این ایراد رو به هم میزنند)

پیچهای پاور رو باز کنید و نسبت به بدنه ی کیس پاور را عایق نموده و سیستم رو روشن کنید اگر ایراد برطرف شد

صد در صد پاور معیوب شده که بایستی تعمیر یا تعویض بشه

موفق باشید

ببینید ممکن مشکل از پاور باشه

قبل این که پاور رو عوض کنید سیستم رو از برق بکشید و کاملا تمیزش کنید احتمال اینکه بخاطر خاک باشه هم هست

ولی به قول دوستان سریع رسیدگی کنید چون به سیستم آسیب میرسونه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...