رفتن به مطلب

برای مورد قبلی بود

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اقا شرمنده یه سئوال برام پیش اومده نتونستم نپرسم.

الان دقیقا فازت چیه ؟

چطور بگم ماذا فازا ؟

کل این تاپیک ها رو میگم تو چند روزه.سی پی یو پلی 4 کرک دی وی دی درایو

دقیقا چی میخوای بگی میشه روشن تر بگی من متوجه بشم ؟

من که یه دفعه جوری زدم زیر خنده هر کی دورو برم بود گفت چی شد قاطی کردی؟

تاپیک اصلی :http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=53738

در جواب استارتر بگم شما 5 دی عضو شدید و امروز که 29 دی هستش در طی 1 ماه شما 27 عدد تاپیک زدید و 97 تا پست گذاشتید.اسم اینکار اسپم کردنه شما این تاپیکتون و تاپییک های زیر همه می تونست داخل یه تاپیک قرار بگیره اونم مشاوره برای خرید قطعات:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=53703&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=53727&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=53066&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=53712&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=53691&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=53678&hl= (برای دی وی دی رایتر!)

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=53640&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=53090&hl=

ضمن اینکه لحنتون اصلا مناسب نیست...و هر کس یه نگاه به پروفایلتون میندازه میفهمه شما اطلاعات خیلی خیلی کمی در مورد کامپیوتر،سخت افزار و بازی هاش اینکه چطور کار می کنه دارید و حوصله هم ندارید و حرف خودتون رو میزنید راه خودتون رو میرید.شما یه پردازنده ی i3 3240 دارید،با مادربرد H61، با 8 گیگ رم ،پاور 530 و یه گرافیک 970 که از کاربر  Sami_ehsanpoor خریده بودید و چند وقت پیش فروختیدش.بعد 2 تا تاپیک جدا برای خرید 970 زدید دوباره و کلا تاپیک های بازارچتون هم قاطیه...i3 شما صد در صد گلوگاه بوده برای 970 شما و به دلیلی که مربوط به خودتونه فروختیدش و حالا می خوایید ببینید از روی هوا و هیچی اگه الان یه 960 با فلان قطعه ها رو بخرید به نفعتونه یا نه (برای 2 نسل بعدی بازی ها) جواب ساده ی بنده برای شما اینکه سیستم شما قدیمیه و با هر گرافیک دیگه ای هم بخوایید بازی کنید بازی های حاظر رو جواب نمی ده خلاص! شما اگه می خوایید یه سیستم بگیرید که روی رزولوشن 1920x1080 جواب بده براتون تا 2 نسل بعدی بازی ها(2 تا 4 سال دیگه) یه سیستم باید جمع کنید با حدود 5 یا 6 میلیون که یه i7 داشته باشه 16 گیگ رم (SSD تون رو نگه دارید با هاردتون) یه کارت گرافیک 970 یا 980 یه پاور 550 تا 650 و یه کیس نیمه حرفه ای...اینا همه اسپم کردن و برای هر قطعه تاپیک جدا زدن لازم نبود!...شما الان همه ی قطعاتتون رو توی چندتا تاپیک مختلف دارید میفروشید در عین حال دارید یه سری قطعه ی دیگه دوباره می خرید از طرفی میرید سراغ PS4 و کلا همونطور که خیلی از کاربر های گفتن معلوم نیست شما فازتون چیه....شما اول تصمیمتون رو بگیرید بعد بیایید بگید آقا من این قدر بودجه دارم با این مقدار بودجه چیکار می تونم بکنم...نه اینطوری هی تند تند تاپیک درست کنید و اسپم کنید داخل فروم...ضمن اینکه سوالاتون در مورد اینکه چقدر گلوگاه شده برای گرافیکتون و اینکه آیا به فرض Witcher بعدی روی 980ti بهتون 30 فریم میده رو من الان جواب میدم. ببینید درسته که هر نسل گرافیک بازی ها بهتر می شه ولی این به اون معنی نیست که طی 2 سال یه گرافیک 980ti روی 1080 بازی 2 سال دیگه رو نتونه حتی 30 فریم بده.چون در اون صورت کسی بازی نمی خرید و صنعت بازی سازی ورشکست میشد چون اکثریت کاربرا پول این رو ندارن که هر سال 600 دلار هزینه برای گرافیک بدن( همین الان هم طبق آمار Steam کمتر از 2 درصد از کاربرا 980ti دارن) این یه نکته. نکته ی دیگه اینکه همه ی بازی ها اینطور ساخته نمی شن که یه گرافیک حد اقل 3 برابر قوی تر از نسل قبل لازم داشته باشن.سوم اینکه هر بازی با بازی دیگه فرق داره بعضی از بازی ها مثل Witcher یا Skyrim یا Starcraft بیشتر به CPU وابسته هستن و همین باعث میشه که در صورت ضعیف بودن CPU گرافیک بیشتر 5 یا 10 فریم گلوگاه براش ایجاد بشه.ولی به فرض شما اگه یه بازی مثل Angry Birds رو روی هر سیستمی هم بازی کنید فرقی براش نداره. اشتباه دیگه ی شما اینه که نتایج بدست اومده از سیستم خودتون رو با نتایج سیستم های Review های سایت هایی مثل Tom's Hardware و غیره مقایسه کردید که مصلم هستش که نتایج شما خیلی پایین تر از انتظارتون خواهد بود چون سیستم ها یکسان نیست.و الان دارید از روی هیچی و تجربه ی غیر علمی خودتون نتیجه گیری می کنید که Review های این سایت ها کشکی هستن.در نتیجه شما دارید اشتباه می کنید!امید وارد اسپم کردناتون به اخراجتون ختم نشه تا اینکه کم کم با محیط و فرهنگ فروم آشنا بشید.

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

یکی اینو از برق بکشه 970 بد بود محبوب ترین کارت در شبکه استیم نمیشد

سه صفحه جواب آماده کرده بودم زدن قفل کردن پرید حال تایپ مجدد ندارم والا

ویرایش شده توسط Trevor
لینک به دیدگاه

وا شما واقعا مشکل فکری داری آدم یک دفعه که همه چیز به ذهنش نمیاد .شما به جای نظر دادن فکرتو درست کن

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

این تاپیک الان چیه ؟؟؟

سوالی پرسیدید که من نمیبینم ؟؟؟

لینک به دیدگاه

آره 970 بیشتر از یک رده دیگه جواب نمیده .سریه دوم رو با 20 فریم روی آلترا جواب میده

تازه سوال هام همش علمی بود واقعا ایول به خودم با این سوال هام

لینک به دیدگاه

باز بگید منفی ندید لحن صحبت و تحمیل نظر و.... همه منفی بیاره همش نباید از قصد و غرض باشه :|

لینک به دیدگاه

جواب منم به شما اینکه پول الکی از مردم میگیری

بشه واقعیت رو گفتم

لینک به دیدگاه

خب مثل اینکه استارتر علاقه زیادی دارن که اخراج بشن. با توجه به اینکه امتیاز شما -60 شده و نوشته شده در آستانه اخراج ، باز هم بحثی که  که بسته شده بود رو ادامه دادید . اگر اصرار دارید که اخراج بشید مشکلی نیست . فقط کافیه امتیاز منفی شما کمی بیشتر بشه . مشکلتون حل میشه .

لینک به دیدگاه

وا شما واقعا مشکل فکری داری آدم یک دفعه که همه چیز به ذهنش نمیاد .شما به جای نظر دادن فکرتو درست کن

آره 970 بیشتر از یک رده دیگه جواب نمیده .سریه دوم رو با 20 فریم روی آلترا جواب میده

تازه سوال هام همش علمی بود واقعا ایول به خودم با این سوال هام

والا من میون همه کاربرا از تاپیک قبلیتون احترام بیشتری براتون قاعل شدم یه جواب درست بهتون دادم.این رفتار شما با بنده بوده...زیاد امیدی به موندنتون داخل این فروم نیست...

تمام سوال هام درسته .پیشنهاد میکنم فکرتونو از دوره 10 میلیون سال پیش به حال تغیر بدید

جواب پول دوست ها رو دادم

"با لحجه ی اصفهانی"

باشِد دادا! شوما راس میگوی!صَلواتا بِفرس، قائله را بِخابونِش تا مُدیرییِت نَیمدِس. بیرونِد می کوندااااا!

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

تمام سوال هام درسته .پیشنهاد میکنم فکرتونو از دوره 10 میلیون سال پیش به حال تغیر بدید

جواب پول دوست ها رو دادم

لینک به دیدگاه

خب مثل اینکه واقعا با یه آدم کم سن و سال طرفیم

از طرز گفتار و اینکه اصلا توجه به پست دوستان نمیکنن کاملا مشخصه

تیم مدیریتی رو اصلا حساب نمیکنن ایشون و کار قبلی رو پی گرفتن

58 امتیاز منفی دیگه مونده 120 تا منفی بگیرید یعنی بن دایم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جواب پول دوست ها رو دادم

دوست من

الان شما چه بر حق/چه نا حق ناراحت و یا دلخور هستید، پیشنهاد میکنم مدتی از کامپیوتر/گوشی موبایل فاصله بگیرید و بعد چند ساعت دوباره نوشته های خودتون رو مطالعه کنید، اگه هنوز هم سوالی داشتید، بپرسید حتماً پاسخ داده میشه اما به این صورت نه.

بهتره دیگه هیچی ننویسید و کاری که گفتم رو انجام بدین.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

والا من میون همه کاربرا از تاپیک قبلیتون احترام بیشتری براتون قاعل شدم یه جواب درست بهتون دادم.این رفتار شما با بنده بوده...زیاد امیدی به موندنتون داخل این فروم نیست...

برادر من چرا خون خودتو کثیف میکنی؟

ایشون یک طوری حرف میزنن انگار سر و ته کامپیوترن!! شایدم فک کرده مدیر عامل nvidia  =))

ولی چیزی که مشخصه سواد کامپیوتری ایشون زیر 5 درصده . من فکر میکنم ایشون برای رهایی مشکلات زندگی خودش میاد اینجا یکسری حرف بیخود میزنه ولی مهم اینکه کی باور میکنه؟ :laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

پیشنهاد میکنم به جای کلاه گزاشتن یکمی دنبال کمک کردن باشین

لینک به دیدگاه

کسی اینجا پست یا جوابیه ارسال نکنه قصیه اتومات حل میشه

لینک به دیدگاه

پیشنهاد میکنم به جای کلاه گزاشتن یکمی دنبال کمک کردن باشین

دوست عزیز میشه کمی واضح تر صحبت کنی ؟

الان کی میخواد سر شما کلاه بذاره ؟ چه کمکی نیاز دارید دقیقا ؟ میشه واضح و بدون حاشیه مشخص کنید ؟

لینک به دیدگاه

کسی اینجا پست یا جوابیه ارسال نکنه قصیه اتومات حل میشه

ایشون درست میفرماین جواب دادن به استارتر جز بطالت هیچ چیزی نداره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز میشه کمی واضح تر صحبت کنی ؟

الان کی میخواد سر شما کلاه بذاره ؟ چه کمکی نیاز دارید دقیقا ؟ میشه واضح و بدون حاشیه مشخص کنید ؟

این بنده خدا فکر کرده ما همه استخدام لیون هستیم از شما پول میگیریم واسه پست گذاشتن!یا کلا فعالیت توی فروم باعث درآمد ما هستش.

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیزم

چیزی که من دارم میبینم فقط اختلاف نظر هستش

اجازه بدید هر کسی نظر خودش رو داشته باشه و هر کسی هم میخواد از این مطالب چیزی بیاموزه که اموخته

@};-

تاپیک قفل میشه و استارت اجازه ندارن مجددا تاپیک در این مورد ایجاد کنن

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...