رفتن به مطلب

اولین کارت گرافیکی که خریدین و خودتون نصب کردین چی بود؟

اشتراک گذاری

286 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. اولین کارتی که خریدید و خودتون نصب کردید چه بود ؟

Recommended Posts

با سلام به دوستان قصده من از ایجاده این تاپیک این بود که یک تنوعی بدیم به انجمن و خاطراتیو که از کارته گرافیکی داریمو زنده کنیم
دوستان افتتاحش کنن تا ما هم ادامشو بگیریم

لینک به دیدگاه

• ارسال 192
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

يادش بخير فكر كنم ترايدنت 9750 بود البته قبلش يك S3 VIRAGE هم داشتم .

S3virgedx_97.jpg

Trident_3DImage975_AGP.jpg

لینک به دیدگاه

اولین کارته گرافیکی که خودم نصب کردم و سوخت AGP Asus Geforce 6800GT بود یادش میافتم جیگرم آتیش میگیره

post-6857-019200400 1288981792_thumb.jpg

بعد بردم گارانتی گفتن 6600GT ندارن به جاش Asus FX5900 ultra دادن بهم

post-6857-059884500 1288980250_thumb.jpg

ویرایش شده توسط alpha_330
لینک به دیدگاه

یادش به خیر فکر کنم giga radeon 9200 128 بود...

max pyne رو هم نصب کردم..وای چه حالی می داد...

1437.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ASUS 4870DK

عید امسال وقتی که برای هفتمین بار کامپیوترم رو باز کردم و اسمبل کردم دیگه تصویر نداد و تا همین حالا کامپیوتر ندارم.

لینک به دیدگاه

sparkle geforce fx 5500/256/agp سال 2004 بود و شکلش با شکلی که الان ازش لینک میدم فرق داشت و به جای هیتسینک فن داشت

http://www.sparkle.com.tw/product_detail.asp?id=11&sub_id=4

لینک به دیدگاه

Albatron Geforce FX 5500 256MB

بعد دو سال هم یه روز صبح یهو تصویر رفت و بوی دود اومد. کارت بدبخت سوخت. مجبور شدم دوباره همون Radeon 7000 قبلی رو بزارم رو سیستم

لینک به دیدگاه

من هم اولین کارت گرافیکی رو که خریدم و نصب کردم XFX MX 440 بود که 64MB رم داشت!

زمان خودش غولی بود! یادش بخیر. @};-

لینک به دیدگاه

سلام...

اولین کارت گرافیکی که خریدم و خودم نصب کردم Inno3D 8800GT Ichill بود..دو سال پیش بود..

post-2866-013211400 1288992067_thumb.jpg

یادش بخیر @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به همه دوستان خوبم. تاپیک جالبیه :) منم اولین کارتی که گرفتمو خودم نصب کردم Trident 9750 بود. یادش بخیر:-S چه دورانی بود. یادمه بعدش 9850 اومد که 4MB رم داشت. البته اولین سیستمی که داشتم 386 sx25 بود که کارتش Trident 9440 1MB بود!!! باورم نمیشه تو این 15 سال اینقدر سخت افزار تغییر کرده!

خوبه یه تاپیک در مورد اولین تجربه اورکلاک کارت گرافیکمون هم راه بندازیم@};- میشه همینجا هم مطرح کنیم. اولین باری که با اورکلاک کارت گرافیک آشنا شدم. کارت Geforce MX440 داشتم. با یه نرم افزاری به اسم power strip تونستم تو 3dmark 2001 امتیازشو تقریبا دو برابر کنم!! B) انقدر حال کرده بودم که حد نداشتOh%20Go%20On.gif

ببخشید که زیاد نوشتم. حس نوستالژیکم تحریک شد ;) @};- @};-

لینک به دیدگاه

اولین کارت گرافیکی هم که من خریدم و روی کامپیوترم نصب کردم؛ trident 9750 با خروجی AV بود که در زمان خودش کلی کلاس داشت. این کارت رو خریده بودم برای بازی need for speed. وقتی سیستم راه افتاد دیدم 3D acceleration کارت در حالت سخت افزاری کار نمی کنه . :-S. خلاصه بعد از کلی بالا و پایین کردن و سوال از 50 تا مغازه یک بنده خدایی گفت این کارت با مادر برد چیپست VIA کار نمکنه و من هم به ناچار مجبور شدم مادر برد رو هم عوض کنمI%20Do%20not%20Know.gif

تو این تاپیک سن و سال دوستان هم مشخص میشه@};-

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

درود

من هم اولین کارت گرافیکی که خریدم برای مشتری خریدم نه برای خودم در سال 1374 بودش که یادم نمیاد چی بود ولی یادمه به اندازه یه کشتی تایتانیک بودش و برای خودم هم هیچ وقت کارت گرافیک نخریم شاید باورتون نشه . سیتسم اگه بوده انبرد بوده و یا نوت بوک داشتم @};-

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان خوبم. تاپیک جالبیه @};- منم اولین کارتی که گرفتمو خودم نصب کردم Trident 9750 بود. یادش بخیرsigh.gif چه دورانی بود. یادمه بعدش 9850 اومد که 4MB رم داشت. البته اولین سیستمی که داشتم 386 sx25 بود که کارتش Trident 9440 1MB بود!!! باورم نمیشه تو این 15 سال اینقدر سخت افزار تغییر کرده!

خوبه یه تاپیک در مورد اولین تجربه اورکلاک کارت گرافیکمون هم راه بندازیم@};- میشه همینجا هم مطرح کنیم. اولین باری که با اورکلاک کارت گرافیک آشنا شدم. کارت Geforce MX440 داشتم. با یه نرم افزاری به اسم power strip تونستم تو 3dmark 2001 امتیازشو تقریبا دو برابر کنم!! ;) انقدر حال کرده بودم که حد نداشتOh%20Go%20On.gif

ببخشید که زیاد نوشتم. حس نوستالژیکم تحریک شد :) :-S @};-

بله دوست عزیز میشه مطرح کرد

خودم یادمه اولین کارته گرافیکی که اور کردم EVGA 7600GS بدونه فن بود یک فنم روش نصب کردم با چسبه اسیدی کلی خنک میشد یادش بخیر بعد از 7600 GS کارتمو تبدیل کردم به inno3d 8600 GTS بعد از این کارت منه نادون به جای خرید XFX 8800 GT alpha dog که قیمتشم 300 تومن بود xfx 9600 triX خریدم 350 تومن بعد از 9600 GT رفتم سراغه HD4850 که سوخت که این کارتمم سوخت بعدش GTX260 Elsa خریدم که اینم سوخت بعد از اون XFX GTX275 core گرفتم که خیلی خوب بود که عوضش کردم به sapphire 5870

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله دوست عزیز میشه مطرح کرد

خودم یادمه اولین کارته گرافیکی که اور کردم EVGA 7600GS بدونه فن بود یک فنم روش نصب کردم با چسبه اسیدی کلی خنک میشد یادش بخیر بعد از 7600 GS کارتمو تبدیل کردم به inno3d 8600 GTS بعد از این کارت منه نادون به جای خرید XFX 8800 GT alpha dog که قیمتشم 300 تومن بود xfx 9600 triX خریدم 350 تومن بعد از 9600 GT رفتم سراغه HD4850 که سوخت که این کارتمم سوخت بعدش GTX260 Elsa خریدم که اینم سوخت بعد از اون XFX GTX275 core گرفتم که خیلی خوب بود که عوضش کردم به sapphire 5870

فکر کنم رکورد سوزوندن کارت هم مال شما باشه @};- @};- :-S

لینک به دیدگاه

یادمه gtx280 بود xfx

ویرایش شده توسط Soroosh.3d
لینک به دیدگاه

Inoo3d Nvidia TNT264 - 32MB

عجب کارت سالاری بود به موقع خودش بهترین سیستم محل رو داشتم . باهاش 3dmax کار میکردم . @};-

هنوز هم موجود هست خریدار نداره عتیقه هست

لینک به دیدگاه

تو این تاپیک سن و سال دوستان هم مشخص میشه@};-

سلام..بله 100%

اما بعضی وقت ها استثنا هم وجود داره!!

یکی رو میبینید که 10 سال کامپیوتر داره و بزرگترین کارش تو این 10 سال فیلم دیدن و گوش دادن آهنگ بوده!!!!! <):-S

چند سال داشتن کامپیوتر ملاک نیست..ملاک اصلی,تجربه ای هست که تو این مدتی که طرف کامپیوتر داشته بدست آورده @};-

با عرض پوزش @};-

لینک به دیدگاه

منم اولین کارتی که خودم نصب کردم Radeon 7500 128mb بود که زمان خودش غولی بود.(اون موقع من سوم راهنمایی بودم.)

لینک به دیدگاه

فکر کنم رکورد سوزوندن کارت هم مال شما باشه @};- @};- :-S

دقیقا تازه مادر بورد هم ترکوندم @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من اولین بار یه 6600gs داشتم بعده 3 - 4 سال که فیفا 07 تازه امده بود یه 7300gs خریدم بعدشم که پارسال بود یه 8600gt خریدم و الانم یه 9600gt دارم@};- ودر آینده ی نزدیک انشالله 6870 بخرم:-S

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یادمه اولین کارتی که خریدم البترون 7100gs بودبعد یه مدت شد8500gt یه چند مدت رد شد سری 9000 اومد یه 9500gt که اصلا به درد بازی نمیخورد @};-همینطور گذشت تا سریه 4000 رادئون اومدبعد یه4670 خریدم وشش ماه بعد تبدیل به 4850 شد که خدا صاحب کارخونشو بیامرزه @};-عجب کارتی بود حالا هم ناقابل یک 5870 ساپفایر دارم قابل شماها دوستان رو هم نداره:-S:o:o:o:o:o

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...