رفتن به مطلب

اولین کارت گرافیکی که خریدین و خودتون نصب کردین چی بود؟

اشتراک گذاری

285 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. اولین کارتی که خریدید و خودتون نصب کردید چه بود ؟

Recommended Posts

درود

اولین گرافیکی که نصب کردم PixelView FX 5200

اولین گرافیک خریداری شده XFX 8500GT 512MB تعمیری کارکرده ولی خوش قیمت.

ویرایش شده توسط HMG
لینک به دیدگاه

• ارسال 192
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اولین کارت گرافیکی که داشتم Geforce 2 Ti / 64MB بود.

همه ی بازیهای روز رو توی رزولوشن 480*640 روون اجرا میکرد!

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان گلم . اولین کارت بنده یه fx 5200 بود که نصبش کردم واولین بازی ای هم که روش اجرا کردم IGI بود که اشغال بود رفتم پسش دادم و یه sparkle fx6200 خریدم به قیمت 65000 تومن که اینم تو همون مایه ها بود تا اینکه بردم سوخت و مجبور شدم سوکت عوض کنم :cool: که کارتم شد pci express ویه xfx8400es بعدsapphire 4670 بعد sapphire 4980 oc بعد Gigabye5870 بعد hawk 560ti بعد asus dc2 gtx660 بعد gtx 670 pe بعد این بنده خدارم فروختم و یه xfx gts 250 خریدم بعدشم شد یه Evega 570 الانم یه 270x توراه دارم :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: ویرایش شده توسط hamedgt
لینک به دیدگاه

با سلام یک فروند sis با مموری 8 مگابایت خریدم و روی سیستم پنتیوم 3 خودم با سرعت 800 مگاهرتز و رم 128 مگابایت انداختم و باهاش بازی blood را بازی می کردم و کلی حال می کردم. خداییش چقدر دنیا عوض شده . تا میای با یک تکنولوژی حال کنی ، جدیدترش میاد . تا میای پز بدی که مثلا من فلان گوشی رو خریدم ، جدیدترش میاد . بابا بازم به نوکیا لااقل برای تولید نسل جدیدش دو سه سال صبر می کرد.

لینک به دیدگاه

اولین کارتم مدل  :laughing:

Sapphire HD5450 512 DDR3

ولی بعد به =))

Sapphire HD5450 2GB DDR3

ارتقاعش دادم :D

*dry#

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ati 9200 بود یادش بخیر

اون زمان گرونترین کارت فکر کنم حدودای 80  الی 100 هزار تومن بود که من اینو 40 تومن گرفتم :D

لینک به دیدگاه

tnt 32 داشتم ولی اولیش on boarde بود گرافیک نداشت که نصب کنم :laughing: 64 mb on board

یادش بخیر این پیچهایی که زیر مین میفته  از رو مین پیچ میشه اونارو نبستم مین به کف کیس چسبید اتصالی کرد سوخت بردم گارانتی همون روز, متوجه نشدن در جا عوض کردن تجربه اسمبل نداشتم و جایی هم ندیده بودم =))  =))  =))

ویرایش شده توسط meysam.h
لینک به دیدگاه

xfx nvidia 6200 256mb AGP 8X حدود 10 سال پیش این کارت تکی خریدم خودم رو کامپیوتر اون موقع م گذاشتم فقط برای بازی GTA 5 اگه اشتباه نکنم چون گرافیکم 128 بود بازی درش کند وبی حال بودوبااین عالی شد البته هنوز این کارت دارم و2تا قدیمی ترازاین که عتیقه باید باشن دارم امااونارو خودم نصب نکرده بودم همراه سیستم بودن.

ویرایش شده توسط 27shahrivar
لینک به دیدگاه

اولین کارت گرافیک سیستمم FX 5500 256mbبود.ولی تو تابستون بود فکر کنم به خاطر دمای زیاد چند تا از خازنهاش ترکید و تصویر نداد.یه بار تعمیرش کردم درست شد(تو مدتی که گرافیک دست تعمیر کار بود یه Radeon 7000 64mb وصل کرده بودم که بازم بد نبود و بعضی بازیها رو اجرا میکرد) FX 5500 درست شد ولی بعد یه مدت بازم خازنهاش ترکید.صداش مثل صدای ترقه بود فکر میکردم کیسم منفجر شده.اینبار خودم خازنهاشو عوض کردم بازم درست شد.اون موقع خیلی تو کف geforce 6600بودم و خیلی دنبالش گشتم.هیچ مغازه ای نداشت.تو اینترنت گشتم با PTآشنا شدم.(اولین خرید اینترنتی من و آشنایی با PTبود)دیدم که چیزی که من دنبالشم اونجا پیدا میشه.یه Geforce 6200 256mbپیدا کردم.اولین گرافیکی بود که خودم نصب کردم و خیلی خوشحال بودم از خریدش چون بازیهای بیشتری رو میتونستم بازی کنم که به DirectX9cنیاز داشتن.چند سال بعدش کلا به فکر ارتقای سیستم افتادم و یه سیستم جدید PCI Expressجمع کردم و AMD 5570گذاشتم و اونم گرافیک خوبی بود(در حد GT 440بود) .بعدش یه 9600GT 256Bitپیدا کردم و دیدم از 5570 قویتره (با اینکه DX11نداشت ولی خوب بود) یه مدت رو سیستم بود تا یه پولی دستم اومد و یه GIGABYTE GTX 460 OCخریدم و الان دارمش.گرافیک بعدی میخوام یه GTX 760یا 970بخرم البته با این وضع شاید یه 10سال دیگه چون پولش نیست :crying:

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

من یدونه Zotac GTS250 نصب کردم خیلی هزینه برداشت پاورم کم اورد یدونه هم پاور خریدم

لینک به دیدگاه

اولین کارتم مدل  :laughing:

Sapphire HD5450 512 DDR3

ولی بعد به =))

Sapphire HD5450 2GB DDR3

ارتقاعش دادم :D

*dry#

یعنی حرکتت آخر آماتور بازی بوده =))

لینک به دیدگاه

فکر کنم

geforce mx4000

بود :D

خوشبختم.

البته اولین کامپیوترم که پنتیوم 3 بود :D یه گرافیک tnt2 داشت که باهاش تا اون آخرای اسموون پرواز می کردم

لینک به دیدگاه

یعنی حرکتت آخر آماتور بازی بوده =))

نه چرا..ماشین نیست که. حالش رو بردی.

لینک به دیدگاه

سلام اولین گرافیکم 5500 geforce

بعد سال 88 9500 بود به فاصله 1 هفته از اون

4850 amd بعد هم تا 3-4 ماه پیش همین رو سیستم بود ولی چون xbox و ps3 داشتم بازی نمیکردم

اگه خدا بخواد الان میخوام r9 280x بخرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

TRIDENT 9880 8MB  PCI روی مین TX3 GIGA BYTE  با سی پی یو 133

لامصب MMX هم نداشت WINDOWS ME  اومده بود نمیتونستم نصبش کنم همش غصه میخوردم :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

اولین گرافیک  MX 4000 جیفورس بود با 128 مگابایت رم  :) . البته قبل اونم یه دونه گرافیک عهد بوق اینتل بود نصب کردم که  فکر کنم به کامپیوتر  ویندوز 95 نصب بود بهش    واقعا چیزه نفتی بود  :wacko:

ویرایش شده توسط kral2008
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

گرافیک اولم یه geforce 7300 gs بود اگه اشتباه نکنم که سر بازی اویل 5 دیگه کم آورد و حالم گرفته شد

اون موقعها دستم هم خالی بود و توان خرید یه گرافیک بهتر رو نداشتم .رفتم پیش یکی از دوستام بهش جریان رو گفتم اون هم برام یه 8500GT 1G کار کرده برام ردیف کرد

یادش بخیر

لینک به دیدگاه

با همکاری برادر بزرگم برای بازی هایی مثل سام سریوس رفتیم 5600 خریدیم با جعبه خوشگل و عکس سگه!

xfx_fx5600_sm.jpg

این کارت مدت بسیار زیادی رو سیستم بود. هنوزم بعد این همه مدت تعدادی اون همه تبدیل و تقسیم که تو جعبش بود اینور اونور پیدا میشه!

7 سال پیش خودم سیستم جدا خریدم و یه 5750 HIS گرفتم که هنوزم دیدن عکسهاش حس خوبی بهم میده
14-161-316-02.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

جرات نکردم تا حالا خودم نصب کنم  :D

6 تا گزینه بالا هست من به 7تمین رای میدم :laughing:  

کزینه 7 : تاحالا گارت گرافیکی رو خودم نصب نکردم =))

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...