رفتن به مطلب

اپدیت نشدن کارت گرافیک لپتاپ hp

MahdiAzimi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز 

لپتاپhp4530 s دارم با کارت گرافیک amd redeon hd 7470 مشکلی که برا من پیش اومده اینه که نمیتونم اپدیت جدید کارتو رو بریزم متاسفانه شرکت هم اپدیت جدید نمیده و اینکه هر چی میگیرم به هرشکلی اپدیت گرفتم یا نمیخوره یا درایورو پاک میکنه و بازم نمیخوره لطفا اگه میشه کمکم کنید که بتونم لپتاپو بروز کنم ممنون 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

برای لپتاپ صرفا" از درایور گرافیک در وب سایت سازنده لپتاپ استفاده کنید. خیلی دنبال آپدیت گرافیک به صورت مستقیم از AMD نباشید.

مورد بعدی اینکه شرکت AMD بسیار تنبله در ارائه آپدیت جدید.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

اگه اینطور باشه که شرکت میگه لپتاپو بازنشتسته کن یعنی هیچ راهی نیست که بشه انجام داد؟ من با این وضعیت بازی کال اف بلک اوپس سه رو بالا اوردم اما باب میل نیست و لپتاپ تمام توانشو خرج نمیکنه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه اینطور باشه که شرکت میگه لپتاپو بازنشتسته کن یعنی هیچ راهی نیست که بشه انجام داد؟ من با این وضعیت بازی کال اف بلک اوپس سه رو بالا اوردم اما باب میل نیست و لپتاپ تمام توانشو خرج نمیکنه 

در کل این سری از hp  فقط با درایور اصلی گرافیک سوئیچش کار میکنه نه چیز دیگه 

ما که زیاد سعی کردیم و نشد شما هم نکن فایده نداره 

کلا لب تاب با چیپ AMD نخر چون عموما درایور های نسخه لب تابش روش کار نمیکنه باید فقط از سایت سازنده بگیری 

در اصل این یه سواله که مگه شرکت های سازنده لب تاب از چیپ اصلی استفاده نمیکنن پس چرا با درایورا های اصلیش نصب نمیشه 

تنها مواردی که دیدم نصب شدن اونهایی بودن که از سری APU بودن و با درایور اصلی نصب میشن 

جالب اینه که گرافیک خوده سیپیو با درایورهایه به روز میشه نصب کرد ولی جیپیو ای که رو لب تاب هست رو نمیشه    کلا  به هیچ کس توصیه نمیکنم لب تاب با گرافیک AMD بگیره (خصوصا اگه برا گیم میخاد )  

لینک به دیدگاه

قریب به اتفاق نرم افزار های درایور گرافیک لپتاپ هایی که مجهز به دو کارت گرافیک (مجتمع + مجزا) هستند، توسط سازنده لپتاپ دستکاری می شوند، دلیلش رو نمیدونم، اما دلیلش هرچه که هست، نتیجه اش عدم تواناییی آپدیت مستقیم و وابسته کردن یوزر ها برای استفاده از درایور مخصوص گرافیک ارائه شده از طریق سایت سازنده ی لپتاپ است.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...