رفتن به مطلب

عکس های درز کرده از اخرین تنظیمات بازی THE DIVISION

alidadashnejad
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

عکس های گرفته شده از داخل بازی با اخرین تنظیمات ممکن همراه با +HBAO می باشد که تکنولوژی مخصوص انویدیا است . 

عکس ها در رزولوشن 1080P گرفته شده است 

چند روز پیش فیلم و عکس هایی از داخل بازی منتشر شده بود که خشم خیلی از گیمر ها را بر خواسته بود 

دلیل ان هم کاهش شدید گرافیک بازی بود البته نسبت به E3 2013 2014

و تمامی تصاویر گرفته شده و ضبط شده از نسخه ی کنسولی بازی XBOX ONE بوده است اما امروز با انتشار تصاویر اخرین تنظیمات بازی در PC متوجه تفاوت شدید گرافیک بین این 2 نسخه هستیم به زودی فیلم مقایسه ی گرافیکی نیز منتشر می شود . 

به نظر می رسد که عکس ها نزدیک به e3 باشن نظر شما چیست و ایا بتای بازی رو تهیه کرده اید من که تهیه کردم 

8-LiejBF3.jpg

7-KTnnswE.jpg

6-BVOgB2S.jpg

5-5V1mDJx.jpg

4-FEjRh8e.jpg

3-GESXvLr.jpg

2-rxKpjgU.jpg

1-5K91BGC.jpg

لینک به دیدگاه

والا من یک کلیپ تو فیسب... دیدم که نشون می داد گرافیکش مقداری نسبت به E3 افت داشته. حالا تا چقدر حقیقت داره نمیدونم...  :mellow:

لینک به دیدگاه

عکس های گرفته شده از داخل بازی با اخرین تنظیمات ممکن همراه با +HBAO می باشد که تکنولوژی مخصوص انویدیا است . 

چند روز پیش فیلم و عکس هایی از داخل بازی منتشر شده بود که خشم خیلی از گیمر ها را بر خواسته بود 

و تمامی تصاویر گرفته شده و ضبط شده از نسخه ی کنسولی بازی XBOX ONE بوده است اما امروز با انتشار تصاویر اخرین تنظیمات بازی در PC متوجه تفاوت شدید گرافیک بین این 2 نسخه هستیم به زودی فیلم مقایسه ی گرافیکی نیز منتشر می شود . 

به نظر می رسد که عکس ها نزدیک به e3 باشن نظر شما چیست و ایا بتای بازی رو تهیه کرده اید من که تهیه کردم 

8-LiejBF3.jpg

7-KTnnswE.jpg

6-BVOgB2S.jpg

5-5V1mDJx.jpg

4-FEjRh8e.jpg

3-GESXvLr.jpg

2-rxKpjgU.jpg

1-5K91BGC.jpg

عجب بدبختی داریم با این بازی! یک sweet fx رو بازی نصب کنید خیالتون رو راحت کنید.

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

درود و تشکر @};-

1080p هست و 6.7 گیگابایت رم و 4.7 گیگابایت گرافیک پر کرده :-?  :-?  :-? 

لینک به دیدگاه

درود و تشکر @};-

1080p هست و 6.7 گیگابایت رم و 4.7 گیگابایت گرافیک پر کرده :-?  :-?  :-? 

تازه توی عکس ها AA استفاده نشده اگر استفاده بشه باید تا 5 گیگ رو پر کنه  :wacko:  :wacko:

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسفانه یه کثافت کاری دیگه از یوبیسافت رو شاهد هستیم، مثل خیلی از بازیهای دیگش...

وقتی این بازی اولین بار در E3 دو سال پیش رونمایی شد، قرار نبود که برای PC ارائه بشه و به دلیل گرافیک فوق العادش، کمپینی تشکیل شد و سازنده بازی هم به علاقه مندان جواب مثبت داد، ولی همونطور که مشخصه، گرافیک بازی فوق العاده ضعیف شده نسبت به دموهایی که در E3 پخش شد...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

دوستان شرمنده اینجا میپرسم 

ولی بازیtomb raider قراره 8 بهمن  بیاد برای پی سی گویا میگن که هک نمیشه آیا درسته این مطلب ؟ 

یا این هکرای خفن میتونن هکش کنن؟

واسه بتمنم همین و میگفتن که هک نمیشه ولی شد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان شرمنده اینجا میپرسم 

ولی بازیtomb raider قراره 8 بهمن  بیاد برای پی سی گویا میگن که هک نمیشه آیا درسته این مطلب ؟ 

یا این هکرای خفن میتونن هکش کنن؟

واسه بتمنم همین و میگفتن که هک نمیشه ولی شد 

فکر کنم کار راحتی نباشه  الان درگیر Just Cuse 3 هستن هنوز نتونستن کرکش کنند 

اینم همون جوری میشه 

لینک به دیدگاه

این بازی هک بشه هم بدرد نمیخوره چون بیشتر کیفش به آنلاینش هست و مولتی پلیر بی نظیر وی داره که بستگی به سرور های یوبیسافت داره

لینک به دیدگاه

هک شدنش که می شه ولی خیلی طول می کشه 

دوستانی که خیلی می خوان بازی کنن ولی پول اوریجینال نمی خوان بدن به صورت اشتراکی باید بازی کنن که من اصلا خوشم نمی اد 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

مقایسه گرافیک بتا بازی The Division

مقایسه بین پلتفرم های PC, PS4, XBOX ONE صورت گرفته است

http://www.aparat.com/v/AhbaJ

http://www.aparat.com/v/2uz5U

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...