رفتن به مطلب

مسابقات قهرمانی اورکلاک آزاد گیگابایت

LEE
 اشتراک گذاری

مسابقات قهرمانی اورکلاک آزاد گیگابایت  

28 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. چرا بجای پرچم کشورمان پرچم دیگری روبروی اسم آقای شهریار بارانی دیده می شود ؟

• شکل پرچم را نمی دانستند.
      0
    • مسئولان تیم کشورمان کوتا هی کردند.
    • مسئولان خارجی مقصرند.
    • مسئولان خارجی عمدأ این کار را کردند.
    • اشتباه چاپی بوده.
      0
    • نظری ندارم.
    • مهم نیست.
    • هیچکدام.

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با درود:

دوستان عزیز قبل از هر چیز عکسها را مشاهده کرده و بعد در نظرسنجی شرکت کنید.

دوستان نظرات خود را در مورد مسابقات ، پرچم و رتبۀ آقای شهریار بارانی بنویسید.

با تشکر...

post-6927-025865300 1289325506_thumb.jpg

post-6927-048589200 1289325521_thumb.jpg

post-6927-073424100 1289325528_thumb.jpg

post-6927-034086800 1289325537_thumb.jpg

post-6927-001931400 1289325544_thumb.jpg

post-6927-084676600 1289325550_thumb.jpg

post-6927-038355700 1289325560_thumb.jpg

post-6927-086785900 1289325566_thumb.jpg

post-6927-052607400 1289325574_thumb.jpg

post-6927-018176400 1289325582_thumb.jpg

post-6927-068642200 1289325588_thumb.jpg

post-6927-070213400 1289325595_thumb.jpg

post-6927-072737800 1289325604_thumb.jpg

post-6927-028347000 1289325612_thumb.jpg

post-6927-018576100 1289325620_thumb.jpg

post-6927-063733000 1289325627_thumb.jpg

post-6927-046698600 1289325634_thumb.jpg

post-6927-020340200 1289325641_thumb.jpg

post-6927-071978400 1289325648_thumb.jpg

post-6927-019529700 1289325656_thumb.jpg

post-6927-015359800 1289325663_thumb.jpg

post-6927-041492200 1289325670_thumb.jpg

post-6927-030109400 1289325679_thumb.jpg

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI

SSD => A-DATA S596 128GB Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من فکر میکنم اصلا پرچم کشورمون رو از قبل نداشتن:-S

خدا بگم چیکارشون کنه این ......@};-

لینک به دیدگاه

والا... نظری راجب پرچم ندارم و دنبال مقصر هم نمی گردم .

آقای بارانی هم عملکرد نسبتاً خوبی داشتند ولی می تونستند رکوردهای بهتری هم بزنند و پرچم کشورمون رو به اهتزاز دربیارن ( @};- همون پرچم 4 رنگه @};-? ) :-S

برای ایشون و همه اورکلاکرهای ایرانی آرزوی موفقیت روزافزون رو دارم . به امید روزی که به قلعه اورکلاک دنیا صعود کنیم . @};-

لینک به دیدگاه

بارها من اين مطلب رو گفت . اوركلاك در ايران تا به اشتراك منابع و اطلاعات نرسه به موفقيت نميرسه . تيم ايران نقص هائي داره كه بايد روش كار كنه .متاسفانه ما كمترين تجربه رو تو چنين مسابقات بدست مياريم . متاسفانه همون اشتباهات رو تكرار ميكنيم . شهريار عزيز اوركلاكر خوبي هست . ولي خوب هنوز جاي كار دارد . ولي تبريك ميگم بهش . درباره پرچم هم نماينده گيگابايت در ايران بايد اعتراض ميكرد چون سال پيش هم همين مسئله بود .

لینک به دیدگاه

ما شدیم یه مصرف کننده ای که هیچ ارزی برامون قائل نیستن و این مسئله ریشه ای هستش .

به امید روزی که هممون بفهمیم پرچی یعنی چی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من باید یه فکر اساسی برا این قضیه پرچم بکنیم یا محصولات گیگابایت را تحریم کنیم یا یه حرکتی مثل تغییر نام خلیج فارس در اینترنت راه بیوفته.البته از همه بهتر فکر کنم این باشه که بچه های اورکلاکر ایرانی با همکاری هم(نه دعوا و دشمنی)خودشونو به عنوان یک قدرت جهانی عنوان کنند تا کسی جرات اینو به خودش نده که پرچم ایران را تو مسابقات قرار نده000203F6.gif

لینک به دیدگاه

جریانش همون بوده که ایشون نماینده خاورمیانه بودند و این پرچم به نشانه خاورمیانه بوده است و صرفاً برای کشورمون ایران نبوده است @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مثلا اگه ژاپن به عنوان نماینده آسیا در یک مسابقه ورزشی جهانی شرکت کنه بجای پرچم ژاپن روی یه پارچه مینویسند آسیا و پرچم را برافراشته میکنند کاملا روشنه که بحث چیزه دیگه ای هست دلم میخاست یکی از این کشورهای در پیت عربی تو این مسابقه شرکت کرده بود اون وقت اگه گیگابایت یک همچین کاری کرده بود پدر گیگابایت را در می آوردند.وقت جوانهای ایرانی گرفته بشه پول از ایران خرج بشه به اسم یک مشت عرب تو دنیا عنوان بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!0002041D.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مثلا اگه ژاپن به عنوان نماینده آسیا در یک مسابقه ورزشی جهانی شرکت کنه بجای پرچم ژاپن روی یه پارچه مینویسند آسیا و پرچم را برافراشته میکنند کاملا روشنه که بحث چیزه دیگه ای هست دلم میخاست یکی از این کشورهای در پیت عربی تو این مسابقه شرکت کرده بود اون وقت اگه گیگابایت یک همچین کاری کرده بود پدر گیگابایت را در می آوردند.وقت جوانهای ایرانی گرفته بشه پول از ایران خرج بشه به اسم یک مشت عرب تو دنیا عنوان بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!0002041D.gif

واقعا این جمله ی اخر شما جای سوال داره !!!at%20wits%20end.gif

در ضمن چرا کشورهای دیگه مثل امریکا رو پرچمشون رو زدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ @};-:-S

ویرایش شده توسط ADMIN 
لینک به دیدگاه

اول از همه دلیل افتادن همچین اتفاقاتی به دلیل بی مسئولیتی مسئولان تیم و پیگیری نکردن انهاست که یعنی اصلا برای خودشونم اهمیت نداره از کدوم آبادی اومدن و فقط میخوان شرکت کنن . باید میرفتن و به نماینده گیگابایت اعتراضشونو اعلام میکردن!!!

با وضعبت فعلی ایران هم دم دم باید این ور اون ور منتظر همچین اتفاقایی بود

پرچم امریکا هم به این دلیل اونجاست , چون پرچم آمریکاست

نتایج اورکلاک جناب شهریار هم بد نبود ولی خوب همون طوری که جناب AMD>Intel گفتن با این روحیه تکروی که تو این دوستان هست چیزی بیشتر از این هم نمیشه انتظار داشت. همکاری و مشورت تیمی موفقیت میاره, نه تکروی و عشق یکه تازی !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

نام کشورمان خاورمیانه شده پرچم کشور هم به این روز افتاده...

آقای شهریار بارانی از طرف چه شرکت یا شخصی در این مسابقات شرکت کردند؟ اگر خودشان شخصا شرکت کردن که خب باید میرفتن و اعتراض میکردن.

اگر هم از طرف نماینده گیگا یعنی آواژنگ شرکت کردن که واقعا برای این شرکت متاسفم. واقعا هیچکس نیست بره بگه بابا مملکت به این بزرگی اسمش ایرانه؟ پرچمش سه رنگه؟

خداوکیلی حقشه همگی یه حرکتی بزنیم. چه می دونم بریم آواژنگ اعتراض کنیم. نامه بدیم... از این کارا دیگه. تازه میشه زنگ زد بچه های عصر ارتباط هم بیان....

خیلی خوش باورم نه؟ میدونم. آخرش هم سرمون رو میکوبن به سقف دست از پا درازتر برمیگردیم هیچکس هم ککش نمیگزه. زهی خیال باطل بابا !

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان بهتر بود این تاپیک رو در جایی میزدید که خود شخص مورد نظر می تونست پاسخ گو باشه

ضمن تشکر از تمامی بحث دوستان مسابقه مسابقه هست مانند کنکور شما ممکن یک سال دو سال تلاش کنید در اخر هم به دلیل یک اتفاق همه تلاش خود رو از دست بدید یا به دلیل بدست اوردن یک شانس بزرگ برگ برنده نهایی رو داشته باشید

اما بحث سر اصل مطلب که چرا پرچم ایران رو قرار ندادند یکی از بزرگ ترین حامیان مسابقات GOOC شرکت اینتل هست و خوب از اونجا که کشور عزیزمون مشا ا... هیچ جا ابرو نداره با توجه به .......... و شرکت اینتل به صورت کلی با ایران مشکل داره قبل از برگزاری مسابقه اسیای یک بحث در یکی از فروم های خارجی برگزار انجام شد که ظرف کمتر از 2 ساعت از شرکت گیگا بایت با ایران تماس بر قرار شد که این پست رو پاک کنید و مطلب رو ادامه ندید در غیر این صورت تیم ایران از اومدن به GOOC و مسابقات برای همیشه کنار گذاشته خواهد شد شما مطمعن باشید تیم شهر سخت افزار یا مسئولین شرکت اواژنگ تمام تلاش برای پرچم رو انجام دادند تا اونجایی که من خبر دار هستم شرکت اینتل با موضوع اینکه کسی از ایران شرکت کنه مخالفت بسیار زیادی داره چون رسما یک شرکت امریکایی هست و در صورت زیر پا گذاشتن قوانین ایالات متحده شدیدا جریمه خواهد شد شما این رو در نظر بگیرید که ایا گیگا بایت شرکت کردن یک ایرانی رو در این مسابقات ترجیح میده یا اینکه سالانه داره میلیاردها دلار از طریق شرکت اینتل فروش داره رو؟

مثل این می مونه که جمعیت تهران رو با یک ده مقایسه کنید حتی مقیاس اون بییشتر از این حرفا هست :دی پس همینی که یک نفر می تونه از کشور حالا به اسم خاورمیانه میره و در اسیا مقام میاره و در جهانی هم با بد شانسی خرابی مادربورد رو به رو میشه جای شکر داره که ما ایرانی ها می تونیم افتخار کنیم که با وجود این همه تحریم ها باز هم می تونیم در مسابقات جهانی سهمی داشته باشیم

ما در کامپیوتر و اورکلاک هیچ سهمی نداریم و دولتمون هم هیچ کمک و ساپورتی نمی کنه حتی برای خروج از کشور هم چون قطعه مسی خارج می کنی باید پاسخ پس بدی برگشتت هم که باید گمرک بدی

پس بهتره به جای اینکه مسئولین ایرانی یا شخصی رو قبل از دانستن حقیقت به وسط گود بگذارید از اینکه چرا ما حق داشتن پرچم رو نداریم رو بدونیم تا شاید قبل از اینکه اتفاقاتی بیوفته تصمیم های درستی بگیریم

با تشکر

لینک به دیدگاه

ایا گیگا بایت شرکت کردن یک ایرانی رو در این مسابقات ترجیح میده یا اینکه سالانه داره میلیاردها دلار از طریق شرکت اینتل فروش داره رو؟

درود

پس وقتی شرکت گیگا و امثال اون برای ایرانی تره خرد نمیکنن پس لزومی نداره حتی براشون قدمی برداریم پس همون بهتر که برن با اینتل معامله کنن .

وقتی پرچم ایران نمیره بالا چه لزومی داره که یک ایرانی شرکت کنه و جیب این شرکتها رو پر کنه .

میدونم خیلی مشکلات وجود داره که گفتنش جاش اینجا نیستش . موقعی باید از حمایت صحبت کنیم که پرچم ایران بره بالا وگرنه فکر نمیکنمم لزومی برای حمایت وجود داشته باشه .

اگه شرکت نکنیم فکر کنم پرچم ما اینقدر سبک نمیشه و وقتی شرکت میکنیم و اینجور مشکلات پیش میاد بجز خار شدن چیزی برای ما نمیمونه ( کم خار نشدیم این هم میاد روش )

در کل برای هر ایرانی ارزوی موفقیت میکنم و امیدوارم که ایرانی دوباره جایگاه خودش رو بدست بیاره @};-

لینک به دیدگاه

دقیقا جناب حسینی ................

اگر از قبل میدونستن که پرچم ایران قراره این بلا سرش بیاد و بازم شرکت کردن !!!!!! این دیگه نوبره , و نشان غیرت فراوان شرکت کنندست فقط میخواد اسم خودش بالا بره و اصلا براش مهم نیست پرچم کشورش زیر سوال بره !

ممکنه بگید من که نفسم از جای گرم در میاد و این چیزا رو نمیفهمم ! یا ممکنه بگید مگه یک ایرانی چند بار از این فرصتا گیرش میاد که بره تواناییشو به دنیا نشون بده !! ولی من میگم یک وقتایی نباید ملیت خودت رو فدای یک مسابقه و موفقیت شخصی بکنی . وقتی میدونی قراره اینطور خار و خفیف بشی و بازم شرکت میکنی, این یعنی نهایت بی غیرتیه و جالبه ما ایرانیها خودمون رو سمبول غیرت هم میدونیم.

واقعا اینقدر برای خودمون متاسفم که به خاطر شرکت تو یک مسابقه حاضریم به این ننگ تن بدیم و با یک پرچم عوضی بریم و مقام بیاریم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! میخوام 100 سال مقام نیاریم , هنوز اینقدر بی چیز نشدیم که بابت یک مقام ملیتمونو دور بندازیم . ما بچه خاورمیانه نیستیم دوست من , بچه ایرانیم !!!!

این که حاضر بشی با وجود این حقارت بازم شرکت کنی یعنی پشیزی برای ملیت خودت ارزش قائل نیستی !!!!!

همینه میگم تکروی . طرف میگه گور پدر پرچم کشورم و خودم فقط مهمم . که به این روز افتادیم !! مقام مهمتره یا ملیت ؟؟ دوزادهم شدن با پرچم خاورمیانه چه ارزشی داره که حاضری اجازه بدی پرچمتو ازت بدزدن !!!

پرچم یک کشور همه چیز اون کشوره . وقتی جای پرچم یک چیز دیگه میزارن یعنی شما عملا وجود نداری و این یعنی نفی وجود یک کشور به بزرگی ایران . هیچ چیز نمیتونه برداشتن پرچم یک کشور رو توجیه کنه پس بیخود سعی نکنید چون نمیشه . شما میری برای ایران افتخار بیافرینی ورکورد اورکلاک بزنی . وقتی پرچمت اونجا نیست یعنی خودتم نیستی و در حد یک مشت عرب پایینت اوردن . آیا اون شرکت کننده عزیز اصلا اینا براش مهم نبود ؟؟!!

دوستان شرمنده یک خورده زیادروی کردم ولی من از هیچ چیز مثل توجیه کردن یک کار اشتباه بدم نمیاد ! این که تلاش کردیم ولی نشد پس ما هم ساختیم و رفتیم نمیشه جواب !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

البته سالار جان

شهریار عزیز یک از بچه های خوب و با اطلاع در این زمینه هستن و فکر میکنم که ایشون نمیدونستن که چنین اتفاقی میافته و براشون ارزوی موفقیت میکنم

لینک به دیدگاه

والا جناب حسینی مطمئنا خود مسئولان شهر سخت افزار ونمایندگی گیگابایت این رو میدونستن و از اونجا که ایشون تنها شرکت کننده بود یعنی میشه اصلا اطلاع نداشته باشن که پرچمشون قراره اصلا اونجا نباشه ؟!!؟؟ والا من خیلی بعید میدونم .

انشالله که تو آینده دوباره اجازه افتادن همچین اتفاقی رو ندن . یک مقام کزایی ارزش این حقارت رو نداره !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اورکلاک یا به عنوان یک سرگرمی که مثلا طرف میره سینما پول خرج میکنه یکی هم میره برا اورکلاک پول خرج میکنه.جنبه دیگه اورکلاک حرفه ای اینه که افرادبرای زدن رکورد تلاش میکنند .که بنظر من تلاش برای رکورد زدن در ایران .یعنی نکری کردن برای یک مشت کارخانه خارجی .مثل اینه که یک نفر بیاد از جیب خودش تبلیغات برای لیون کامپیوتر چاپ کنه(خریدن وسایل و قطعات برای اورکلاک) و بعد سر چراغ قرمز بریزه تو ماشینهای مردم(تلاش برای ثبت کردن رکورد)حالا تو مثال من حداقل اگه کسی این کار را بکنه داره برای یک هم وطن خودش زحمت میکشه .برا کسی این کار را انجام میده که بعد از این کار حداقل یک تشکر ازش میکنه.اما بعضی از دوستان دارند برا یک مشت کمپانی خارجی که برا ایرانی اصلا ارزش قائل نیستند تبلیغات رایگان میکنند تا اون کمپانی ها بیشتر سود کنند و به ایرانی بیشتر توهین کنند امروز رنگ پرچم را عوض می کنند فردا میگند شما عربید پس فردا می گویند با نام ایرانی شرکت در مسابقه ممنون

از همه تاسف انگیز تر دعوایی بود که بچه های ایران دارند با هم میکنند برای هیچ000203F6.gif

به نظر شخصی من اورکلاک نه تنها در ایران علم نیست بلکه روشی است برای فروش بیشتر وتبلیغات رایگان کمپانی ها0002064B.gif

ویرایش شده توسط nightkiler
لینک به دیدگاه

سلام ! راستش ( بی تعارف ) من خودمو کوچیک تر از اون میدونم که در چنین زمینه هایی نظر بدم ، ولی یه نکته ای بنظرم اومد که احساس کردم اگه نگم ، ممکن اجحاف کرده باشم .

من بهیچ وجه با این جریانات و اینکه کدوم شرکت یا کدوم اشخاص و ... کاری ندارم ، ولی یه نکته ای این وسط فراموش نشه ! اینکه اولا اون کسانی که نمیذارن پرچم ما بالا بره ، حتما یه دلیلی برای کارشون دارن که مطمئنم بر هیچ کدوم مون پوشیده نیست . و ثانیا شاید بد نباشه از این زاویه به جریان نگاه کنیم که درسته پرچم کشورمون به اهتزاز در نیومد ، ولی برای تمام کسانی که به نوعی در جریان این مسابقه سهیم بودن و یا حداقل اطلاعاتی از این مسابقه داشتن ، وجود تیم و نام ایران به گوش شون رسید . و حداقل فهمیدن که ایرانی هام دستی توی این کار دارن و مطمئنا نظرشون در مورد ما کمی تغییر کرده .

حالا سوال اساسی اینجاس که :

ایا بدلیل عدم استفاده از پرچم ایران ( با توجه به مقام و منزلت پرچم ) ، بهتر بود در این مسابقات شرکت نکنیم و کلا اسمی از ایران و ایرانی به میون نیاد ( که مطمئنا در این صورت عمرا کسی فکر میکرد که ما قهر کردیم و نیومیدیم و اگه کسی هم یاد ما می افتاد ، بدون شک ، فکر میکرد که علم شو نداشتیم و باین خاطره که شرکت نکردیم ) ؟

یا اینکه یکمی هم به اونا حق بدیم و حالا که نمیتونیم پرچم ایرانو نشون بدیم ، حداقل اسم ایران و ایرانیو به گوش شون برسونیم و اینطوری از حیثیت و ایرانی بودن مون دفاع کنیم ؟

حالا باید بدون تعصب ( بی مورد ) و بصورت منطقی ، قضاوت کنیم که کدوم راه به نفع نام ایران و ایرانی بود ؟

من بهیچ وجه کاری با شرکت ساپورت کننده یا جناب بارانی و ... ندارم و کاری هم با مشکلات فردی و تیمی و غیره هم ندارم . ولی بنظرم الان که بیرون گود نشستیم ، گفتن لنگش کن ، برامون اسونه ! ولی من باخودم فکر میکنم که اگه واقعا من جای ایشون بودم و چنین فرصتی نصیبم میشد ! ایا بخاطر نشون ندادن پرچم کشورم ، ( حالا چه به حق و چه به نا حق ) ، واقعا بیخیال شرکت و رفتن به این مسابقات میشدم ؟ بنظر من اگه بخوایم راستو و حسینی جواب بدیم ، باید حتما در چنین شرایطی قرار گرفته یا قرار بگیریم ، تا بتونیم بدون دخالت احساسات و ... و در دنیای عمل و واقعیت ، جواب گو باشیم ، و الا حداقل من به شخصه ، بهیچ وجه نمیتونم با اطمینان بگم که من فلان تصمیم رو میگرفتم . البته من در مورد خودم مطمئن نیستم و فقط این مورد رو در مورد خودم گفتم !

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

در کل دوستان من اعتقاد دارم که کار دوستانمون مثل شهریار بارانی و تیمشون و سایر دوستانمون در هات اورکلاک و همه دوستانی که دنبال رکورد هستن خیلی خیلی با ارزشه .

برای اینکه با کمترین امکانات و بدون ساپورت چنین کارهایی رو انجام میدن و به رکودهای قابل توجهی رو به ثبت میرسونن . من تا حدودی با فرامرز جان موافقم و واقعا ادم میمونه که چطور فکر کنه تا اینقدر سرخورده نشیم . دوستان اینقدر زحمت میکشن و اینقدر هزینه میکنن ولی نهایتا باز مورد تحقیر و کم توجهی قرار میگیرن ولی با این حال ادامه میدن و واقعا این ادامه دادن جای تحسین داره .

جمله ای شنیده بودم که میگفت " بهترین راه حل مشکل ادامه دادن به کار هستش "

خوب چی کار میشه کرد شرکتهای بزرگ هم سیاست خودشون رو دارن و خوب میدونن چطور از اب گلالود ماهی بگیرن

در کل اگه واقعا با هم باشیم و بهم اعتماد داشته باشیم به راحتی میتونیم خودمون رو بالا بکشیم تا خیلی بیشتر مورد توجه قرار بگیریم چون با کوبیدن این شرکتها راه به جایی نخواهیم برد مگر اینکه گنده تر بشن

لینک به دیدگاه

هر کسی دیده خودشو داره در مورد این مسئله : یکی براش مهمه حتما زیر اسم کشورش افتخلر آفرینی کنه و باید پرچم کشورش اون بالا باشه ! یکی هم برای خودش افتخار آفرینی میکنه و بودن یا نبودن پرچم کشورش زیاد دخلی تو کارش نداره ! چیزی غیر از این دو نیست و توجیه هم نمیشه کردش . حالا چون فرصتی بود برای بالا بردن اسم ایران و....... که توجیه نمیشه وقتی پرچمی نیست رسما ایرانی هم نیست . حالا شما دوستان کدوم رو انتخاب میکنید :1. می ارزه به خاطر اینکه دنیا بدونه ایران اورکلاکر داره بریم زیر پرچم خاورمیانه رکورد بزنیم و اجازه بدیم اینطور غرورمون زیر پا گذاشته بشه ؟؟ خدا میدونه چند 10 هزار نفر تابلو نتایج رو دیدن و با خودشون چی فکر کردن ! ( ممکنه اسم اقای شهریار بالا بره و معروف شه ولی به قیمت نفی وجود کشوری به اسم ایران) خود خارجیها فکر میکنن اصلا برای طرف مهم نیست. حالا تصور کنید ایشون اول هم میشد و پرچم خاورمیانه رو بالا میگرفت !!!!! شما خونتوت به جوش نمیومد؟؟

2 . یا به خاطر غرور ملی و جلوگیری از رفتن ابرومون جلوی خارجیها شرکت نکنه و اعتراضشو نشون بده !

درسته میگید باید جای شخص بود ولی این رو هم ببینید که عشق به اورکلاک نباید باعث بشه راضی بشی زیر پرچمی غیر از پرچم کشورت رقابت کنی ! حالا کدومو انتخاب میکنی بسته با خود طرف دیگر !

به شخصه پویا جان خودش میدونه من دیوانه اورکلاک هستم ولی به هیچ قیمتی حاضر نیستم زیر پرچم ترکیه یا مثلا امارت رکورد بزنم . من هویت ایرانی دارم با 6000 سال تمدن و به خاطر یک مسابقه اورکلاک ( گرچه بی پرده دیوانه اورکلاکم) حاضر نیستم بندازمش دور !

شاید من زیادی مسئله رو جدی میگیرم و اینکه حالا بود یا نبود از دید خیلیها مسخره باشه ولی هر کسی دید خودشو داره ! تا کی میخواهیم اجازه بدیم هر کی هر جا دلش خواست و هر طور خواست به ایران بی حرمتی کنه من نمیدونم !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی همه چیزمون مشکل داره و با این حال میخواهیم ادای کشور های صاحب تکنولوژی رو در بیاریم نباید بیشتر از این هم انتظار داشته باشیم. هر وقت ایران تونست یه ترانزیستور ساده رو خودش تولید کنه حق داریم از این انتظارها داشته باشیم. ما داریم خودمون رو با کی مقایسه می کنیم؟ چقدر با بقیه فاصله داریم؟ وقتی جواب این سو الها رو دادیم متوجه می شیم که اصلا نباید در همچین مسابقاتی جایی داشته باشیم!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

دوستان ، به نظر بنده رتبۀ ایشان نسبت به سن و تجربه ، بد نمی باشد ، ایشان با 18 سال سن ، جوانترین شرکت کنندۀ این دوره از مسابقات بود.

اما مسئلۀ پرچم یک چیز دیگری است ، و شاید ربطی به سن نداشته باشد ، و دوستان اشاره کردند.

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI

SSD => A-DATA S596 128GB Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

لینک به دیدگاه

وقتی همه چیزمون مشکل داره و با این حال میخواهیم ادای کشور های صاحب تکنولوژی رو در بیاریم نباید بیشتر از این هم انتظار داشته باشیم. هر وقت ایران تونست یه ترانزیستور ساده رو خودش تولید کنه حق داریم از این انتظارها داشته باشیم. ما داریم خودمون رو با کی مقایسه می کنیم؟ چقدر با بقیه فاصله داریم؟ وقتی جواب این سو الها رو دادیم متوجه می شیم که اصلا نباید در همچین مسابقاتی جایی داشته باشیم!!

چه ربطی داره عزیز ، اون جا مسابقه اور کلاکینگ بوده واسه ی همه نه فقط واسه کشورهایی که صاحب تکنولوژی هستند.

قرار نیست هر کشوری صاحب فناوری نیست که پرچمشو لگدمال کنن

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

با سلام مجدد

با تشکر از صحبت های دوستان و اساتید بنده که حداقل بیشتر از من در این زمینه فعالبت داشته اند

چند نکته رو لازم می دونم که برای دوستان بگم شاید موضوع تفاوت کنه

نگاه کن دوست عزیز یک وقتی بود که ما شروع کردیم به بالا بردن اسم ایران اون موقع ایران جز 100 کشور برتر هم توی این زمینه نبود ولی الان چی ؟

شما فکر کنم خوب به خاطر داشته باشید که سال 2007 ایران هیچ نماینده ای نداشت و کسی اسم ایران رو نمی شناخت این درست نیست که ما سرمون رو توی برف کنیم و بگیم فلان و غیره یادمه وقتی با یک خارجی در ضمیه اورکلاک داشتم صحبت می کردم و می گفتم من از ایرانم می گفت ایران کجاست توی افریقا هست . شما توی ایران هستی می دونی چندین سال تمدن داره اما کسی که توی او سر دنیا هست و 30 ساله که از ما خبری جز تروریست و مبارزه با قوانین جهانی انتشار پیدا نمی کنه !!!!

ما داریم به کشورشون فوحش می دیم انتظار دارید سهام داران اینتل که اکثرا یک جورایی به اون کشور مربوط میشند ما رو ساپورت کنند !!

از سال 2007 به این طرف با گذشت هر سال و هر ماه ایران افتخار کسب کرد و شروع شد به پیشرفت شما مطمعن باش اگر شما می گی ایرانی هستی من بیشتر از شما روی این موضوع حساس هستم حالا ما به جایی رسیدیم که برنامه های بزرگی داریم یواش یواش با شرکتی که در صورتی که ملیت مارو می دونست جوابمون رو نمی داد داریم رابطه بر قرار می کنیم یواش یواش در شرکت های خارجی داریم دارای مقام و رتبه میشم اگر کسی میگه شهریار بارانی یا شهر سخت افزار میگن همون تیم ایرانیه که با وجود تحریم تونسته موفق باشه یا در مورد دیگر تیم های ایرانی هم همین طوره شاید یک سری مورد ها اشتباه بین ما ها باشه اما واقعیت اینجاست که توی هر جا هستیم ایرانی هستیم حالا بسته به لطفی که دوستان دارند ابروی ایران رو در برابر دیگر خارجی ها می برند که اون هم به مرور زمان درست خواهد شد

دوستان عزیز حالا اگر شما بری به هر جا بگی ایرانی هستم می گن که اره ایران کشوری هست که موفق بوده و جای رشد داره ضمن اینکه اورکلاک رو هرگز به اسم یک علم نشناخته ایم اگر اورکلاک رو به دید یک علم بش نگاه کنیم اون موقع قضیه متفاوت خواهد بود حال اینکه چرا یک شخصی رفته مسابقه رتبه نیاورده خود کسانی که به اندازه سن شهریار اورکلاک کرده اند حتی به مسابقه فاینال هم راه پیدا نکردند مانند Hipro5 ایا این موضوع از ارزش Hipro چیزی کم می کنه؟؟

شما مطمعن باشید یک روزی خواهد رسید که تمامی افراد به اون چیزی که باید برسند می رسند و مطمعن باشید من خودم به شخصه به شما قول می دهم به زودی یک ایرانی رو در بین 10 نفر اول دنیا خواهیم داشت و به زودی تیم های ایرانی رو در بالا ترین رتبه ها خواهیم دید به امید این که روزی تیم ایران جز 10 تیم برتر دنیا باشد یادم هست روزی که ارزوی اینکه ایران جز 50 تیم اول باشه رو داشتیم حال ارزوی بودن در 10 کشور دنیا رو داریم و یک روزی هم خواهد بود که ارزوی بودن در 3 کشور اول رو خواهیم داشت و روز هایی خواهد امد که سر امد همه خواهیم بود پس اندکی زمان لازم هست تا یخ های بسته شده رو شکسته و به سوی اینده نزدیک قدم بر داریم

به امید اینکه ایران جز بهترین ها باشد

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...