رفتن به مطلب

بنظر شما play station 4 ارزش خرید داره ؟

mahanhemati68
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان گل .

بنده قصد خرید این کنسول رو دارم . 

post-20050-0-14694500-1453924627_thumb.jpg

به به 

post-20050-0-22227800-1453925078_thumb.jpg

post-20050-0-78012400-1453925110_thumb.jpg

بنظر بنده این کنسول با در دست داشتن بازی های زیبایی نظیر :

post-20050-0-27045600-1453925160_thumb.jpg

post-20050-0-67372500-1453925190_thumb.jpg

post-20050-0-69740400-1453925218_thumb.jpg

post-20050-0-20967900-1453925401_thumb.jpg

post-20050-0-25141300-1453925444_thumb.png

و خیلی بازیهای زیبا که میتونن سرگرم کننده باشن .

یکی از دوستان بنده هم گفت اکانت بازی رو با قیمت بسیار کم میفروشه بازی ها هم دونه ای 40 تومن .

حالا بنظر شما چقد ارزش داره این کنسول برای خرید ( 1.200.000) .

یا منتظر بمونیم شرکتهای بازی سازی نسخه PC رو بزنن و بازم صبر کنیم هکرهای دوست داشتنی بشینن هک کنن بازی رو و بعد بازی ب دستمون برسه یا کنسول رو تهیه کنم با بازی های اورجینال و با کیفیت .

ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید ...... اگه تاپیکم نقص داره خودتون به بزرگی خودتون ببخشید ..

post-20050-0-15070500-1453925256_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

RoP

Republic of pc

درود دوست عزیز

شما اگه پولش واست مهم نیست pc بگیر و همه بازی هارو اورجینال تحت استیم uplay origin بازی کن و حالشو ببر...

چون یکی از اشنایان کنسول ps4 گرفت و کلی هم برا بازی هاس پول داد بعدش چی شد؟؟ دلش خوش بود dvd های بازی هارو با عکس اورجینال داره..

البته این نظر کاملا شخصیه و هرکسی یه اخلاقیات، خواسته ها و توقعاتی داره.

نسبت به تجربه دیگران تصمیم گرفتن هم مفیده و گاهی ازار دهنده

موفق باشید

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

25تا بازی اشتراکی اوایل داشتم کاملا قانونی بعداز1ماه قفل شدن وکلی ضرر مفتش ارزش نداره 

خودمم دیتابازیهای 4را میفروشم

لینک به دیدگاه

اگه پول نداریی

پلی 4 بخر خوبه هرچند من خوشم نمیاد ازش  :D

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

1000000% درصد ارزش داره شک نکن الان با 1200000 سیستم برای گیم میشه بست؟

ولی خوب بقیه هزینه هاش از جمله دسته اضافه بازی حساب پی اس ان یه نت خیلی خوب تغریبا یر به یره ولی با این تفاوت که کنسول نسلیه مثل پیسی هر سال یکی جدیدتر معرفی نمیشه الان فک کنم PS5 باید 2018-2019 بیاد

ویرایش شده توسط DANTER
لینک به دیدگاه

هیچ کدوم ارزش خرید نداره با سیاستی که دارن یا باس چند میلیون پول سیستم داد یا پلی ۴ و بازم کلی پول برا بازی هاش در کل اگه پول داری یه سیستم توپ ببند و برای بازی های انحصاری هم باید تا هک شدن کنسول ها هم صبر کرد.

بنده فکر میکردم زود هک میشه و خریدم با چندتا بازی دیجیتالی که بعد یه مدت قفل شدن و چون با واسطه خریده بودم کسی جوابگو نبود و الان هیچی بازی ندارم و دارم پول جمع میکنم سیستم ببندم و دستگاهو نمیفروشم تا هک شه تا استفاده کنم چون به این زودیا قدیمی نمیشه

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

امضاتون رو بررسی کردم و مشکلی در اجرای بازی ها توسط سیستم نداری

پس داشتن یک تکنولوژی دیگه در کنار سیستم کامپیوتری به شرط داشتن بودجه ای که اون هم لازمه خرج کردن در زمینه واجب تر نیست چیز بدی نمیتونه باشه و قطعا به وقت خودش از بازی کردن با کنسول  لذت خواهی برد

توصیه بنده هم خریدنش هست البته تنها دلیلم متن بالا هست 

وگرنه توصیه دوستان مبنی بر هزینه های بالای خرید بازی ها بسیار منطقی هست که خرید کنسول رو رد میکنه

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بر خلاف نظر اکثر دوستان پیشنهاد می کنم بخری حالشو ببری محصوصا که بازی انلاین میزنی ... همه چیز گرافیک نیست که ، بعدم گرافیک های کنسول قابل قبوله از نظر من و حیلی هم خوبه درسته به پای pc نمی رسه اما قابل قبوله !  :Peace Sign:

لینک به دیدگاه

بنده تو سیستم pc فعلیم هیچ مشکلی ندارم اگه بازی ها رو نتونم رو ultra بازی کنم مطمعنا hight میتونم بازی کنم .

بازیهایی که تو ps4 هست رو پی سی نداره آنلاین بازی کردن هم با کنسول خیلی راحت و بدون دردسر هست .

ممنون از پاسخ دوستان لطفا راهنمایی های خودتون رو مطرح کنید مسلما بدرد همه دوستان میخوره ..ممنون

لینک به دیدگاه

تجربه ی بیشتر از بیست سال گیمر بودنم میگه که اگر دنبال گرافیک آنچنانی هستید پی سی، اگر میخواید همه چیز شسته و رفته و بدون دردسر ِنصب و چه و چه باشه و میخواید بتونید حین بازی دراز بکشید بشینید بایستید و خلاصه هرکار دلتون خواست بکنید مقابل تلویزیون فقط و فقط کنسول اون هم پلی استیشن ِ سونی!

@};-

ویرایش شده توسط KoenigTiger
لینک به دیدگاه

بهترین مزیتی که کامپیوتر داره بازیهای 15  بیست سال پیشم میشه بازی کرد

لینک به دیدگاه

پس سیستمت خوبه 

پولم که داریی حتما پلی 4 بخر برای بازی ها انحصاری و انلاین هرچند پلاس psn بخری برای انلاین بازی کردن سالی 200

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه سوال دارم:این شایعه ی قابلیت بازی کردن با کیبورد و موس در پلی استیشن 4 چی بود؟تموم بازیها یا یه بازی خاصی رو میگفت که میشه با کیبورد وموس انجام داد؟

لینک به دیدگاه

25تا بازی اشتراکی اوایل داشتم کاملا قانونی بعداز1ماه قفل شدن وکلی ضرر مفتش ارزش نداره 

خودمم دیتابازیهای 4را میفروشم

از جای نادرستی خرید رفتی مغازه دادی دیتا رو یختن واست اونجا برات اکتیو کردن!

الان فروشنده هایی که تو اینترنت هست 6ماه گارانتی میدم دوستان من یکساله دارند استفاده میکنند

تا الان کلی بازی گرفتم یان چند ماه اتفاقی نیوفتاده پلاس یکسال گرفتم 15تومن

beyond two soulباdlc bloodborneرو گرفتم 25تومن مفت

شما خودت اکانت رو دی اکتیو و بعد اکتیو میکنی با این روش به طور قانونی نمیشه تا 6ماه هیچ بلایی سر اکانت  اورد و کاملا مال خودتونه ضمن اینکه با اکانت خودتون بازی میکنید

لینک به دیدگاه

بهترین مزیتی که کامپیوتر داره بازیهای 15  بیست سال پیشم میشه بازی کرد

نه عزیز من کی گفته وقتی گرافیک آپدیت میشه ورژن های پیش از بین میره!!

شما برو NEVER HOOD رو روی DX9 اجرا کن نصف صفحه رنگاش قاطیه دیگ چه برسه به DX11

الان خیلی از دوستان هستن تو این فروم که با آپدیت کامپیوترشون بازی های قدیمیشون واسشون خاطره شده!!

لینک به دیدگاه

به نظر من بخر انحصاری فقط بزن

یکی از دلایل همین هست که بازیهای بسیار زیبایی داره مثلا خیلی هامون با god of war خاطره داریم و نسخه های خدید رو نمیشه با pc بازی کرد .

لینک به دیدگاه

به نظرم کنسول فقط برای بازی های انحصاری خوبه برای آنلاین هم تقریبا فرقی ندارند فقط PC دیگه نیازی به پرداخت اشتراک برای آنلاین نداره

نه عزیز من کی گفته وقتی گرافیک آپدیت میشه ورژن های پیش از بین میره!!

شما برو NEVER HOOD رو روی DX9 اجرا کن نصف صفحه رنگاش قاطیه دیگ چه برسه به DX11

الان خیلی از دوستان هستن تو این فروم که با آپدیت کامپیوترشون بازی های قدیمیشون واسشون خاطره شده!!

من که تمام بازی های قدیمی (The Neverhood) دارم اجرا می کنم هیچ مشکلی ندارن

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

خب هم pc هم ps4 مزیت هایی دارن ولی اول میریم سراغ بدی هاشون

Ps4

فریم 30 باتنظیمات پایین گرافیکی

هر از گاهی ممکنه خود به خود خاموش بشه

بازی های گران

برای آنلاین بازی کردن باید سالی 60-70 دلار پول بدید

نیاز به خرید یک تلویزیون دارید

مزیت ها

بازی های انحصاری جذاب

تا 2 3 سال دیگه ps5.نمیاد پس همه ی بازی ها رو میتونی بکنی

حالا میریم سراغ pc

بدی ها:

باید موس کیبرد و مانیتور بگیرید

باید ویندوز نصب کنید

قیمت بالاتر

خوبی ها:

قابلیت تنظیم گرافیک رو دارید

بازی های انحصاری بسیار عالی (dota2 Lol csgo و...)

فریم بالا و گرافیک خیلی بهتر

نیازی به پول دادن برای آنلاین بازی کردن ندارید

بازی های اورژینال ارزون چون بازی هانوی سایت هایی مثل g2a و steam تخفیف میخورن

کنترل عالی روی گیم ها (کیبرد و موس)

فقط برای گیم نیست میتونید کلی کار باهاش بکنید

حالا آگه حاضر هستید دو برابر بودجتون رو بدید میتونید pc بگیرید به این هم توجه کنید که pc خیلی پول باسه بازی های اورژینال و همینطور آنلاین بازی کردن نمیخواد و طی زمان شما پول بیشتری save میکنید

میتونید کرکی هم بازی کنید که پیشنهاد نمیکنم

اگر با بودجه ای حدود 3 میلیون بخواید یک کامپیوتر بگیرید میتونید یک چیز خوب ببندی در صورت نیاز یک پیام خصوصی به من بدید راهنماییتون کنم و یا هر سوالی داشتید

خوبی pc هم آرشیو قدیمی بازی هاست که بیشترین تعداد بازی ها رو داره

لینک به دیدگاه

حتما و حتما و حتما ....... PS4 رو بگیر.

هیچ چیزی از دست نمیدی.

لینک به دیدگاه

اگه مشکل مالی واسه خرید بازیاش نداری بخر حالشو ببر :D

لینک به دیدگاه

خرج اضافس داداش. اگه پول خرید بازیاشو داری حتما بخر وگرنه نخر که پشیمون میشی بدجور

لینک به دیدگاه

بنده هم مانیتور 24 فول اچ دی دارم و برای گیم ال ای دی 49 دارم و دسته xbox هم دارم .

ولی بازی های ps4 بازیهای جذابتری داره

لینک به دیدگاه

به نظر من اگه گیمینگ و فقط گیمینگ واست مهمه و میخوای فقط از گیمینگ لذت ببری بدون دردسر حتما PS4 بخر.

ولی اگه میخوای صبح تا شب تو این فروم و اون فروم سیستمتو به رخ دیگران بکشی و ضعف سخت افزار کنسولا رو مسخره کنی و وقتتو با این جور چیزا بجای گیمینگ تلف کنی برو PC!! :D

(و همینطور صبح تا شب بشینی تریلر های Horizon zero dawn,god of war,bloodborne,infamous...رو ببینی و افسوس بخوری)

Peace out.

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

ولی به شخصی من 6 میل میخوام بدمpc ولی مطمئناً بعد از یک سال یک کنسول هم مجبورم بخرم بازی های انحصاری خوبی داره ps4

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...