رفتن به مطلب

بنظر شما play station 4 ارزش خرید داره ؟

mahanhemati68
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اون دوستانی هم که میگن بازیای PS4 گرونن صبر کنین یکی دو سال دیگه که کسی نتونست بازیای PC رو کرک کنه اون موقع ببینیم چی میشه =))

اوریجینال هم که بخرین بازم دردسرش از کنسول بیشتر میشه واسه خاطر قفل DRM.

لینک به دیدگاه

من که به شخصه دل خوشی ازش ندارم اما خریدش رو توصیه می کنم به شرطی که فقط برای بازیهای انحصاریش باشه. اینم که دوستمون میگه گیمینگ بی دردسر فقط پی اس فور کاملا باهاش مخالفم چون ناف گیمر جماعت با دردسر بسته شده.

از نزدیک بازیهاش رو دیدم مثلا فال وات و بتمن آرخام نایت افت فریم وحشتناکی داره موقع رانندگی و شلوغ شدن صحنه ها که برای افرادی که به فریم بالای 40 و 50 عادت دارن خیلی عذاب آوره. بقیه بازیهاش هم تفاوت کاملا محسوسه مثل متال گیر پنج و... البته بازیهاش آپدیت های حجیمی هم داره که برای آنلاین زدن واجبه. مثلا مورتال کمبات حدود 7 گیگ آپدیت داشت یا درایو کلاب فک کنم 12 گیگ بود.

اما چیزی که پی اس فور داره بازیهای انحصاریش هست که در آینده قراره براش بیاد تا الان بازی انحصاری درست و درمونی واقعا نداره که بشه ازش لذت کامل برد ولی افق بازیهای آینده براش روشنه بدجور هم روشنه. من که خودم عاشق سری گرن توریسمو هستم سخت منتظرم ببینم چیکار میکنه. یا آنچارتد، لست آف آس، هورایزون و کیلزون ها و ... هم که دیگه حرفی باقی نمیگذارن.  

لینک به دیدگاه

سلام جریان هک ps4 چی شد????????????

لینک به دیدگاه

اون دوستانی هم که میگن بازیای PS4 گرونن صبر کنین یکی دو سال دیگه که کسی نتونست بازیای PC رو کرک کنه اون موقع ببینیم چی میشه =))

اوریجینال هم که بخرین بازم دردسرش از کنسول بیشتر میشه واسه خاطر قفل DRM.

سی دی کی اشتراکی + بک آپ بازی تازه منتشر شده AAA = نهایتاََ 40 تومن

حالا کنسول: 200 به بالا پول دیسک بازی

لینک به دیدگاه

اکثر کنسولی ها هم CD Key اشتراکی استفاده میکنن....البته من خودم فیزیکی میخرم یجورایی کالکتورم  :D

البته این DRM جدید فرق میکنه فکر نکنم سی دی کی اشتراکی و اینا جور در بیاد...مطمئن نیستم ولی فکر نکنم

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

از لحاظ گرافیک و فریم خوب PC بهتره ولی پشتیبانی و مناسب بودن و بدون دردسر بازی کردن و قیمت PS4 بهتره ولی گیماهاش کمی گرونه که تو شهر ما یک گیم میخری بعد میتونی با گیمهای دیگه تعویض کنی دیگه برای هر گیم 200 خرج نمیکنی پول تعویض میگیرن!! @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط solimany922
لینک به دیدگاه

ما که مشکلی با هک نشدن بازی های pc نداریم از استیم و g2a گیم میخریم خیلی هم ارزون تازه تخفیف ها رو ندیدید یه 4 دلار هم بغضی گیم های خوب میرسن ویچر 2 یک دفعه رسید به 1.5 دلار

لینک به دیدگاه

من که به شخصه دل خوشی ازش ندارم اما خریدش رو توصیه می کنم به شرطی که فقط برای بازیهای انحصاریش باشه. اینم که دوستمون میگه گیمینگ بی دردسر فقط پی اس فور کاملا باهاش مخالفم چون ناف گیمر جماعت با دردسر بسته شده.

از نزدیک بازیهاش رو دیدم مثلا فال وات و بتمن آرخام نایت افت فریم وحشتناکی داره موقع رانندگی و شلوغ شدن صحنه ها که برای افرادی که به فریم بالای 40 و 50 عادت دارن خیلی عذاب آوره. بقیه بازیهاش هم تفاوت کاملا محسوسه مثل متال گیر پنج و... البته بازیهاش آپدیت های حجیمی هم داره که برای آنلاین زدن واجبه. مثلا مورتال کمبات حدود 7 گیگ آپدیت داشت یا درایو کلاب فک کنم 12 گیگ بود.

اما چیزی که پی اس فور داره بازیهای انحصاریش هست که در آینده قراره براش بیاد تا الان بازی انحصاری درست و درمونی واقعا نداره که بشه ازش لذت کامل برد ولی افق بازیهای آینده براش روشنه بدجور هم روشنه. من که خودم عاشق سری گرن توریسمو هستم سخت منتظرم ببینم چیکار میکنه. یا آنچارتد، لست آف آس، هورایزون و کیلزون ها و ... هم که دیگه حرفی باقی نمیگذارن.  

منکه دردسری ندیدم اسونترین و بهترین تجربه گیمینگ که داشتم همین PS4 بوده...دیسک رو میزاری تو کنسول خودش درحالی که بازی میکنی نصب میشه :D

انلاین هم که اپیدت هاشو دانلود میکنی اکانت پلاس میخری تموم.

لینک به دیدگاه

اقا من  پی اس 4 گرفتم ولی هوس کردم اویل 3 رو بازی کنم کامپیوترم ندارم

حالا میگید چیکار کنم

ps4= repent

لینک به دیدگاه

اکثر کنسولی ها هم CD Key اشتراکی استفاده میکنن....البته من خودم فیزیکی میخرم یجورایی کالکتورم  :D

البته این DRM جدید فرق میکنه فکر نکنم سی دی کی اشتراکی و اینا جور در بیاد...مطمئن نیستم ولی فکر نکنم

داداش دقیق چی جور نمیاد؟

سی دی کی اشتراکی دقیقا همون اورجینال حساب میشه و این کار قانونیه(یعنی بازی و خود استیم مارو به عنوان کسی که داره اورجینال کار میکنه میشناسه)تنها تفاوتش اینکه که فقط باید توی استیم آنلاین نشی صد البته یه راه جدیدی هم اومده که این مشکل جزئی برطرف شده

از نظرم قیمت هم زیاد فرق انچانی نداره مثلا قبلا بازی رو 15 تومن میخریدی الان باید 10 الی 15 تومن هم جا اشتراکش بدی :-/

لینک به دیدگاه

داداش دقیق چی جور نمیاد؟

سی دی کی اشتراکی دقیقا همون اورجینال حساب میشه و این کار قانونیه(یعنی بازی و خود استیم مارو به عنوان کسی که داره اورجینال کار میکنه میشناسه)تنها تفاوتش اینکه که فقط باید توی استیم آنلاین نشی صد البته یه راه جدیدی هم اومده که این مشکل جزئی برطرف شده

از نظرم قیمت هم زیاد فرق انچانی نداره مثلا قبلا بازی رو 15 تومن میخریدی الان باید 10 الی 15 تومن هم جا اشتراکش بدی :-/

منظورم اینه که این قفل رو کامپیوتری که بازی رو خریده حساسه گزارشات زیادی شده از اینکه بعد از تعویض گرافیک یا سی پی یو این قفل بازی رو قفل کرده...

حالا شما به نظرت اگه این بازی رو رو چند کامپیوتر مختلف تجربه کنی بازی رو قفل نمیکنه؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی. اگر سیستم مناسب برای گیم دارید، حتما یک کنسول بگیرید. حالا PS4 باشه چه بهتر. تنها مزیت اکس باکس وان نسبت به این کنسول، به نظر بنده فقط دسته ی اکس باکس هست.

همین امروز رفتم خونه دوستم، داشت order 1986 بازی می کرد. به جرات می تونم بگم برای اجرای یک بازی در حد اون گرافیک، کیستون حد اقل باید 2 میلیون پولش باشه. مسئله کلی این هست که آیا خریدش براتون می صرفه یا نه که جوابش تا حد زیادی به وضعیت مالیتون بر میگرده. مزیت اصلی PS4 به PC توی ایران همون بازی های انحصاریشه که خودم هنوز بازی نکردم ولی کشته مرده اون هام( گیم پلی هاشونو دیدم). اگر هم قصد خرید این کنسول را دارید، این کار های عجیب و غریب مثل خریید اکانت اشتراکی رو پیشنهاد نمی کنم. بعضی بازی ها برای چند روز بیشتر نیستند. مثل سری کالاف. این بازی ها رو کرایه کنید. بعضی ها هم همیشه باید داشته باشید. مثل GTA V. این بازی ها رو باید بخرید. پیشنهاد می کنم نسخه دیجیتالشو بخرید و کلا خرید هاتونو اینترنتی انجام بدهید. من خودم رفتم تو بازار حتی بازی ها رو هم با ریجن مختلف می فروختند. اصلا یک وضعی! کلا اگر کسی بخواد از خرید PS4 پشیمون بشه، احتمال زیاد دلیلش بازی های گرونش هست. 

سلام دوست گرامی. اگر سیستم مناسب برای گیم دارید، حتما یک کنسول بگیرید. حالا PS4 باشه چه بهتر. تنها مزیت اکس باکس وان نسبت به این کنسول، به نظر بنده فقط دسته ی اکس باکس هست.

همین امروز رفتم خونه دوستم، داشت order 1986 بازی می کرد. به جرات می تونم بگم برای اجرای یک بازی در حد اون گرافیک، کیستون حد اقل باید 2 میلیون پولش باشه. مسئله کلی این هست که آیا خریدش براتون می صرفه یا نه که جوابش تا حد زیادی به وضعیت مالیتون بر میگرده. مزیت اصلی PS4 به PC توی ایران همون بازی های انحصاریشه که خودم هنوز بازی نکردم ولی کشته مرده اون هام( گیم پلی هاشونو دیدم). اگر هم قصد خرید این کنسول را دارید، این کار های عجیب و غریب مثل خریید اکانت اشتراکی رو پیشنهاد نمی کنم. بعضی بازی ها برای چند روز بیشتر نیستند. مثل سری کالاف. این بازی ها رو کرایه کنید. بعضی ها هم همیشه باید داشته باشید. مثل GTA V. این بازی ها رو باید بخرید. پیشنهاد می کنم نسخه دیجیتالشو بخرید و کلا خرید هاتونو اینترنتی انجام بدهید. من خودم رفتم تو بازار حتی بازی ها رو هم با ریجن مختلف می فروختند. اصلا یک وضعی! کلا اگر کسی بخواد از خرید PS4 پشیمون بشه، احتمال زیاد دلیلش بازی های گرونش هست. 

یه چیز دیگه! من از کنسول ها فقط آتاری و PS1 رو داشتم! ولی از همون ها خیلی خاطره دارم! یادش بخیر! هنوز هم PS1 خودم رو نگه داشتم. یک بار هم مشکلی نداشت. یعنی نیاز به تعمیر پیدا نکرد. این ها همه خاطره میشه! وقتی کنسول جدید اومد، کنسولتون رو نفروشید! واقعا هر وقت نگاهش کنید مثل آلبوم ورق زدن می مونه!

لینک به دیدگاه

انحصاری خیلی بهتر و سطح بالاتری به نسبت ایکس باکس وان داره و سخت افزارش قویتره و هم قیمته پس تا اینجا تموم شد من وقتی بازی TLOU رو خونه‌ی اقوام بازی کردم گفتم : :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: ... بابای PC *dry#

ولی PC نیز قابلیت هایی داره که دوستانم که کنسول بازن بهش حسادت می‌کنند مثال بازی کرکی @};-  کیفیت بالاتر @};-  ماد @};- 

لینک به دیدگاه

اگر علاقه مند به فورزا و گیرز اف وار هستین و دلتون میخواد یک پکیج کامل مالتی مدیا داشته باشین و همچنین از ویندوز ۱۰ با برنامه های یونیورسالش لذت ببرین برید سراغ وان و هم چنین شبکه لایو

لینک به دیدگاه

بازیهایش حدودا 20-30 تومن در میاد دونه ایی

اخر نسل هم میتونین 1تومن 950 بفروشین  کنسول رو

=> به نظر من ارزش داره...

دوست عزیز کنسول هم cd key اشتراکی داره و شما میتونین بازیا با همون 30 تومن اینطورا تهیه کنین

لینک به دیدگاه

تایپک خنده داریی شده  :wacko:  :laughing:

شما که پولش دارید وقتشم دارید خلاصه همه چی دارید نظرتون هم که رو این کنسول هست 

تایپک زدن میخاد چه کار :-? نظر دیگران هم که فرقی نداره هرچی باشه اول و اخر قصد خرید کنسول دارید

کلا دوستانی که وضعشون خوبه یعنی در حد خریدن هر کنسولی یا هر وسیله دیگه هستن این داستان پرس جو برای خریدشون دیگه چه صیغه ایی هست   :wacko:

برید بخرید حالش ببرید دیگه کنسول خریدنم پرس جو داره  :laughing:

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

درود 

اگر گیمری هستی که از بابت پول هم مشکل نداری صد درصد  تهیه اش کن و بازی های انحصاریشو فقط خریداری کن چون بازی های دیگه رو میتونی حتی بصورت اورجینال تحت استیم واورجین با قیمت خیلی مناسب تر تهیه کنی و تجربه بازیهای انحصاری سونی واقعا یه چیز دیگس وهر کی گیمر باشه حتما سراغش میره وارزش حتی چند بار بازی کردن روهم داره موفق باشی

ویرایش شده توسط mamalicool
لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستان بابت راهنمایی هاشون .

بنده الان 1.200.000 دادم یه گرافیک GTX 970 با پولش میتونستم PS4 بخرم  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:

و به امید خدا با شرایط حاظر برا عید کنسول میخرم و لذتشو میبرم . :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

اگر علاقه مند به فورزا و گیرز اف وار هستین و دلتون میخواد یک پکیج کامل مالتی مدیا داشته باشین و همچنین از ویندوز ۱۰ با برنامه های یونیورسالش لذت ببرین برید سراغ وان و هم چنین شبکه لایو

پکیج کامل مالتی مدیا =)) =)) =))

ممنون از همه دوستان بابت راهنمایی هاشون .

بنده الان 1.200.000 دادم یه گرافیک GTX 970 با پولش میتونستم PS4 بخرم  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:

و به امید خدا با شرایط حاظر برا عید کنسول میخرم و لذتشو میبرم . :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: تو که از اول قصدت همین بوده پس چرا تاپیک زدی؟

لینک به دیدگاه

تایپک خنده داریی شده  :wacko:  :laughing:

شما که پولش دارید وقتشم دارید خلاصه همه چی دارید نظرتون هم که رو این کنسول هست 

تایپک زدن میخاد چه کار :-? نظر دیگران هم که فرقی نداره هرچی باشه اول و اخر قصد خرید کنسول دارید

کلا دوستانی که وضعشون خوبه یعنی در حد خریدن هر کنسولی یا هر وسیله دیگه هستن این داستان پرس جو برای خریدشون دیگه چه صیغه ایی هست   :wacko:

برید بخرید حالش ببرید دیگه کنسول خریدنم پرس جو داره  

منظور بنده این نیست که هر کی چی میگه...

منظور بنده مشورت با کسایی هست که گیمر هستن و تجربه دارن .....

لینک به دیدگاه

با عرض معذرت ..

بنده قصد بی احترامی به هیچ شخصی رو ندارم و نداشتم تو ایجاد این تاپیک  :)  :)  :)  :)

در ضمن : بنده قصد خرید ایم کنسول رو داشتم و از دوستای گلم درخواست راهنمایی کردم خیلی هم کمک کردن و ممنونشونم هستن .....

این که میگید تاپیک خنده داری شده 

naderblue

نمیدونم چه بحثی کنیم که آقا باب میلشون باشه ...

گرافیک هم zotak GTX 970 amp core edition  هست .

بنده تشکر هم از دوستان کردم پس فکر نکنم خیلی ناراحت ککنده باشه ایجاد این تاپیک ... :-?  :-?

با تشکر از ناظر فروم لطفا این تاپیک رو حذف کنید  @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...