رفتن به مطلب

بررسی کارایی بازی Rise Of The Tomb Raider در PC

StarCraft
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

AMD به وبسايت Pcgames Hardwrae قول داده است تا ماه مارس ( دو ماه دیگه ) درايور مخصوص Rise Of The Tomb Raider عرضه ميكنه.

فکر کنم تا اون موقع اکثرا 3-2 بار بازی تموم کرده باشن :D 

منبع معتبر

Update: Radeon Software 16.1.1 im Anmarsch

و نکته مهمی که باید بهش اشاره کنیم اینه که تو این نسل (بدلیل استفاده کنسولها از معماری AMD ) اکثر بازیها بر مبنای معماری AMD CGN ساخته میشن

اما باز هم شرایط برای کارتهای NVIDIA بسیار بهتره

و مطمئن باشید اگه در ساخت کنسولها نسل هشتم از معماری NVIDIA استفاده میشد NVIDIA با فاصله بسیار بیشتری از رقیب جلو می افتاد.

دوستان واسم خیلی جالب هستش که تاپیک تبدیل به جنگ طرفدارای انویدیا و AMD شده(چیز جدیدی نیست)، من که اصلا تعجب نکردم از بازی که انویدیا این همه روش مانور داده و دست برده، بخواد در ابتدا با کارتهای AMD مشکل داشته باشه، دقیقا بنده رو یاد AC Unity و بتمن و ویچر میندازه این قضیه، بعداز مدتی با کمی پچ و درایور، کارتهای AMD حتی پرفورمنس بهتری پیدا میکنن نسبت به رقیب...البته اصلا جالب نیست این قضیه که برای بازی کردن باید صبر کرد، ولی تو چند سال گذشته با این روندی که بازیها به شدت مشکل داشتن و حداقل 4-3 پچ برای اجرای درستشون میخواستیم، زیاد مهم نبوده و باید گفت که واسه ما که بازی کرکی اجرا میکنیم، هنوز هم میتونه خیلی زود باشه و واسه اطلاع شما باید بگم که الان آخر ژانویه هستیم و تا مارس حداکثر یک ماه فاصله هستش، در مورد انویدیا و کنسول، واسم جای تعجب داره که انویدیا این همه از کنسول ها بدش میومد و این همه دوستان حرف از PC نسل برتر میزدن، خیلی تعجب برانگیزه که دنبال کنسول هستش...

البته مشخصا کنسول ها، AMD و انویدیا ندارن توی طراحیشون، کد نویسی بر اساس سیستم عامل PS و Xone طراحی میشه و نکته جالب نداشتن مشکل بازی ها روی کنسول هستش نسبت به بازیهایی که بر روی PC ارائه میشن...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

رو نسخه full unlocked میشه cdkey اشتراکی گرفت؟؟؟

آره میشه

لینک به دیدگاه

آره میشه

http://fileniko.com/entry/95006

میخوام از این سایته دان کنم 

لینک به دیدگاه

http://fileniko.com/entry/95006

میخوام از این سایته دان کنم 

آره خودمم می خوام از همین جا دانلودش کنم

لینک به دیدگاه

آره خودمم می خوام از همین جا دانلودش کنم

شما از کجا cd key  میگیری؟؟؟

لینک به دیدگاه

اگه بنچمارک های صفحه اول درسته پس چرا اینجا داره 390 بهتر از 970 فریم میده ؟؟

http://www.maximumpc.com/benchmarked-rise-of-the-tomb-raider/#page-3

لینک به دیدگاه

شما از کجا cd key  میگیری؟؟؟

تا حالا استفاده نکردم ولی یک چندتا سایت پیدا کردم می خواهم برای این بازی تهیه کنم

لینک به دیدگاه

اینا همش که تو صفحه اوله دروغه من که اصلا باور ندارم 

اصلا بگو amd 10 درصد از انویدیا ضعیف تره بعد چجوری 780 بیشتر فریم گرفته!!!

پنچمارکاش تو سایت شهر سخت افزار هستش بقیه سایتام گذاشتن درواقع تو سایت سخت افزار تونسته 22 فرین بگیره چطور اینجا دو برابر خدا میدونه!!

لینک به دیدگاه

د نه دیگه نشد

معدود بازیها !!!

این یکی از بهینه ترین بازیهایی هست که تا به این لحظه برای pc اومده و به خوبی پولیش شده اونوقت شما میگی از معدود بازیهایی هست که این اتفاق برای 750ti افتاده

چون هر وبسایتی که جهت تست گرافیک از این بازی استفاده کرده گفته که با فعال بودن قابلتهایی مثل HBAO+ یا حتی Purehair افت کارایی در گرافیکها محسوس نیست و به فریم ریت بازی لطمه نمیزنه

شما داري ساز خودتو ميزني ولي من دارم صحبتهاي همون سايتي رو برات ميگذارم که داري به ويديوي مقايسه ايش استناد ميکني!!من از خودم چيزي نگفتم که به من نسبتش دادی اگر به دو کلمه معدود بازی ها اشکال داری میتونی بری زیر بررسی df اعتراض خودتو بگی

ضمنا بازیهای از این بهینه تر و حتی نسل قبلی ریمستر شده هم داشتیم که اتفاقا از این بدتراش برا کنسولا افتاده میتونی بررسی کنی ببنین وقتی همین 750ti تو بازی gta 60 فریم یا تو بازی alien iso بالای 60 میداده کنسولا چه جوری تو همین بازیا دستو پا میزدند.

از طرفی اصلا واقعا مثل جک میمونه کنسولها رو با یه همچین کارت رده پایینی مقایسه میکنند اتفاقا این مقایسه 750 با کنسولها رو هم همین df از اول راه انداخت و 750ti رو هم سطح کنسولا میدونست!!اصلا درستش اینه که همیشه کنسولها در 100 درصد مواقع کیفیت و کارایی بالاتری نسبت به این کارت بدن نه اینکه بر عکس باشه اونم کارتی که حتی قدرت خامش کمتر از کنسولهاست!!

نکته اول اینکه بنچمارکه صفحه اول همه کارتها غیر رفرنس هستن

دو اینکه شما باید ببنیند با چه  تنظیماتی تست  گرفته شده نه اینکه بردارن تنظیماتو دستکاری یا غیر فعال کنند و تست بگیرند

نکته سوم هم اینکه ممکنه محیطی که توش بنچمارک گرفتن با هم فرق کنه

جالبیه این بنچمارکی که شما گذاشتین هم اینه که برای اینکه تفاوت 30!فریمی بین 980ti نسبت به furyx و همینطور برتری 980 نسبت به پرچمدار amd به چشم نیاد برداشته هر دو کارت 980 و980 ti رو رفرنس در نظر گرفته ولی بقیه کارتای amd رو غیر رفرنس!

وگرنه شما در درستی بنچمارکها صفحه اول  شک نکن

حالا این به کنار شما اگر به بنچمارک guru که یکی از دوستان تو همون صفحه اول گذاشته هم توجه کنی نتیجش همونه بهتر بودن کارتای انویدا.780 فقط 4 فریم با furyx تفاوت داره در صورتی که قاعدتا جای furyx اون بالا بالاها پیش 980tiـــه نه نزدیک 780ti

یعنی قبلا از gamegpu بنچمارک میگذاشتن بچه ها،، اون موقع هر وقت کارایی کارتای انویدیا بهتر بود یه عده میرختن تو تاپیک میگفتن این سایت بنچمارکهاش نامعتبره و از این حرفا.....بنچمارکهای pcgamehardware معتبرتره،، حالاکه از این بنچمارک گذاشتیم  اینا شده دروغ.یعنی اگه اینا رو نگن چی بگن!

ویرایش شده توسط StarCraft
لینک به دیدگاه

شما داري ساز خودتو ميزني ولي من دارم صحبتهاي همون سايتي رو برات ميگذارم که داري به ويديوي مقايسه ايش استناد ميکني!!من از خودم چيزي نگفتم که به من نسبتش دادی اگر به دو کلمه معدود بازی ها اشکال داری میتونی بری زیر بررسی df اعتراض خودتو بگی

ضمنا بازیهای از این بهینه تر و حتی نسل قبلی ریمستر شده هم داشتیم که اتفاقا از این بدتراش برا کنسولا افتاده میتونی بررسی کنی ببنین وقتی همین 750ti تو بازی gta 60 فریم یا تو بازی alien iso بالای 60 میداده کنسولا چه جوری تو همین بازیا دستو پا میزدند.

از طرفی اصلا واقعا مثل جک میمونه کنسولها رو با یه همچین کارت رده پایینی مقایسه میکنند اتفاقا این مقایسه 750 با کنسولها رو هم همین df از اول راه انداخت و 750ti رو هم سطح کنسولا میدونست!!اصلا درستش اینه که همیشه کنسولها در 100 درصد مواقع کیفیت و کارایی بالاتری نسبت به این کارت بدن نه اینکه بر عکس باشه اونم کارتی که حتی قدرت خامش کمتر از کنسولهاست!!

نکته اول اینکه بنچمارکهای صفحه اول همه کارتها غیر رفرنس هستن

دو اینکه شما باید ببنیند با چه  تنظیماتی تست  گرفته شده نه اینکه بردارن تنظیماتو دستکاری یا غیر فعال کنند و تست بگیرند

نکته سوم هم اینکه ممکنه محیطی که توش بنچمارک گرفتن با هم فرق کنه

جالبیه این بنچمارکی که شما گذاشتین هم اینه که برای اینکه تفاوت 30!!!!!!فریمی بین 980ti نسبت به furyx و همینطور برتری 980 نسبت به پرچمدار amd به چشم نیاد برداشته هر دو کارت 980 و980 ti رو رفرنس در نظر گرفته ولی بقیه کارتای amd رو غیر رفرنس!

وگرنه شما در درستی بنچمارکها صفحه اول  شک نکن

یعنی قبلا از gamegpu بنچمارک میگذاشتن بچه ها،، اون موقع هر وقت کارایی کارتای انویدیا بهتر بود یه عده میرختن تو تاپیک میگفتن این سایت بنچمارکهاش نامعتبره و از این حرفا.....بنچمارکهای pcgamehardware معتبرتره،، حالاکه از این بنچمارک گذاشتیم  اینا شده دروغ.یعنی اگه اینا رو نگن چی بگن!

کجا نوشته شه مال Amd مدل غیر رفرنس استفاده شده و مال انویدیا مدل رفرنس ؟؟

(در ضمن Maximum PC یکی از بیطرف ترین سایت ها هستش و حداقل من تا حالا ندیدم یک جانبه عمل کنه)

لینک به دیدگاه

کجا نوشته شه مال Amd مدل غیر رفرنس استفاده شده و مال انویدیا مدل رفرنس ؟؟

(در ضمن Maximum PC یکی از بیطرف ترین سایت ها هستش و حداقل من تا حالا ندیدم یک جانبه عمل کنه)

صفحه قبلش!! البته همونطور که گفتم از انودیا فقط 980ti و 980 رو زده  Reference هستن

همونجا تنظیماتی هم که ازش بنچ گرفته توضیح داده

یه نکته هم اینکه neogaf که یکی از معتبر ترین انجمنها هستش و حتی خود بازیسازها هم اونجا عضون و اکثر خبرای غیر رسمی اول اونجا منتشر میشه هم به همون بنچمارکها صفحه اول  استناد کرده

نکته بعدی هم اینکه علاوه بر میزان فریم، frametime  هم مهمه یکی دوستان چند صفحه قبل توضیحاتی خوبی دادن

ویرایش شده توسط StarCraft
لینک به دیدگاه

باید بگم که الان آخر ژانویه هستیم و تا مارس حداکثر یک ماه فاصله هستش

مشکل شما AMD فن ها میدونی چیه ؟ :D

از حقیقت فرار میکنید . اشکال نداره درست میشه

مگه گیمر جماعت عقلشو از دست داده که برای یک درایو یک ماه بخواد صبر کنه؟؟؟  .. چرا این گند AMD نمی پذیری .

بازی فاکتور تسلیشن بالایی داره و کارتهای AMD توان پردازششو مثل NVIDIA ندارن

حتی اون FURY X که به زور هزارتا شلنگ داره خنک میشه با اون همه سرو صدا و رم HBM انچنانی بازم جلو 980TI زانو زده اونم یه کارت 384 بیتی :D

الان تو تمام بازیهای روز دنیا 980TI بهترین نتیجه رو میده . یعنی همه بازیها دستکاری شدن :D ؟؟ ؟؟ نگو این حرفارو برا خودت خوب نیست

از حقیقت فرار نکن بلکه سعی کن باهاش کنار بیای . پشتیبانی نرم افزاری AMD افتضاس افتضاح

حالا فعلا یک ماه برای درایو جدید صبر کن ایشالله درست میشه

صبر چیز خوبیه  :D

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکل شما AMD فن ها میدونی چیه ؟ :D

از حقیقت فرار میکنید . اشکال نداره درست میشه

مگه گیمر جماعت عقلشو از دست داده که برای یک درایو یک ماه بخواد صبر کنه؟؟؟  .. چرا این گند AMD نمی پذیری .

بازی فاکتور تسلیشن بالایی داره و کارتهای AMD توان پردازششو مثل NVIDIA ندارن

حتی اون FURY X که به زور هزارتا شلنگ داره خنک میشه با اون همه سرو صدا و رم HBM انچنانی بازم جلو 980TI زانو زده اونم یه کارت 384 بیتی :D

الان تو تمام بازیهای روز دنیا 980TI بهترین نتیجه رو میده . یعنی همه بازیها دستکاری شدن :D ؟؟ ؟؟ نگو این حرفارو برا خودت خوب نیست

از حقیقت فرار نکن بلکه سعی کن باهاش کنار بیای . پشتیبانی نرم افزاری AMD افتضاس افتضاح

حالا فعلا یک ماه برای درایو جدید صبر کن ایشالله درست میشه

صبر چیز خوبیه  :D

شما بهتر هستش که به جای اینکه به فکر طرفداری از چیزی باشید، به فکر این باشید که آیا بازی رو تا 3-2 ماه آینده انجام میدید یا خیر، واسه بنده هم اونقدر بازی تو لیست انجام نداده وجود داره که فکر میکنم تا 2 ماه دیگه هم فرصت نصب کردنش رو هم پیدا نکنم(تا اون موقع هم کرک میاد و هم پچ های مناسب واسه بازی)...

البته بگذریم از اینکه من از Tombraider هیچوقت خوشم نیومده و یادم نمیاد که هیچکدومشون رو بیشتر از 1 ساعت بازی کرده باشم...

واسم تاریخ عضویت شما و پستهایی که بلافاصه زدید هم خیلی جالب هستش، فکر میکنم مشکل شما بیشتر مشخصه... :D اگر واقعا تازه وارد هستید که خوش اومدید در غیر اینصورت که...

اینکه بگی 980ti بهترین کارت تک هسته ای برای گیمینگ هستش، درسته در صورتیکه شما کارت رو داشته باشی و بنده کارت فیوری X رو داشته باشم، ولی بنده هیچکدوم از این کارتهارو ندارم و حقیقتش فعلا هیچ دلیلی برای خریدشون هم نمیبینم، شما باید ببینید کدوم کارت تو چه رنج قیمتی(مخصوصا در ایران) چه جور پرفورمنسی به شما میده...

در مورد صبر هم واقعا موافقم، چون تا الان هنوز هیچ بازی رو به طور رسمی با DX12 طراحی و ارائه نکردن، البته خیلی جاها گفته میشه که Deus.Ex اولین و کاملترین بازی طراحی شده با DX12 هستش، پس تا اون موقع باید صبر کرد...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ما فعلاً درگیر 1080 هستیم و حالا حالا ها با 2k  و 4k فاصله داریم :D

خدارو شکر میکنیم رو30 فریم میتونیم با هزینه کمتر از 960 بازی کنیم تازه هنوز درایور هم نداده AMD

اصلاً AMD فهمیده این بازی قفل داره و 1 یا 2 ماه برای کرکش زمان میبره گزاشته درایورش رو هم همون موقع بده بیرون =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

ما فعلاً درگیر 1080 هستیم و حالا حالا ها با 2k  و 4k فاصله داریم :D

خدارو شکر میکنیم رو30 فریم میتونیم با هزینه کمتر از 960 بازی کنیم تازه هنوز درایور هم نداده AMD

اصلاً AMD فهمیده این بازی قفل داره و 1 یا 2 ماه برای کرکش زمان میبره گزاشته درایورش رو هم همون موقع بده بیرون =)) =)) =)) =))

احتملاً AMD هزینه خرید نسخه قانونی RISE OF TOMB RAIDER نداره، صبر می‌کنه 3DM کرک کنه تا بتونه روش تست کنه. :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان چرا کشش میدین

کسانی که این بازی رو دارن بازی میکنن

یک تست فریم بزارن ببینیم چی به چی هست

لینک به دیدگاه

دوستان روي سيستم من با گرافيك متوسط و رزولشون 900p تقريبا چند فريم ميده؟

لینک به دیدگاه

دوستان روي سيستم من با گرافيك متوسط و رزولشون 900p تقريبا چند فريم ميده؟

منظورتون از گرافیک همین intel 4600 ?؟

+60 fps راحت میگیرید.

لینک به دیدگاه

دوستان چرا کشش میدین

کسانی که این بازی رو دارن بازی میکنن

یک تست فریم بزارن ببینیم چی به چی هست

چند تا پست قبل هم گذاسته بودم دوباره گذاشتم سیستم  هم سیستم امضا

تنظیمات هم 

post-11538-0-81599500-1454112934_thumb.jpg

نتایج تست 2دقیقه هست یا نرم افزار Farps 
ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

سلام دوستان یک کرک اشتراکی 3dm داده برای دوستانی که مثل ما پول نداند لطفا چک کنید ببینید کار میکند یا نه http://www.dlfox.com/دانلود-crack-and-legit-dlc-unlocker-بازی-rise-of-the-tomb-raider-برای-pc/

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سایت معتبر Guru3D تستی در زمینه عملکرد پردازنده در عنوان ROTTR انجام داده که واقعا قابل توجه هستند، با غیر فعال کردن تعداد هسته های پردازنده به نتایج جالبی رسیدن!

ui3l55pj0o2v3jj8p95a.png

0i2sawgde9f3y5swlds6.png

نتایج حاکی از عملکرد بسیار ضعیف کارت R9 Fury در حالت چند هسته ای و بهینه سازی فوق ضعیف درایور در ارتباط با رابط برنامه نویسی می باشد، عملکرد R9 Fury در حالت تک هسته ای در بهترین حالت و دو هسته نتیجه ای جز میکرو استاتر نداره!

az9gbcoqg6qlz8nxfpbj.png

kuqcr9ot6uqt048f5b47.png

So yeah, the root cause of the weird Radeon performance has to be CPU optimization / utilization / API overhead related

با توجه به اینکه در طراحی ROTTR از Async Compute نیز استفاده شده؛ این وضعیت ساپورت نرم افزاری نشون میده DirectX 12 هم از دیگر هایپ های انتحاری بوده!

JC3-1080p-Very-High.png

در Just Cause 3 استدیو Avalanche برای تعدیل پرفورمنس کلی بازی از فیچرهای DirectX 12 هم استفاده کرده بود.

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

احتملاً AMD هزینه خرید نسخه قانونی RISE OF TOMB RAIDER نداره، صبر می‌کنه 3DM کرک کنه تا بتونه روش تست کنه. :laughing:

وایییییییی خدایی تیکه رو انداختی یعنی ترکیدم از خنده

دقیقا همینی هست که گفتی =)) =)) =))

دمتگرم @};-

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این داستان ادامه داره- نسخه قبلی بازی سال 2013 بود AMD خون کرد به جگر دیگر دارندگان کارتها و بازی رو که چیز خاصی هم از لحاظ گرافیکی نداشت بشدت  سنگین کرده بود- انویدیا رسما اعلام کرد تیم توسعه به دستور AMD بازی رو چند روز بعد از عرضه بازی تازه برای انویدیا فرستادن تا بهینه کنه!!!! و درایور بده! در حالی که بازی از مدتها قبل باید در اختیار سازندگان کارت گرافیک باشه برای بهینه سازی- خوب فکر کنم انویدیا بدجور انتقام گرفت !!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

آقا بد جوری تو کف بازیم

اولا سیستمم نمیکشه دوماً پول خرید اورجینال ندارم

فعلا Survival Editionرو نصب کردم. اونم واسه خودش شاهکاری بود

خیلی حس بدیه وقتی یه بازی جدید بیاد و نتونی بازی کنی

مجبوریم نسخه های قبلیشو بازی کنیم :D

ab6dblrl1upyi61arrxw.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...