رفتن به مطلب

بررسی کارایی بازی Rise Of The Tomb Raider در PC

StarCraft
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

برادران گرامی (دوستانی که مرتب از کارایی dx12 )صحبت میکنن!! لطفا برای استفاده از DX12 باید باید ویندوز 10 نصب بشه! روی همین ویندوز 10 جواب بزور میده شما میخواهید روی 7 اجرا کنید ؟ ؟

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز :)

این تستها با چه کارت گرافیکی هستند؟ :-?

با گرافیک 980ti تست گرقته شده و دوستان حتما گزینه HD سمت راست و 720p انتخاب کنید تا با کیفیت بالاتری تماشا کنید

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

- تفاوت VXAO یا HBAO+ باید توسط چشم خود انسان دیده بشه این ویدئو ها و مقایسه ها ی گرافیکی  ویدئویی  که بیت ریت اش اندازه 3gp   است چیزی رو مشخص نمیکنه-

شات زیر با VXAO گرفته شده  نو رپردازی بازی سطح امبینت بافت ها رو بشدت دقیق میکنه-ضمنا من اصلا اینهمه افت فریم ندارم و دارم همون 60 فریم(در 90% محیطها) بازی میکنم نمیدونم این افت فریمشون از کجا امده ؟!

رضا جان، اسکرینهای بدون VXAO رو هم از همون جا میزاری که بشه تفاوتشون رو مشاهده کرد؟؟

این اسکرینهایی که گذاشتی، معلوم نیست با چه چیزی باید مقایسه بشه؟؟

راستی چرا اینقدر قیافه لارا مخدوش شده؟؟ منطورم اینه که تصویر چرا اینقدر بلوری هستش؟

بنده هم چندتا اسکرین از تفاوت ورژنهای مختلف Ambient میزارم:

scmuv1n7wmurdnxok1pe.jpg

hnxyo235uoumph0c702b.jpg

79z63shrihzdkg3fpw68.jpg

واسه همینه که میگم فقط یه کمی سایه بیشتر!!...

پایین اسکرینها نوشته که چه نسخه ای هستن، واقعا تنها تفاوتی که میبینیم، سایه بیشتر هستش(البته بنده میگم که سایه زنی هوشمندانه تر...)

من یکی که حتی فکر استفاده از همچین چیزی رو نمکنم، با این همه افت فریمی که داره و اصلا به صرفه نمیبینمش...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان، اسکرینهای بدون VXAO رو هم از همون جا میزاری که بشه تفاوتشون رو مشاهده کرد؟؟

این اسکرینهایی که گذاشتی، معلوم نیست با چه چیزی باید مقایسه بشه؟؟

راستی چرا اینقدر قیافه لارا مخدوش شده؟؟ منطورم اینه که تصویر چرا اینقدر بلوری هستش؟

بنده هم چندتا اسکرین از تفاوت ورژنهای مختلف Ambient میزارم:

scmuv1n7wmurdnxok1pe.jpg

hnxyo235uoumph0c702b.jpg

79z63shrihzdkg3fpw68.jpg

واسه همینه که میگم فقط یه کمی سایه بیشتر!!...

پایین اسکرینها نوشته که چه نسخه ای هستن، واقعا تنها تفاوتی که میبینیم، سایه بیشتر هستش(البته بنده میگم که سایه زنی هوشمندانه تر...)

من یکی که حتی فکر استفاده از همچین چیزی رو نمکنم، با این همه افت فریمی که داره و اصلا به صرفه نمیبینمش...g

تابتا جان عکس و یدئو چیزی رو نشون نمیده -(مثل ویدوئو های مقایسه کیفیت بازی های بین کنسول های نسل جدید و پی سی  که gamespot  ign میزارن و همه بهشون میخندن چون هیچی توش معلوم نیست ولی آیا تفاوت وجود نداره؟؟) باید با چشم دید  تفاوت وقتی در بازی روشن خاموش میشمن بشدت به چشم یماد- امبینت کاری با اون چیزی که شما میگید سایه داره- ضمنا   اشکال نداره ما دوست اریم گیم ورکز  با ایده های جدید بیاد و غافل گیر مون کنه - کنسول که نیست  پی سی ااست باید تفاوت باشه  و این تفاوت ها مثل چیزی که  در ویجر 3 یا فار کرای یا سری اسسن است  چند فریم کمتر ارزش داره - اون تاری هم مال این مرحله است کلا محیط پر از دود و دپ تو فیلد است که با پچ جدید انویدیا یک دپ تو فیلدی هم اضاف شده خیره کننده است-

.... مثلا  چند فریم بازی زیاد تر بشه بهتره یا زیباتر بشه و کمتر ه؟اون سایه نیست - اون دادن عمق بیشتر به  بافت هاست -اصلا امبینت اون تعریف سایه (یعنی مثلا سایه  خودمون روی زمین نیست) کارش عمق دهی و بامپ دهی است .

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

دوستان این بازی رو کسی روی 3D تجربه کرده؟؟

اگه تو خونتون 3D دارید حتما بازی رو روی اون تجربه کنید که خیلی خیلی بی نظیره تو سه بعدی..

خیلی جذابتر میشه و چه عمقی میگیره فوق العاده است

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این بازی رو کسی روی 3D تجربه کرده؟؟

اگه تو خونتون 3D دارید حتما بازی رو روی اون تجربه کنید که خیلی خیلی بی نظیره تو سه بعدی..

خیلی جذابتر میشه و چه عمقی میگیره فوق العاده است

100%

لینک به دیدگاه

دوستان با اين سيستم ميشه اين بازي رو اجرا كرد؟ اگه بشه قصد خريد اين بازيو دارم

CPU core i3 3.1 GHz

Ram 8 GiG

GPU AMD HD 7770

اگه كسي يكي ازين قطعات بخصوص كارت گرافيك رو با اين بازي تست كرده هم پاسخ بده ممنونم

ویرایش شده توسط Amooei
لینک به دیدگاه

دوستان با اين سيستم ميشه اين بازي رو اجرا كرد؟ اگه بشه قصد خريد اين بازيو دارم

CPU core i3 3.1 GHz

Ram 8 GiG

GPU AMD HD 7770

اگه كسي يكي ازين قطعات بخصوص كارت گرافيك رو با اين بازي تست كرده هم پاسخ بده ممنونم

سلام

بله عزیز روی تنظیمات پایین یا متوسط اجرا میشه

لینک به دیدگاه

دوستان سلام

این قسمت چجوری اون گونی پارچه ها رو آتیش بزنم تا راهم باز شه؟

فانوسم که اصلا این دوروبر نداره فقط به اون بطری ها اشاره میکنه که نمیدونم چجوری آتیششون کنم  :D  پلیز هلپ

jcmk95h4tn8w2tt6dn5j.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان سلام

فانوسم که اصلا این دوروبر نداره فقط به اون بطری ها اشاره میکنه که نمیدونم چجوری آتیششون کنم  :D  پلیز هلپ

سلام آقای رئیسی. آقا خدا عمرت بده این بازی رو برای ما راه انداختی. عالیه @};- @};- @};- @};-

یه دونه از اون بطری ها رو برمیداری، اون غلطک وسط موس رو نگه میداری (الیته باید پارچه هم داشته باشی که تو اون جعبه اون گوشه سمت راست هست میتونی برداری) سریع یه مولوتوف درست میکنه. دَت ایزی :D 

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

دوستان سلام

فانوسم که اصلا این دوروبر نداره فقط به اون بطری ها اشاره میکنه که نمیدونم چجوری آتیششون کنم :D پلیز هلپ

jcmk95h4tn8w2tt6dn5j.jpg

به بطری بردار دکمه وسط موس رو بگیر خودش درست میکنه(اسکرول کلیک)

Sent from my MI 3W using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به بطری بردار دکمه وسط موس رو بگیر خودش درست میکنه(اسکرول کلیک)

Sent from my MI 3W using Tapatalk

من با دسته بازی میکنم. ولی چشم دیگه حله مرسی داداش  :D

سلام آقای رئیسی. آقا خدا عمرت بده این بازی رو برای ما راه انداختی. عالیه @};- @};- @};- @};-

یه دونه از اون بطری ها رو برمیداری، اون غلطک وسط موس رو نگه میداری (الیته باید پارچه هم داشته باشی که تو اون جعبه اون گوشه سمت راست هست میتونی برداری) سریع یه مولوتوف درست میکنه. دَت ایزی :D 

به همین سادگی  :D  دمت گرم آقا

خواهش میکنم دوست عزیز آبدیتی چیزی کموکسری بود بگید در خدمتم  @};-  :x

لینک به دیدگاه

http://www.aparat.com/v/jSpim

http://www.aparat.com/v/8vJZd

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

سلام ببخشید سوالم ریطی به این بازی نداره ولی میخواستم بدونم که با پینگ 60 میشه بازی the division رو راحت اجرا کرد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام ببخشید سوالم ریطی به این بازی نداره ولی میخواستم بدونم که با پینگ 60 میشه بازی the division رو راحت اجرا کرد؟

با پینگ 60 میشه توی خود رایانه های یوبی سافت که دویژن رو ساختن   ،  موزیک گوش کرد!! برادر من زیر 250 پینگ برای مولتی پلیر خوب به حساب میاد زیر 170 ردیفه و زیر 100 باقلوا 60 هم که دیگه هلو

لینک به دیدگاه

دوستان انویدیایی درایور جدید 364.72 رو نصب کنید مثل اینکه بهبود خوبی در DX12 داشته.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اره درایور جدید دایرکت ایکس ۱۲ رو کمی بهبود داده و در جواب دوستم نه کرک خبری نیست اگر شدنی بود فیفا ۱۶ اول کرکک میشد که مخاطب زیادی داره و ضمنا ماه ها پیش از توم ریدر عرضه شد.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

میگم این بازی تومنوش مثل بازی های هیتمن یا gta یه گزینه داره که بشه ازش بنچمارک گرفت؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

میگم این بازی تومنوش مثل بازی های هیتمن یا gta یه گزینه داره که بشه ازش بنچمارک گرفت؟

سلام

بله توی همون صفحه اول بازی،گزینه بنچمارک موجوده.سه تا از مرحله های بازی رو بنچمارک میگیره.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

سلام 

اره داره با اپدیت dx12 بازی اضافه شد .

داخل همون منو اصلی بازی اخرین گزینه(start benchmark)

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان من تو این بازی تو دمو ها شاهد لگ های زیادی هستم بازی هم کم و بیش یه تک لگ های ریزی میزنه مشکل از چیه کسی همچین مشکلی داره بازی رو هم تقریبا چسبوندم[emoji2]

Cpu fx8350

Gpu gtx 970

Ram 8

Win 10

Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk

ویرایش شده توسط aminshareati
لینک به دیدگاه

سلام دوستان من تو این بازی تو دمو ها شاهد لگ های زیادی هستم بازی هم کم و بیش یه تک لگ های ریزی میزنه مشکل از چیه کسی همچین مشکلی داره بازی رو هم تقریبا چسبوندم[emoji2]

Cpu fx8350

Gpu gtx 970

Ram 8

Win 10

رو چه کیفیتی بازی می کنی ؟

با msi afterburner مونیتور کن ببین چقدر از حافظه کارت گرافیک استفاده میشه ، همچنین میزان استفاده از کارت گرافیک و پردازنده را گزارش کن .

Vsync و DX 12 .

را هم خاموش کن در تنظیمات بازی .

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

Cpu fx8350

Gpu gtx 970

Ram 8

Win 10

احتمال داره از پردازنده باشه گلوگاه میشه.

لینک به دیدگاه

احتمال داره از پردازنده باشه گلوگاه میشه.

نرم افزاری برا تست گلو گاه نیس چطوری میتونم بفهمم

رو چه کیفیتی بازی می کنی ؟

با msi afterburner مونیتور کن ببین چقدر از حافظه کارت گرافیک استفاده میشه ، همچنین میزان استفاده از کارت گرافیک و پردازنده را گزارش کن .

Vsync و DX 12 .

را هم خاموش کن در تنظیمات بازی .

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

من با دایرکت 12 فرم بیشتری دارم خاموشش کنم حدود 20فرم بیشتر

با خاموش کردن سینس فرم هم شاهد برش میشم که دوست ندارم

بازم ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...