رفتن به مطلب

بررسی کارایی بازی Rise Of The Tomb Raider در PC

StarCraft
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

:big hug: :big hug: :big hug: Nivida hugs AMD! :big hug: :big hug: :big hug:

بیاید با هم دوست باشیم!

لینک به دیدگاه

شما یه جور صحبت می کنی انگار 8-7 تا انجین ray trace نوشتی بعد با این 3 تا ویژگی تونستی به طور معجزه آسایی real time هم بکنیش....

شما تحقیق کن ببین چی هستن اینا بعدن بیا بگو چقد میتونه توی یه بازی مثل jc3 رو پرفورمنس تاثیر بزارن (مگه چقد چیز شفاف اونم با geometry پشت سر هم توی بازی توی یه جا دیده میشه که مثلا OIT بخواد معجزه کنه بعد تازه استفاده از ROV هم در سطح مدیریت g-buffer بوده نه اینکه مثلا اومدن باشن کلا با cr و rov با هم یه حرکات خیلی خفنی بزنن)....

در مورد دولوپرها پست قبلم گفتم خود دولوپرای jc3 گفتن داریم روی dx12 کار می کنیم الانم روی انجینشون تونستن این چنتا چیز رو پیاده کنن که اونقدر چیز عجیبی نیست چون

یک سری پیش نیازهای توی Dx11_1 تاDx11_3 (اکثرا) بوده وبه احتمال خیلی زیاد از قبل تر باهاش سر و کار داشتن.....+ گفتم بازم می گم من اصلا نمی گم کار کمی کردن

من خودم به شخصه فعلا با این pipeline ها درگیری شدید دارم ... نمی گم کارآسونیه ولی بحث ما اینه که این 3 تا چقدر میتونه پرفورمنس بده به ما ....

یه سرچ گوگل می زدید قبل از پست دادن می دید که mantle رو کسی به مایکروسافت نداد و khronos group هم مدعی نیست فعلا هم داره vulkan رو بر پایه ی mantle می سازه....

+

تا جای که من آمار دارم gcn فقط cr پشتیبانی نمی کنه که اونم تو این 3 تا استفاده نمی شه ....

در مورد این آخری هم بگم که کلا فعلا این که کدم معمار از چی ساپورت م کنه هنوز کم رو هواست از قبل از dx12 با اقتدار همه جا پذیرفته شده بود که gcn هم OIT و هم ROV ها همه رقمشو کاملا ساپورت سخت افزاری حالا الان یکی میاد میگه این tier هست اون نیست pixel بیس هست اونجوری نیست کلا قضیه گنگه تا جای که من پی گیر بودم.... وضعیت nvidia بد تر که کلا از dx10.1 به این ور کلا معلوم نبود چی به چی هست اصلا....

در این مورد اطلاعات بیشتر م خوای فروم beyond3d خیلی بحث شد که هنوزم بحث و اوضاع هم جالب نیست...

خیر بنده 8-7 تا انجین ray trace طراحی نکردم و از قرار معلوم شما با مایکروسافت همکاری داری و برای DirectX 12 در حال نوشتن تعدادی Compiler هستی! کلا از نظر شما همه چی رو هواست و فایده نداره و بدرد نمیخوره و آخر سر ولش کن خودت رو عشقه! در مورد این ویژگی ها بنده بیانیه اینکه Just Cause 3 براساس DirectX 12 برنامه نویسی شده صادر نکردم، این توضیحات باید مورد توجه اون افرادی قرار بگیره که نمیگیره! :دی

کاملا واضح هست در بخش پرفورمنس نباید انتظار معجزه داشته باشیم چون این مواردی که هی تکرار می کنید جزء فیچرهای DX 12 هستند و هدف اصلیشون هم افزایش کیفیت گرافیکی بازی ها هست نه برداشتن HardWare OverHead!

ببخشید وقت اضافه ندارم دیگه سر این مسائل صحبت کنم، پوزش میطلبم.

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

خوب بالاخره امروز تونستم بعد از آپدیت جدید، بازی رو تست کنم، بازی روونتر شده بود، افکتها هم زیباتر شده بود. واقعا اپدیت خوبی بود به نسبت حجم کمش.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برادر HD 5870 شما که خودت میگی من دارم از کارت 4000 استفاده میکنم -شما دیگه چرا میایی اینقدر حرص میخوری اینقدر  فشار میاری به خودت -بابا جان مریض میشی-   اعصابت خراب میشه من برای سلامتی شما میگم- از طرفی وقتی بحث به جایی میره که نمیتونید درست پاسخ بدید شروع میکنید  به آشغالهای انویدیا!!! عزیزم شما فن بوی   AMD هستید  خوب باشید دیگه چکار انویدیا دارید؟ انویدیا همیشه در عالم GPU پیشرو خواهد بود مثل اینتل که همیشه در CPU پیشرو است - این یک حقیقته هیچ کسی نمیتونه عوضش کنه- حالا شما هی بیا بیخود حرص بخور- اینکار رو نکن برادر من -شما که انگار اهل بازی هم نیستید.

خوب حالا دلیل منفی دادن شما به بنده رو نمی دونم (ولی اگه با منفی دادن کلی خوشحال شدید مشکلی با هاش ندارم ) ولی فقط یه چیزی رو فهمیدم در این سایت هر کسی که میاد میگه کلا محصولات amd مشکل داره وقتی دلیلش رو میپرسی بهت جواب نمیده فقط میگه مشکل داره بعد که می پرسی مشکلش چیه رو میاره به بحث در مسائل دیگه اون مثلا بنده پرسیدم شما که محصول انودیا دارید از کجا فهمیدید درایورهای amd مشکل داره ایشون رفته یه پست که مال چهار پنج روز پیشه رو نقل قول میکنه و میگه شما حرف خودم قبول نداری میگم جواب سوال بنده رو بدید تا بنده هم دلیل حرفی که زدم رو بگم به بنده میگن شما جن و من بسم ا... 

خوب میشه بنده هم همین سوال رو از شما بپرسم ایشون که محصول انودیا دارند چرا میاد در تاپیکی که موضوعش بنچمارک بازی هست اومدن از مشکلات درایور های amd صحبت کردن شما که دوست ندارید از برند مورد علاقتون انتقاد یا بدگویی بشه چرا پس خودتون این کار رو انجام میدید !!!

بنده ازشون دلیل و مدرک خواستم موضوع رو کلا عوض میکنن

در پستی که ایشون نقل قول کردن اون بنده خدا اگه توجه کنید نوشته با اپدیت جدید مشکلش حل شده حالا نگفتن که اپدیت بازی بوده یا درایور ولی ایشون ربطش دادن به درایور های amd

این پست ایشون هست

zfhy89uvuxijco2sr2x1.png

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب حالا دلیل منفی دادن شما به بنده رو نمی دونم (ولی اگه با منفی دادن کلی خوشحال شدید مشکلی با هاش ندارم ) ولی فقط یه چیزی رو فهمیدم در این سایت هر کسی که میاد میگه کلا محصولات amd مشکل داره وقتی دلیلش رو میپرسی بهت جواب نمیده فقط میگه مشکل داره بعد که می پرسی مشکلش چیه رو میاره به بحث در مسائل دیگه اون مثلا بنده پرسیدم شما که محصول انودیا دارید از کجا فهمیدید درایورهای amd مشکل داره ایشون رفته یه پست که مال چهار پنج روز پیشه رو نقل قول میکنه و میگه شما حرف خودم قبول نداری میگم جواب سوال بنده رو بدید تا بنده هم دلیل حرفی که زدم رو بگم به بنده میگن شما جن و من بسم ا... 

خوب میشه بنده هم همین سوال رو از شما بپرسم ایشون که محصول انودیا دارند چرا میاد در تاپیکی که موضوعش بنچمارک بازی هست اومدن از مشکلات درایور های amd صحبت کردن شما که دوست ندارید از برند مورد علاقتون انتقاد یا بدگویی بشه چرا پس خودتون این کار رو انجام میدید !!!

بنده ازشون دلیل و مدرک خواستم موضوع رو کلا عوض میکنن

در پستی که ایشون نقل قول کردن اون بنده خدا اگه توجه کنید نوشته با اپدیت جدید مشکلش حل شده حالا نگفتن که اپدیت بازی بوده یا درایور ولی ایشون ربطش دادن به درایور های amd

این پست ایشون هست

zfhy89uvuxijco2sr2x1.png

برادر من حرص نخور صلوات

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برادر من حرص نخور صلوات

با تشکر از منفی دادن شما

معلومه کی این وسط حرص میخوره

لینک به دیدگاه

اضافه شدن گزینه DirectX 12 به عنوان Rise Of The Tomb Raider و تعدادی تکنیک گرافیکی ویژه نظیر VXAO و TXAA در آینده نزدیک!

3a2gociwf3684xfrs9gl.jpg

The above results can be achieved by replacing ROTTR.exe with the original executable from the retail version. Steam owners can do so by opting into the Beta branch

به نظر میرسه آپشن فعال سازی DirectX 12 به حالت مخفی در آمده هست، نزدیک بودن مراسم GDC 2016 میتونه دلیل خوبی برای کمپانی سازنده و شرکا برای انجام چنین کاری باشه!

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

یه سوال...اگه میزان استفاده از کارت 100درصد باشه و میزان استفاده از سی پی یو 70 درصد, و بازی فقط 35 فریم بده, این نشانه ضغف کارت هستش؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

یه سوال...اگه میزان استفاده از کارت 100درصد باشه و میزان استفاده از سی پی یو 70 درصد, و بازی فقط 35 فریم بده, این نشانه ضغف کارت هستش؟

می‌توان گفت کارت گرافیک گلوگاهه.

لینک به دیدگاه

می‌توان گفت کارت گرافیک گلوگاهه.

یعنی r9 290 برایه i53570 مناسب نیست؟

لینک به دیدگاه

به نظر میرسه یک سری پردازش‌های سربار به گرافیک تحمیل میشه.

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

الان بنظر فریم خوبی گرفتی حدودا و نشون داده این cpu از پس کارتت بر اومده تا حدودی... حالا مشکلی داری مگه !

لینک به دیدگاه

درود

الان بنظر فریم خوبی گرفتی حدودا و نشون داده این cpu از پس کارتت بر اومده تا حدودی... حالا مشکلی داری مگه !

اصلا فریم خوب نیست.

تنظیمات بازی رو از very high اوردم رو high با رزولوشن 1600*900 بعد فریم بین 35-60 متغییره.

ادم زده میشه از بازی اینقدر محیطا فریم متفاوت دارن

-------------------------------------

بعد چرا نوشتید تا حدودی؟کارت که 100درصد شده

ویرایش شده توسط akbar74
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اصلا فریم خوب نیست.

تنظیمات بازی رو از very high اوردم رو high با رزولوشن 1600*900 بعد فریم بین 35-60 متغییره.

ادم زده میشه از بازی اینقدر محیطا فریم متفاوت دارن

-------------------------------------

بعد چرا نوشتید تا حدودی؟کارت که 100درصد شده

اینکه کارت 100 درصد بشه یا  cpu نشون دهنده این نیست که شما بهترین پرفومنس رو دارید.. اگه به دیگر بنچمارکها نگاه کنید پردازده های دیگه و قوی تر پرفومنس بهتری از شما هم گرفتن در حالی که کارت همونه... خب پس میشه گفت حدودا ... پیشنهاد می کنم شما فریم رو روی 30 ثابت بزارید و به بازی بپردازید و از بازیتون لذت کافی و وافی رو ببرید گیر فریم متغییر و اینچیزا هم نباشید...  ^_^

لینک به دیدگاه

اینکه کارت 100 درصد بشه یا  cpu نشون دهنده این نیست که شما بهترین پرفومنس رو دارید.. اگه به دیگر بنچمارکها نگاه کنید پردازده های دیگه و قوی تر پرفومنس بهتری از شما هم گرفتن در حالی که کارت همونه... خب پس میشه گفت حدودا ... پیشنهاد می کنم شما فریم رو روی 30 ثابت بزارید و به بازی بپردازید و از بازیتون لذت کافی و وافی رو ببرید گیر فریم متغییر و اینچیزا هم نباشید...  ^_^

بله فک کنم بهترین روش همین قفل کردن باشه.

پیش به سویه تجربه قوطی وار

لینک به دیدگاه

درود دوستان

خودتون ناراحت نکنید اینجا انجمن منفی و مثبت دادن یعنی اگر بحثی ؛هم که میشه و تایپیک ایجاد میشه هدف مثبت گرفتن و منفی دادن به این خاطر که بتونن منفی و مثبت بدن

اینجا اگر بگی اینتل خوبه از طرفداران amd منفی میگیری

اگر بگی amd خوبه از اینتل مینفی میگیری

اگر بگی nvida خوبه از ......

اگر بگی amd خوبه از nvida منفی باران میشوی

جدیدا در بازیها همینجوری شده مثلا اگر بگی فال اوت ۴ خوب نیست کار به جای میرسه که کاربر اخراجی از انجمن میشین حهحخ :-(

دیگه خودتون تصور کنین با چه افرادی در این انجمن هستین هواستون به خودتون و پست هاتون باشه

تا چند وقت دیگه هم کار به جایی میرسه که توسط ای پی و پلیس فتا ردتون میزنن و میان در خونه با چک و لگد ازتون پذیرای میکنن چرا چون گفتین nvida فلانه و و .....

من چند وقت پیش یه پست گذاشتم به شوخی برای یکی از دوستان که نمیتونه این بازی بخره برای اینکه فضا عوض بشه و به تمسخر گفتم بازی قشنگی نیست برای دلداری دادن این حرفا اما مورد عنایت دوستان فن تمب رایدر قرار گرفتم برام جالب بود که برای دلداری دادن منفی خوردم

امید وارم این پستم مورد عنایت دوستان قرار نگیره و دل نوشته ای بود از این چند سالی که اینجا عضو هستم

شاد باشید :-)

ویرایش شده توسط EdrisRezai
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان

خودتون ناراحت نکنید اینجا انجمن منفی و مثبت دادن یعنی اگر بحثی ؛هم که میشه و تایپیک ایجاد میشه هدف مثبت گرفتن و منفی دادن به این خاطر که بتونن منفی و مثبت بدن

اینجا اگر بگی اینتل خوبه از طرفداران amd منفی میگیری

اگر بگی amd خوبه از اینتل مینفی میگیری

اگر بگی nvida خوبه از ......

اگر بگی amd خوبه از nvida منفی باران میشوی

جدیدا در بازیها همینجوری شده مثلا اگر بگی فال اوت ۴ خوب نیست کار به جای میرسه که کاربر اخراجی از انجمن میشین حهحخ :-(

دیگه خودتون تصور کنین با چه افرادی در این انجمن هستین هواستون به خودتون و پست هاتون باشه

تا چند وقت دیگه هم کار به جایی میرسه که توسط ای پی و پلیس فتا ردتون میزنن و میان در خونه با چک و لگد ازتون پذیرای میکنن چرا چون گفتین nvida فلانه و و .....

من چند وقت پیش یه پست گذاشتم به شوخی برای یکی از دوستان که نمیتونه این بازی بخره برای اینکه فضا عوض بشه و به تمسخر گفتم بازی قشنگی نیست برای دلداری دادن این حرفا اما مورد عنایت دوستان فن تمب رایدر قرار گرفتم برام جالب بود که برای دلداری دادن منفی خوردم

امید وارم این پستم مورد عنایت دوستان قرار نگیره و دل نوشته ای بود از این چند سالی که اینجا عضو هستم

شاد باشید :-)

والله قبلا هم گفتم، این سیستم برای اعمال نظر هستش و اگه شخصی با نظر دیگر دوستان موافق یا مخالف باشه، باید بهمین وسیله اعمال نظر کنه...

راستش خیلی خیلی کم پیش میاد که بخوام از نظر منفی استفاده کنم، چون اکثرا باعث کدورت شده تو این فروم و یه جورایی مثل تلافی کردن شده، البته دوستان با جنیه هم وجود دارن که وقتی با نظرشون مخالفتی میشه، دلیلش رو میپرسن و نه اینکه به دنبال تلافی کردن باشن...

البته خود بنده اصلا جنبه ندارم :D...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا انویدیا دمش گرم با این تکنیک هاش - تامب ریدر که قشنگ CGI میشه با اون تکنیک VXGI ولی فقط شما ببنید با اپدیت جدید فالوت 4 و فعال سازی SSAO فوق قوی انویدیا HBAO+ ' گرافیک بازی رسما فیلم شده است- تاثیر HBAO+ روی گرافیک فالوت 4 خیلی بالاست- البته اسکرین شاتهای من الترا  با TXAA و  کلی ماد گرافیکی و تکسچر و ........ هستند ولی در کل HBAO+ رسما فالوت رو یک پله بالا تر برد -

9ms511mem688llbjzbsb.jpg

جالبه اضافه شدن HBAO+ به بازی اینقدر گرافیک بازی رو بهبود داده ولی اصلا فریمر و کاهش نداده همون 60 فریم قفل !

mcpxs0i72jfx9zycb1si.jpg

p2tiv2qks584rudrl2ya.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

تست بنده 

AMD Phenom II X4 B55

R9 280X

8GB DDR3

post-9459-0-78711000-1455012888_thumb.jpg

post-9459-0-91574000-1455012915_thumb.jpg

post-9459-0-86988700-1455012953_thumb.jpg

post-9459-0-68387200-1455012965_thumb.jpg

post-9459-0-46756600-1455012984_thumb.jpg

post-9459-0-44295400-1455012995_thumb.jpg

post-9459-0-11595400-1455013006_thumb.jpg

post-9459-0-79727900-1455013025_thumb.jpg

post-9459-0-42325900-1455013039_thumb.jpg

post-9459-0-86138300-1455013077_thumb.jpg

post-9459-0-71228100-1455013246_thumb.jpg

post-9459-0-34099700-1455013316_thumb.jpg

post-9459-0-64434000-1455013383_thumb.jpg

post-9459-0-10483900-1455013404_thumb.jpg

post-9459-0-71027600-1455013501_thumb.png

post-9459-0-82598900-1455013507_thumb.png

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

تست بنده 

AMD Phenom II X4 B55
R9 280X
8GB DDR3

خوب فریم گرفتی با این سیستم

لینک به دیدگاه

چرا واسه من رم تا نزدیک 6.5 گیگ پر میکنه

در حالی که در عکسای بالا مال این دوستامون 3 خورده و پر کرده .مشکله مال من چیه؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در حالی که در عکسای بالا مال این دوستامون 3 خورده و پر کرده .مشکله مال من چیه؟؟؟؟

بستگی به تنظیمات بازی و رزولیشن و شایدم ویندوز مورد استفاده داره

مال من هم نزدیک 5 گیگ و خورده ای روی high پر میکنه

لینک به دیدگاه

بستگی به تنظیمات بازی و رزولیشن و شایدم ویندوز مورد استفاده داره

مال من هم نزدیک 5 گیگ و خورده ای روی high پر میکنه

خودم تعجب کردم چون مال دوستان دیده بودم بالای 4 گیگ رم پر کرده تنظیمات روی high , 1080p هستش و ویندوزم هم 8.1 Enterprise هست

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

چندتا اسکرین شات با طعم Asus ROG Swift PG348Q

avs6_rottr_(1)_thumb.jpg

zv5v_rottr_(2)_thumb.jpg

od8s_rottr_(3)_thumb.jpg

o7jb_rottr_(4)_thumb.jpg

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

درود

دوستان همه با CD Key‏ دارید بازی میکنید؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...