رفتن به مطلب

کمک گوشیم روشن نمیشه

hamed_crazy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام .

دوستان یه گوشی nexus s دارم که وقتی باتری رو میزارم به این وضعیت در میاد و روشن نمیشه.43fe95a0c7b9b73fa0a4111d3316be66.jpg

اصل قضیه اینه که امروز گوشیو ریست کارخونه کردم و بعد از چند سال رام غیر رسمی با کمک یکی از دوستانم ریختم روش و کارو تموم کردم.مشکلی هم نداشت و رفتیم بیرون و ساعت ۱۱ شب اومدیم خونه . گوشی دست دادشم هست که گفت چرا صفحه گوشی رو نمیتونم خاموش روشن کنم . منم گفتم حالا استفاده کن بعدش باتری رو در بیار حل میشه . استفاده کرد و گذاشت کنار تا صفحه خاموش شدو نتونست صفحه رو با کلید روشن کنه. باتری رو کشید و دوباره جا زد که خود به خود گوشی روشن شد!!!!

تعجب کردیم. اخه کلید پاور سالمه و زیر دست تق تق میکنه و خراب نشده . باتری رو کشید . باتری رو دوباره جا زدیم و با این صحنه مواجه شدیم !!! هیچ جوری بالا نمیاد . باتری رو میزنه یه لحظه صفحه روشن میشه و خاموش میشه یا روشن میمونه. [emoji24]

دوستانی که تو کار تعمیر گوشی هستن خواهش میکنم کمکم کنین. درست میشه این؟ من بودجه خرید گوشی ندارم . واقعا نمیدونم چه خاکی به سر کنم .

Sent from my Galaxy Nexus

لینک به دیدگاه

سلام  

دوست گلم  گوشی از نظر نرم افزاری به هم ریخته  ببرید یه  فلش بزنن روش درست میشه  سر منم امده

لینک به دیدگاه

سلام

دوست گلم گوشی از نظر نرم افزاری به هم ریخته ببرید یه فلش بزنن روش درست میشه سر منم امده

مطمئنین؟ دارم خل میشم . همش دارم بد شانسی میارم . چقدر هزینشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

راه حل: نصب مجدد رام

نصب رام مانند نصب ویندوز بسیار راحت هست فقط کافیه اصول نصب رو یاد بگیرید

طبق اموزش های نت پیش بری مشکلت قطعا برطرف میشه

https://www.google.com/?gws_rd=ssl#q=%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4+%D9%86%D8%B5%D8%A8+%D8%B1%D8%A7%D9%85+nexus+s

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

منم دقیقا همین مشکل رو با گوشی Samsung galaxy glide دارم بعد از تعویض رام به رام کاستوم کلا دکمه پاور از کار افتاد تمام علائمی که گفتید مشابه موردی هست که من تجربه کردم 

گوشی همینطوری یه گوشه ای افتاده بی استفاده

لینک به دیدگاه

دوست گلم برای بعضی از فلش ها باید پشت گوشی باز شه  نهایتش  20  25  تومن میگیرن  من که 20 ت دادم  گوشی منم اینطوری شده بود

لینک به دیدگاه

سلام

راه حل: نصب مجدد رام

نصب رام مانند نصب ویندوز بسیار راحت هست فقط کافیه اصول نصب رو یاد بگیرید

طبق اموزش های نت پیش بری مشکلت قطعا برطرف میشه

https://www.google.com/?gws_rd=ssl#q=%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4+%D9%86%D8%B5%D8%A8+%D8%B1%D8%A7%D9%85+nexus+s

گوشی اصلا بالا نمیاد. رو حالت back up نمیره. اصلا شناسایی نمیشه.

منم دقیقا همین مشکل رو با گوشی Samsung galaxy glide دارم بعد از تعویض رام به رام کاستوم کلا دکمه پاور از کار افتاد تمام علائمی که گفتید مشابه موردی هست که من تجربه کردم

گوشی همینطوری یه گوشه ای افتاده بی استفاده

یعنی تمومه کارش؟[emoji24] [emoji24]

دوست گلم برای بعضی از فلش ها باید پشت گوشی باز شه نهایتش 20 25 تومن میگیرن من که 20 ت دادم گوشی منم اینطوری شده بود

فردا ببرم بدم ببینم هیچکی میتونه کاری کنه واسه این[emoji17]

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا شما اول برو اموزش ها رو بخون بعد بیا عذا بگیر

اگه قرار بود بالا بیاد که دیگه تاپیک نمیزدی

هر گوشیه اندرویدی منوی ریکاوری و بوتلودر داره که با نگه داشتن چند کلید وارد منوی ریکاوری میشه

حتما سراغ لینکی که دادم برو وامتحان کن 

هیچ ترسی نداشته باش

تعمیراتی های موبایل هم همشون اموزش ها رو از رو نت میگیرن و مردم رو میدوشن

لینک به دیدگاه

اقا شما اول برو اموزش ها رو بخون بعد بیا عذا بگیر

اگه قرار بود بالا بیاد که دیگه تاپیک نمیزدی

هر گوشیه اندرویدی منوی ریکاوری و بوتلودر داره که با نگه داشتن چند کلید وارد منوی ریکاوری میشه

حتما سراغ لینکی که دادم برو وامتحان کن

فدات شم . گوشی مرده. تا باتری میزنی اینجری میشه. حتی به ریکاوری مد هم نمیره. با هیچ کلید ترکیبی و تکی روشن نمیشه [emoji53] [emoji53] [emoji17] [emoji17] [emoji17]

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من من تجربه رو گوشیه شما ندارم ولی شاید تو اموزش ها از همین حالت گوشی هم امکان برگشت باشه

شما برو مطالعه کن ضرر نداره

شاید اصلا نیازی به رفتن به ریکاوری نداشته باشه این گوشی

هر گوشی نحوه نصب رامش متفاوته

یا از کجا معلوم گوشی سالم نباشه وال سی دی مورد پیدا کرده باشه

این گوشی زمان روشن شدن صدایی داشت ؟ که بفهمی گوشی بالا میاد یا نه 

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

گوشی ال سیدیش سالمه . داشتیم باش کار میردیم . کلید پاورش که میتونی صفحه رو خاموش روشن کنی کار نمیکرد ولی نگه که میداشتی گذینه خاموش کردن میمود. واسم عجیب بود . فقط باتری رو در اوردیم زدیم جا که گوشی خود به خود روشن شد . تعجب کردیم . داشت بالا میومد و صفحه لود نشون میداد که ما اومدیمو باتری رو کشیدم . دوباره باتری رو جا زدیم دیدم این دیگه هیچی نمیگه فقط صفحه روشن خاموش میشه یه لحظه

لینک به دیدگاه

گوشیرو دادم تعمیر کار. به گفته تعمیر کار بوت گوشی پریده و هنوز نتونسته کانکت بشه واسه ریختن بوت. امیدوارم درست بشه[emoji24]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...