رفتن به مطلب

نمایشی از عملکرد بازی Tom Clancy's The Division

ℛ𝒪𝒩ℐ𝒩
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بازی دنیای باز Tom Clancy’s The Division که چندیست در فاز بتا به سر می برد توانسته است مخاطب های بسیاری را جذب خود کند، به گونه ای که اخبار ها و شایعات از این بازی به خوبی تعریف نمی کردند حال نگاهی می کنیم و گیم پلی و عملکرد این بازی بر روی کارت گرافیک Nvidia Geforce GTX 980 Ti نسخه غیر رفرنس ایکستریم زوتاک، همانطور که میدانید بازی Tom Clancy’s The Division از دو تکنیک HBAO+ و PCSS انویدیا بهره میبرد که نبود آنها جذابیت بسیاری را از بازی کم می کند، در ویدئو تهیه شده نمایش مقدار فریم گیری و همچنین کارایی پردازنده و مقدار مصرف حافظه اصلی و همچنین مقدار بهره گیری از Vram کارت گرافیک به نمایش گذاشته شده است، برای نمایش بهتر ویدئو را با کیفیت HD مشاهده کنید در نظر داشته باشید بازی نسخه بتا می باشد و پرفورمنس و بهینه بودن آن در همین سطح هم بسیار عالی است.

CPU : Intel Core i7 4790k oc 4.6ghz

RAM : G.SKILL TridentX Series 16GB

VGA : ZOTAC GeForce GTX 980 Ti AMP! Extreme

http://www.aparat.com/v/qgSbY

در ادامه می توانید تصاویری از بازی که در وضوع 1080p گرفته شده است را مشاهده کنید. (برای نمایش وضوح اصلی روی تصویر کلیک کنید)

2-1.jpg

2-2.jpg

2-3.jpg

2-4.jpg

2-5.jpg

2-6.jpg

2-7.jpg

2-8.jpg

تست ها کاملا وطنی می باشند، از جایی کپی نشده!

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

به نظر من که بازی اصلا بهینه نیست 

من با کارت 980ti در رزولوشن 2560x1080 بازی می کنم و با اخرین تنظیمات ممکن در فضای باز 55 فرم و داخل 70 فرم 

و میزان مصرف مموری کارت هم در دارک زون از 5 گیگ می گذره ( ویچر با اون گرافیک میزان مصرف مموری نهایت 3 گیگ بود )  و تمام هسته های cpu هم بین 50 تا 60 درصد لود می شن 

خوب تا زمان انتشار هم 1 ماه و 8 روز مانده امیدوارم پرفورمنس بهتر بشه 

برای این کارت گرفتن 55 اصلا خوب نیست من کم کم انتظار 70 فرم رو داشتم 

و با یکی از دوستان لیونی هم داشتیم بازی می کردیم و ایشون کارت 970 دارن و می گن که توی بازی استاتر زیادی تجربه می کنن 

برای کارت های ضعیف تر 960 - 970 -390 - 380 و ....... کمی نگران هستم امیدوارم پرفورمنس بهتر بشه 

لینک به دیدگاه

پرفورمنس زیاد جالب نیست، برای تجربه مناسب 60 فریم لاک باید حتما 980Ti رو در نظر بگیری، منم امیدوارم نسخه اصلی بازی بهتر بشه، پرفورمنس برای 970 اصلا جالب نبوده یعنی انتظارات رو برآورده نکرده!

RAM هم یکی از فاکتورهای محدود کننده هست و Vram هم بدتر از اون!

امیدوارم تکسچرهای درپیتی رو یکم بهینه کنند شاهد این وضعیت نباشیم.

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

............... AMD

http--www.gamegpu.ru-images-stories-Test

لینک به دیدگاه

با سلام

............... AMD

درود

جالبه!

توی این بازی کارتهای AMD‏ در حالت تک هسته ای بهتر ظاهر شده!

مثلا کارت Fury X‏ از gtx ‎980‎ Ti‏ بهتر ظاهر شده.....

کارت R9‎ ‎290x‏ از gtx ‎980 بهتر ظاهر شده......

کمی عجیب هست!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیدونم والا منم هنگیدم

10 تا بازی پرچمدار میادش همشون انویدیا ا میترکونن

الان این یکی غاز در رفته AMD  بهتر نشون داده

نتایج عجیب میشن

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

با سلام

............... AMD

بنچمارک گرفتن از این بازی بسیار دشوار هست و جدول بالا کاملا اشتباه من 10 ساعت بازی کردم و تجربه ی من یه چیزی دیگه رو می گه 

دلیل : اول از همه چون بازی انلاین هست زمان روز بازی و وضعیت اب و هوایی روی سرور ها مشخص هست و همیشه ثابت نیست پس هر وقت از بازی بیایی بیرون دوباره بری تو زمان و هوا یکسان نیست 

و من با کارت 980ti دارم دقیق میانگین 55 فرم می گیرم و اون مقدار بسیار بالا و اشتباه هست باید صبر کرد تا بازی منتشر شود بعد و یه قسمت بنچمارک گیری هم نیاز هست توی منوی بازی 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنچمارک گرفتن از این بازی بسیار دشوار هست و جدول بالا کاملا اشتباه من 10 ساعت بازی کردم و تجربه ی من یه چیزی دیگه رو می گه 

دلیل : اول از همه چون بازی انلاین هست زمان روز بازی و وضعیت اب و هوایی روی سرور ها مشخص هست و همیشه ثابت نیست پس هر وقت از بازی بیایی بیرون دوباره بری تو زمان و هوا یکسان نیست 

و من با کارت 980ti دارم دقیق میانگین 55 فرم می گیرم و اون مقدار بسیار بالا و اشتباه هست باید صبر کرد تا بازی منتشر شود بعد و یه قسمت بنچمارک گیری هم نیاز هست توی منوی بازی 

البته باید دید که از کجا و کدوم قسمت بازی با چه تنظیماتی بنچمارک گرفتن؟

معمولا سایتهایی که بنچمارک میگیرن، از حداکثر تنظیمات استفاده نمیکنن واسه بازی های سنگین...

بیشتر بهمین دلیل هستش که نتایج اکثر سایتها با هم فرق داره...

اسکرینهارو که نگاه میکنم، من رو به شدت یاد واچ داگز میندازه، گرافیکش اونقدر Downgrade شده که از چشمم افتاده...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

معمولا سایتهایی که بنچمارک میگیرن، از حداکثر تنظیمات استفاده نمیکنن واسه بازی های سنگین...

اسکرینهارو که نگاه میکنم، من رو به شدت یاد واچ داگز میندازه، گرافیکش اونقدر Downgrade شده که از چشمم افتاده...

بله دقیقا 

لینک به دیدگاه

درود

خداییش منم شات ها رو دیدم یاد واچ داگز افتادم!!!

لینک به دیدگاه

میدونم شاید اسپم حساب بشه اما !

خیلی از دوستان به کسایی که میخوان سیستم جدید جمع کنن میگن بجای 980ti کارت 970 بردار تا 2000 سال دیگه هم همه بازی هارو میشه رو ultra بازی کرد...

شاید این تاپیک دلیلی باشه که دیگه ملت رو به اشتباه نندازن بعضی از دوستان.

لینک به دیدگاه

میدونم شاید اسپم حساب بشه اما !

خیلی از دوستان به کسایی که میخوان سیستم جدید جمع کنن میگن بجای 980ti کارت 970 بردار تا 2000 سال دیگه هم همه بازی هارو میشه رو ultra بازی کرد...

شاید این تاپیک دلیلی باشه که دیگه ملت رو به اشتباه نندازن بعضی از دوستان.

با این تفاسیر باید منتظر نسل بعد بود یا اگ بودجه 970 رو داری 390 رو بخری که 8 گیگ رم داره

واقعا انتخاب سخت شده یعنی طوریه که باید هر سال سیستم عوض کنی! ~x(

لینک به دیدگاه

با این تفاسیر باید منتظر نسل بعد بود یا اگ بودجه 970 رو داری 390 رو بخری که 8 گیگ رم داره

واقعا انتخاب سخت شده یعنی طوریه که باید هر سال سیستم عوض کنی! ~x(

خیر عزیز نیازی نیست هر سال عوض کنی سیستم رو 

کارتی مثل 780 که برای 3 سال پیش هست الان بازی ها رو راحت با تنظیمات high ( و بعضی ها رو هم ultra ) راحت 60 فرم می ده ( خودم تا همین چند ماه پیش 780 داشتم تمام بازی رو ها رو روی ultra اجرا می کنه ولی باید بعضی از تنظیمات رو به خاطر مموری 3 گیگ کم می کردم تا استاتر به وجود نیاد مثلا بازی ویچر 3 که یکی از سنگین ترین بازی هست رو با بالاترین تنظیمات با hair work خاموش اجرا می کردم توی رزولوشن 2560x1080 همراه با چند ماد گرافیکی راحت 40 فرم می گرفتم و بازی واقعا زیبا بود ) 

کلا این گونه ی تفکری هست که بین خیلی ها هست که فکر می کنن باید هر سال سیستم رو عوض کنن 

و همین بازی رو اگر سایه و میزان lod رو کم می کردی   مشکلی در اجرا کردن نداره خودم تست کردم و میزان مصرف مموری از 3 گیگ رد نشده و راستش رو بخوای میزان تفاوت بین تنظیمات پیشفرض high و ultra خیلی کم بود 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

حالا کاشکی این ghost recon جدیده مثه این نباشه وگرنه تا عمر دارم به این یوبی سافت فوش میدم :crying:  :crying:  :crying:  :crying:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهتره کم کم عادت کنیم یکمقدار هزینه هم برای بازی های اصلی بزاریم کنار با توجه به کرک نشدن بازی ها با قفل جدید که اومده :D

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

بازی های fifa16 , just cause 3 و rise of tomb rider کرک های اولیشون منتشر شده و بر روی تعدادی از سیستم ها ظاهرا" جواب داده دوستان تست کنن و نتیجه را اعلام کنید .

کرک ها در سایت :

www.skidrowcrack.com

موجوده .

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

The Division Beta 1.1

http://www.aparat.com/v/1mjbF

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...