رفتن به مطلب

شرکت Nvidia و AMD جدیدترین درایو گرافیکی خود را منتشر کردند

Recommended Posts

y5fm17q4ep06j091c2f0.jpg

شرکت Nvidia به تازگی یک آپدیت Hotfix برای جدیدترین درایو GeForce Game Ready خود، یعنی نسخه ی 361.75، عرضه کرد. درایو جدید GeForce 361.82 Hotfix باگی که باعث می شد کارت گرافیک شما در لیست دستگاه های قابل جداسازی قرار بگیرند (مانند زمانی که یک فلش مموری را به سیستم متصل می کنید و آیکن فلش مموری و نام آن در بخش Safely Remove Hardware And Eject Media در محیط ویندوز ظاهر می شود) را برطرف کند. ممکن است این باگ بخاطر اجرای قابلیت اتصال کارت گرافیک از طریق درگاه Thunderbolt 3 در درایو 361.75 WHQL به وجود آمده باشد.

حجم این درایو حدود 300 مگابایت بوده و اگر این میزان حجم برای شما، ارزش برطرف کردن این باگ را دارد و اگر از اشتباه خارج کردن کارت گرافیک تان بجای فلش مموری و یا سایر دستگاه ها خسته شده اید، می توانید هم اکنون این درایو را از سایت های مخصوص دانلود، دریافت کنید.

همچنین امروز شرکت AMD نیز دست به کار شده و جدیدترین نسخه از درایو گرافیکی Crimson را عرضه کرد. این نسخه شامل بهبودهایی در مورد تنظیمات Crossfire برای بازی Rise of the Tomb Raiderو Fallout 4 می باشد. درضمن، کاربران خاصی که اول از همه از نسخه ی جدید درایو استفاده کرده اند، گزارش داده اند که توانسته اند بازی Rise of the Tomb Raider را بهتر اجرا کرده و تجربه بهتری کسب کنند.

پس اگر شما نیز دارنده ی کارت گرافیک از شرکت AMD هستید، با خیال راحت راحت این درایو را دریافت کنید.

منابع: techpowerup و guru3d

مترجم: مجتبی حیدرزاده

ویرایش شده توسط مجتبی حیدرزاده
لینک به دیدگاه

y5fm17q4ep06j091c2f0.jpg

شرکت Nvidia به تازگی یک آپدیت Hotfix برای جدیدترین درایو GeForce Game Ready خود، یعنی نسخه ی 361.75، عرضه کرد. درایو جدید GeForce 361.82 Hotfix باگی که باعث می شد کارت گرافیک شما در لیست دستگاه های قابل جداسازی قرار بگیرند (مانند زمانی که یک فلش مموری را به سیستم متصل می کنید و آیکن فلش مموری و نام آن در بخش Safely Remove Hardware And Eject Media در محیط ویندوز ظاهر می شود) را برطرف کند. ممکن است این باگ بخاطر اجرای قابلیت اتصال کارت گرافیک از طریق درگاه Thunderbolt 3 در درایو 361.75 WHQL به وجود آمده باشد.

حجم این درایو حدود 300 مگابایت بوده و اگر این میزان حجم برای شما، ارزش برطرف کردن این باگ را دارد و اگر از اشتباه خارج کردن کارت گرافیک تان بجای فلش مموری و یا سایر دستگاه ها خسته شده اید، می توانید هم اکنون این درایو را از سایت های مخصوص دانلود، دریافت کنید.

همچنین امروز شرکت AMD نیز دست به کار شده و جدیدترین نسخه از درایو گرافیکی Crimson را عرضه کرد. این نسخه شامل بهبودهایی در مورد تنظیمات SLI برای بازی Rise of the Tomb Raiderو Fallout 4 می باشد. درضمن، کاربران خاصی که اول از همه از نسخه ی جدید درایو استفاده کرده اند، گزارش داده اند که توانسته اند بازی Rise of the Tomb Raider را بهتر اجرا کرده و تجربه بهتری کسب کنند.

پس اگر شما نیز دارنده ی کارت گرافیک از شرکت AMD هستید، با خیال راحت راحت این درایو را دریافت کنید.

منابع: techpowerup و guru3d

مترجم: مجتبی حیدرزاده

فک کنم اشتباه نوشتی محتبی جان منظورت CF هست دیگ؟ چون SLI برای NVIDIA هستش

لینک به دیدگاه

فک کنم اشتباه نوشتی محتبی جان منظورت CF هست دیگ؟ چون SLI برای NVIDIA هستش

ممنون. ویرایش شد  @};-

پ.ن: این شرکت ها با این اصطلاحاتشون منو نابود کردن  ^_^

لینک به دیدگاه

ممنون. ویرایش شد  @};-

پ.ن: این شرکت ها با این اصطلاحاتشون منو نابود کردن  ^_^

گیج شدنم داره چون شرکتا میان هر سال یه کارت گرافیک میزنن دوتا کلمه میزارن روش 

مارکام همینجوره مثلا: کارتای زوتاک برای هر کارت گرافیک 3-4 مدل میزنه با اسم های عحیب

کلا فک میکنم اینا با کلمات فروش میکنن چون در هر صورت کارت گرافیک مدلش یکیه فوقش 2 3 درصد قدرت بیشتر

لینک به دیدگاه

دوست گرامی کلمه ی "درایو" باید به "درایور" ویرایش بشه .

لینک به دیدگاه

پری شب 361.75 دانلود کردم امروز صبح نصبش کردم بعد برنامه  GPU-Z باز کردم دیدم تیک فیزیک نداره تعجب کردم رفتیم یک سرچی زدیم دیدم درایور جدید آمده 361.82 دانلود و نصب کردم درست شد و گزینه فیزیک تیک خورد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...