رفتن به مطلب

نظر شما درباره ی برند گلکس

Recommended Posts

با سلام ؛
هرچه گشتم تاپیکی شایسته درباره‌ی برند گلکس و کارت های گرافیک آن نبود بنابراین خود را موجب دانستم تا یک تا پیک تهیه سازم من چند وقته میخوام یک کارت گرافیک زیر 1300 بگیریم و در تحقیقاتم بهتر از گلکس 970 پیدا نکردم از آن طرف آر9 380 ایکس استریکس 4 گیگ ایسوس نظرم را جلب کرد که بنچمارکش خیلی پایین تر از جی تی ایکس 970 بود میخواستم بدونم آیا میشه به برند گلکس اعتماد کرد درسته گارانتی الماس وارد میکنه ولی از ظاهرش معلومه زیادی قوی نیست نظر شما چیست؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 65
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

والا یک 960 که بنده دیدم

و مدل های قدیمیش که دیدم اصلا کیفیت ساخت خوبی نداشت

به دل نشین نبود

بازم نظر دیگران محترم

لینک به دیدگاه

برند خوبیه. اقا قدرت کارت به برند مربوط نمیشه قدرت همه ۹۷۰ها یکیه اونی که فرق میکنه میزان اورکلاک کارخانه ایه.

لینک به دیدگاه

برند خوبیه. اقا قدرت کارت به برند مربوط نمیشه قدرت همه ۹۷۰ها یکیه اونی که فرق میکنه میزان اورکلاک کارخانه ایه.

کاملا درسته

ولی کیفیت ساخت هم مهمه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هر ارزونی بی حکمت نیست

البته راجب این برند تحقیق نکردم اما میشه فهمید از یه جا میزنه که ارزونتره

من 960 داشتم

طولش که خیلی کوچیکه

دماش راحت به 80 میرسید

حتما فاز بندیشم که ...

ولی مدل های دیگه ای هم هستن که وارد نمیشن که خیلی بهترن

لینک به دیدگاه

قیمتش به نسبت گیگا و ایسوس استریکس پایین تره بنظرتون میشه ریسک کرد؟ مشکل پیدا نکنه؟ این گارانتی الماس هم گارانتی چندان خوبی نیس خودتون خوب میدونید.آخه من گیمری هستم که بشم بازی کنم سخت بلند میشه سیستم خنک کنند گی برا مهمه .زیر 1300 چی بگیرم؟

لینک به دیدگاه

برند به شدت خوبیه و یکی از طرفدارهای پر و پاقرصشم :D

سری hof یا همون hall of fameش هم دیگه حرفی رو باقی نمیزاره....!

چند تا عکس میزارم از 980ti دوستان فیض ببرند:

GALAX-GeForce-GTX-980-Ti-HOF-OC-635x476.

GALAX-GeForce-GTX-980-Ti-HOF-EX-WC_2-635

GALAX-GeForce-GTX-980-Ti-HOF-EX-WC_PCB_3

GALAX-GeForce-GTX-980-Ti-HOF-EX-WC_PCB_2

GALAX-GeForce-GTX-980-Ti-HOF-EX-WC_PCB_1

:x @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با همه این زلم زیمبوه ها که روی بردش استفاده میکنه باز هم میبینم که رکورد ها با برند های دیگه جا بجا میشه

اگه یه گارانتی درست درمون وارد میکرد میشد ریسکش رو پذیرفت ولی فعلاً بهتره به سادگی از کنارش بگذریم

لینک به دیدگاه

شما که می خواهی 1300 خرج کنی 200 دیگه هم روش بزار یه کارت با گارانتی بهتر بگیر، حتی اگر کارت خوبی باشه گارانتی خوشنامی نیست، می تونید روی دست دوم هم فکر کنید

لینک به دیدگاه

بچه ها R9 380X چقدر با GTX 970 تفاوت داره؟ چون نظرم رو جلب کرده البته بعد از این مورد GALAX GEFORCE GTX 970 OC 4GB

R9 380X STRIX 4GB ASUS

ویرایش شده توسط LORD.SAJAD
لینک به دیدگاه

ادم نسبت به پول که میده اش میخوره. یا بودجه افزایش بده یا با همین بساز. من مدل معمولی 960 داشتم راضی بودم یکم تهویه کیسو بهتر کنی حله

لینک به دیدگاه

صدرصد همبنطوره :eek:  من تا همین 1300 به زور جمع کردم خودتون بهتر میدونید :wacko: تو بنچ مارک ها R9380X بهتر از بهترین مدل 960 یعنی G1 GIGABYTE بوده *dry# برند گلکس قبلاً با اسم گلکسی فعالیت می کرده که شرکت KFA2 رو خرید بعدش شد گلکس :-? GTX 970 OC GALAX نزدیک 200 هزارتومان ارزونتر از مدل ایسوس هس . ولی مدل EXOC میریسه به کارت های EVGA GTX 970 از نظر قیمت

لینک به دیدگاه

عزیز شما باید خودت بسنجی

در اینکه 380X از 960 قوی تره حرفی نیست

چون رقیب 960 کارت 380 هست

ولی در مورد برند از بین این ها انتخاب کن

ASUS-Logo-100px-20.png
Msi-logo-100p24.png

inno3d_silver-100p82.png
XFX_logo-100p24.png

axle3d_logo-100p45.png
Sapphire-logo-100p63.png

Gigabyte_logo-100p14.png
powercolor-LOGO-1-100p15.png

sparkle-logo-100p16.png
gainward-logo-100p36.png

zotac-logo-100p18.png
pny-logo-100p200.png

his-logo-100p34.png

لینک به دیدگاه

صدرصد همبنطوره :eek:  من تا همین 1300 به زور جمع کردم خودتون بهتر میدونید :wacko: تو بنچ مارک ها R9380X بهتر از بهترین مدل 960 یعنی G1 GIGABYTE بوده *dry# برند گلکس قبلاً با اسم گلکسی فعالیت می کرده که شرکت KFA2 رو خرید بعدش شد گلکس :-? GTX 970 OC GALAX نزدیک 200 هزارتومان ارزونتر از مدل ایسوس هس . ولی مدل EXOC میریسه به کارت های EVGA GTX 970 از نظر قیمت

ببین در آخر همشون 970 هستن بهتر اینکه ببینی کدوم بکارت میاد

همینطور که این کارت کلاک و امکانات خوبی داره

گلکس پرفروش ترین برند کارت توی چین بحساب میاد

من بودم برش میداشتم بصرفست

لینک به دیدگاه

وقتی HIS رو تو لیست میزارید چرا برند گلکس این شانس رو نداره  تازه برند EVGA رو هم نداره :-?

ببین در آخر همشون 970 هستن بهتر اینکه ببینی کدوم بکارت میاد

همینطور که این کارت کلاک و امکانات خوبی داره

گلکس پرفروش ترین برند کارت توی چین بحساب میاد

من بودم برش میداشتم بصرفست

کیفیتش رو اونایی که تو این انجمن خریدن و امتحان کردن تایید کردن یا نه؟ ~x(  از لحاظ قیمت که بی رقیب هس (البته مدل OC نه EXOC و HOF)کلاکش هم که خوبه ولی اینجا کیفیت مهمه که فقط کسایی که تجربه کار با این کارت رو داشتند می تونند بگند کیفیتش چطوره :crying:

لینک به دیدگاه

وقتی HIS رو تو لیست میزارید چرا برند گلکس این شانس رو نداره  تازه برند EVGA رو هم نداره :-?

کیفیتش رو اونایی که تو این انجمن خریدن و امتحان کردن تایید کردن یا نه؟ ~x(  از لحاظ قیمت که بی رقیب هس (البته مدل OC نه EXOC و HOF)کلاکش هم که خوبه ولی اینجا کیفیت مهمه که فقط کسایی که تجربه کار با این کارت رو داشتند می تونند بگند کیفیتش چطوره :crying:

عزیز HIS که خوبه

بنده نگفتم که گلکس بده

ولی HIS رو من از اون بهتر میدونم قطعا

لینک به دیدگاه

کیفیتش در حد معمولیه. ببین نسبت به قیمتش مناسبه من 960گالاکس داشتم. این مهمه که بتونی تهویه کیستو مناسب کنی.باز انتخاب با خودته.

اقای ارمین دست دوشو تهیه کردن با مشکل کول واین مواجهه شدن برا همین بد بینن نسبت به گلکس وگرنه گلکس من هیچ مشکلی نداشت.

این بگم الان من 950 evga دارم که اونم کیفیت انچنانی نداره ولی کارمو راه میندازه دماش تو لود کامل نهایت 69 میشه درحالی که گلکس هم 70 و 75 میشد.

اینجا میتونی کارتارو مقایسه کنی

http://gpuboss.com/

http://gpuboss.com/gpus/Radeon-R9-380X-vs-GeForce-GTX-970

اینم مقایسه 380 ایکسس با 970

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

عزیز شما باید خودت بسنجی

در اینکه 380X از 960 قوی تره حرفی نیست

چون رقیب 960 کارت 380 هست

ولی در مورد برند از بین این ها انتخاب کن

ASUS-Logo-100px-20.png
Msi-logo-100p24.png

inno3d_silver-100p82.png
XFX_logo-100p24.png

axle3d_logo-100p45.png
Sapphire-logo-100p63.png

Gigabyte_logo-100p14.png
powercolor-LOGO-1-100p15.png

sparkle-logo-100p16.png
gainward-logo-100p36.png

zotac-logo-100p18.png
pny-logo-100p200.png

his-logo-100p34.png

از کاربر ویژه بعیده لینک سایت همسایه بده :eek:

کیفیتش در حد معمولیه. ببین نسبت به قیمتش مناسبه من 960گالاکس داشتم. این مهمه که بتونی تهویه کیستو مناسب کنی.باز انتخاب با خودته.

اقای ارمین دست دوشو تهیه کردن با مشکل کول واین مواجهه شدن برا همین بد بینن نسبت به گلکس وگرنه گلکس من هیچ مشکلی نداشت.

این بگم الان من 950 evga دارم که اونم کیفیت انچنانی نداره ولی کارمو راه میندازه دماش تو لود کامل نهایت 69 میشه درحالی که گلکس هم 70 و 75 میشد.

اینجا میتونی کارتارو مقایسه کنی

http://gpuboss.com/

http://gpuboss.com/gpus/Radeon-R9-380X-vs-GeForce-GTX-970

اینم مقایسه 380 ایکسس با 970

کیسم X3+ گرینه خیلی کیس خوبیه وقتی وسط بازی درش رو باز میکنم هوای گرم اصلا احساس نمیشه تازه خودم میخوام فن های بیشتر اضافه کنم 3 تا خروجی هوا 2 تا ورودی هوا

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز.

بهتره اول شما مشخصات کامل سیستمتون رو بگین تا ببینیم مناسب هست برای این کارت گرافیکها؟ :-?

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز.

بهتره اول شما مشخصات کامل سیستمتون رو بگین تا ببینیم مناسب هست برای این کارت گرافیکها؟ :-?

CPU:CORE I3 6100

RAM : KINGSTONE HYPERX Fury 4GB 2666MHZ

گرافیک:زیر 1300000

ماه بعدش 8گیگ میکنم رم رو

Mother Board:Asus Z170 Pro gaming

ویرایش شده توسط LORD.SAJAD
لینک به دیدگاه

CPU:CORE I3 6100

RAM : KINGSTONE HYPERX Fury 4GB 2666MHZ

گرافیک:زیر 1300000

ماه بعدش 8گیگ میکنم رم رو

Mother Board:Asus Z170 Pro gaming

پردازنده شما برای 970 گلوگاه ایجاد میکنه.

برای 970 یا 380x باید حتما یک i5 داشت.

مدل پاورتون چیه؟

ویرایش شده توسط Hossein74
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستمون درباره 970 گلکس سوال پرسیده ,دوستان از تجربیاتشون نسبت به 960 گلکس بازگو می کنند!

استارتر گرامی گلکس(گلکسی سابق) یکی از برندهای پرفروش و معروف در اروپا هستش که اصولاً قیمت جهانی بالاتری نسبت به رقبا داره.

برای مثال GALAX GeForce GTX 970 EXOC قیمتی معادل با £343 داره که گران تر از 970 G1 Gaming با قیمت £288 هستش. اما کارت Exoc Black گلکس زمانی که فروشگاه لیون موجود داشت حدود 1300 بود و کارت جی1 گیگا هم که قیمتش معلومه...

معیار قیمت رو بازار جهانی در نظر بگیرید نه بازار بی حساب کتاب کشور. این جا قیمت به سلیقه شرکت گارانتی کننده بر میگرده .شرکتی مه گلکس رو گارانتی می کنه گارانتی 1 ساله ارائه می ده و شرکتی که گیگا رو گارانتی می کنه 3 ساله ضمن اینکه شرکت دوم باید هزینه تبلیغات و مسابقاتی که یک بار در سال برگزار می کنه رو هم به همراه سایر هزینه ها از جیب مشتری در بیاره پس قیمت بالاتر میره!

http://www.amazon.co.uk/GALAX-GeForce-GTX-EXOC-NVIDIA/dp/B00P42ZRMU

http://www.amazon.co.uk/dp/B00NQ862GY/ref=psdc_430524031_t3_B00NSXYEQW

http://www.amazon.co.uk/dp/B00NSXYEQW/ref=psdc_430524031_t3_B00NFFAW50

http://www.amazon.co.uk/dp/B00NFFAW50/ref=psdc_430524031_t2_B00P42ZRMU

http://www.amazon.co.uk/dp/B00NOP536Y/ref=psdc_430524031_t1_B00P42ZRMU

لینک به دیدگاه

پردازنده شما برای 970 گلوگاه ایجاد میکنه.

برای 970 یا 380x باید حتما یک i5 داشت.

مدل پاورتون چیه؟

پاور کولر مستر 550 وات Elite V2 550W

برا 960 هم گلوگاه میکنه ؟

لینک به دیدگاه

من 6 ماهه EXOC رو دارم. والا راضی ام تو بنچ مارک هاهم همیشه تو فریم اندازه جی1 بوده.  فقط از نظر دما مشکل دارم که اونم فکر نکنم از کارت باشه  چون محیط که سرد میشه و در کیس هم باز باشه 5 درجه دما کاهش پیدا میکنه.

بعد از چند ساعت گیم تو دمای عادی اتاق به 71 درجه میرسه!

درکل همشون 970 هستن از رفرنس گرفته تا جی1 . نهایت 2 فریم تفاوت دارن با هم . دماشون رو هم با بهتر کردن کولینگ کیس میشه کنترل کرد.

قطعا ارزونترین 970 از گرون ترین 960 خیلی قوی تره!  پاورتون فکر نکنم کم بیاره(برا 960) اما 950 زوتاک(یا هر برندی) بهتر از 960 هست! مصرف پایین تر قیمت پایین تر عملکرد مشابه 960 تو گیم!!

ویرایش شده توسط Amir_M97
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...