رفتن به مطلب

نظر شما درباره ی برند گلکس

Recommended Posts

دوستمون درباره 970 گلکس سوال پرسیده ,دوستان از تجربیاتشون نسبت به 960 گلکس بازگو می کنند!

استارتر گرامی گلکس(گلکسی سابق) یکی از برندهای پرفروش و معروف در اروپا هستش که اصولاً قیمت جهانی بالاتری نسبت به رقبا داره.

برای مثال GALAX GeForce GTX 970 EXOC قیمتی معادل با £343 داره که گران تر از 970 G1 Gaming با قیمت £288 هستش. اما کارت Exoc Black گلکس زمانی که فروشگاه لیون موجود داشت حدود 1300 بود و کارت جی1 گیگا هم که قیمتش معلومه...

معیار قیمت رو بازار جهانی در نظر بگیرید نه بازار بی حساب کتاب کشور. این جا قیمت به سلیقه شرکت گارانتی کننده بر میگرده .شرکتی مه گلکس رو گارانتی می کنه گارانتی 1 ساله ارائه می ده و شرکتی که گیگا رو گارانتی می کنه 3 ساله ضمن اینکه شرکت دوم باید هزینه تبلیغات و مسابقاتی که یک بار در سال برگزار می کنه رو هم به همراه سایر هزینه ها از جیب مشتری در بیاره پس قیمت بالاتر میره!

http://www.amazon.co.uk/GALAX-GeForce-GTX-EXOC-NVIDIA/dp/B00P42ZRMU

http://www.amazon.co.uk/dp/B00NQ862GY/ref=psdc_430524031_t3_B00NSXYEQW

http://www.amazon.co.uk/dp/B00NSXYEQW/ref=psdc_430524031_t3_B00NFFAW50

http://www.amazon.co.uk/dp/B00NFFAW50/ref=psdc_430524031_t2_B00P42ZRMU

http://www.amazon.co.uk/dp/B00NOP536Y/ref=psdc_430524031_t1_B00P42ZRMU

بله شما درست می فرمایید. اما ایشون قصد خرید کارت گرافیک دارن و حیفه بیخود بودجشون هدر بره و کارایی لازم رو نگیرن. @};-

پاور کولر مستر 550 وات Elite V2 550W

برا 960 هم گلوگاه میکنه ؟

راستش شاید برای 960 هم گلوگاه ایجاد کنه.

شما اگه به جای این پردازنده i5-4460 می گرفتین خیلی بهتر بود.

می تونین الان 970 بگیرین و در اینده پردازنده رو ارتقا بدین.( اما حتما ارتقا بدین)

ویرایش شده توسط Hossein74
لینک به دیدگاه

• ارسال 65
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بله شما درست می فرمایید. اما ایشون قصد خرید کارت گرافیک دارن و حیفه بیخود بودجشون هدر بره و کارایی لازم رو نگیرن. @};-

راستش شاید برای 960 هم گلوگاه ایجاد کنه.

شما اگه به جای این پردازنده i5-4460 می گرفتین خیلی بهتر بود.

می تونین الان 970 بگیرین و در اینده پردازنده رو ارتقا بدین.( اما حتما ارتقا بدین)

اتفاقا یه سیستم برای هزول هم بستم ولی داره قدیمی میشه همین الان هم اینتل تو فکر Kaby Lake و Cannon Lake هس سیستم هزول:

intel core i5 4460

asus b85 pr0 gamer

geil evo potenza 8gb

Galax gtx 970 4g oc

لینک به دیدگاه

اتفاقا یه سیستم برای هزول هم بستم ولی داره قدیمی میشه همین الان هم اینتل تو فکر Kaby Lake و Cannon Lake هس سیستم هزول:

intel core i5 4460

asus b85 pr0 gamer

geil evo potenza 8gb

Galax gtx 970 4g oc

بله. درسته که داره قدیمی میشه اما 4460 از 6100 خیلی قویتره و برای 970 خیلی مناسبتر.

شما برای 970 از سری 6000 یک i5-6500 یا حداقل 6400 باید داشته باشین که قیمتشون خیلی بالاست.

این سیستمی که مشخصاتش رو نوشتین طبیعتا عملکرد خیلی بهتری خواهد داشت.

لینک به دیدگاه

بله. درسته که داره قدیمی میشه اما 4460 از 6100 خیلی قویتره و برای 970 خیلی مناسبتر.

شما برای 970 از سری 6000 یک i5-6500 یا حداقل 6400 باید داشته باشین که قیمتشون خیلی بالاست.

این سیستمی که مشخصاتش رو نوشتین طبیعتا عملکرد خیلی بهتری خواهد داشت.

قیمت روز همه این ها چقدر میشه؟

لینک به دیدگاه

قیمت روز همه این ها چقدر میشه؟

تو همین لیون کامپیوتر قیمت روز همه ی قطعات هست. از بخش لیست قیمت راحت میتونین قیمت همه ی قطعات رو ببینین. :)

http://lioncomputer.ir/master/pricelist/?catid_3=807&extype=view&status=on

لینک به دیدگاه

بنظر من زیاد خودتو درگیر برند نکن و بگیرش.

گاهی !گاهی برند ها فقط پول اسمشونو میگیرن همین خوشناما قبلا مثل این برند های متفرقه بودند الان دارن پول اضافه میگیرن وقتی پول اونا رو نداری همینو بگیر فکرتو با این چیزا درگیر نکن فوقش این حداکثر 2 سال برات کار کنه (از نظر پیشرفت تو تکنولوژی و قدیمی شدن زود به زود قطعات کامپیوتر و نیاز بازی ها!)

و مطمینا ارزون ترین کارت هم باشه 100% با نگهداری درست برات دو سال رو شیرین مثل روز اول کار میکنه فوقش دماش 2-5 درجه بالاتر از بقیه هست 1-2 تا از تنظیمات رو کم کنی مشکلی پیش نمیاد..که همین هم نیاز نیست!

لینک به دیدگاه

تو همین لیون کامپیوتر قیمت روز همه ی قطعات هست. از بخش لیست قیمت راحت میتونین قیمت همه ی قطعات رو ببینین. :)

http://lioncomputer.ir/master/pricelist/?catid_3=807&extype=view&status=on

بنظرت بهتر نیس رو اسکای لیک ببندم ولی بیام رو GTX 960 STRIX ASUS?

لینک به دیدگاه

بنظرت بهتر نیس رو اسکای لیک ببندم ولی بیام رو GTX 960 STRIX ASUS?

اگه بتونین در آینده پردازنده رو ارتقا بدین بله.

6100 پردازنده قدرتمندی نیست و شاید برای 960 هم گلوگاه کنه.

اما 4460 بعیده برای 970 گلوگاه کنه. برای 960 که اصلا امکان نداره.

لینک به دیدگاه

از کاربر ویژه بعیده لینک سایت همسایه بده :eek:

کیسم X3+ گرینه خیلی کیس خوبیه وقتی وسط بازی درش رو باز میکنم هوای گرم اصلا احساس نمیشه تازه خودم میخوام فن های بیشتر اضافه کنم 3 تا خروجی هوا 2 تا ورودی هوا

شرمنده حواسم نبودبرای نشون دادن برند ها کپی کردم
لینک به دیدگاه

من هم مدل اگزوک بلک 970 گلکس رو دارم و بی نهایت ازش راضی ام، گارانتی اش یکساله هست که برای من چیز مهمی نیست. کارتم وقت بازی تا 1400 مگاهرتز مثل باقلوا بوست می کنه و نسبت به بازی دماهای متفاوتی داره مثلا توی پروجکت کارز با نهایت تنظیمات دمای کارت از 59 بالاتر نمیره ولی تو بازیی مثل ویچر 3 (بی نظیرِ این بازی) اونم با نهایت تنظیمات دمای کارت روی 65 درجه هست سرعت فن هم اغلب روی 79 درصد هست. اینم در نظر داشته باشید که کیسم ایکس 2 هست که تهویه مضخرفی داره.

مطمنا کارایی نسبت به قیمت بسیار بالایی داره و بنظرم بهترین 970 تو این زمینه هست اگه رویوها رو بخونید سایت های معتبر این کارت رو تا 1560 مگاهرتز فرکانس هسته و 8100 مگاهرتر فرکانس حافظه اورکلاک کردن که میره تو رده تاپ تایر و هم اندازه یه 980 رفرنس. 

لینک به دیدگاه

من هم مدل اگزوک بلک 970 گلکس رو دارم و بی نهایت ازش راضی ام، گارانتی اش یکساله هست که برای من چیز مهمی نیست. کارتم وقت بازی تا 1400 مگاهرتز مثل باقلوا بوست می کنه و نسبت به بازی دماهای متفاوتی داره مثلا توی پروجکت کارز با نهایت تنظیمات دمای کارت از 59 بالاتر نمیره ولی تو بازیی مثل ویچر 3 (بی نظیرِ این بازی) اونم با نهایت تنظیمات دمای کارت روی 65 درجه هست سرعت فن هم اغلب روی 79 درصد هست. اینم در نظر داشته باشید که کیسم ایکس 2 هست که تهویه مضخرفی داره.

مطمنا کارایی نسبت به قیمت بسیار بالایی داره و بنظرم بهترین 970 تو این زمینه هست اگه رویوها رو بخونید سایت های معتبر این کارت رو تا 1560 مگاهرتز فرکانس هسته و 8100 مگاهرتر فرکانس حافظه اورکلاک کردن که میره تو رده تاپ تایر و هم اندازه یه 980 رفرنس. 

دوستان دو تا سیستم میزارم بگید کدوم رو انتخاب کنم

CPU:Core i3 4460

MB:ASUS B85 Pro Gamer

Ram:Geil Evo PotenzaDDR3 8GB 1600Mhz

GPU:Galax OC 4GB GDDR5 GTX 970

یا

CPU:Core i3 6100

MB:Z170 ASUS Pro Gamer

GPU:G1 GIGABYTE GTX 960 X3 OC 4GB GDDR5

Ram:Kingstone HyperX Fury 4GBx2 2666mhz DDR4

لینک به دیدگاه

یا

:eek:

با سیپیو 6100 مادر برد z170 بستی؟؟مادربرد از سیپیو گرون تره!!

رم 2666؟ برای بازی بیخوده

سیپیو رو بالاتر بردار  مادربرد رو پایین ترمثلا h110 هم بسته

رم هم 2133 بردار 

این طوری میتونی 970 هم بگیری

لینک به دیدگاه

آخه میخواستم مادربورد گیمینگ بر دارم اگه این چیپست که گفتی PCI Experss 3x16 داره فکر بدی هم نیست رم با فرکانس پایین 4 گیگ زیاد تفاوت قیمت ندارند :cool:

لینک به دیدگاه

:eek:

با سیپیو 6100 مادر برد z170 بستی؟؟مادربرد از سیپیو گرون تره!!

رم 2666؟ برای بازی بیخوده

سیپیو رو بالاتر بردار  مادربرد رو پایین ترمثلا h110 هم بسته

رم هم 2133 بردار 

این طوری میتونی 970 هم بگیری

این بهتر نشد:

CORE I5 6400

Ram:Kingston HyaperX fURY 2133mHZ 4GB x2

GTX 970 Galax OC

Asus h110 Plus

گلوگاه نمیشه دیگه؟

لینک به دیدگاه

آر9 380 ایکس استریکس 4 گیگ ایسوس نظرم را جلب کرد که بنچمارکش خیلی پایین تر از جی تی ایکس 970 بود ! 

با احترام به استارتر عزیز - تا الان من هرچی بنچمارک تو یوتوب دیدم  R9 390x بالاتر یا مساوی با GTX 970 بوده 

لینک به دیدگاه

یا

دوست من الان همه میدونن 960 دوگیگش با 4 گیگش فرقی نداره. همم میدونن ارزش این همه پول دادن رو نداره 960 جی1! همم میدونن 950 امپ زوتاک الان دقیقا اندازه 960 رفرنس فریم میده و 960 ارزش خرید نداره با وجود 950! شما برید تو قسمت مشاوره قطعات بودجه و قطعه های فعلیتو بگو و بهترین پیشنهاد رو بگیر

لینک به دیدگاه

پردازنده   i3 6300  برای 970 هم حتی گلوگاه نمیشه ولی در کل 6100 i3 تا 960  جوابگو هست  طوری که من تا حالا استفاده کردم و برای دیگران بستم مشکلی نداشته .اگر بودجه مد نظرته 6300 i3  بنداز و گرنه که بهتره اگه میخوای کم هزینه کنی i5 6400  بندازی 

در کل یه i3  با کارت قویتر نتیجه بهتری میگیری ( با توجه به بودجت گفتما ) هزینه ای رو کارت بکنی بهتره

ویرایش شده توسط morteza pc
لینک به دیدگاه

پردازنده   i3 6300  برای 970 هم حتی گلوگاه نمیشه ولی در کل 6100 i3 تا 960  جوابگو هست  طوری که من تا حالا استفاده کردم و برای دیگران بستم مشکلی نداشته .اگر بودجه مد نظرته 6300 i3  بنداز و گرنه که بهتره اگه میخوای کم هزینه کنی i5 6400  بندازی 

در کل یه i3  با کارت قویتر نتیجه بهتری میگیری ( با توجه به بودجت گفتما ) هزینه ای رو کارت بکنی بهتره

عزیز 6100 با 6300 چه فرقی داره؟ جز فرکانسو کش؟

هردو i3 . یکیش 4مگ کش یکیش 3 مگ کش. یه مگ کش بیشتر باعث میشه گلوگاه نشه یعنی؟

لینک به دیدگاه

آر9 380 ایکس استریکس 4 گیگ ایسوس نظرم را جلب کرد که بنچمارکش خیلی پایین تر از جی تی ایکس 970 بود ! 

با احترام به استارتر عزیز - تا الان من هرچی بنچمارک تو یوتوب دیدم  R9 390x بالاتر یا مساوی با GTX 970 بوده 

خودت داری میگی R9 390X :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :-?  من گفتم R9 380X :cool:

لینک به دیدگاه

دوستان اینجا هر کسی GTX 970 OC Galax رو داره و یا هر مدلش رو بیاد و نظر شو بگه بعد آخرین قیمت Galax Gtx 970 EXOC چند بود؟ فروشگاه نداره که؟ فقط OC هس

لینک به دیدگاه

دوستان اینجا هر کسی GTX 970 OC Galax رو داره و یا هر مدلش رو بیاد و نظر شو بگه بعد آخرین قیمت Galax Gtx 970 EXOC چند بود؟ فروشگاه نداره که؟ فقط OC هس

اولش black edition قیمتش 1280 بود حدودا. بعد نایاب شد من 1340 خریدم با گارانتی مشکات.

لینک به دیدگاه

اولش black edition قیمتش 1280 بود حدودا. بعد نایاب شد من 1340 خریدم با گارانتی مشکات.

مشکات!!!! =)) =)) =))  جداً اولین بار که میشنوم

الان نیست؟ هر چی میکشیم از دست این نایاب شدن هس ~x(

اینی که تو سایته الماس هس که :wacko: چرا الماس نگرفتی؟

لینک به دیدگاه

مشکات!!!! =)) =)) =))  جداً اولین بار که میشنوم

الان نیست؟ هر چی میکشیم از دست این نایاب شدن هس ~x(

اینی که تو سایته الماس هس که :wacko: چرا الماس نگرفتی؟

مثلا نمایندگی EVGA هستن!

فکر نکنم باشه همون زمان هم محدود اومده بود. لیون یه چند تایی باز اورد اونام تموم شدن فک کنم!

دارم میگم نبود! :D  منم تا دیدم این مدل هست به این قیمت(دقیقا وقتی این مدل تموم شده بود اکثر 970 ها برند های مختلفشم تموم شده بود و تا وارد شدن دوباره باید صبر میکردم) یه جی1 بود و مدل معمولی گیگا و یکی دو مدل دیگه که به بودجم نمیخورد فورا خریدمش ~x(  بعد یکی دوروز اکستریم زوتاک اومد که 50 تومن گرون تر بود ~x(  حسابی سوختم چون سیستمم هم کامل نبود و بدون استفاده بود گرافیک  :mad:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...