رفتن به مطلب

کیس گیم از 3600000 تا 4000000

اشتراک گذاری

Recommended Posts

نه داداش من خودم Z170 Pro Gaming و Skylake i5 6600K رو می پسندم . گرچه الان به اورکلاک نیاز ندارم ولی احتمالش زیاده قصدش رو پیدا کنم .

بعدم این مین امکانات خوبی داره .به عنوان مثال USB 3.1 Type C .

دوست دارم به روز باشم و مادربرد حدودا خوبی بردارم.

بعدم بهتر نیست بجای ASUS STRIX GTX 970 OCDII گرافیک Zotac GTX 970 AMP! EXTREME CORE EDITION رو بردارم . اختلاف قدرتشون محسوسه ؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز یه سیستم دارم میخوام بفروشمشوافعا عالیه بیشتر قطعاتش زیر 2 ماه کار کرده فقط به صورت یه جا میفروشمشون

case : green x9 v2

power : green 1275 platinum oc

mb : z170 giga gaming 7 

cpu : i5 6600 1151

cpu fan : corsaire x100i

ram : 32 gb 2666 g skill cl15

ssd : kingston 120 hyper x 3k

vga : asus gtx 770 2 gb 256 bit

hdd : 3tb segate baracoda 64nb 7200 rpm

dvd rw : asus 24x

این سیستمو دارم اگه خواستین میتونم 25 درصد زیر فیمت تقدیم کنم 

لینک به دیدگاه

نه داداش من خودم Z170 Pro Gaming و Skylake i5 6600K رو می پسندم . گرچه الان به اورکلاک نیاز ندارم ولی احتمالش زیاده قصدش رو پیدا کنم .

بعدم این مین امکانات خوبی داره .به عنوان مثال USB 3.1 Type C .

دوست دارم به روز باشم و مادربرد حدودا خوبی بردارم.

بعدم بهتر نیست بجای ASUS STRIX GTX 970 OCDII گرافیک Zotac GTX 970 AMP! EXTREME CORE EDITION رو بردارم . اختلاف قدرتشون محسوسه ؟

قدرت خنک کنندگی asus خیلی بشتره قدرت هم هیچ تفاوتی ندارند همشون gtx 970 هستند و فرکانسش و 1 یا3 فریم در بهترین حالت تا ثیر داره(فوقش)

سلام دوست عزیز یه سیستم دارم میخوام بفروشمشوافعا عالیه بیشتر قطعاتش زیر 2 ماه کار کرده فقط به صورت یه جا میفروشمشون

case : green x9 v2

power : green 1275 platinum oc

mb : z170 giga gaming 7 

cpu : i5 6600 1151

cpu fan : corsaire x100i

ram : 32 gb 2666 g skill cl15

ssd : kingston 120 hyper x 3k

vga : asus gtx 770 2 gb 256 bit

hdd : 3tb segate baracoda 64nb 7200 rpm

dvd rw : asus 24x

این سیستمو دارم اگه خواستین میتونم 25 درصد زیر فیمت تقدیم کنم 

شما بهتر است در بازارچه این موضوع را بیان کنید @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

قدرت خنک کنندگی asus خیلی بشتره قدرت هم هیچ تفاوتی ندارند همشون gtx 970 هستند و فرکانسش و 1 یا3 فریم در بهترین حالت تا ثیر داره(فوقش)

شما بهتر است در بازارچه این موضوع را بیان کنید @};- @};- @};-

ولی مثل اینکه

ایسوس دو تا پره داره

نمیدونم حالا

Sent from my K019 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

ولی مثل اینکه

ایسوس دو تا پره داره

نمیدونم حالا

ببخشیداً ولی کاربران نباید چششون دنبال تعداد فن ها باشه فناوری خنک کنندگی هم مهمه  ایسوس Direct CU II داره که 30 درصد خنک کنندگی بیشتر همراه با 3 برابر ساکت تر عرضه میکنه مدار Digi+Vram خودش بی نظیره

لینک به دیدگاه

ببخشیداً ولی کاربران نباید چششون دنبال تعداد فن ها باشه فناوری خنک کنندگی هم مهمه  ایسوس Direct CU II داره که 30 درصد خنک کنندگی بیشتر همراه با 3 برابر ساکت تر عرضه میکنه مدار Digi+Vram خودش بی نظیره

ببخشیدا ولی فن هم مهمه

اگر میشه دو تا بنچ مارک به من بدین

از این دو کارت

لینک به دیدگاه

ببخشیدا ولی فن هم مهمه

از این دو کارت

بله قطعاً

46uy_capnbbture.jpg

همین طور

00p_capturddse.jpg

لینک به دیدگاه

ببخشیدا ولی فن هم مهمه

از این دو کارت

بله قطعاً

46uy_capnbbture.jpg

همین طور

00p_capturddse.jpg

پیشنهاد من

سیستمی که استارتر دوست داره

m9hl4l82hvldy0n12oa.png

سیستم پیشنهادی من

st4sivzwsa4gd3iffkts.png

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من

سیستمی که استارتر دوست داره

m9hl4l82hvldy0n12oa.png

سیستم پیشنهادی من

st4sivzwsa4gd3iffkts.png

سیستم اولی که دادین عالیه . همونو می بندم .

حالا من بخوام یک مانیتور هم برای این سیستم با قیمت 500 تا 600 بخرم چی بخرم ؟

لینک به دیدگاه

سیستم اولی که دادین عالیه . همونو می بندم .

حالا من بخوام یک مانیتور هم برای این سیستم با قیمت 500 تا 600 بخرم چی بخرم ؟

یا مونیتور بنکیو RH220 فکر کنم

(ببخشید نمیتونم لینک بدم)

یا مدل های سامسونگ

سمت الجی نرین

برای ایسوس هم باید حدود هشتصد خرج کنید

لینک به دیدگاه

درود

واسه بازی سی پی یو i7 بکارت نمیاد i5 کافیه

خدمت شما

گرافیک انتخابی هم همرده 970 هستش و عملرکد خیلی نزدیکی به هم دارند و به دلیل 8 گیگ حافظه پیشنهاد میشه

برد گرون هم بکارت نمیاد (تجربه) همین کافیه

رم فرکانس بالا هم تو بازیها تقریبا بی تاثیره

سوالی بود در خدمتم

9.jpg

بهترین پیشنهاد :D

توی گیم عملا مادربرد تاثیری روی فریم نداره و امکانات جانبی اضافه که به درد گیم نمی خوره روی مادربرد های بالا قرار داره

به نظر بنده همین چیزی که دوستمون گفته رو بگیرید

رم فرکانس بالا هم همچین تاثیر خاصی روی گیم نداره مگر اینکه دیتای پردازشی گیم که داخل رم بالای 10 گیگ باشه و نیاز به تبادل سریع با سی پی یو داشته باشه 

لینک به دیدگاه

بهترین پیشنهاد :D

توی گیم عملا مادربرد تاثیری روی فریم نداره و امکانات جانبی اضافه که به درد گیم نمی خوره روی مادربرد های بالا قرار داره

به نظر بنده همین چیزی که دوستمون گفته رو بگیرید

رم فرکانس بالا هم همچین تاثیر خاصی روی گیم نداره مگر اینکه دیتای پردازشی گیم که داخل رم بالای 10 گیگ باشه و نیاز به تبادل سریع با سی پی یو داشته باشه 

داداش من که نمیخوام فقط کاربری گیم محض داشته باشم .

ویرایش فیبلم و فتوشاپ و پروگرمینگ هم مد نظرمه .

لینک به دیدگاه

هر وقت فرق زوتک و گیگا رو فهمیدی بیا سیستم پیشنهاد بده

باشه باشه حق با شماست اصلا نمی دونم شرکت چند ملیتی Zotac چیه :D .// گیگابایت رو نمی دونم چیه؟ خوردنیه؟ یا پوشیدنیه؟ :wacko:

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

از زمونه یه چیز فهمیدم که با آدم هایی که .. هستند نباید جر و بحث کرد چون باعث خسته شدن خودت میشه =))

جای خالی گذاشتم و نمی خواستم درگیری ایجاد شه حالا خودت باید بهفمی که بعید میدونم :-?

و میخواهم دیگه ادامه ندی این موضوع رو :mad:

ویرایش شده توسط LORD.SAJAD
لینک به دیدگاه

اول که فقط بنچ ایسوس دادی

بعدم که گیگا

دیگه چه توقعی داری؟

لینک به دیدگاه

اول که فقط بنچ ایسوس دادی
بعدم که گیگا
دیگه چه توقعی داری؟

به هر حال فن بوی ها بدون این که فکر کنن هم طرفداری برند ها رو می کنن و نظر می دن، باعث به اشتباه افتادن بقیه کاربرا می شن و کسی که می خواد سیستم بخره کامل گیج می شه !

این طوری که این دوست عزیزمون طرفداری asus رو می کنه، کسی که می خواد سیستم بخره مطمئن می شه که دیگه strix ته کارت و تکنولوژی ـه 

در صورتی که این طور نیست و اصلا مطرح نیست این کارت و فقط تبلیغات شده روش

برای نمونه کارت gtx 970 g1 gaming گیگابابیت رو مقایسه کنیم با این کارت:

g1 gaming بیس کلاکش تا 1328  اور می شه

بوست کلاک تا 1516

strix اما بیس کلاکش تا 1264

بوست کلاک تا 1443

d9j9_untitled-4.png

مرجع: http://www.guru3d.com/articles_pages/gigabyte_geforce_gtx_970_g1_gaming_review,26.html

http://www.guru3d.com/articles_pages/asus_geforce_gtx_970_strix_review,26.html

همون طور که معلومه کارت msi هم بیشتر از asus اور می شه و واقعا از برندی مثل asus بعیده این قدر ضعیف کار کنه...!

از نظر دما که strix به اندازه 9 درجه!!!!!!! از g1 gaming داغ تره... نمی دونم این همه تکنولوژی خنک کننده فلان و... که تبلیغ می کنن کجا رفته. 

k14i_untitled-1.png

نویزشون هم عینا مثل همه:

http://www.guru3d.com/index.php?ct=articles&action=file&id=12709&admin=0a8fcaad6b03da6a6895d1ada2e171002a287bc1

یه کارت گرافیک تقویت شده باید از نظر 1-اورکلاک و 2-دما و 3-نویز خودشو نشون بده که ارزش خرید داشته باشه. کارت asus strix فقط هزینه تبلیغاتشو می گیره و در هیچ کدوم این ها مطرح نیست.

نکته: من یه مصرف کننده هستم که اکثر قطعاتمو هم از خارج کشور برام می فرستن پس هیچ سودی نداره برام که طرفداری یا hate برند خاصی رو بکنم. فقط به نظرم اومد که لازمه شفاف سازی بشه تا عزیزانی که می خوان سیستم بخرن گول بعضی شرکت ها رو نخورن که با پرداخت پول، همه جا نفوذ می کنن

با تشکر از دوستان حرفه ای این انجمن.

ویرایش شده توسط Gamer_Pro
لینک به دیدگاه

به هر حال فن بوی ها بدون این که فکر کنن هم طرفداری برند ها رو می کنن و نظر می دن، باعث به اشتباه افتادن بقیه کاربرا می شن و کسی که می خواد سیستم بخره کامل گیج می شه !

این طوری که این دوست عزیزمون طرفداری asus رو می کنه، کسی که می خواد سیستم بخره مطمئن می شه که دیگه strix ته کارت و تکنولوژی ـه 

بوست کلاک تا 1516

بوست کلاک تا 1443

d9j9_untitled-4.png

مرجع: http://www.guru3d.com/articles_pages/gigabyte_geforce_gtx_970_g1_gaming_review,26.html

همون طور که معلومه کارت msi هم بیشتر از asus اور می شه و واقعا از برندی مثل asus بعیده این قدر ضعیف کار کنه...!

از نظر دما که strix به اندازه 9 درجه!!!!!!! از g1 gaming داغ تره... نمی دونم این همه تکنولوژی خنک کننده فلان و... که تبلیغ می کنن کجا رفته. 

k14i_untitled-1.png

نویزشون هم عینا مثل همه:

http://www.guru3d.com/index.php?ct=articles&action=file&id=12709&admin=0a8fcaad6b03da6a6895d1ada2e171002a287bc1

یه کارت گرافیک تقویت شده باید از نظر 1-اورکلاک و 2-دما و 3-نویز خودشو نشون بده که ارزش خرید داشته باشه. کارت asus strix فقط هزینه تبلیغاتشو می گیره و در هیچ کدوم این ها مطرح نیست.

نکته: من یه مصرف کننده هستم که اکثر قطعاتمو هم از خارج کشور برام می فرستن پس هیچ سودی نداره برام که طرفداری یا hate برند خاصی رو بکنم. فقط به نظرم اومد که لازمه شفاف سازی بشه تا عزیزانی که می خوان سیستم بخرن گول بعضی شرکت ها رو نخورن که با پرداخت پول، همه جا نفوذ می کنن

+1

لینک به دیدگاه

بوست کلاک تا 1516

بوست کلاک تا 1443

d9j9_untitled-4.png

k14i_untitled-1.png

نویزشون هم عینا مثل همه:

فعلاً که بازار اینو صدق نمیکنه دوست عزیز فروش ایسوس خیلی بیشتره // فروشنده ها میدونند :clapping:  و مدل g1 gtx 970 giga گرون تر از strix gtx 970 asus هس نزدیک به 100 هزارتومان *dry#

بعدش من هیچ وقت از ایسوس و یا حتی از شرکت های مربوطه به اون پول نمی گیرم که بیام این جا پیشنهاد بدم من خود تجربه کار با کارت گرافیک های همه‌ی برند ها داشتم که گیگابایت و ایسوس بیشترشون بودند و نظرم روی ایسوس هس و بعضی ها میان اینجا و برچسب فن بازی میچسبونن به همه من پیشنهاد خودم رو دادم و خود استارتر هم گفت ایسوس رو بیشتر دوست داره و بحثی باقی نمی مونه

در ضمن شما یک کارت گرافیک بگو که هم قدرت این باشه: :-?

https://www.asus.com/Graphics-Cards/POSEIDON-GTX980TI-P-6GD5/

و این باشه از گیگابایت:

http://lioncomputer.ir/product/7495/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3+%D9%85%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%B3+GTX+980+Ti+MATRIX/

همه‌ی اورکلاکر های برتر دنیا از ASUS استفاده می کنند.

لینک به دیدگاه

فعلاً که بازار اینو صدق نمیکنه دوست عزیز فروش ایسوس خیلی بیشتره // فروشنده ها میدونند :clapping:  و مدل g1 gtx 970 giga گرون تر از strix gtx 970 asus هس نزدیک به 100 هزارتومان *dry#

اولا که تفاوت قیمتشون 60 هزار تومن هست یعنی g1 gaming فقط 4% گرون تره

http://lioncomputer.ir/product/4464/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3+GTX+970+STRIX+DC2OC-4GD5/

http://lioncomputer.ir/product/4458/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA+GTX+970+G1+GV-N970G1+GAMING-4GD/

که اصلا رقمی نیست چون g1 gaming هم فریم بیشتری می ده هم خنک تره هم بیشتر اور می شه عملا شما بیشتر از 4% افزایش کارایی می گیری!

ثانیا از کی تاحالا میزان فروش یک کالا عملکردشو توی خنک کنندگی و نویز و اورکلاکینگ نشون می ده؟

ثالثا شما بهت بر می خوره من از یه کارت ایسوس بد می گم در صورتی که واقعا کارت به صرفه ای نیست و من گیگابایت رو فقط برای مقایسه اوردم برند های دیگه هم خیلی بهتر از ایسوس 970 ساختن...

بعدش من هیچ وقت از ایسوس و یا حتی از شرکت های مربوطه به اون پول نمی گیرم که بیام این جا پیشنهاد بدم من خود تجربه کار با کارت گرافیک های همه‌ی برند ها داشتم که گیگابایت و ایسوس بیشترشون بودند و نظرم روی ایسوس هس و بعضی ها میان اینجا و برچسب فن بازی میچسبونن به همه من پیشنهاد خودم رو دادم و خود استارتر هم گفت ایسوس رو بیشتر دوست داره و بحثی باقی نمی مونه

در ضمن شما یک کارت گرافیک بگو که هم قدرت این باشه: :-?

https://www.asus.com/Graphics-Cards/POSEIDON-GTX980TI-P-6GD5/

و این باشه از گیگابایت:

http://lioncomputer.ir/product/7495/کارت+گرافیک+ایسوس+ماتریکس+GTX+980+Ti+MATRIX/

همه‌ی اورکلاکر های برتر دنیا از ASUS استفاده می کنند.

مشخصه که فن نیستید و کاملا بی طرفید :D  :D 

اصلا ما چی کار به gtx 980 ti داریم؟ مگه محصولای مختلف شرکت ها به هم ربط دارن؟ من فقط گفتم که asus 970 strix اصلا اون چیزی که تبلیغ می شه نیست و شواهد و دلایل ارائه کردم شما چی ارائه کردی؟ چون اورکلاکر ها ایسوس استفاده می کنن(که معلوم نیست اصلا حرف شما درست باشه) و فروش ایسوس بیشتره(که باز هم معلوم نیست درست باشه و نظر شخصی شما و تجربیات محدود شما هست)؟؟؟!!!! اینا هیچی رو نشون نمی دن و کارایی و ارزش یه محصول رو بررسی های حرفه ای و تحریبات کاربرا نشون می دن... نمی خوای قبول کنی به هر حال درک می کنم شرایط کاریتون ممکنه باشه اما وظیفه من بود که شفاف سازی بکنم تا کاربرای عزیزی که می خوان کلی پول سیستم بدن به اشتباه نیوفتن...!

لینک به دیدگاه

اولا که تفاوت قیمتشون 60 هزار تومن هست یعنی g1 gaming فقط 4% گرون تره

http://lioncomputer.ir/product/4464/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3+GTX+970+STRIX+DC2OC-4GD5/

http://lioncomputer.ir/product/4458/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA+GTX+970+G1+GV-N970G1+GAMING-4GD/

که اصلا رقمی نیست چون g1 gaming هم فریم بیشتری می ده هم خنک تره هم بیشتر اور می شه عملا شما بیشتر از 4% افزایش کارایی می گیری!

ثانیا از کی تاحالا میزان فروش یک کالا عملکردشو توی خنک کنندگی و نویز و اورکلاکینگ نشون می ده؟

ثالثا شما بهت بر می خوره من از یه کارت ایسوس بد می گم در صورتی که واقعا کارت به صرفه ای نیست و من گیگابایت رو فقط برای مقایسه اوردم برند های دیگه هم خیلی بهتر از ایسوس 970 ساختن...

مشخصه که فن نیستید و کاملا بی طرفید :D  :D 

اصلا ما چی کار به gtx 980 ti داریم؟ مگه محصولای مختلف شرکت ها به هم ربط دارن؟ من فقط گفتم که asus 970 strix اصلا اون چیزی که تبلیغ می شه نیست و شواهد و دلایل ارائه کردم شما چی ارائه کردی؟ چون اورکلاکر ها ایسوس استفاده می کنن(که معلوم نیست اصلا حرف شما درست باشه) و فروش ایسوس بیشتره(که باز هم معلوم نیست درست باشه و نظر شخصی شما و تجربیات محدود شما هست)؟؟؟!!!! اینا هیچی رو نشون نمی دن و کارایی و ارزش یه محصول رو بررسی های حرفه ای و تحریبات کاربرا نشون می دن... نمی خوای قبول کنی به هر حال درک می کنم شرایط کاریتون ممکنه باشه اما وظیفه من بود که شفاف سازی بکنم تا کاربرای عزیزی که می خوان کلی پول سیستم بدن به اشتباه نیوفتن...!

نشستی خونه و بیرون نمیایی  گیر به تجربیات من نده دوست عزیز.

ببین من اول از استارتر پرسیدم گفتم گیگا یا ایسوس که ایشون گفتندایسوس(امیدوارم فهمیده باشی که بعید میدونم چون.....)

و ما با توجه به گفتیه ایشون سیستم بستیم از نوع ایسوس و چون خودم طرفدارا ایسوس هستم مشکلی نمی بینم که فشار بهت اومده از طرف گیگابایت تو این انجمن (نمایندگی های رسمی گیگابایت) تا بازاریابی کنی

و جواب ثانیاً شما که خودت هم نمی تونی فروش بیشتر ایسوس رو از گیگا لاپوشونی کنی پس نظر نده /////شما می گید که کسانی که ایسوس میخرند اشتباه می کنند؟ حقوقت بیشتر میشه

ثالثاً من از استارتر  پرسیدم که گیگابایت و یا ایسوس و GTX 970 این شرکت رو پیشنهاد کردم

موضوعه خودت رو مشخص کن یه بار میگی پول میگیری یه بار میگی فن بوی کلاً تو به من چی میگی (هرچی میگی تو هم .... گیگابایتی)من عادت ندارم تهمت به کسی بزنم

و از شما که این همه ادعا میکنید بعیده که فرکانس مرجع و بوست گرافیک اصلاً در فریم بیشتر تاثیر زیادی نداره (اگر بیش از 100 مگاهرتز باشه میگیم آره ولی نه 70 مگاهرتز)

خودت هم فهمیدی اصلاً سری گیمینگ ایسوس رقیب نداره

و این رو هم بگم که با خرید یک کارت گرافیک اشتباه کل سیستم به هدر نمیره و پولشون به هدر نمیره چون هسته گرافیکی همشون یکیه و امیدوارم کافیت باشه

ایسوس هم می‌تونست کارت گرافیکش(فن خنک کننده هاشو) رو دوبرابر برد PCB بزنه ولی این کار را نکرد تا سیستم کوچکتر و ولی قدرتمندتر به نظر برسه

به اورکلاکینگ های ماهر انجمن Tom'sHardware هم اعتماد نداری؟ خودت عضو شو بپرس

xazh_caphggture.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان این یه بحثی هست که خیلیا دارن با هم میکنن و مشکل خیلی ها هم هست که کدوم برند انتخاب شه و به چه علت و ... ولی بهتره اول از همه آرامش خودتون رو حفظ کنید و به هم اینجوری نپرید ! همه ی این حرف ها هم که زده شده تا حدودی درسته و بقیه اش از نظر من توی برخی موارد زیاده روی شده .در مورد اینکه فروش کدومشون بیشتره، من فروم لیون و بیشتر سایت های سخت افزاری رو که چک میکنم میبینم اکثرا کارت گرافیک گیگابایت,زوتاک پیشنهاد شده و کم تر ایسوس پیشنهاد دادند(ممکنه مین رو ایسوس گفته باشند ولی الان بحث سر کارت گرافیک هست) و در مورد اینکه از استارتر سوال شده که ایشون کدوم برند رو دوست داره به نظر من زیاد سوال مناسبی نیست چرا که اگه ایشون میخواست بر اساس برندی که دوست داره قطعه بگیره نمیومد سوالش رو توی فروم مطرح کنه و پیشنهاد بقیه رو بخواد و میرفت بر اساس برند مورد علاقش خرید میکرد چون برای کارت گرافیک این یک موضوع مهمه. حالا در مورد اینکه مدل   GTX 970 G1 بهتره یا GTX 970 STRIX باید بگم که کلاک هسته مدل G1 گیمینگ چه توی حالت پایه و چه توی حالت بوست بیشتره ( یکی از دلایلی که اورکلاک این کارت گرافیک بهتر از مدل انتخابی از ایسوس هست) حالا در مورد کولینگ، چون کارت G1 از 3 فن استفاده کرده به همین علت سایزش بزرگ تره و ممکنه برای بعضی کیس ها مشکل ساز شه ولی ایشون با این بودجه ای که داره مطمئنا کیسی خواهد گرفت که دچار همچین مشکلی نشه! همین طور، این 3 فن جوری طراحی شدند که جریان هوا رو تا حدودی افزایش میدند وسریع دما رو به حالت متعادل برمیگردونند همینطور نویز رو تا حد امکان کاهش (این کارت گرافیک جز بی صدا ترین کارت ها محسوب میشه البته ایسوس هم کولینگش واقعا خوبه ولی خب به نظر من به اندازه مدل G1 Gaming خوب نیست). در حالت کلی میتونید امتیازی که 3 کارت MSI و Gigabyte و Asus رو گرفتند(FireStrike) بر اساس مطلب گزارش شده از سایت معتبر www.overclock.net مشاهده کنید!

در آخر انتخاب خود سایت هم GTX 970 Gaming G1 بوده.

+ مقایسه این 2 کارت گرافیک توی 4 تا بازی که متوجه خواهید شد برتری Gaming g1 مشهود است.

20805220779011494740.jpg

86208624935014512259.jpg

0a97ebcd_FSFSEcomp.jpeg

ویرایش شده توسط Juggernaut
لینک به دیدگاه

ببخشید  . من طرفدار ایسوس هستم اما نه این که هر قطعه ای داد بیرون چش بسته بخرم که !!! :laughing:

یه تقاضای کوچیکم دارم اینه که اینقد به من استارتر نگید چون 5 تا 6 ساله سخت و نرم افزار کار میکنم اما چون واسه خودم میخوام ببندم دقت میکنم  ^_^  ^_^

غیر از ایسوس Giga و Zotac رو هم قبول دارم  :x  :x

ویرایش شده توسط NVIDIA GAMER
لینک به دیدگاه

اینم یه سیستم با مانیتور FullHD با قیمت 5 تومن 

شاید مانیتورش قوی نباشه .

ولی گرافیکش خیلی از اون ASUS STRIX 970 بهتره چون GIGABYTE GTX 970 XTREME ورداشتم و با حدود 200 تومن اختلاف قیمت خیلی قدرتمندتره.

مادربرد رو هم بخاطر هم خوانی سخت و افزاری و ظاهی گیگا Z170X Gaming 3 برداشتم که امکاناتش حدودا با ایسوس Z170 Pro Gaming یکیه .

نظری دارید در مورد سیستمم بگید .

post-22845-0-02209500-1455125173_thumb.png

لینک به دیدگاه

ببخشید  . من طرفدار ایسوس هستم اما نه این که هر قطعه ای داد بیرون چش بسته بخرم که !!! :laughing:

یه تقاضای کوچیکم دارم اینه که اینقد به من استارتر نگید چون 5 تا 6 ساله سخت و نرم افزار کار میکنم اما چون واسه خودم میخوام ببندم دقت میکنم  ^_^  ^_^

غیر از ایسوس Giga و Zotac رو هم قبول دارم  :x  :x

عزیز منظور از استارتر کسی هست که تاپیکی را با موضوعی خاص باز کرده و منظور تازه کاربودن شما نیست .

لینک به دیدگاه

عزیز منظور از استارتر کسی هست که تاپیکی را با موضوعی خاص باز کرده و منظور تازه کاربودن شما نیست .

اها !! OKسیستمم چطوره ؟
لینک به دیدگاه

سلام

قطعات شما نزدیک به 5 تومن شد که 

اگه هزینه رو تا اینقدر قراره افزایش بدین این مین بگیرید بد نیست 

http://lioncomputer.ir/product/5815/ASUS+ROG+Maximus+VIII+Ranger+LGA1151+Z170+Mainboard/

این لینکم نگاه کنید بد نیست

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=54894

ویرایش شده توسط Majid_Rezaie
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...