رفتن به مطلب

پایان عمر پایرسی PC

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

گزشته =! گذشته

دوستانی که دم از بازی اوریجینال میزنند...

خداییش چندتا بازی رو بدون کرک و اصلی بازی کردید ؟!

از خودم شروع میکنم

1. 7 سال World Of Warcraft توی سرور اصلی بازی کردم .. 4 تا Expansion رو خریدم .. و هر 60 روز گیم تایم میخریدم براش

2. League Of Legends درسته بازی رایگان هست .. ولی برای دل خودم حداقل .. حداقلش فکر کنم نزدیک 200-250 یورو ( خورد خورد ) RP خریدم ..

3. Heroes Of Storm بازی محبوبم رو خریدم .. از Alpha داشتم بازی میکردم !

4. الانم که شاهکار Dice .. battlefield 4 رو دارم نسخه Premium بازی میکنم ...

به نظر من بازی آنلاین ارزش خریدن و هزینه کردن داره .. single پلیر هرچی باشه یه روز پایان داره ....

در ضمن داریم به دوره ای نزدیک میشیم که بازی های رایگان آنلاینی که قابلیت خرید درون بازی دارند زیاد میشه ..

مثل dota 2 - League of Legends - Hearthstone و خیلی از بازی ها ..

مثلا شما میتونی رایگان بازی کنی .. مثلا برای پیشرفت سریعتر نیازمند خرید پوینت دارید .. یا خرید اسکین کاراکتر مورد علاقه یا ...............

اون سرور شانگهای که بازی می کردیم دان شده :crying:

لینک به دیدگاه

• ارسال 98
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

آقا من بالاخره نفهمیدم tomb rider کرک شد یا نه ... این کرک اولیه که میگن اومده یعنی کار نمیکنه ؟؟

لینک به دیدگاه

از خودم شروع میکنم

1. 7 سال World Of Warcraft توی سرور اصلی بازی کردم .. 4 تا Expansion رو خریدم .. و هر 60 روز گیم تایم میخریدم براش

2. League Of Legends درسته بازی رایگان هست .. ولی برای دل خودم حداقل .. حداقلش فکر کنم نزدیک 200-250 یورو ( خورد خورد ) RP خریدم ..

به نظر من بازی آنلاین ارزش خریدن و هزینه کردن داره .. single پلیر هرچی باشه یه روز پایان داره ....

در ضمن داریم به دوره ای نزدیک میشیم که بازی های رایگان آنلاینی که قابلیت خرید درون بازی دارند زیاد میشه ..

مثلا شما میتونی رایگان بازی کنی .. مثلا برای پیشرفت سریعتر نیازمند خرید پوینت دارید .. یا خرید اسکین کاراکتر مورد علاقه یا ...............

سلام نکنه خودتی امیر خان ایدی بنده wuxia#2759 اکه دوستان قابل دیدن  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

تجربه و زمان ثابت کرده دست روی دست زیاده!!

حالا این تیم یا نفر گفته کرک نمیکنه. مگه اینها از مریخ اومدن که دیگه مثلشون و یا حتی بهتر از اینا نیاد؟! 

===========================================================

در مورد گیم اورجینال خریدن هم دوستان یک طرفه به قاضی نرید دیگه. بازی کرک شده رو خریدن = دزدی . حالا شما بیا هر عنوان یا بهانه و .... دیگه بیار براش! مگه اون شرکت سازنده بازی مجبور کرده ما رو با جیب خالی یا ایترنت مزخرف بریم بازیشونو کرک شده بازی کنیم؟

بنده به شخصه کسانی رو دیدم که به نون شبش محتاجه رفته پول قرض کرده واسه بازی Clash of clans  جم یا کوفت خریده!!! پس اگه صحبت لذت بردن هست هزینشم باید پرداخت. 

لینک به دیدگاه

از خودم شروع میکنم

بنده خودم چندین ساله یا بازی نمیخرم یا اگه میخرم اورج میخرم

پول هم نداشته باشم میشینم بازی f2p

مثل وارتاندر بازی میکنم

که تو خود این بازی شاید نزدیگ پانصد هزار تومن فقط

Ge

و ایتم پرمیوم خریدم

سعی میکنم قبل از خرید یه بازی ویدئو های گیمپلی و بررسی که توی یوتوب میزارن ببینم تا ببینم بازی ارزش خرید داره یانه

سعی هم کردم همیشه بازی انلاین بخرم که مدت زیادی باهاش سرگرم بشم

لینک به دیدگاه

سلام نکنه خودتی امیر خان ایدی بنده wuxia#2759 اکه دوستان قابل دیدن  @};-  @};-

درود

خیر گویا اشتباه گرفتید .

محمد هستم ..

لینک به دیدگاه

چرا راههاي خوبي هست دوست من.

مثلا تقريبا تمام بازيهاي تحت نرم افزارهاي معروف مثل steam و origin هر چندوقت يكبار تخفيف اساسي ميخورن مثلا حتي از ٤٥ دلار به ٢ دلار، حتي در برنامه اوريجين گاهي بازي ها رايگان هم ميشن، كه اگه شما ليست بازي هاي محبوبتونو توي قسمت wishlist اين برنامه هاي اضافه كنيد هنگام تخفيف خوردن با ايميل بشما اطلاع ميده.

شما ميتوني مثلا يك شارژ ده دلاري استيم بخري و هنگام تخفيفاي حسابي بازي هاي محبوب باهاش خريد كني!

45 دلار به 2 دلار :-?  یه مدرک بیار یا بازی باد کرده یا شما دارید اینجا از روی هوا حرف می‌زنید که احتمالاً اولی درست باشه

لینک به دیدگاه

چرا راههاي خوبي هست دوست من.

مثلا تقريبا تمام بازيهاي تحت نرم افزارهاي معروف مثل steam و origin هر چندوقت يكبار تخفيف اساسي ميخورن مثلا حتي از ٤٥ دلار به ٢ دلار، حتي در برنامه اوريجين گاهي بازي ها رايگان هم ميشن، كه اگه شما ليست بازي هاي محبوبتونو توي قسمت wishlist اين برنامه هاي اضافه كنيد هنگام تخفيف خوردن با ايميل بشما اطلاع ميده.

شما ميتوني مثلا يك شارژ ده دلاري استيم بخري و هنگام تخفيفاي حسابي بازي هاي محبوب باهاش خريد كني!

سلام عزیز

تا کی باید تو کف موند که بعضی بازیا تخفیف بخورن؟

حالا شاید اون بازی که ما دوست داریم اصلا تخفیف نخورد؟چه باید کرد

واقعاخیلیا از بازیای کامپیوتری میکشن بیرون حداقل تو ایران

تو کشور های دیگه هم ادمای فقیر هستن

لینک به دیدگاه

دوستان همشون که از این نوع کرک استفاده نمیکنن که!

از اون طرف بازی های Free هم هستن!

نمونش Dota 2 اونقدر جذاب هست که بعد از معتاد شدن بهش (!) دیگه خیلی کم میتونید به سراغ بازی های دیگه برید.

دوستانی که بازی نکردن یکبار امتحان کنید ، البته چه در این دنیا و چه در اون دنیا مسئولیتش با خودتونه من کاره ای نیستم!

لینک به دیدگاه

بالاخره خدا کنه دیگه نتونن هک کنن والا هیچ کدام کسانی که بازی کرکی میکنن قدر بازی رو نمیدونن و هیچ وقت لذت کافی رو نمیارن چون وقتی پول میدی با جون و دل بازی میکنی و حاضر نیستی یک مرحله ی جانبی رو هم رد کنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان گروه CPY هم بازی های Mad max , دراگون ایج و بتمن را کرک کرده بود . همگی این ها از نسل اول قفل دنوو استفاده می کردند پس میشه نتیجه گرفت قفل دنوو هک شدنی است ، مشکل از جای دیگریست .

شرکت های بازی سازی تصمیم گرفتن با خریدن و رشوه دادن به هکر ها از کرک شدن بازی ها جلو گیری کنند جز این مسئله ای نیست .

همه که پول ندارن برن بازی اورجینال بخرن جدای یه عده مرفهین بی درد که 200 هزار تومان براشون مثل پول خرد ته جیبشون میمونه ! و ماهی 10 تا بازی اورجینال از استیم و اوریجین میخرن ، اما قبول دارم باید به حقوق سازنده احترام گذاشت و بازی اورجینال خرید بالاخره اون هم زحمت کشیده تا یک بازی خوب بسازد اما برای مصرف کننده هایی که وسع مالیشون نمیرسه اصلا" صرف نمیکنه که بازی اورجینال بخرند .

اما تا کی بشینیم تا اجنبی ها برای ما کار انجام بدن چرا خودمون دست به کار نمیشیم برای کرک کردن بازی ها . مگه ما تو این کشور مهندس کامپیوتر نخبه کم داریم ؟ چرا کاری نمی کنند ؟

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

درود

اولین نسخه از متال گیرو مدمکس و بتمن و دراگون ایج رو 3dm کرک کرد -cpy تازه نسخه دارگون ایج رو داده بیرون- اونا همیشه میان نسخه 3dm رو بهبود میدن- نه کار اصلی بر عهده 3dm بودنه cpy- خود cpyاین رو اذعان میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسفانه شرکت ها بازی سازی عقده ای و حریص هستند،  نمونه اش راک استار  یارو 2 میلیارد دلار پول زده به جیب 60 میلیون نسخه فروخته - همین GTA V رویکیش ،  بعد از بس موقع اجرا کردن  نسخه اصلی بازی رو چک میکنه  از زندگی آدم رو سیر میکنه-

وارنر براردز با این DLC های یک دلاری لباس های بتمن دکان بقالی راه اندخته بود!!!  خجالت هم چیز خوبیه

والا دوستان، من رو همیشه دیگه بچه های فروم میدونن اولین نسخه های DRM دار دراگون ایج و Lord of fallen رو میخریدم و بررسی رو برای بچه های فروم میگذاشتم و چند ماه بعد یا حتی سال بعد بازی کرک میشد- مقالات هست میتونید مطالعه کنید-ولی حقیقتش سیستم انتی تمپرینگ origin در دراگون ایج اینقدر اذیتم کرد که با اینکه بازی محبوبه منه، رفتم نسخه فول CPY رو دانلود کرد چند ماه پیش و با خیال راحت از همه DLC ها و اپدیت ها و محتوی فول لذت بردم.

من 200 هزار تومان دراگون ایج رو خریده بودم  ولی EA میگفت نه برای هر چهار dlc بازی باید  4تا 15 دلار دیگه بپردازی- اخه انصاف هم چیز خوبیه- مگر ویچر 3 نبود اصلا بیچاره ها نه قفلی گذاشتن نه   اینترنتی.

پدر جان  تو که ایمیل رو میبینی اکانت رو میبینی  دیگه روزی بیست بار  چک کردن  لاگین و اکانت و اکتیو شدن که نمیخواهد- جالبه اکانت اصلی بازی اورجینال من رو چک میکرد و بعضی مواقع میگفت سرور ها شلوغه لاگین نمیکرد بخاطر این DRM لعنتی  باید در صف  می موندیم تا چک بشه بعد بازی رو ریلودد کرک کرده بود !!!!

این فنگ چک کردن ضد تمپرینگ با دیابلو 3 از بلیزارد خدانشناس شروع شد و جالبه با همین قفل بازی دیابلو 3 کرک نشد  و خود منتقد گیم اسپات به بازی 8 داد و یکی از دلایلش هم سیستم چک کردن و اکتیو کردن روزانه بود ، بلیزاردی که گرافیک بازی هاش مثل نخود است - یار و رفته 200 میلیون دلار خرج فیلم  وارکرافت کرده بگو نمی خواد اواتار بسازی برو گرافیک بازی هات رو بهتر کن!!!

کلا DRM مزخرفه و بسیار آدم رو اذیت میکنه- یارو 60 دلار داده بازی رو خریده، مال خودش شده بعد هر روز اسکوارانیکس و راک استار و وارنر برادرز و EA اوریجن و ..... باید هی توی هاردش سرک بکشن هی پهنای باند اینترنتش رو بخورن هی دائم مجبورش کنن اونلاین باشه برای بازیی که حتی اونلاین و مولتی پلیر نداره  که چی بشه ؟؟

من تامب رایدر و هنوز نگرفتم البته اخرهفته بیکار بشم کلیدش رو میخرم از استیم- منتهی همیشه اولین نفر میرفتم بازی که حتی قفل داشت رو میگرفتم حالا یا بخاطر اینکه بازی محبوبم بود یا اینکه بررسی کنم و تست بزنم ولی این دفعه با اینکه اینقدر تامب رایدر رو دوست دارم اصلا سیستم گیمینگ بستم برای همین بازی ها هنوز نگرفتم و بعضی از دوستان تعجب میکنند که رضا چرا نگرفتی باز اولین نفر بررسی کنی ؟

والا DRM رو دوست ندارم  و  حقیقتا هر نسخه اصلی که با قفل DRM دنوو خریداری بشه یک پیروزی برای این قفل لعنتی به حساب میاد  ولی من هم در نهایت مجبورم البته مدت دو هفته فرصت دادم به کرک کننده ها ببینم چه میکنن دیدم نه خبری نیست.

با یک کاربری در استیم  صحبت میکردم حرف جالبی زد: گفت بود من ترجیح میدم 60 دلار کمک کرک کننده کنم  تا اینکه بیام بازی DRM دار بخرم  چون DRM در نسخه های قدیمی تر باعث اسیب رساندن به بعضی از هارد دیسک ها و SSD ها میشد. جالبه افکار عمومی  جوامع مجهز به قوانین سرسخت کپی رایت هم بر ضد DRM است- نه تنها مصرف کننده جهان سومی یا کسانی که در کشور هاشون قوانین کپی رایت نیست یا قوی نیست و مجبورن از نسخه های غیر قانونی استفاده کنند.

کلا این نسل کنسول ها هم سرسخت شدند و سیستم اپدیت های روزانه مایکروسافت برای ایکس وان کپی خور کردن کنسول رو تقریبا غیر ممکن کرده است  بنابراین کلا نه فقط پایرسی روی PC بلکه کلاً پایرسی گیمینگ داره روزانه سخت تر و سخت تر میشه و اگر هم دستگاهی یا بازی نهایتش کرک بشه یا مشکلات عدیده و عدم استفاده از بروزرسانی ها و ....روبرو خواهد بود .

لعنت به همان که فنگ DRM دنوو رو انداخت -بزن  لایک رو !!!!!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اورجین شدن بازیهای pc

تاثیر مستقیم روی فروش سخت افزار داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اورجین شدن بازی های نیاز به اینترنت داره

ما هنوز مشکل پایه ایی با سرعت نت داریم خواهشاً بحث انلاینینگ رو بزارید برای 4 یا 5 سال دیگه

همه که برجی 200 تومن ندارن بدن پول نت سرعت بالا

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا اصلا کرک رو بیخیال  اگر صحبت کرک کنیم برای کسانی که در کشورهای دیگه بازی اصلی میخرن قابل قبول نیست و آنها خواهند گفت شما از دنوو بدتون میاد چون  کرک نمیشه!! ولی اینطور نیست اصلا ورای بحث کرک شدن یا نشدن  کاربر و اذیت میکنه- من دیابلو  رو 3 روزهای اولش  که عرضه شده بود دوست داشتم همون موقع بازی کنم روزگارم روسیاه کرد با این اونلاین چک کردن ها- جالبه اصلا غیر اونلاین نمیشد سینگل پلیر بازی کرد!!!!! و باید 100% اونلاین میبودی با send  و رسیو بالا!! یعنی شما داشتی بازی سینگل پلیر بازی مکیردی و لی انگار داشتی حجم بالا هم دانلود میکردی !! خوب میخوام 100 سال چک کردن نباشه - این چه قفلی بود؟ الان یارو جاست کاز 3 خریده، سینگل پلیر بازی میکنه بعد سیستم  میگه نه باید اونلاین لاگین کنی و سیو هات یپش ما باشن .

خوب دنوو احمق باید بدونه که در همه کشور ها و همه کره زمین اینترنت زیمنس آلمان با پهنای باند 6 گیگابایتی گیر نمیاد!!! اینترنت ها نفتی هستند و زیرساخت ضعیف و ورای سرعت دانلود که بعضی ها ملاک میگیرند اصلا ربطی به سرعت دانلود نداره و خط باید پینگ قوی و اتصال دائم داشته باشه که در کشور ما بسیار کم گیر میاد.

متاسفانه تا زمانی که یک دیباگر قدرتمند 64 بیتی گیر این تیم های حرفه ای اینکاره کرک کننده نیاد (شاید سال دیگه ) این دنوو پر رو خواهد بود ولی اگر دیباگر 64 بیت قوی داشتند مرگ دنوو زودرس و  و بدون درد خواهد بود !!

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

تا کی باید تو کف موند که بعضی بازیا تخفیف بخورن؟

حالا شاید اون بازی که ما دوست داریم اصلا تخفیف نخورد؟چه باید کرد

واقعاخیلیا از بازیای کامپیوتری میکشن بیرون حداقل تو ایران

تو کشور های دیگه هم ادمای فقیر هستن

نه دوست خوبم من تمام بازي هايي محبوبي كه ميشناسم يا تو ليست علايق قرار دادم تخفيف خوب خوردن اونم چند بار در سال

در مورد اينترنت هم بايد بگم با اينترنت حتي پهناي باند ٢٥٦ به راحتي بازي هاي انلاين قابل بازي كردنن البته پينگ و اختلالتو خط و ديسينك شدن بحث ديگه ايه كه بله اون تاثير فوق العاده منفي دارن رو بازي هاي انلاين

لینک به دیدگاه

خب حق دارن دیگه بیچاره ها....

میشینن اینقدر زحمت میکشن وقت میزارن هزینه میکنن بازی رو کرک میکنن که چی بشه؟؟

که من و شما بیایم مفتی بازی کنیم بعد بازی رو که دو روز دیر کرک کردن ببندیمشون به رگبار فحش و ناسزا...

برین تو سایتایی که بازی کرکی میزارن مثل همین skidrowreloaded و اینا ببینین مردم چی کامنت میزارن...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب حق دارن دیگه بیچاره ها....

میشینن اینقدر زحمت میکشن وقت میزارن هزینه میکنن بازی رو کرک میکنن که چی بشه؟؟

که من و شما بیایم مفتی بازی کنیم بعد بازی رو که دو روز دیر کرک کردن ببندیمشون به رگبار فحش و ناسزا...

برین تو سایتایی که بازی کرکی میزارن مثل همین skidrowreloaded و اینا ببینین مردم چی کامنت میزارن...

چند تا نکته خدمتت بگم:

اولا من خود نفر اول سایت اسکیدرو ریلودد هستم در امار حضور داشتن در سایتشون  والا چیزی جز اسیکدرو ریلودد دمتتون گرم - مشتی هستید عالی کرک کنید ما شما رو دوست  داریم ما پشتیبانتون هستیم ,............... و مرگ بر DRM و مرگ بر  فلان قفل و فلان سازنده  ندیدم -

دوم شما خودتون بازی اصلی کار میکنید؟ من  بازی  اصلی برای کنسول و PC  خیلی خریدم که امارش در فته از دستم  

خوب  کسی فحش نداد عزیزم  ما بحثمون روی DRM دنوو است - این قفل انتی تمپرینگ است و فقط یک بازی اصلی با این قفل کار کنی  کلا بی خیال میشی پس بگذارید کسانی که با این قفل زجر کشیدن در حالی که پولهای زیادی هم جای محصوله دادن   بحث کنند.  من که گفتم خدمتت بحث ما کرک نشدن بازی نیست حالا نشد بازی اصلی رو میگریم- مثل متال گیر دراگون ایج  ودیابلو و GTA  و  لرد و اف فالن و فیفا 16 و خوب ما همینه اینها رو خریدیم حتی با اینکه بعضی هاشون کرک شدن بعد ها-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

درود

خیر گویا اشتباه گرفتید .

محمد هستم .

عزیزی @};-  @};-  @};-  باز محمد جان مارو قابل دونستی batte id  رو برام pm کن  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

به قوله معروف گل بود به سبزه نیز آراسته شد

ما گفتیم این تحریمها بعده چند سال برداشته میشه یه تکونی به سیستم بدیم و بریم یه دلی از عزا در بی آریم

من مخالف این حرکت نیستم  ولی واقعن بازیهای اورجینال خیلی تو کشورمون گرون هستن . مثلا اگه من بخام سالی 4 تا بازی انجام بدم چیزی در حدود شاید 600 هزار برام رقم بخوره

و با این وضع خیلی سخته

واقعن در توان من که نیست

لینک به دیدگاه

سی دی کی اشتراکی خیلی خوبه قیمت بدی هم نداره و طرز فکر فعلا خرید نکنید اشتباهه

لینک به دیدگاه

بچها میگم این کرکه یعنی الکی یا واقعیه؟

https://www.youtube.com/watch?v=3el3uQQI59I

youtube.com/watch?v=3el3uQQI59I

ویرایش شده توسط mohsen2000
لینک به دیدگاه

تنها راه برای ما بی پول ها انتظار ورود یه کرک کننده جدید و حرفه ای هست . فکر نکنید فقط این چندتا گروه هکر بازی در دنیا وجود داره . خدارو چه دیدین شاید چند روز دیگه گروه denuvo hacker  جدید سرکاراومد .

ویرایش شده توسط Sasan.m
لینک به دیدگاه

عزیزی @};-  @};-  @};-  باز محمد جان مارو قابل دونستی batte id  رو برام pm کن  @};-  @};-  @};-

درود

HolymighT#2904

Battletag منه عزیز

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...