رفتن به مطلب

◄من یک گیمر هستم! (عکس شما و سیستم گیمینگتون)►

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

من 50 خرج کردم برا usb جلو کیس که خم نشم فلش بندازم شما بلند میشین؟ واو

انیمیشن wall-e دیدید ؟  =))  فکر کنم تا سه چهار سال دیگه ما شبیه انسان های داخل این کارتون بشیم  =))  :clapping:

لینک به دیدگاه

انیمیشن wall-e دیدید ؟  =))  فکر کنم تا سه چهار سال دیگه ما شبیه انسان های داخل این کارتون بشیم  =))  :clapping:

یعنی اگه احتیاجات ضروری پیش نیاد همین جوریه الانشم =))  :D

ویرایش شده توسط ROGfan
لینک به دیدگاه

سلام دوستان ببخشید تو عکس کسی نیست سیستم برای یکی از دوستانه که براشون بستم و نمیخواستن تو عکس باشن.

post-19285-0-66732900-1459786825_thumb.jpg

post-19285-0-17937100-1459786838_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ببخشید تو عکس کسی نیست سیستم برای یکی از دوستانه که براشون بستم و نمیخواستن تو عکس باشن.

مشخصات سیستم چیه برادر؟؟؟

لینک به دیدگاه

همچین سیستم غولی و کیبرد Cougar 200K؟

ولی در هر صورت، دوستتون در انتخاب کارت گرافیک عالی عمل کرده.

لینک به دیدگاه

مشخصات سیستم چیه برادر؟؟؟

Gskill Trident Z 16GB 8GBx2 3200Mhz CL16 DDR4 ( دو عدد که مجموعا میشه 32 گیگ)

GREEN GP1350B-OC+ Overclocking Evo 80Plus Platinum PSU

Intel® Core™ i7-6700K Skylake Processor

GIGABYTE Z170X-Gaming 3 LGA1151 Z170 Mainboard

EVGA GTX 980 Ti SC+ GAMING ACX 2.0+ 6GB GDDR5 (دو عدد)

هارد هم فعلا یک اس اس دی سامسونگ 250 سری EVo

DeepCool GAMER STORM Maelstrom 120 AiO Liquid CPU Cooler

Logitech G502 Proteus Core Gaming Mouse

همچین سیستم غولی و کیبرد Cougar 200K؟

ولی در هر صورت، دوستتون در انتخاب کارت گرافیک عالی عمل کرده.

البته بعدا خودشون فهمیدن که در انتخاب کیبورد اشتباه کردن ولی فعلا باهاش کار میکنن تا بعدا یکی بهتر بگیرن.

ویرایش شده توسط moj007
لینک به دیدگاه

پشت این که اگه کاراکتر اصلی تیر بخوره خودت هم میمیری نکن برادر خطرناک هم برا قلب ما هم سلامتی شما

لینک به دیدگاه

پشت این که اگه کاراکتر اصلی تیر بخوره خودت هم میمیری نکن برادر خطرناک هم برا قلب ما هم سلامتی شما

=)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

آقا کیبورد رو بیخیال 

یه همچین سیستمی اون وقت بغلش اون مودم  :|

این دوستتون حتما یه مودم خوب بگیره 

لینک به دیدگاه

16.jpg

14.jpg

مانیتور ها مدلشون چیه؟

چطوری با این حاشیه میشه بازی کرد؟

من که حتی نیم سانتش هم تحمل ندارم

ویرایش شده توسط Veyron
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

16.jpg

14.jpg

مانیتور ها مدلشون چیه؟

سلام ابولفضل جان ظاهرا" مانیتورشون از همین مدلیه که من دارم _ ادیت : یا شاید هم مدل 25 اش  :D

http://lioncomputer.ir/product/4512/%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D8%A7%D9%84+%D8%AC%DB%8C+29+%D8%A7%DB%8C%D9%86%DA%86+Ultra-Wide+29UM65/

قصد خرید دومی رو هم دارم الان چون هم واقعا نسبت به قیمتش ارزش داره (مدل asus با همین رزولوشن + امکانات کمی بیشتر،  استند و کنتراست یه مقدار بهتر قیمتش دو برابره...) و هم اینکه تمامی فیلم های جدیدی که این چند وقته اومده نسخه اولتراواید داشته و هم بازیای جدید هم سازگار شدن و مثل قبل نیست که ملت بگن با این مانیتورا نمیشه درست فول اسکرین فیلم نگاه کرد یا توی بازی حاشیه مانیتور سیاه میشه..

، 25 اینچش ظاهرا فریم باریکتری داره اما خب کوچیکتره .. فکر کنم تو این مدل مانیتورها(اولتراواید) مدلی که تقریبا" بدون فریم و حاشیه باشه پیدا نمیشه تو ایران

در کل خوشحالم که دوستان هم Ultrawide دوس دارن  :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

16.jpg

14.jpg

مانیتور ها مدلشون چیه؟

مانتیور LG 25UM65-P Ultra-Wide  برای کسی که بار اول پشت سیستم میره کمی گیج کننده است ولی بعدش که عادت کنید تو بعضی از بازی ها مثل این میمونه که داخل خود بازی هستید.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

بچه ها مال همتونو دیدم خیلی قشنگ بود ...

راستی یه سوال...شمایی کهاین همه هزینه صرف خرید PC کردید و به اطلاح خودتون رو یه pc gamer حرفه ای میدونید چطور نباید یدونه پوستر بازی هم تو دیوار اتاقتون وجود نداشته باشه:|

(به زودی تصاویر از سیستم خودم میذارم + 15 پوستر!!!!)

لینک به دیدگاه

راستی یه سوال...شمایی کهاین همه هزینه صرف خرید PC کردید و به اطلاح خودتون رو یه pc gamer حرفه ای میدونید چطور نباید یدونه پوستر بازی هم تو دیوار اتاقتون وجود نداشته باشه :|

چون اینقدر مانیتور دارن که نیازی به پوستر نیست 

روی هر کدوم از مانیتور ها عکس پس زمینه یه بازی رو میزارن اونوقت کل اتاق و میز میشه پوستر بازی  :D

لینک به دیدگاه

چون اینقدر مانیتور دارن که نیازی به پوستر نیست 

روی هر کدوم از مانیتور ها عکس پس زمینه یه بازی رو میزارن اونوقت کل اتاق و میز میشه پوستر بازی  :D

برادر ... اخوی ... مانیتور جای خود (هزارتا هم داشته باشی) پوستر هم جای خود وگرنه کلا توی همه جای دنیا پوسترها رو جمع نن و بجاش مانیتور بزارن دیگه:|

پوستر جای خود مانیتورم جای خودش ...  وقتی فردی پوستری رو ریداری کنه نشون میده که اون بازی جزو بهترین بازی های اون فرد بوده نه مانیتوری که هر روز هزارتا عکس رو میشه درش تعویض کرد!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا من که شخصا علاقه ای به چسبوندن پوستر _در هیچ زمینه ای _ به دیوار اتاقم ندارم  هرچقدر هم که اون موضوع برام مهم باشه

علاقه به گیم و گیمر بودن به جای خود ، علاقه یا عدم علاقه به پوستر چسبوندن هم به جای خود

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

والا من که شخصا علاقه ای به چسبوندن پوستر _در هیچ زمینه ای _ به دیوار اتاقم ندارم  هرچقدر هم که اون موضوع برام مهم باشه

علاقه به گیم و گیمر بودن به جای خود ، علاقه یا عدم علاقه به پوستر چسبوندن هم به جای خود

با جمله اول تا حدودی موافقم...

اما با جمله دومیتون به شدت مخالفم!!

این دو مقوله از دید من کاملا به همدیگه مربوط و در کل باهم در ارتباط هستن...عزیزم تمامی گیمرهای حرفه ای (بحث من گیمرهای pro هستش نه گیمر های نوب ، کژوال و ... که خودشون رو گیمر حرفه ای میدونن) بحث هم سر گیمر حرفه ای هست که اگه یه سرچ ساده تو نت بکنین میبینین که تمامی گیمرای حرفه ای همیشه توی اتاقشون حداقل دو-سه تا پوستر گیم پیدا میشه!

من اجباری در سچسبوندن پوستر به دیوار ندارم اما  یک گیمر حرفه ای همیشه بهترین بازیش رو سعی میکنه تو چشم باره و این کار بنظرم تنها با تهیه پوستر اون بازی انجام میشه...

یک گیمر حرفه ای باید اتاقش اینطوری باشه ... صرفا جهت اطلاع بعضی ها که حرف منو انکار میکنن...f...c

post-21563-0-45733800-1461477731_thumb.jpg post-21563-0-48865400-1461477802_thumb.jpg post-21563-0-19427300-1461477818_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با جمله اول تا حدودی موافقم...

اما با جمله دومیتون به شدت مخالفم!!

این دو مقوله از دید من کاملا به همدیگه مربوط و در کل باهم در ارتباط هستن...عزیزم تمامی گیمرهای حرفه ای (بحث من گیمرهای pro هستش نه گیمر های نوب ، کژوال و ... که خودشون رو گیمر حرفه ای میدونن) بحث هم سر گیمر حرفه ای هست که اگه یه سرچ ساده تو نت بکنین میبینین که تمامی گیمرای حرفه ای همیشه توی اتاقشون حداقل دو-سه تا پوستر گیم پیدا میشه!

من اجباری در سچسبوندن پوستر به دیوار ندارم اما  یک گیمر حرفه ای همیشه بهترین بازیش رو سعی میکنه تو چشم باره و این کار بنظرم تنها با تهیه پوستر اون بازی انجام میشه...

یک گیمر حرفه ای باید اتاقش اینطوری باشه ... صرفا جهت اطلاع بعضی ها که حرف منو انکار میکنن...f...c

attachicon.gifFree-gaming-room-ideas-minecraft.jpg attachicon.gif11.jpg attachicon.gif04-modern-and-sleek-video-game-room-idea-homebnc-1024x576.jpg

من هم به شدت با طرز فکر شما مخالف هستم متاسفانه(پون از یک طرف می گید به هر حال دو مقوله در ارتباط دو طرفه هستن_که من هم موافقم_  از یک طرف هم میگید که پوستر چسبونده نشونه گیمر حرفه ای بودنه_که به نظر من میلنگه) و همونطور که نظر شما محترمه نظر دیگران هم می تونه محترم باشه

بهترین بازیهای من همیشه توی ذهن هستن و از فکر گردن بهشون غافل نمیشم! و پوستر چسبوندن از نظر من جهت یادآوری به دیگرانه و من نیازی ندارم که به دیگران القا کنم که من چون پوستر میچسبونم گیمر حرفه ای و... هستم

چه من چه افراد دیگه از روی عکسهای دیگران راحت  متوجه میشن  که به شدت هاردکور گیمر هست کسی ، که خیلی هم خوبه اما بعضی هم با دیدن صرفا پوستر ها (و به علاتوه  با در نظر گرفتن  حرف شما که پوستر چسبوندن نشانه گیمر بودن و نچسبوندن نشانه گیمر نبودنه) بیشتر به نظرمون میاد که با پوستر چسبوندن قصد دارن نمایش بدن تا همه گیمر بودنشون  رو به رسمیت بشناسن و در واقع هایپ کنن وضعیت رو! در حالی که خیلی از گیمر های حرفه ای که ادعای خاصی هم ندارن و تنها شناسشون یوزر کاربریشونه و بازیها رو خوردن نیاز نداشتن که جار بزنن من چون این همه پوستر میچسبونم گیمر واقعی ام و از همه بالاترم! البته قصد همه این نیست از پوستر چسبوندن! پوستر چسبوندن خیلی هم خوبه اما تاکید کردن به اینکه فقط این نشونه گیمر بودنه به نظر من بدجوری میلنگه..... گیمرهای پرو پوستر میچسبونن درست، اما فکر نکنم خودشون هم باور داشته باشن اگه پوستر نچسبونن دیگه حرفه ای دیده نمیشن! بلکه این حرفِ "کاپی کت" کاراست که میخوان شبیه حرفه ای ها باشن!  اگه واقعا به قول شما pro باشه میدونه که دیده شدنش در جایی که پوستر یک بازی نصب شده به اون بازی اعتبار میده (معنی گیمر pro همینه!)و تا اسپانسرش نشن پوستر رو نمیزنه!

والا من از طریق اورکلاک با گیمر های گروه fnatic هم اشنا هستم(که خودشون استاد جار زدن هستن!) و اتاقهای شخصیشون همچین چیزهایی ندارن طبق عکسهایی که به اشتراک میذارن(چرا عکس خفن ریحانا یا عکس دو نفره جنیفر و ایگی آزالیا در پوزیشن ترانه "بوتی"رو میچسبونن اما از گیم نه) و پوستر چسبوندن گاه و بیگاه شون توی جاهایی که عکس میندازن واسه اسپانسرینگه! 

اگر "پوستر چسبوندن" انحصارا" مربوط به گیمرها بود می شد بگیم پوستر چسبوندن نشانه گیمر بودنه.. اما در هر زمینه ای پوستر باز داریم...

چ ن : من همیشه موافق با احترام به نظر دیگران و محترمانه برخورد کردن با اونها هستم وعلاقمند بودم به عکس های سیتمتون مثبت بدم با اینکه نظرتون مخالف بنده بود، منفی و مثبت برای من اصلا مهم نیست چون فایده ای نداره برام اما با توجه به منفی دادن شما به ایده ی مخالفتون من هم مثل شما عمل کردم  :x  @};-

با عذرخواهی از دوستان که مسیر تاپیک رو به بیراهه بردم  @};-

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

گیمر بودن به داشتن اتاق چهارتا مانیتور و دکور نیست 

گیمر بودن به تموم کردن بازی ها روز و همیشه به روز بودن نیست 

اینا اسمش گیم خور هست کسی که گیم انجام میده به صورت زیادو بی وقفه

یک عده هستن گیمر انلاین هست این گروه گیمر هستن رکورد ها جابه جا میکنن 

یا عضو گروه خاصی هستن در کل به نظر من گیمیر کسی هست که تو سطح جهانی

یا حداقل در یک بازی بین چند نفر اول باشه حداقل 50 نفر اول 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

من تمام زندگیم کامپیوترم هست

کیبردت قشنگه [emoji7]

Sent from my C2105 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

راستی یه سوال...شمایی کهاین همه هزینه صرف خرید PC کردید و به اطلاح خودتون رو یه pc gamer حرفه ای میدونید چطور نباید یدونه پوستر بازی هم تو دیوار اتاقتون وجود نداشته باشه :|

من گیمر نیستم ولی گیمرهارو دوست دارم خخخخ (گیم میزنم نه به اون صورت که خوره بازی باشم)

پوستر چسبوندن هم خیلی قشنگ میکنه فصارو من که خودم بیشتر خوره فیلم و سریالم اگه پوستری بخوام بزنم به دیوار پوستر اونارو بیشتر ترجیح میدم.

ولی به نظرم بهتره که کل اتاق و اکوستیک کنی.(یه مدت دیگه اینکارو انجام میدم) :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...