رفتن به مطلب

tomb raider

Logan2020
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

کرک بدرستی عمل نمیکند اما ورژن بعدی کرک شاید بزودی ~x(

دانلود کرک :

http://dl1.p30share.in/users/masoud/software/94-11/Rise%20of%20the%20Tomb%20Raider%20Crack%20v1.0-%5Bwww.P30Day.com%5D.rar

دانلود دی ال سی پک :

http://dl1.p30share.in/users/masoud/software/94-11/Rise%20of%20the%20Tomb%20Raider%20DLC%20Pack%20and%20UPDATE1-[www.P30Day.com].rar

.............................................................................................................................................................................................

طبقه گفته سایت اصلی اسکیدرو قرار است کرک بازی tomb raider 2016 که چندیست کاربران کپی باز از هک شدن آن ناامید شده بودند را در روز جمعه در معرض عموم قرار دهد .

هنوز جزییات و گروه کرک کننده مشخص نیست اما چیزی که مشخص است اسکیدرو بی دلیل پست سرکاری نمیگذارد .

پس به امید روز جمعه برای دانلود کرک این بازی عالی .

ویرایش شده توسط Sasan.m
لینک به دیدگاه

ممنون بابت خبر

ولی من اینو تو قسمت اخبار بازی گزاشتم ...دوستان گفتن الکیه ... :-?

لینک به دیدگاه

نه مطمن باشید که این سایت الکی پست نمیزاره و همین امروز 21 بهمن اسکیدرو این خبر رو گذاشته . احتمال زیاد گروه کرک کننده هم Fedor باشه .

ویرایش شده توسط Sasan.m
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز، تا حالا بیشتر 100 تا از این پستها تو این سایتها دیدم که فلان کرک فلان موقع میاد و از اینجور چیزها...

برو صفحه دانلود بتمن رو نگاه کن که 5 ماه هستش که زده کرک واسه نسخه آپدیت شده هفته دیگه میاد، کامنتهارو بخونید، خیلی چیزها دستگیرتون میشه عزیز...

درضمن این سایتهای Skidrowcrack.net یا Skidrowcrack.com یا Skidrowreloaded هیچ ربطی یا نسبتی به این کرکرها ندارن، فقط یه عده هستن که سایتهای درست کردن برای سوء استفاده از یه سری ساده لوح...

خنده دارترین این مطلبهاش، این هستش که میزنه کرک اسکیدرو برای 99 درصد بازیهاش، ولی من بازی یادم نمیاد در 2 سال گذشته که اسکیدرو کرک کرده باشه...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

شاید این جمعه بیاد شاید...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

کسی رو هم با خودش میاره؟؟؟ :D

لینک به دیدگاه

عزیز، تا حالا بیشتر 100 تا از این پستها تو این سایتها دیدم که فلان کرک فلان موقع میاد و از اینجور چیزها...

برو صفحه دانلود بتمن رو نگاه کن که 5 ماه هستش که زده کرک واسه نسخه آپدیت شده هفته دیگه میاد، کامنتهارو بخونید، خیلی چیزها دستگیرتون میشه عزیز...

درضمن این سایتهای Skidrowcrack.net یا Skidrowcrack.com یا Skidrowreloaded هیچ ربطی یا نسبتی به این کرکرها ندارن، فقط یه عده هستن که سایتهای درست کردن برای سوء استفاده از یه سری ساده لوح...

خنده دارترین این مطلبهاش، این هستش که میزنه کرک اسکیدرو برای 99 درصد بازیهاش، ولی من بازی یادم نمیاد در 2 سال گذشته که اسکیدرو کرک کرده باشه...

والا من چندین ساله با این سایت آشنام تا بحال یه پنی هم از کسی طلب نکرده و هم بازی و هم کرک رو در اختیار همه بصورت رایگان گذاشته .من از هیچ سایت داخلی بازی دانلود نکردم بجز Skidrowcrack.com و همیشه آپدیت و کرک های جدیدتر رو از همینجا دانلود میکنم .

دوست من تو این سال ها تمام بازی هایی که بصورت کرک شده دانلود کردیم و یا در انتظار کرک بودیم منبع و سایت اصلی Skidrowcrack.com می باشد و بجز 2 سال اخیر خود اسکیدرو بیشترین کرک های بازی رو انجام می داده و بقیه سایت هایی هم که میگین شاید ربطی به سایت اصلی اسکیدرو نداشته باشن ولی تمام نسخه های آتلاک شده یا کرک شده رو از سایت اصلی Skidrowcrack.com دانلود و در سایتشان قرار میدهند .

این بازی  هم دو هفته پیش کرک آزمایشی ورژن 1 رو در اختیار تعداد محدودی کاربر گذاشتن که بعلت کرش و هنگ بازی از قرار دادن در معرض عموم پشیمان شدن ولی الان ورژن 2 به گفته سایت اصلی جمعه برای دانلود قرار میگیره .

ویرایش شده توسط Sasan.m
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا من چندین ساله با این سایت آشنام تا بحال یه پنی هم از کسی طلب نکرده و هم بازی و هم کرک رو در اختیار همه بصورت رایگان گذاشته .من از هیچ سایت داخلی بازی دانلود نکردم بجز Skidrowcrack.com و همیشه آپدیت و کرک های جدیدتر رو از همینجا دانلود میکنم .

دوست من تو این سال ها تمام بازی هایی که بصورت کرک شده دانلود کردیم و یا در انتظار کرک بودیم منبع و سایت اصلی Skidrowcrack.com می باشد و بجز 2 سال اخیر خود اسکیدرو بیشترین کرک های بازی رو انجام می داده و بقیه سایت هایی هم که میگین شاید ربطی به سایت اصلی اسکیدرو نداشته باشن ولی تمام نسخه های آتلاک شده یا کرک شده رو از سایت اصلی Skidrowcrack.com دانلود و در سایتشان قرار میدهند .

این بازی  هم دو هفته پیش کرک آزمایشی ورژن 1 رو در اختیار تعداد محدودی کاربر گذاشتن که بعلت کرش و هنگ بازی از قرار دادن در معرض عموم پشیمان شدن ولی الان ورژن 2 به گفته سایت اصلی جمعه برای دانلود قرار میگیره .

عزیز، اول اینکه بنده هم حدودا از زمان اومدن بتلفیلد 3 با این سایتها آشنا هستم، نمیخوام تعریف کنم، ولی فکر میکنم جزو اولین کسانی بودم که این بازی رو در ایران انجام دادم(یک روز قبل از ریلیز بازی بود که کرکش ارائه شد، فایلهای بازی در کشورهای شرق زودتر ارائه شده بود) ولی با اطمینان به شما میگم که هیچ کدوم از این سایتها ربطی به کرکرها ندارن، دوم اینکه شما چیزی از کسب درآمد در WEB میدونید؟ ساده ترین شکلش این هستش شما با باز کردن این سایت، برای سازندش درآمد کسب میکنید، حتی کرکر هم عاشق چشم و ابروی شما نیست که برای شما بازیهارو کرک کنه، کرکرها یکی از راه های کسب درآمد و شهرت و حتی خیلی وقتها بحث کل کل هستش که بازیهارو کرک میکنن...

درضمن شما دلیلی برای اثبات حرف این سایت دارید که آیا کرک به تعدادی از یوزرها برای تست داده شده؟؟؟

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

طبقه گفته سایت اصلی اسکیدرو قرار است کرک بازی tomb raider 2016 که چندیست کاربران کپی باز از هک شدن آن ناامید شده بودند را در روز جمعه در معرض عموم قرار دهد .

هنوز جزییات و گروه کرک کننده مشخص نیست اما چیزی که مشخص است اسکیدرو بی دلیل پست سرکاری نمیگذارد .

پس به امید روز جمعه (میلادی ) برای دانلود کرک این بازی عالی .

لينك اصلى خبر؟ اسكيدرو ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

سلام

ممنون بابت خبر

راستی بچه ها این کرک های فیفا 16 عمل می کنه یا همش دروغه؟

http://www.dlfox.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-fifa-16-super-deluxe-edition-skidrow-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc/

-

http://www.skidrowcrack.com/fifa-16-super-deluxe-edition-full-unlocked-sc/

ممنون

موفق باشین :x

لینک به دیدگاه

یعنی میشه این قفل لعنتی رو به درک بفرستند؟ :Praying: :Praying: :Praying: :Praying: :Praying: :Praying: :Praying: :Praying: :Praying: :Praying: :Praying: :Praying: :Praying: :Praying: :Praying: :Praying: :Praying: :Praying:

DRM چقدر گرفتی کشیدی کنار؟ :-? :-?

ویرایش شده توسط LORD.SAJAD
لینک به دیدگاه

دوستان کرک این بازی همراه آپدیت 1 روی سایت اسکیدرو قرار گرفت:http://www.skidrowcrack.com/rise-of-the-tomb-raider-deluxe-unlocked-sc/

طبق گفته ی سایت آخر این هفته ینی یکشنبه تست بتا ی کرک Just cause انجام میشه :clapping: :clapping:

@};- @};-

لینک به دیدگاه

دوستان بالخره این قفل لعنتی هم کرک شد .

ویرایش شده توسط Sasan.m
لینک به دیدگاه

باید حتما دی ال سی پک رو هم دانلود کنید حجم 800 مگابایت بعد اتصال اینترنت هم حتما قطع باشه .

لینک به دیدگاه

با سلام

اگر عشقش بکشد، سه شنبه هم می آید...

:D  :D  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هر وقت سایت دانلود ها بازی رو بزاره یعنی کرک شده تقریبا

فعلاً که خبری نیست نه در سایت دانلود ها و نه تاپیک مربوطش در انجمن بازی سنتر

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزان اینها اگر میتونستن فیفا 16 رو کرک میکردن که ماهاست امده یا جاست کاز 3 الان داره میشه 2 ماه- خوب نشداین هم اگر بخواد بشه گفتم دیباگر میخواد فکر نمیکنم حالا حالا خبری باشه- گفتم خدمتتون اگر کرک بود جاست کاز 3 کرک میشد  اونهم بازی عالی است  -از این کامت ها زیاد میگذارن توسط کاربران سایت اسکیدرو وریلودد میگن کرک شد و فلان فردا میگذاریم و ....

الان دو ماهه میگن کرک جاست کاز 3 فلان روز میاد ولی بعید میدونم چون ببنید اینها نه اینکه هم مقصر باشند بنده خداها عمری برامون بازی مفتی کرک کردن ولی خوب یک مواقعی هم گرفتاری است سختی است - ولی بعید میدونم خبری بشه-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمنا سایت اصلی  این تیم ها www.skidrowreloaded.com است نه اون سایت بالا -در همین سایت اصلی بیانه ایی است که این سایت بالا فیک است و داره کاربران رو گول میزنه تا هی بیان توی سایتشون و برن و ترافیک سایت زیاد بشه و پول بگیرن برای تبلیغ! تیم های اصلی کرک هیچ کدوم روی بازی کار نمیکنن تا اونجا که من میدونم برای همین بیخیال شدم -

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...