رفتن به مطلب

تست تامب ریدر برروی 980 TI- بهبود دهنده گرافیکی reshade اضافه شد

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

:) نفهمیدم چرا این جواب رو دادید.

لطفا وقتی رسیدید به مردم دهکده از محیط های باز اونجا عکس بزارید.ممنون @};-

عزیزم 980 ti سرش به روستا و دهکده و ....نمیشه اره رسیدم به اونجا با زهم 60 فریم  به بالا میگرفت من با ویسینک قفل کردم -شما 290 رو نباید با 980 ti مقایسه کنید-ضمنا بازی الترا است با reshade!

eobx44a8fzidr44hg9uw.jpgvdurgh01p5bhgyxyvqe4.jpg

d582cmz5wlbj90j4vx7.jpg

00abc5gwshdmg8s6mq.jpg

البته من 2k بازی میکنم که بمراتب گرافیک رو زیباتر میکنه منتها برای تست 1080 گذاشتم حالا 2k رو هم فریم هاش رو میگذارم:

فریم بین 45 تا 55 متغییره که باز هم برای 2k+ الترا با SMAA و reshade کاستوم با AA دسته کمی از معجزه نداره

o9p8r5cwyc9sifkk98ql.jpg

yiaidsnpkiskp1t6v3nd.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چند عدد اسکرین شات  از مکان های زیبای این بازی خیره کننده البته اسپویلر فیری است نترسید  بازی بسیار عظیمه!:

jz8a7ort9ug2qnogetn0.jpg

omltl77c3nlbb4kz21kz.jpg

f51tixe2xamzuystwzs2.jpg

zj9c9qsv3udymhnx6jjt.jpg

واقعا بازی روی PC نسل جدید رو به نمایش میگذاره و یورو گیمر و گیم اسپات معتقدند بالاترین گرافیک نسل رو تا الان همین tomb radier نسخه pc به نمایش گذاشته است که خود باعث افتخاره

لینک به دیدگاه

ایول.کاکا رضا میخوای تا یه ماهه دیگه که سیستم جدید میاد ما رو سکته بدی؟؟؟؟  =))  =))  =))  @};-  @};-  @};-  :clapping:  :clapping:  :clapping: 

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون بابت عکس...بله کاملا کارت خوره ای دارید :) .(کلا از این که رفتم سراغ amd پشیمونم...نمیدونم شاید سیستمه من مشکل داره.)

ویرایش شده توسط akbar74
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا خان، این اسکرینها که گذاشتی AA ندارن؟ یا اینکه موتور گرافیکی بازی یه جورایی حالتی مثل اینکه فیلمهای دهه 90 رو داشته باشه؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا خان، این اسکرینها که گذاشتی AA ندارن؟ یا اینکه موتور گرافیکی بازی یه جورایی حالتی مثل اینکه فیلمهای دهه 90 رو داشته باشه؟؟

جرا SMAA فعاله وخود بازی صاف صافه منتها:

خوب عکس ها کیفیتشون افت داره و حتی  JPG اسکرین شات افتر برنر  هم در حد چند مگ میشه که من کیفیت رو بشدت میارم پایین که مرتب دوستان میان در پیچ حجم کم نکنه ازشون- همین یک دلیل عکس ها ات و لبه های جگد پیدا میکنن و برای کیفیت واقعی باید در 2k با فرپس با پسوند TGA همون تارگا عکس گرفت اونقت تمام افکت ها و کیفیت های تصویری به صورت عکس خام دخیره میشن و با خود گرافیک بازی  مونمیزنه-که خوب حجمش میشه 15 مگ! و با زهم باید تا حد کیلو بایت بیاریم پایین که حتی با پلاگین حرفه ای فوتوشاپ هم کاهش حجم برابر با درصدی کاهش کیفیت

اره از Reshade کوانتین استفاده شده که فیلتری دیوانه وار میده به بازی به رنگ فیلم های ایندینا جونز بالاتر گذاتشم برای دانلود

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این reshade که گذاشتید  چقدر افت فریم میاره؟

ناچیزه - شاید نهایت در بعضی از صحنه ها 3تا 4فریم- البته به نوع کارت گرافیک و درایورو ... بستگی داره ممکنه با بعضی از درایور ها مچ نباشه افت فریم و کارایی رو بیشتر تاثیر بگذاره روش- کلا resahde و sweetfx فریم رو خراب نمیکنن ولی ENB و مستر افکت مرگبار هستند و میتونن کلا اگر درست استفاده نشن فریم بازی رو به غیر قابل بازی تبدیل کنن!

ولی مستر افکت و ENB زیباترین گرافیک رو ارائه میدن

لینک به دیدگاه

محصول "Rise of the Tomb Raider" از سوی کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه ممنوع اعلام و از لیست محصولات فروشگاه حذف شد !

به این زودی بازی رو تموم کردن؟ =))

چطور فهمیدن محتوای مجرمانه داره؟سی دی کی خریدن؟ =))

ویرایش شده توسط Veyron
لینک به دیدگاه

اقا رضا بی زحمت یه تست و عکس هم رو حالت ssaa2 بذار. چشممو گرفته ببینم چجوری میشه با 980 ti

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باشه چشم فرصت کنم میزارم فردا

لینک به دیدگاه

درود

البته مو در تامب ریدر با کمک Tress fx  نسل 3 و تکنیک AMD رندر میشه- نه با انویدیا

بله گرافیک بازی قطعا خیره کننده است-

در این بخش لینک دانلود برای یک reshadeعالی میگذارم این بهبود دهنده گرافیک بازی رو خیلی سینمایی میکنه -فقط دانلود کنید و در پوشه  بازی انزیپ کنید - تمام

این reshade+sweetfx کلی افکت جدید داره از جمله یک SMAA سبک که میتونه روی بازی تاثیر خوبی بگذاره مخصوصا اینکه AA بازی سنگین است- پلت رنگ سینمایی هم به بازی اضافه میشه و کنتراست خیلی خوبی به بازی میده- رنگ بندی هم از ونیلای خود بازی خیلی بهتر در میاد-حتما استفاده کنید.

دانلود

ممنون بابت این بهبود دهنده ی گرافیکی واقعا تاثیر خوبی روی رنگ ها داره حقیقتا بازی گرافیک فوق العاده داره و ۹۸۰ti g1 هم از این بازی سربلند بیرون اومد  :clapping:

لینک به دیدگاه

مرسی واقعا با حوصله این مطالب رو نوشتین و خیلی هم خوب بود منم چون عاشق این بازی ام تا آخر خوندمشون واقعا سبک ماجراجوی و قشنگی داره من چند ما پیش با xbox 360 بازی کردمش اولاشو تا جای که تو غار آب باید بالا بیاد ولی کنسول کجا قدرت pcکجا...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

DLC  بابا یاگا هم خریداری شد البته من هنوز فرصت نکردم همین ابتدای DLC هستم ولی با توجه به ابعاد بسیار بزرگ بازی پیشنهاد میدم برای کسانی که تجربه کامل بازی ROTTR رو میخواند حتما این DLC رو هم اضافه کنند. هم داستان جالبی داره هم محیط های بسیار بسیار جذاب.

4xddcjdtusq3m3bv5585.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا رضا بی زحمت یه تست و عکس هم رو حالت ssaa2 بذار. چشممو گرفته ببینم چجوری میشه با 980 ti

درود یادم رفته بود بهتون پاسخ بدم :

تست بازی با 2x SSAA در  2880x1620 که خیلی از 2K هم بزرگ تر  است: خودتون ابعاد عکس های زیر رو مقایسه کنید- !

من خودم با همین 1620 بازی میکنم خیلی شبیه 4k میشه بازی ضمنا با SMAA هم کافی است چون چگالی سمپل پوینت اینقدر زیاد میشه دیگه اصلا AA نمیخواد ولی با همین رز و smaa  از 45 تا 50 فریم میگیرم و خیره کننده است و در کل این رز DSR خیلی بدرد میخوره مخصوصا برای بازی هایی که رز4K کشنده است براشون

cegzb216egd0c8vcauw0.jpg

تست بازی با 2X  SSAA در 1440P همان 2k 

dtp13diufdushin3vvsy.jpg

تست بازی با 4X SSAA در 1080

ahsf9ne0nc5zly96bxan.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

درود یادم رفته بود بهتون پاسخ بدم :

تست بازی با 2x SSAA در  2880x1620 که خیلی از 2K هم بزرگ تر  است: خودتون ابعاد عکس های زیر رو مقایسه کنید- !

من خودم با همین 1620 بازی میکنم خیلی شبیه 4k میشه بازی ضمنا با SMAA هم کافی است چون چگالی سمپل پوینت اینقدر زیاد میشه دیگه اصلا AA نمیخواد ولی با همین رز و smaa  از 45 تا 50 فریم میگیرم و خیره کننده است و در کل این رز DSR خیلی بدرد میخوره مخصوصا برای بازی هایی که رز4K کشنده است براشون

تست بازی با 2X  SSAA در 1440P همان 2k 

تست بازی با 4X SSAA در 1080

ممنونم. انصافا نسل هشت خیلی نفس گیره حتی برا pc های غول ! فک کنم را مونده تا به فریم 60 رو رزولشون 4k برسیم ! البته منظورم رو یه gpu هس

اقا رضا این dlc رو تجربه کنین بگین اگه خوب باشه ما هم بگیریم.  @};-

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستانی که بازی Rise of the Tomb Raider رو تمام کردن، یا دوستانی که دارن این بازی رو پلی میکنن و تمومش نکردن، و یا حتی دوستانی که اصلا این بازی رو پلی نکردن! حتماََ این parody رو ببینن!

آقا رضا شما حتماََ اینو ببین!

https://www.youtube.com/watch?v=3Twq5j0Rw_U

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانی که بازی Rise of the Tomb Raider رو تمام کردن، یا دوستانی که دارن این بازی رو پلی میکنن و تمومش نکردن، و یا حتی دوستانی که اصلا این بازی رو پلی نکردن! حتماََ این parody رو ببینن!

آقا رضا شما حتماََ اینو ببین!

https://www.youtube.com/watch?v=3Twq5j0Rw_U

=)) =)) =)) :laughing: :laughing: :laughing:

واقعا خیلی با حال بود...

من که اصلا از بازی خوشم نیومد، دقیقا دلیلش هم همین داستان جوک مانندش بود، کشته مرده این حس ششم لارا هم بودم، فقط کافی بود Q رو بزنی و تمام رازها و رمزهایی که هیچ بنی بشری نتونسته بود حل کنه رو واست حل شده و آماده بزاره جلوت... =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

=)) =)) =)) :laughing: :laughing: :laughing:

واقعا خیلی با حال بود...

من که اصلا از بازی خوشم نیومد، دقیقا دلیلش هم همین داستان جوک مانندش بود، کشته مرده این حس ششم لارا هم بودم، فقط کافی بود Q رو بزنی و تمام رازها و رمزهایی که هیچ بنی بشری نتونسته بود حل کنه رو واست حل شده و آماده بزاره جلوت... =)) =)) =))

اون قسمتش که مینویسه: Nvidia HairWorks: On منو نابود کرد  :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهترین توم ریدر تاریخ بود بدون شک

نمرات بالا خودشون تایید کردن

اون دید یا ویژن هم درهمه بازی ها هست در تمام بازی های جهاه باز (سری اسسن کرید ) همه بازی ها به یک نوعی از این ویژن ها به عنوان راهنما استفاده میکنن چون رفتار و اخلاق جماعت بازیکن این بازی ها عوض شده یک زمانی ما ده روز دور معمای بازیهای قدیمی رزیدنت و توم ریدر و سایلنت هیلز و ‌.... بودیم الان قربونش برم بازیبازان فقط بتلفیلد و کال اف میزنن حوصله اشون در حد یک ثانیه است ربطی به بازی و سازنده نداره مربوطه به مخاطب و نوع نگرش مخاطب است تابیتا جان .

فکر کنم دوستان اصل داستان رو متوجه نشدن ببخشید داستان عالی بود تم مذهبی خیره کننده ای داشت چی برداشت کردید از داستان لطف بحث کنید ما هم یاد بگیریم ؟!:

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...