رفتن به مطلب

معرفی نرم افزار مونیتورینگ PC بر روی اسمارت فون و تبلت

Santa Cruise
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با نام و یاد خدا

g60jbbaebjep0p8bzs5n.png

yh422tsljwru78685chd.png

سلام خدمت دوستان و عزیزان

میخوام نرم افزاری رو معرفی کنم که گذشته از سادگی خیلی کاربردی و جذاب هستش.

شرایطی برای همه ما پیش اومده که بخواهیم دمای CPU یا کارت گرافیک یا حتی میزان رم اشغال شده رو حین مثلا انجام بازی یا رندرگیری بدونیم.

بهترین کار و اصولی ترین کار استفاده از نرم افزارهای مربوطه است.

منتها کمپانی لاجیتک نرم افزاری رو عرضه کرده که به کمک این نرم افزار خیلی راحت و بدون دردسر میتونیم سیستم خودمون رو بر روی گجت اندروییدی یا ios خودمون مونیتور کنیم و دائما لازم نیست که بین برنامه ها سویچ کنیم.

البته باید عرض کنم که دقت این نرم افزار قطعا به اندازه نرم افزارهای مخصوص این کار نیست ولی تجربه اون هم خالی از لطف نیست.

برای این کار ابتدا نرم افزار Logitech Gaming Software رو ترجیحا از خود سایت لاجیتک دانلود کرده  و روی سیستم خودتون نصب میکنین.

یا میتونین از سایت زیر استفاده کنین.

http://support.logitech.com/en_gb/software/lgs

سپس اپ Logitech ARX Control رو از سایت گوگل پلی یا آیتونز دانلود کرده و نصب میکنین.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.logitech.gaming.arxcontrolapp&hl=en

https://itunes.apple.com/us/app/logitech-arx-control/id896793941?mt=8

برای استفاده از برنامه باید هم سیستم هم گوشی یا تبلت شما به یک مودم یکسان وصل شده باشن و به هیچ عنوان روی هیچ کدوم از دیواس هاتون هم ف ..ی..ل..ت..ر..ش..ک..ن روشن نباشه( چون باعث اختلال میشه).

هنگام اولین اتصال PC شما پیغامی میده که دستگاهی میخواد متصل بشه.

اون رو اوکی میکنین و تمام.

بعد هم از امکانات برنامه استفاده میکنین.

اگر لوازم جانبی لاجیتک رو داشته باشین امکانات بیشتری در اختیارتون قرار میگیره.

وگرنه نرم افزار در حد یه مونیتویگ سیستم عمل میکنه ولی تجربه کردنش برای حتی یکبار هم که شده جالب هستش.

توجه : ذکر این نکته لازمه که فعلا گوگل آپدیتی رو ارائه کرده که اجرای اپ Logitech Arx تو اندرویید به مشکل خورده. اگر هنگام اجرای برنامه در دستگاه اندروییدی خودتون به مشکل خوردین

تا برطرف شدن این مشکل از طرف گوگل یا لاجیتک ، دوستان اندروییدی این کار رو بر روی دیوایس اندروییدی خودشون انجام بدن.

از طریق منوی Setting دستگاه خود برین به منوی Application Manager و بعد از اون اپ Android System WebView رو انتخاب کرده و تمامی آپدیت ها رو غیر فعال کنین.

البته من اپ رو کلا Disable کردم و تا حالا مشکلی نداشتم.

این هم تصاویری از اجرای برنامه بر روی تبلت اندروییدی.

oo7a6ad3w3b3m0wxgkyf_thumb.jpg

3trkl91jk3vmsyr20zlh_thumb.jpg

78pacjimj939gbvzmdrh_thumb.jpg

امیدوارم این مطلب به دردتون خورده باشه.

لینک به دیدگاه

بسیار جالب بود من مدتها دنبال همچین چیزی بودم ولی نرم افزاریو میشناسین که هم زمان با این قابلیت ها سرعت فن رو هن کنترل کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالب هستش فقط به شرطی که مثلا سیستم رو گذاشته باشید که یه رندر انجام بده و شما کنارش نباشید، ولی فکر نمیکنم از زدن ALT+TAB آسونتر باشه ها؟؟ :-?

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

اگر یک صفحه کلید لاجیتک g910 داشته باشین، جای موبایل یا تبلت هم داره، ولی رو راست باشیم، بعد از دو هفته کسل کننده می شه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...