رفتن به مطلب

Recommended Posts

تبریک عرض میکنم

خدمت جناب آقای حسینی

دوستان فعال تیم لیون کامپیوتر

و البته طرفداران و اعضای انجمن لیون کامپیوتر

لینک به دیدگاه

معلوم شد که لیون کامپیوتر شایسه تقدیر هست.یک خسته نباشید و دست مریضاد خدمت شما دوستان بزرگوار @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

درود تبریککککککککککککککککککککککککککککک

آقای حسینی یه شیرینی بده بهموننننننننننننننننننننننن خخخخخخخخخخخخخخ :big hug:

لینک به دیدگاه

درووووووووووود دوستان گلم

تاخیر منو به خاطر مسائلی که توی این چند روز درگیرش بودم ببخشید

این عنوان برای ما یعنی شما در کنار ما هستید , این عنوان بدون حضور و وجود شما موثر نبود , این عنوان هدیه ای بود که شما به ما دادید .

اینها شعار نیستن دوستان اینها کاملا واقعیتی هستن که بارها و بارها در هر کجا که فکر کنید تاکید کردم و تاکید میکنم .

سالهاست که شما رو داریم و هر سال تونستیم با انتقادات و پیشنهادات شما عملکرد بهتری داشته باشیم . اگر در جشنواره برنده نمیشدیم باز برنده بودیم که شماها رو داریم

من از تک تک شما عزیزان تشکر میکنم که در این مسیر در کنار ما بودید و هستید @};- @};- @};- @};- :x :x :x :x

لینک به دیدگاه

درووووووووووود دوستان گلم

تاخیر منو به خاطر مسائلی که توی این چند روز درگیرش بودم ببخشید

این عنوان برای ما یعنی شما در کنار ما هستید , این عنوان بدون حضور و وجود شما موثر نبود , این عنوان هدیه ای بود که شما به ما دادید .

اینها شعار نیستن دوستان اینها کاملا واقعیتی هستن که بارها و بارها در هر کجا که فکر کنید تاکید کردم و تاکید میکنم .

سالهاست که شما رو داریم و هر سال تونستیم با انتقادات و پیشنهادات شما عملکرد بهتری داشته باشیم . اگر در جشنواره برنده نمیشدیم باز برنده بودیم که شماها رو داریم

من از تک تک شما عزیزان تشکر میکنم که در این مسیر در کنار ما بودید و هستید @};- @};- @};- @};- :x :x :x :x

جسارتاً به برنده جشنواره چی دادن؟؟؟

لینک به دیدگاه

جسارتاً به برنده جشنواره چی دادن؟؟؟

فقط یک عنوان ;)

ولی ما از شما هدیمون رو گرفتیم نه از جشنواره :x

لینک به دیدگاه

سلام

اقا حسینی این ها وظیفست همه ما عضو خانواده لیون هستم پس باید رای می دادیم اگر میشود هزار بار هم رای می دادیم @};-

ارزش لیون و شما و بقیه کارکنان بیشتر از این ها هست

موفق باشین :x

لینک به دیدگاه

بازم مثل همیشه لیون برنده میشه  :D  :x  :x  :x  @};-  @};-  @};- 

به تیم مدیریت و کاربران عزیز لیون کامپیوتر تبریک میگم  @};-  @};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

تبریک میگم
به امید روزی که مصرف کنندگان(مشتریان)، برندگانِ حقیقیِ تمامی ِ مبادلات و معاملات در کشور باشند.

@};-

لینک به دیدگاه

سلام و درود @};- بنده امروز حظوری اومدم تبریم گفتم ولی مثلی که جناب حسینی نبودن  ^_^

لینک به دیدگاه

منم رائ دادم و تبریک میگم این امتیاز جدید رو  @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام

تبریک میگم

بعدش اینکه جایزه ایی ، پولی  کمکی نمیکنن به برندگان فقط همینجوری این کارها رو میکنن که بگن فعالن ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود و تبریک

حاصل زحمات همه دوستان  بوده این اتفاق. من هم به سهم خودم تلاشی داشتم تا با  این جمع  خوب دوستان  Pc باز زمان زیادی رو بگذرانم .

مدیریت آقای حسینی وهمکاران ثمر داد.

تبریک میگم به همه تیم لایون . 

@};-  @};-  @};-  @};-  @};-  (*)  (*) 

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به نظرم سایت لیون کامپیوتر از نظر فنی مشکلات داره. مثل انتخاب رنج قیمت یا باز شدن عکس محصول در همان صفحه مشخصات وقتی که روش کلیک می کنیم.

لینک به دیدگاه

پتانسیلش خیلی بالاتر هستش.لا اقل طراحی سایتش رو یه کم حرفه ای تر کنه مثل دیجیکالا...و از همه مهمتر تمرکزش رو قطعات کامپیوتر بمونه

لینک به دیدگاه

باسلام

تبریک میگم

بعدش اینکه جایزه ایی ، پولی  کمکی نمیکنن به برندگان فقط همینجوری این کارها رو میکنن که بگن فعالن ؟

این جشنواره اصلا درآمد آنچنانی نداره که بخواد جایزه بده. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...