رفتن به مطلب

کمک در انتخاب سیستم گیمینگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بر همه ی دوستان

میشه لطفا از بین این دو تا سیستم که در ذیل ذکر شده بگین کدوم برا گیم بهتره با دلیل ممنونم

..............................................

1-

Cpu : intel core i3 4160

Vga : evga gtx 970 ftw

Power : green gp 600a hp

Mb : asrock h81

Ram : 8gb corsair

..............................................

2-

Cpu : intel core i5 6400

Vga : gigabyte r9 380x

Power : green gp 600a hp

Mb : msi b150 m

Ram : 8 gb hyperx 2133 mhz

لینک به دیدگاه

خوب چرا روی سیستم 2، جای 970 رو با 380x عوض نمی کنید؟

چون پول ندارم :D

لینک به دیدگاه

بدون شک سیستم دومی دوست عزیز. :)

به نظر شما کارت r9 380x تو بازی کم نمیاره

لینک به دیدگاه

R9 380x قدرتی تقریبا معادل با GTX 960 برای بازیهای فعلی داره - از طرفی موجودی نسل haswell طبیعتا در اینده کمتر میشه و شاید هم نایاب بشه ! بس بستن سیستم اسکای لیک الان منطقی تره فقط گرافیک 960 یا 380x برای بازیهای فعلی در رزولوشن 1080 مناسب هستن - بنظر من شما سیستم دوم رو بردار و بردازندش رو i3 بردار که ارزونتر هست و از اون طرف با یکم افزایش بودجه GTX 970 بخر - و بعدا اگه سی بی یو کم اورد میتونین به i5/i7 ارتقا بدید ... باز هم تصمیم با شماست 

لینک به دیدگاه

R9 380x قدرتی تقریبا معادل با GTX 960 برای بازیهای فعلی داره - از طرفی موجودی نسل haswell طبیعتا در اینده کمتر میشه و شاید هم نایاب بشه ! بس بستن سیستم اسکای لیک الان منطقی تره فقط گرافیک 960 یا 380x برای بازیهای فعلی در رزولوشن 1080 مناسب هستن - بنظر من شما سیستم دوم رو بردار و بردازندش رو i3 بردار که ارزونتر هست و از اون طرف با یکم افزایش بودجه GTX 970 بخر - و بعدا اگه سی بی یو کم اورد میتونین به i5/i7 ارتقا بدید ... باز هم تصمیم با شماست 

منم همین که شما گفتین تو ذهنم بود ولی میگن تا یکی دو سال دیگه core i3 واسه بازیا جواب نمیده درسته یانه؟

منم همین که شما گفتین تو ذهنم بود ولی میگن تا یکی دو سال دیگه core i3 واسه بازیا جواب نمیده درسته یانه؟

لینک به دیدگاه

شما تو یوتوب سرچ کنین i3 6100 gtx970 1080p benchmarks و با لیون هم مشاوره کن ولی  تا اونجایی که من میدونم گرافیک خیلی مهمتر از سی بی یو هستش و i3 برای 1080p مناسبه فغلا و البته همین الان هم در بعضی بازی ها گلوگاهه ( من شنیدم ندیدم ! ) 

لینک به دیدگاه

اگه میتونید سیستم اولی رو با سی پی یو قوی تر مثل i3 4370 و گرافیک از برند ارزون تر بردارید. اگه نه سیستم دوم.

لینک به دیدگاه

اگه ميخوايد i3 هاسول بخرين بجاش يه i5 سوکت 1155 بخرين با يه مين p67

درسته قديمي تره ولي از يه i3 هاسول سوکت 1150 قوى تره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...