رفتن به مطلب

*** بحث در مورد مسابقه جذاب " زنگ انشاء ( آواژنگ )" با جوائز ارزنده در لیون کامپیوتر ***

Recommended Posts

درود به تمام دوستان عزیز و با محبت و خلاق لیون کامپیوتر @};-

با همکاریه شرکت آواژنگ و با طراحی لیون کامپیوتر مسابقه ای را طراحی نمودیم  که همه شما عزیزان بتوانید در آن شرکت کنید :clapping:

توضیح در مورد اسم مسابقه :

زنگ انشا,  : در گذشته ای نه چندان دور در مدرسه های پر از عشق و صفا و صمیمیت زنگی بود به نام " زنگ انشا, " که خیلی از موضوعات این درس بسیار تکراری و آشناست . موضوعاتی همچون " در آینده میخواهید چه کاره شوید " " در ایام تعطیل به کجا سفر کردید " و موضوعی جذاب با عنوان " از زبان .... انشا, بنویسید " . و هر کسی از زبان چیزی مطلبش را در کلاس و برای عموم همکلاسی هایش  ارائه می داد . 

از اینرو برای یاداوری روزهای زیبای گذشته موضوعی دوست داشتنی برای این مسابقه انتخاب و طراحی نمودیم و امیدواریم بتوانیم احساس زیبایی را در شما عزیزان ایجاد نماییم . :x

توضیح در مورد مسابقه :

همانطور که می دانید شرکت آواژنگ وارد کننده کالاها و برندهای معتبری همچون , گیگابایت , بنکیو , کولر مستر و ... می باشد , در نتیجه مسابقه در مورد کالاها و  برندهایی ست که این شرکت وارد بازار کشور کرده است .

از زبان قطعات زیر انشا, بنویسید  :

مادربوردهای گیگابایت

کارت گرافیک های گیگابایت
مانیتورهای  بنکیو
کیس , پاور و  خنک کننده های کولر مستر

نحوه ارسال مطالب :

شرکت کنندگان عزیز می توانند مطالب خود را به روشهای زیربا عنوان " زنگ انشا ( آواژنگ ) "  برای ما ارسال نمایند

1 - مطلب را برای سعید حسینی در انجمنهای گفتگو پیغام خصوصی کنید

2 - مطالب را به آدرس info@lioncomputer.ir ایمیل نمایید

3 - مطلب را به شماره 09101423004 تلگرام نمایید

زمان ارسال آثار و اعلام برندگان :

شما عزیزان از تاریخ 24 بهمن الی 10 اسفند ماه فرصت دارید تا آثار خود را به روش هایی که در بالا اعلام نمودیم ارسال نمایید .

نکته : زمان اعلام برندگان بعد از دریافت آثار اعلام خواهد شد

قوانین :

1 - شرکت کنندگان حتما باید از زبان کالاها و برندهای اعلام شده مطلب بنویسند که شامل , مادربورد و کارت گرافیکهای گیگابایت , مانیتورهای بنکیو , کیس , پاور و خنک کننده های کولر مستر می باشد .

نکته : از زبان چند کالا هم می تونید مطلب ارائه بدید

2 - مطلب کمتر از 5 خط نباشد

3 - انتخاب مدل و کالا از برندهای اعلام شده اختیاری می باشد

4 - هر مطلبی در صورت ارائه به صورت عمومی از مسابقه حذف خواهد شد

5 - آثاری در این مسابقه شرکت داده می شوند که در زمان تایین شده برای ما ارسال شده باشند

6 - مطالب مفید و طنز در اولویت انتخاب هستند

7 - محدودیتی بابت تعداد کاراکتر و یا طولانی شدن مطلب وجود ندارد

8 - محدودیتی برای تعداد انشا وجود ندارد , یعنی هر کسی می تواند با چند انشا در این مسابقه شرکت کند

جوائز :

مانیتور BenQ RL2755HM 27inch 1ms Gaming

واترکولینگ  کولر مستر Nepton 240M

کارت گرافیک گیگابایت GTX 950 XTREME

مادربرد گیگابایت Z170X-Gaming 3

کیس کولر مستر Master Case Pro 5

نحوه انتخاب و توضیح در مورد برندگان مسابقه :

ما به سه روش در این مسابقه برنده خواهیم داشت

1 -  واترکولینگ  کولر مستر Nepton 240M : بین تمام کسانیکه در این مسابقه شرکت کرده اند قرعه کشی شده و به قید قرعه به یک نفر هدیه داده می شود

2 - بعد از دریافت تمام آثار و مطالعه آن توسط داوران مسابقه که شامل مدیران لیون کامپیوتر و اعضایی از شرکت آواژنگ بوده 10 اثر برتر از دید داوران به معرض نمایش و نظر سنجی قرار گرفته و به ترتیب به سه نفر منتخب که توسط شما کاربران انتخاب می شوند جوائز زیر تعلق می گیرد

نفر اول : کارت گرافیک گیگابایت GTX 950 XTREME

نفر دوم : مادربرد گیگابایت Z170X-Gaming 3

نفر سوم : کیس کولر مستر Master Case Pro 5

3 - مانیتور BenQ RL2755HM 27inch 1ms Gaming : انشا و مطلب ده نفر برتر در کانال تلگرام لیون کامپیوتر گذاشته شده و مطلبی که بیشتری بازدید را داشته باشد برنده این جائزه می باشد .

نکته : انتشار مطالب از هر طریقی در شبکه تلگرام مجاز بوده و هیچ گونه منعی در نحوه انتشار و افزایش بازدید مطلب وجود ندارد .

نکته مهم : امکان اینکه یک نفر برنده چند جائزه شود وجود دارد

از همین الان مشتاقانه منتظر مطالب شما هستیم :x :x @};- @};-

e6qd80uwsr8odj9sgp0.jpg

awbnjatik3y1lf6s05.jpg

64hxvj3u08dd2nd6eegx.jpg

8odwxnf8p6uji8x3fu03.jpg

knw7lc756rxvhhd9eukv.jpg

-----------------------------------------------------------------

دوستان عزیزم نیاز میبینم چند تا نکته رو اینجا عنوان کنم .

به بعضی از دوستان پیشنهاد میکنم که :  اگر میخواید در مسابقه لذت ببرید و دیگران هم از خوندن مطلبتون شاد بشن و لذت ببرن و چیزی یاد بگیرن , خودتون رو ببرید به دوران کودکی , زمانیکه بدون ترس و دلهره از قضاوت دیگران هر چی دلمون میخواست میگفتیم و می نوشتیم . زمانیکه دروازده تخیل فکرمون همیشه باز بود و هر چیزی رو می تونستیم بدون ریا و با شادی و غم و هر احساسی که داشتیم بیان می کردیم

برید به دوران کودکی و از این مسابقه لذتشووووووووو ببرید @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 139
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

عالیه

فقط یه چیزی نفهمیدم باید از زبان گرافیک مثلا بنویسیم . مثلا گرافیک داره حرف میزنه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام مسابقه جالبیه

میشه فقط از زبان یه قطعه انشا نوشت؟

مثلا فقط از زبان مادربرد نوشت و از قطعات دیگه چیزی نگیم؟

بعدم اگه انشامون کوتاه باشه مثلا تو 5 سطر باشه مانعی وجود نداره؟

لینک به دیدگاه

عالیه

فقط یه چیزی نفهمیدم باید از زبان گرافیک مثلا بنویسیم . مثلا گرافیک داره حرف میزنه ؟؟؟

دقیقاااا ;)

من خودم کلی مطلب به ذهنم میاد راجبش بنویسم و کلی مطلب مفید و طنز :laughing:  مثال نمیخوام بزنم که هر کسی با ذهن خلاق خودش بره جلو

دست به کار شید دوستان

سلام مسابقه جالبیه

میشه فقط از زبان یه قطعه انشا نوشت؟

مثلا فقط از زبان مادربرد نوشت و از قطعات دیگه چیزی نگیم؟

بعدم اگه انشامون کوتاه باشه مثلا تو 5 سطر باشه مانعی وجود نداره؟

میتونید از زبان چند قطعه هم بنویسید ولی حتما باید از زبان قطعات و برندهای اعلامی باشه . 

از قطعات دیگه هم میتونید حرف بزنید ولی نمیتونید از زبان اونها چیزی بنویسید

بر طبق قوانین کمتر از 5 سطر نشه

لینک به دیدگاه

دقیقاااا ;)

من خودم کلی مطلب به ذهنم میاد راجبش بنویسم و کلی مطلب مفید و طنز :laughing:  مثال نمیخوام بزنم که هر کسی با ذهن خلاق خودش بره جلو

دست به کار شید دوستان

میتونید از زبان چند قطعه هم بنویسید ولی حتما باید از زبان قطعات و برندهای اعلامی باشه . 

از قطعات دیگه هم میتونید حرف بزنید ولی نمیتونید از زبان اونها چیزی بنویسید

بر طبق قوانین کمتر از 5 سطر نشه

همه چیزو تو قوانین توضیح داده بودین من کامل نخونده بود  :wacko:

ممنون @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تمام انشاء هام رو با 10 رد کردم

:laughing: :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

نهههههه  انشااااااااااااااااااااااااء ... برم بدم مامانم بنویسه   =))  =))  =))

اما از قطعات چیزی سر در نمیاره  که.... :-?  :-?  :-?  

این معلممون می گفت اخر سر گیر می کنی گوش ندادیم  :-S  :-S

.....................

نامردا به تماشاچیا هم جایزه بدین خب  :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای منو نخوندی پس =))

آقای حسینی مسابقه دو میزاشتی بهتر بود  با قد کوتاهم اول میشدم :D

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من تو عمرم یه دونه انشاء ننوشتم

حالا چیکار کنم !؟ ~x( :-?

لینک به دیدگاه

میشه داخل سایت هم بذارید چون ممکنه خیلی از دوستان نتونن به تلگرام دسترسی داشته باشن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر فرصت کنم شاید شرکت کنم-البته من این همه از زبان محصولات گیگا چیر نوشتم  که زبونشون مو در آورد!!!!!!!!!!!!!!!هیچ خبری نبود!!!!

لینک به دیدگاه

اگر فرصت کنم شاید شرکت کنم-البته من این همه از زبان محصولات گیگا چیر نوشتم  که زبونشون مو در آورد!!!!!!!!!!!!!!!هیچ خبری نبود!!!!

داداش این فرق فیلکوله خخخخخخخخخخخخخ

شما از زبون خود خود قطعه میگی، خیلی جالبتره اینجور، تو فکر اینم یه تاپیکی به صورت دائم باشه واسه این خخخخخخخخخخخخخ :laughing:

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

محدودیت کارکتر و پاراگراف وجود نداره که؟ من شروع کردم یه چیزی دارم می نویسم ولی فک کنم یکم طولانی بشه

ویرایش شده توسط RxRoham
لینک به دیدگاه

این که چندتا انشاء جدا بنویسیم فرقی داره با یه انشاء ؟ منظورم اینه که یه نفر میتونه چندبار شانس برنده شدن داشته باشه اگه چندتا انشاء ارسال کنه ؟

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

نمیشه رمان نوشت؟! :| 

مثلا یه 2 صفحه شه مشکلی نیست؟!

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

دو قانون زیر به قوانین اضافه شد

7 - محدودیتی بابت تعداد کاراکتر و یا طولانی شدن مطلب وجود ندارد

8 - محدودیتی برای تعداد انشا وجود ندارد , یعنی هر کسی می تواند با چند انشا در این مسابقه شرکت کند

لینک به دیدگاه

یه انشاء ایی بنویسم براشون که لذت ببرن .... :D

فقط یه کم زمان لازم دارم همین و بس!

لینک به دیدگاه

دوستان عزیزم نیاز میبینم چند تا نکته رو اینجا عنوان کنم .

به بعضی از دوستان پیشنهاد میکنم که :  اگر میخواید در مسابقه لذت ببرید و دیگران هم از خوندن مطلبتون شاد بشن و لذت ببرن و چیزی یاد بگیرن , خودتون رو ببرید به دوران کودکی , زمانیکه بدون ترس و دلهره از قضاوت دیگران هر چی دلمون میخواست میگفتیم و می نوشتیم . زمانیکه دروازده تخیل فکرمون همیشه باز بود و هر چیزی رو می تونستیم بدون ریا و با شادی و غم و هر احساسی که داشتیم بیان می کردیم

برید به دوران کودکی و از این مسابقه لذتشووووووووو ببرید @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دورد  :)

سلام من مادربرد گیگابایت هستم سرما و گرمای زیادی رو تحمل میکنم تا برسم به دستتون شما هم خوب از من پذیرایی میکنید دستتون درد نکنه!

من شاکیم از این اسمبل های نا منظم از این رنگ بندی های بد از این کیس های نامرئی که وجود نداره چرا قدر و منزلت من رو نمی دونید تازه اور هم میکنید من رو !

حالا اورکلاک میکنید که چی بشه به کجا برسی ؟ شیره جونم رو زیر LN2  میگیرن تا چهار رقم این ور اون ور بشه خدایی این انصافه ؟

خوب حالا این کار رو می کنید اشکال نداره ما واسه همین سختی ها ساخته میشیم ولی خدایی چرا بعد از تست های جور وا جور ما را به اسم

آک میفروشین به دوستاتون ؟؟؟ اگر زبون میداشتیم .... هی روزگار

مگر آقای حسینی به فکر ما باشه مسابقه بگذار که شما در مورد ما و دردهامون فکر کنید !!!

همین جا از طرف خودم و همه بچه های زحمتکش سخت افزار حتی رقیبامون تو برندهای دیگه و حتی میزهای کامپیوتر که تخت جراحی های ما هستند

جا داره از ایشون و تیم شون تشکر کنم و به آقای حسینی عزیز بگم بوق بوت زندگیم فدات   @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

دورد  :)

سلام من مادربرد گیگابایت هستم سرما و گرمای زیادی رو تحمل میکنم تا برسم به دستتون شما هم خوب از من پذیرایی میکنید دستتون درد نکنه!

من شاکیم از این اسمبل های نا منظم از این رنگ بندی های بد از این کیس های نامرئی که وجود نداره چرا قدر و منزلت من رو نمی دونید تازه اور هم میکنید من رو !

حالا اورکلاک میکنید که چی بشه به کجا برسی ؟ شیره جونم رو زیر LN2  میگیرن تا چهار رقم این ور اون ور بشه خدایی این انصافه ؟

خوب حالا این کار رو می کنید اشکال نداره ما واسه همین سختی ها ساخته میشیم ولی خدایی چرا بعد از تست های جور وا جور ما را به اسم

آک میفروشین به دوستاتون ؟؟؟ اگر زبون میداشتیم .... هی روزگار

مگر آقای حسینی به فکر ما باشه مسابقه بگذار که شما در مورد ما و دردهامون فکر کنید !!!

همین جا از طرف خودم و همه بچه های زحمتکش سخت افزار حتی رقیبامون تو برندهای دیگه و حتی میزهای کامپیوتر که تخت جراحی های ما هستند

جا داره از ایشون و تیم شون تشکر کنم و به آقای حسینی عزیز بگم بوق بوت زندگیم فدات   @};-  @};-  @};-  @};-

درود عزیزم

ممنونم ازت

ولی قانون 4 رو حتما بخون

متاسفان مطلب به این قشنگی از مسابقه حذف میشه :(

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی. @};- @};- @};-

میگم انشای مسجع (با آرایه سجع) بنویسیم اشکال نداره؟ :-?

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی. @};- @};- @};-

میگم انشای مسجع (با آرایه سجع) بنویسیم اشکال نداره؟ :-?

درود حسین جان

عالیه اتفاقا :clapping: :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...