رفتن به مطلب

*** بحث در مورد مسابقه جذاب " زنگ انشاء ( آواژنگ )" با جوائز ارزنده در لیون کامپیوتر ***

Recommended Posts

درود دوستان گلم

دوستانیکه میخوان انشا شون در کانال تلگرام لیون کامپیوتر کوتاهتر بشه و دوباره گذاشته بشه توی کانال به شماره 09101423004 نهایتا تا ساعت 7 عصر امروز پیغام بدن توی تلگرام لطفا @};- @};- @};-

در ضمن تعداد بازدیدی که در حال حاضر ایجاد کردید وقتی متن رو تغییر بدیم از بین میره و این مسئولش خود شما هستید . پس با علم به این قضیه درخواست کنید

لینک به دیدگاه

• ارسال 139
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود دوستان گلم

دوستانیکه میخوان انشا شون در کانال تلگرام لیون کامپیوتر کوتاهتر بشه و دوباره گذاشته بشه توی کانال به شماره 09101423004 نهایتا تا ساعت 7 عصر امروز پیغام بدن توی تلگرام لطفا @};- @};- @};-

در ضمن تعداد بازدیدی که در حال حاضر ایجاد کردید وقتی متن رو تغییر بدیم از بین میره و این مسئولش خود شما هستید . پس با علم به این قضیه درخواست کنید

سلام ،به گفته خودتون تا ساعت 7 عصر 18 اسفند مهلت داده شده که دوستان انشای خودشون رو برای کوتاه کردن درخواست بدن،بعد چجوری شده که امروز ساعت 1 و نیم صبح انشای یکی از دوستان پاک شده و انشاشون کوتاه شده و در کانال قرار گرفته شده؟

ممنون میشم جواب بدین

لینک به دیدگاه

سلام ،به گفته خودتون تا ساعت 7 عصر 18 اسفند مهلت داده شده که دوستان انشای خودشون رو برای کوتاه کردن درخواست بدن،بعد چجوری شده که امروز ساعت 1 و نیم صبح انشای یکی از دوستان پاک شده و انشاشون کوتاه شده و در کانال قرار گرفته شده؟

ممنون میشم جواب بدین

برای اینکه متنهایی که گذاشته بودیم کوتاه تر بشه تا دوستان بتونن برای تبلیغات کاری انجام بدن واسه خودشون ما کمک میکنیم بهشون

و هر کسی تا ساعت ۲۰ روز ۲۳ باز هم میتونه چنین درخواستی رو بکنه و ما انجام میدیم که بهشون کمک بشه

لینک به دیدگاه

پس بی قانونی تو مسابقتون بیداد میکنه،باید تو همون پست میزدین که تا روز قبل مسابقه هم وقت دارن،وقتی نذاشتین قانون خودتونم نقض کردین،این کمک نیست...

لینک به دیدگاه

پس بی قانونی تو مسابقتون بیداد میکنه،باید تو همون پست میزدین که تا روز قبل مسابقه هم وقت دارن،وقتی نذاشتین قانون خودتونم نقض کردین،این کمک نیست...

شما اینجوری فرض کن

شرایط برای همه مساویه و هر کسی میتونه ازش استفاده کنه و ما هم در خدمتشون هستیم

لینک به دیدگاه

سلام

اقای حسینی برنده ها رو بزارید به خدا جون به لبمون کردید :D

ممنون اقای حسینی عزیز

موفق باشی :x

لینک به دیدگاه

http://lioncomputer.ir/news/1657/

اعلام برنده مانیتور BenQ RL2755HM 27inch 1ms Gaming در مسابقه " زنگ انشا "
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ماشاا... یه نفر 3 تا جایزه درو کرد

مبارکش باشه

لینک به دیدگاه

ماشاا... یه نفر 3 تا جایزه درو کرد

مبارکش باشه

سلام

نه دوتا داداش اقای نادر بلو یکی گرافیک 950 جایزه گرفت یکی هم مانیتور خوش به حالشون انشاالله به سلامتی استفاده کنند :D

از اقای حسینی هم ممنونم که خیلی زخمت می کشنند منتظر مسابقه های بعدی هستم اقای حسینی :x

موفق باشی داداش :x

تصحیح:بله سه تا میشه که بردن :D

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

از همه شما عزیزانی که در این مسابقه شرکت کردین و یا به نحوی حمایت کردین مسابقه رو ازتون ممنون و متشکریم

و ما هم امیدواریم لحظات خوب و خوشی رو براتون فراهم کرده باشیم

در مورد اهدای جوایز چون اخره سال و انبار اواژنگ کار نمیکنه ما جوایز رو بعد از ایام عید بعد از دریافت از شرکت اواژنگ تقدیم شما دوستان گلمون میکنیم و امیدواریم مبارکتون نباشه @};- @};- @};- @};- :x :x :x

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

از همه شما عزیزانی که در این مسابقه شرکت کردین و یا به نحوی حمایت کردین مسابقه رو ازتون ممنون و متشکریم

در مورد اهدای جوایز چون اخره سال و انبار اواژنگ کار نمیکنه ما جوایز رو بعد از ایام عید بعد از دریافت از شرکت اواژنگ تقدیم شما دوستان گلمون میکنیم و امیدواریم مبارکتو نباشه @};- @};- @};- @};- :x :x :x

اینو ببینید لطفا:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=56366#entry689299

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

در مورد اهدای جوایز چون اخره سال و انبار اواژنگ کار نمیکنه ما جوایز رو بعد از ایام عید بعد از دریافت از شرکت اواژنگ تقدیم شما دوستان گلمون میکنیم و امیدواریم مبارکتو نباشه @};- @};- @};- @};- :x :x :x

سلام

از شما هم اقای حسینی ممنونیم برای مسابقه و خیلی خوشحالم شدیم

فقط اون کلمه آخرتون فکر کنم اشتباه نوشتید (مبارکتو نباشه) :D فکر کنم ن چسبیده به ب :D  فقط بچه های که برنده شدن اطلاعات رو واستون ارسال کنند یا نه باید بیانند و مستقیم از تو تهران تحویل بگیرنند؟

ممنون

موفق باشی آقای حسینی عزیز و خسته هم نباشید :x :x @};- @};-

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

سلام خدمت همه

این تایپکو آپ می کنم و از جناب حسینی مدیرت محترم سایتم تشکر می کنم برای ارسال جایزه برای بنده و از ایشون خیلی ممنونم

بنده نفر سوم شده بودم تو مسابقه

http://lioncomputer.ir/news/1649/

از تمامی کسایی که بهم رای دادنم باز تشکر می کنم و امیدوارم بتونم جبرانش کنم

ممنون

موفق باشین :x :x :x :x

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه

این تایپکو آپ می کنم و از جناب حسینی مدیرت محترم سایتم تشکر می کنم برای ارسال جایزه برای بنده و از ایشون خیلی ممنونم

بنده نفر سوم شده بودم تو مسابقه

http://lioncomputer.ir/news/1649/

از تمامی کسایی که بهم رای دادنم باز تشکر می کنم و امیدوارم بتونم جبرانش کنم

ممنون

موفق باشین :x :x :x :x

مبارکتو نباشه  :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...