رفتن به مطلب

6 دلیلی که من عاشق بازی بر روی کامپیوتر هستم.

Trickster
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یعنی چون پول نداری، هر دفعه که میری بازی بگیری 150 تومن 200 تومن پول بازی میدی؟ :blink:  عجب بی پول مرفهی :D حاجی یه دست هم به سر ما بکش  :D 

کلا دوتا بازی بیشتر ندارم که هردوش هم حدود 250 تومن شده :| 

لینک به دیدگاه

• ارسال 100
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

1

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

شما یک بلاد بورن بازی کردی من میدونی روی همون پی سی که میگی بازیهلش مذخرفه چی بازی کردم از پارسال تا الان اگر بهت بگم احتمال دیگه نمیایی در فروم!

تمام کال اف ها تمام بتلفیلد ها همه بتمن ها مورتال کمبات ایکس سری استریت فایتر سری ان اف اس پراجکت کارز سری اسسن کرید از شماره چهار بگیر تا یونیتی و سندیکا و .... سری کامل فار کرای سری الدر اسکرول سری فالوت ویچر 3 دراگون ایج دراگون دگما رایز اف تامب رایدر که باید تا سال دیگه صبر کنید براش سری کرایسس که کنسولی ها تو کفشن سری دارک سولز که ضمنا همون بلاد برن کپی دارک سولزه و خوب شماره 3 با گرافیک دو برابر بلادبورن داره میلد برای پی سی سری جاست کاز سری سینترو سری رزیدنت

اینجا شما به لایک هایی که بهتون میدن توجه نکنید چراکه اینجا فروم PCهست نه سایت بازی!

شما آنچارتد رو زیر سوال میبری بعد میایی از بازی های PCدفاع میکنی؟

Last Of Us-God of war-heavyrain-beyond two souls-halo 5

اینها عناوینی هستند که هرگز نمیتونید تجربه کنید

تمام اونهایی که اسم بردی رو همشون رو تموم کردم همون assassins creedکه شما اسم بردی و آبگوشتی تمومش  کردی بنده پلاتینیومش کردم یعنی باید حساب کرد هر Hiest آنلاینش رو 2بار مولتی و یکبار privateرفتم + مراحلco opمعمولی!

همون اسکایرم رو من GOLDکردم (پروفایلم xbox360رو دارم برو ببین چندتا بازی goldشده)

من همoneدارم همps4هم pc gaming

شما نمیتونی تعیین کنی چی خوبه چی بد و کلا کنسول رو ببری زیر سوال خوشم میاد خیلی راحت و با اعتماد به نفس بالا قشنگ انحصاری های خوب سونی رو زیر سوال میبری اینا رو فقط جای دیگه نگید!

هر کدوم برتری نسبت به دیگری دارند و همه چیز به سلیقه برمیگرده این حرفایی که شما زدی سایت دیگه ای میزدید مثل گیمفا بازیسنتر و سایت های تخصصی گیم قطعا با پستتون کاری میکردند کلا اینرتنت پیداتون نشه

در کل مایل به صحبت کردن با شما نیستم چون نتنها آدم منطقی نیستید بلکه تهاجمی پست میزارید

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه دلیلی خیلی محکمی وجود داره که باعث میشه آدم کنسول بخره

باز یهای نسل هشت 90درصد مزخرف تشریف دارند همش مثل هم

این مدت چندتا بازی بهم حال که یکیش bloodborneهست و تا ابد هم نمیتونی رو pcتجربش کنی

در کل این بحث ها همش مزخرفه و همه چجیز برمیگرده به سلیقه آدم خودم از اکثر بازی های کامپیوتر حالم بهم میخوره و سلیقه ی من نیست ولی برای آنلاین استیم کامپیوتر بهتر

شما خبر نداری الان بازی ها 5تاشون نسخه یdelux editionروps4با قیمت 60تومن دیجیتالی فروخته میشه اره نه 20 تومان -!!! بازی های ps4 دیجیتالی همش سرکاری است و ریتیل هم که 200 تومان!!

در واقعpsnمفتی هست نه xbox live!ایکس باکس از نسل هفت تا هشت ماهیانه پول میگیره ولی پلی استیشن فقط در نسل هشت اینکار رو میکنه بازی انلاین روی ps3کلا مجانیه

والا psn یک عکس هم باز نمیکنه برای ما!!!!همون بهتر که مجانی است !!

شما یک بلاد بورن بازی کردی من میدونی روی همون پی سی که میگی بازی هاش مذخرفه چی بازی کردم از پارسال تا الان اگر بهت بگم احتمال دیگه نمیایی در فروم!

تمام کال اف ها تمام بتلفیلد ها همه بتمن ها مورتال کمبات ایکس سری استریت فایتر سری ان اف اس پراجکت کارز سری اسسن کرید از شماره چهار بگیر تا یونیتی و سندیکا و .... سری کامل فار کرای سری الدر اسکرول سری فالوت ویچر 3 دراگون ایج دراگون دگما رایز اف تامب رایدر که باید تا سال دیگه صبر کنید براش سری کرایسس که کنسولی ها تو کفشن سری دارک سولز که ضمنا همون بلاد برن کپی دارک سولزه و خوب شماره 3 با گرافیک دو برابر بلادبورن داره میلد برای پی سی سری جاست کاز سری سینترو سری رزیدنت از شماره شش و چهار ریمستر زیرو اچ دی و یک اچ دی و رزیدنت رولیشین و لفن اشتاین دو تا و اوری و جنگل تاریک و کلی ایندی گیمز و منال گیر گراند زیرو و شماره پنج با 4k و که خوابش هم نمیشه دید و با کیفیت ترین نسخه gta v و لرد اف فالن و مد مکس و  dying light  و تیف و شادو اف موردورو......

حالا این همه بازی خوبه یا فقط تجربه یکی و دوتا؟؟؟

اگر بخوای باز هم هست ضمنا اینها همه نصب هستند . می تونم برات عکس بگذارم او ضمنا همه رو رایگان گرفتم !!!!! اگر بخوای برای کنسول بگیری باید اندازه پول موشک ناسا پول خرج کنی ضمنا همشون با بهترین کیفیت ممکن اجرا میشن نه 30فریم!

حالا شما رو بعید می دونم این همه بازی رو توی خوابم روی کنسول بازی کنی ضمنا شاید بازی های نسل هشت شما مذخرفن همه چهار و پنج میگیرن مثل order و drive club هر چی دارین بازی خوب بازی می کنین مثل ویچر 3 و فالوت چهار و ... همه در واقع صدقه سر پی سی هستن .

موفق باشی عزیزم

لینک به دیدگاه

اینجا شما به لایک هایی که بهتون میدن توجه نکنید چراکه اینجا فروم PCهست نه سایت بازی!

تمام اونهایی که اسم بردی رو همشون رو تموم کردم همون assassins creedکه شما اسم بردی و آبگوشتی تمومش  کردی بنده پلاتینیومش کردم یعنی باید حساب کرد هر Hiest آنلاینش رو 2بار مولتی و یکبار privateرفتم + مراحلco opمعمولی!

همون اسکایرم رو من GOLDکردم (پروفایلم xbox360رو دارم برو ببین چندتا بازی goldشده)

شما نمیتونی تعیین کنی چی خوبه چی بد و کلا کنسول رو ببری زیر سوال خوشم میاد خیلی راحت و با اعتماد به نفس بالا قشنگ انحصاری های خوب سونی رو زیر سوال میبری اینا رو فقط جای دیگه نگید!

هر کدوم برتری نسبت به دیگری همه چیز به سلیقه برمیگرده این حرفایی که شما زدی سایت دیگه ای میزدید مثل گیمفا بازیسنتر و سایت های تخصصی گیم قطعا با پستتون کاری میکردند کلا اینرتنت پیداتون نشه

دوست من اون فرومهایی که شما نام بردی، فک نکنم فرق کارت گرافیک معمولی و های اند رو هم بدونن!

کنسول از نظر من به درد یه مشت بچه میخوره تا باهاش بازی کنن همین و بس، آزادی عملی که تو پی سی داری

خیلی زیاده ، از ارتقا ی راحت پی سی گرفته تا ظاهرش و خیلی چیزای دیگش، اما کنسول تو مجبوری قیافه نحس

پلی استیش 4 یا ایکس باکس وان رو تحمل کنی، سخت افزارشونم که نمیتونی ارتقا بدی، کنسول خیلی خیلی محدوده

وای چه حالی میده خودت کامپیورتو قعطاتشو یکی یکی بخری بعدم با دستا خودت اسمبلشون کنی با سلیقه خودت

واقعا یه حس دیگه ای داره.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هر کدوم برتری نسبت به دیگری دارند و همه چیز به سلیقه برمیگرده این حرفایی که شما زدی سایت دیگه ای میزدید مثل گیمفا بازیسنتر و سایت های تخصصی گیم قطعا با پستتون کاری میکردند کلا اینرتنت پیداتون نشه

در کل مایل به صحبت کردن با شما نیستم چون نتنها آدم منطقی نیستید بلکه تهاجمی پست میزارید

نه شما خیلی صلح جو هستید - اومدی خیلی راحت یک پلتفرم رو همینطوری میگی مذخرفه و  میگید بازی ها ی pc  همه بده و ...... ولی مثلا کسی نباید به  شوتر مذخرف انچارتد توهین کنه؟؟ برادر من من تمام مهم  بازی های کنسولی   رو من اصلی دارم  همشون رو هم بازی کردم ( میگم اصلی نه مثل یک عده که با هارد دیسک می ایستن توی صف کپی بازی برای ps3 دونه ای 500 تومان بعد میان دم از بازیباز بودن و فلان میزنن!!) من پک بازی اصلی میخرم ضمنا راه نمی افتم در فروم ها دنبال تعویض!!!! =))  

ضمنا شما خودت داری خیلی راحت تعیین  میکنی که چی خوبه و چی بد بعد به ما میگید چیزی نگیم ؟؟ یکم متنهاتون رو با دقت ببنید  فقط سعی نکنید تایپ کنید  اون سایت ها هم گفتی  گیم فا و گیم ما و .... همشون قوطی بازن هرجا بخوام جوابشون میدم! قوطی بازی که هنر نشد - =)) =))

گیم فا و گیم سنتر و .... سایت تخصصی گیم !؟؟؟!!! =)) =)) بازی سنتر؟؟؟؟ بابا یارو تو بازی سنتر تنها بازی که زده فیفا بوده و یا Call of   بعد همین ها هم بهترین بازی های عمرش بودن!!!! :laughing: 

یارو نمیدونه سیستم شاک چیه ؟ فالوت چیه ؟ بالدور گیت چیه؟ دیابلو چیه ؟ آلتیما چیه ؟؟؟ فقط   یک چیزی یاد گرفتن در فروم های نامبرده :

جان تو ps4 کپی نشد؟؟؟ میگم بازی ps3 کجا 500 کپی میکنن برم همون جا ؟؟؟

میتونید برید پست هاشون رو بخونید!!

حرفه ای ؟؟؟ تخصصی آقا بی خیال 

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

دوست من اون فرومهایی که شما نام بردی، فک نکنم فرق کارت گرافیک معمولی و های اند رو هم بدونن!

کنسول از نظر من به درد یه مشت بچه میخوره تا باهاش بازی کنن همین و بس، آزادی عملی که تو پی سی داری

خیلی زیاده ، از ارتقا ی راحت پی سی گرفته تا ظاهرش و خیلی چیزای دیگش، اما کنسول تو مجبوری قیافه نحس

پلی استیش 4 یا ایکس باکس وان رو تحمل کنی، سخت افزارشونم که نمیتونی ارتقا بدی، کنسول خیلی خیلی محدوده

وای چه حالی میده خودت کامپیورتو قعطاتشو یکی یکی بخری بعدم با دستا خودت اسمبلشون کنی با سلیقه خودت

واقعا یه حس دیگه ای داره.

خیر دوست عزیز همون فروم بازیسنتر

Pc باز هایی داره که علمشون از بچه های اینجا بیشتر نباشه کمتر نیست

اونجا فروم تخصصی گیم هست و بحث این تاپیک هم pc gaming

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه چیزی رو طرف دارای هر دو پلتفرم در نظر نمیگیرن اینکه طرف میاد بازی کرک شده رو با بازی اورجینال مقایسش میکنه مثلا بازی ویچر 3 نسخه کرک شده رو با نسخه اورجینال پلی استیشن 4 مقایسه میکنه

اگر قرار به مقایسه برابر باشه هر دو پلتفرم باید بازیهاشون هم تراز هم مقایسه بشن مثلا بازی اورجینال پی اس 4 با cd-key اصلی بازی pc (که اگر حساب کنی میبینی قیمت تمام شده هر دو تقریبا یکی هست )

اگر قراره بازی کرک شده مقایسه بشه باید با نسخه هک شده بازیهای هر دو پلتفرم مقایسه بشه نه اینکه بازی اورجینال با بازی کرک شده (بازیهای ps4 الان با اکانت هک شده هر بازی تقریبا بین 10 تا 20 تومن قیمتش در میاد )

اگر مقایسه انلاین باشه باید بازیها بر رویه سروراصلی سازنده بازی مقایسه بشه نه سرورهای غیررسمی بازیها 

اگر قرار به مقایسه بازیهای انحصاری باشه خوب pc اینجا رنگ میبازه چون pc بازی در حد و اندازه the last of us نداره و حتی در خواب هم pc بازها این جور بازیها رو بر رویه پلتفرمشون نمیبینن (کسانی که این بازی رو انجام دادن میفهمن من چی میگم )

اگر فرار به قیمت گذاری باشه باز هم یک pc اینجا رنگ میبازه چون عملا یک pc کامل (منظور کیس و قطعات داخل حالا بدون مانیتور ) با قیمت تمام شده 1200000 تومان نمیتونه از لحاظ پرفورمنس بازیها با مثلا ps4 رقابت کنه (کسی که میگه میتونه قطعات رو لیست کنه همینجا و ضمانت برای بازیهای 2 سال بعد با همون سیستم و نرخ فریم 30 با رزولوشن 900p رو هم بده )

اینجا فقط و فقط تاکید میکنم فقط بحث اجرای بازی هست و کاری با بقیه کارهایی که میشه با pc انجام داد ندارم و مد نظر نیست گفتم فقط بحث اجرای گیمینگ هست

در اینده تمامی pc بازها به خاطر اینکه اکثریت بازیها داره به سمت انلاین رفتن پیش میره حتی بازیهای که سینگل پلیر اونها هم باید انلاین باشی مثل بازی division یا نید فور اسپید یا استاروارز یا گاست ریکن جدید که قرار بیاد یا بازی The Crew اینها چند نمونه بود  همه اینها حتی برای حالت تک نفره هم باید وصل نت بشی مجبورن به سمت کنسول برن (البته برای ما ایرانیها برای اونها که مسئله ای نیست انلاین باشه یا نباشه )

حتی با این قفل گذاریهایی که بر رویه بازیهای pc میشه یا حتی نیاز به سخت افزارهای قدرتمند

از لحاظ علمی و کاربردی همه میدوننpc مخصوص بازی نیست ومخصوص کارهای پیچیده طراحی محاسباتی هست  چون مدت زیادی نیست که pc خودش رو در بحث گیمینگ مطرح کرده (منظورم سخت افزارهای جدید هست که هر 8 یا 9 ماهی جدیدش وارد بازار میشه )

تاکید کردم و تاکید میکنم مقایسه این دو پلتفرم اشتباهه محضه و هر کس با توجه به سلایق و راحت بودن و حتی توان مالی که داری یکی از این دو پلتفرم رو انتخاب میکنه

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

با توجه به سیاست جدیدی که مایکروسافت در پیش گرفته احتمال اومدن بازی های انحصاری به صورت هماهنگ بین پلتفرمی (یعنی مثلا رو ایکس باکس وان بخری بعد اتوماتیک رو ویندوز ده پی سی هم آماده دانلود شه) خیلی زیاده الان بازی کوانتم بریک اینجوری معرفی شده.در ضمن این بازی فقط از طریق استور ویندوز به فروش میرسه و خبری از استیم نیست.این قابلیت به فروش هر چه بیشتر ویندوز ۱۰ خیلی کمک خواهد کرد و صد البته رقابت بسیار شدیدی با استیم و اوریجین راه میاندازنه.فقط تصور کنین بتونیم بازی مثل فورزا رو پی سی انجام بدیم...واقعاً دم این ساتیا نادلا گرم که راه درستی رو برا مایکروسافت انتخاب کرده.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کاربر HD5870 که اصلا نمیشناسمت و نمی دونم کی هستی :D 

مثل اینکه شما اصلا مقاله رو مطالعه ننمو ده ای :D  اولا که توی مقاله خودش یه سیستم گیمینگ ارزون 400 دلاری پیشنهاد داده که اگر بنچمارک ها و نتایجشو و بازی هایی رو که بنچ گرفتی ببینی این حرفا رو نمیزنی. در پاراگراف اول همون لینک پیشنهاد و در همین مقاله به وضوح توضیح داده که PC گیمینگ خیلی ارزونتر از بازی روی کنسول درمیاد و اون جریان آنلاین هم که گفتی باز هم دلیل دیگه ای هست که بازی PC ارزونتر درمیاد به دلیل اینکه که حقوق کارمندای اونا را ماهیانه یوزرهای آنلاین پرداخت می کنن  :D 

بازی های اختصاصی رو هم که گفتی اتفاقا من ترجیح میدم هیچ وقت بازی نکنم تا اینکه ببینم روی کنسول اونجوری گرافیکش حروم میشه!

در مورد اینکه استفاده PC برای مواردی غیر از گیمینگه هم اشتباه میکنی. PC یک وسیله منعطفه که هر استفاده ای ازش بخوای میتونی انجام بدی. کی گفته PC نمیتونه یک وسیله بازی باشه؟

و در اخر هم بازی کرکی یه آپشن برای PC حساب میشه. درسته من همیشه کرکی بازی کردم ولی حداقل میتونی با کرک بازی کنی بعد اگر خوشت اومد بری اصل بگیری بهتر از اینه که بری The Order: 1886 رو بگیری بعدشم تو زرد از آب در بیاد کلی حالت گرفته شه

لینک به دیدگاه

مثل اینکه شما اصلا مقاله رو مطالعه ننمو ده ای :D  اولا که توی مقاله خودش یه سیستم گیمینگ ارزون 400 دلاری پیشنهاد داده که اگر بنچمارک ها و نتایجشو و بازی هایی رو که بنچ گرفتی ببینی این حرفا رو نمیزنی. در پاراگراف اول همون لینک پیشنهاد و در همین مقاله به وضوح توضیح داده که PC گیمینگ خیلی ارزونتر از بازی روی کنسول درمیاد و اون جریان آنلاین هم که گفتی باز هم دلیل دیگه ای هست که بازی PC ارزونتر درمیاد به دلیل اینکه که حقوق کارمندای اونا را ماهیانه یوزرهای آنلاین پرداخت می کنن  :D 

بازی های اختصاصی رو هم که گفتی اتفاقا من ترجیح میدم هیچ وقت بازی نکنم تا اینکه ببینم روی کنسول اونجوری گرافیکش حروم میشه!

در مورد اینکه استفاده PC برای مواردی غیر از گیمینگه هم اشتباه میکنی. PC یک وسیله منعطفه که هر استفاده ای ازش بخوای میتونی انجام بدی. کی گفته PC نمیتونه یک وسیله بازی باشه؟

و در اخر هم بازی کرکی یه آپشن برای PC حساب میشه. درسته من همیشه کرکی بازی کردم ولی حداقل میتونی با کرک بازی کنی بعد اگر خوشت اومد بری اصل بگیری بهتر از اینه که بری The Order: 1886 رو بگیری بعدشم تو زرد از آب در بیاد کلی حالت گرفته شه

همینو بگو والا

تو مقاله  میگه من نه تنفر از کنسول دارم خاطرات بچیگم با همونه اما اینجا طرف pc و انحصاریهاشو به درد نخور میدونه و مخصوص بازی هم نمیدونه :laughing:

اقایونی که پی سی رو مخصوص بازی نمیدونین پس چرا 90 درصد بازیاتو رو پی سی پایرت میکنین .کلا تو این تاپیک pc رنگ باخت :laughing:

وقتی QB برا pc تایید شد من تو جاهای مختلف دیدم که سونی فنا هم ناراحت شده بودن!!!ونگران فروش XBOX!!!جالبه اینا همونایی بودن که از فروش بیشتر ps4 احساس غرور بهشون دست میداد و همینو چماغ کرده بودن تو سر xo فنا *dry# ! اگه یه xo فن ناراحت بشه خب میگیم منطقیه خفن ترین انحصاریشون که تا حالا باهاش پز میدادن از دستشون در رفته  اما سونی فنا چرا!!

نکتش اینجاست که اینا فکر فردا روزی رو میکنند که وقتی دوباره یه بحث پیش مییاد و دوباره رفتند 4 تا انحصاری لیست کردند و شروع کردند به فخر فروشی!گفتن نمیدونم pc بازی در حد tlu نداره ما انچارتد داریم شما چی دارید؟ pc گیمرِ برگرده بگه ماهم QUANTUM BREAK داریم تازه گرافیکشم بیشتره :cool:

گیم اسپات پیش بینی کرده GEARS OF WAR 4هم به زودی روی پی سی مییاد! بییا اینم انحصاری که اینقدر سنگشو به سینه میزنین دیگه چی میمونه واسه شما تو این بحثا

البته برا یه پی سی گیمر حرفه ایی تا وقتی بازیهای بزرگ PC هست اینجور بازیا پشیزی ارزش نداره ...اما این در جواب اونایی باشه که تا یه بحث پیش مییاد سریع بر میدارن 4 تا انحصاری تکراری کنسولی رو پشت هم ردیف میکنند

حقیقتش من الان دارم DESRT OF KHARAK  روبازی میکنم که یه بازی فوقالعادس به تمام این بازیا هم ترجیحش میدم بعدم ان شاء الله میریم سراغ xcom خوشم مییاد بعضیا با چنان اعتماد به نفسی حرف از انحصاری کنسولی میزنن و میگن انحصاری پی سی به درد نمی خوره که نگو.کسی که بگه مثلا xcom به درد نمیخوره اصلا گیمر نیست

حالا من نمیدونم این TLU هم چی داشت که اینا دست از سرش بر نمیدارن نه متاش رسید به GTAV . تو تعداد GOTY هم که امسال W3 گرفتش !!

الان rise of tomb raider یه بازی به تمام معنا خارقالعادس به نظرم بهتر از هر سه گانه انچارتده گرافیکشم که دیگه حرفی برا گفتن باقی نمیگذاره و البته با این کیفیت only on pc :clapping: حقیقتش از الان منتظر مقایسه گرافیکی توم ریدر و qb با انچارتد توسط df هستم

---

حالا برا اینکه اسپم هم نشه DF جدیدترین بازی بزرگی که روی هر 3 پلتفرم به تازگی اومده یعنی Dying light the fillowing  رو بررسی کرده

PC: By far the best way to play Dying Light

همین اول بگم در مورد نسخه pc گفته بهترین نسخه با فاصله زیاد نسخه pc هست

(نمیدونم چرا من تعجب نکردم شاید به خاطر اینه که دیگه عادی شده برامون تو همه بازیا :) )

خب نسخه xo که کلا تو افسایده نه وضوح 1080 نه فریم ریت پایدار فریم تا 20 افت میکنه مشکل vsync هم داره!

(چرا باید ادم بره رو کنسول بازی کنه ،بازی با این شرایط چه لذتی داره!)

the game is effectively rapidly alternating between 30fps and 60fps

در مورد نسخه ps4 گفته  فریم ریتش بین 30 تا 60 نوسان داره کلی هم ازش ایراد گرفته :wacko:

در مورد بهترین نسخه بازی میگه

The game runs extremely well on the PC platform even on mid-range GPUs

بازی به طور فوقالعاده ایی عالی روی pc اجرا میشه حتی روی کارتهای متوسط

It's possible to enjoy Dying Light at a smooth, stable 60fps or, on weaker hardware, at least a locked 30fps

میشه راحت و پایدار از بازی 60 فریم گرفت

حتی با سخت افزار ضعیف هم میشه راحت 30 ثابت از بازی گرفت .بر خلاف کنسولهای به اصطلاح نسل جدید!!

اخرشم نسخه پی سی رو پیشنهاد کرده

حالا ادم میتونه بره پلتفرم بازیشو راحت انتخاب کنه :D

ویرایش شده توسط StarCraft
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر حجی اووگا 5981R.gif

بله منم شما رو نمیشناسم اصن کی گفته ما همو میشناسیم 308817_2qcmh45.gif

اون ادیتور سایت که سیستم 400 اودلاری بسته مثل همین کامپیوتر فروشیهای خودمونه (بلا نسبت لیون ) میخوان مشتری رو از سر وا کنن میگن همه بازیهای جدید رو جواب میده (وقتی طرف میاد یه بازی مثل بلک اوپس 3 بهش میدی و میبره و نمیتونه بازی کنه بعد میاد میگه بازیت خرابه و هر چی هم بگی سیستمت کم میاره قبولم نمیکنه بعد میگه هنوز 6 ماه پیش سیستم بستم 1500 پول دادم تو میگی کم میاره )

خوب شما که با سیستم 400 دولاری میتونی همه بازیها رو راحت بازی کنی چرا پس خودت رفتی 390 بستی و تاکید کردی چون 8 گیگ بافر داره برای اینده خوبه و کم نمیاره حالا اومدی خودتم مثال 400 دوولاری اون سایت رو زدی که معلوم نیست یارو اصلا حالش خوب بوده یا نه 214920_Cherna-facepalm.gif214920_Cherna-facepalm.gif

وجدانا بازی مثل همین کوانتوم بریک که حداقل زده cpu چهار هسته ای میخواد شما چطوری میخوای با پنتیوم 3258 اجراش کنی نکنه میخوای ببریش زیر نیتروژن مایع و تا 10 گیگاهرتز اورش کنی بعد باهاش گیم بزنی اره 275017_sarcastic_hand.gif275017_sarcastic_hand.gif

همین الان شما تام رایدر جدید رو چند فریم میگیری وجدانا ؟ مشخصات سیستمت رو بنویس همینجا و هزینه اون رو هم بگو وجدانا تا به الان از وقتی یادمه چقدر ضرر دادی و سیستم ارتقا دادی  از زمان 2600k و بعد مین msi شد مین ایسوز و سی پی یو 3770 و هزنه هایی که کردی رو جمع بزن همینجا بگو !!acigar.gif

خوبی کنسول اینه وقتی سازنده بگه تا 7 سال ساپورته یعنی تا 7 سال از ارتقا راحتی

در مورد بازهای اورجینال هم غصه نخور به زودی ps4 هک میشه بعد میتونی بازیاشو دونه 10 تومن بخری  

طرف میگه بازیهای pc رو خودم شبانه رایگان دانلود میکنم خوب بگو همون اینترنتی که خریدی و شبانه رایگان داره ماهیانه چقدر بابت شارژ میدی مگه هر ماه چند تا بازی به درد بخور میاد که بخوای با اینترنت رایگان دانلود کنی 25291_connie_twiddle.gif

ما ایرانیها فقط دنبال مفتیم از قدیم یک ضرب المثل داریم میگه    مفت باشه کوفت باشه

داخل یه سایت بود دیدم طرف گفته بود من حامی کپی رایتم بعد خودش از بازی کرک شده استفاده میکرد iPBHn.gifiPBHn.gif

راستی اون سایته که 400 دولار پیشنهاد داده از کجا اورده تامب رایدر 2013 با 260x رو 61 فریم گرفته چه رزولوشنی ؟؟؟!!! من خودم با 7950 وcor i5 3570k در این بازی بدون فیلتر با تنظیمات بالا 35 فریم میانگین میگیرم این چطوری با 260x با پنتیوم 3258 توی این باز 61 فریم گرفته 305320_JC_thinking.gif305320_JC_thinking.gif305320_JC_thinking.gif

Nvidia Alternative: If you want to spend about $35 – $45 more, I’d highly recommend Nvidia’s GTX 750Ti, which I reviewed here. You’ll get marginally better framerates depending on the game, but the 750Ti positively sips power – its performance-per-watt is phenomenal. It also stays cool under intense load (57 Celsius or better) and is one of the quietest graphics cards I’ve ever tested.

بعد جالبه در ادامه توضیحاتی که برای قطعات نوشته میگه اگر میخوای کیفیت بهتر بشه 35 تا 40 دلار دیگه بزار روش 750ti بخر =)) =))

کم کم همین طور میره بالا میگه اگه میخوای لگ نداشته باشی حداقل یه cor i5 هم بگیر بعد برای اینکه از رم راحت باشی یه 8 گیگ دیگه هم بزار تنگ او دوتا رم دیگه بعد میگه برای فول اچ دی این کارت کمه یه 970 بهت پیشنهاد میدم یا اگه خواستی 390 هم هست راستی برای اینکه سال دیگه از ارتقا راحت باشی یه 980ti بخر خودم ضمانت میکنم تا سال دیگه همه بازیا رو راحت بازی کنی  بعد طرف ماشین حساب میزنه میبینه باید بره کلیه هاشو بفروشه پول سیستم بده که چی بعدش میخواد مفت بازی کنه 275017_sarcastic_hand.gif275017_sarcastic_hand.gif

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

درود

دوستان چرا وقتتون با بحث کردن با قوطی بازها حروم میکنید :D خب معلومه Pc Gaming‏ یکه تاز هست. :X

ممنون مجید جان.

لینک به دیدگاه

بحث ها کاملا بیهوده است مقایسه جالب نیست هرکی هرچی دوست داره میخره استفاده میکنه و لذت میبرده مهم لذت بردنه...اما اینکه کاربر hd میاد میگه pc برای گیم نیست اشتباه چون بازی رو با کنسول که نساختند میاید این حرف رو میزنید...pc جایگاهش مشخصه کنسول هم همینطور...

اصلا تاپیک بی معنیه و همش بحث بیمورد و بیهودست...که گیم و لذت بردن توش گمه که اصل ماجراست هرکی هر چی دوست داره استفاده میکنه شما فقط میخواین نظراتتونو به مخالف خودتون بقبولونین که این برای بار ۱۰۰دم بیهودست ...

using tapatalk

لینک به دیدگاه

PC: By far the best way to play Dying Light

همین اول بگم در مورد نسخه pc گفته بهترین نسخه با فاصله زیاد نسخه pc هست

(نمیدونم چرا من تعجب نکردم شاید به خاطر اینه که دیگه عادی شده برامون تو همه بازیا :) )

خب نسخه xo که کلا تو افسایده نه وضوح 1080 نه فریم ریت پایدار فریم تا 20 افت میکنه مشکل vsync هم داره!

(چرا باید ادم بره رو کنسول بازی کنه ،بازی با این شرایط چه لذتی داره!)

the game is effectively rapidly alternating between 30fps and 60fps

در مورد نسخه ps4 گفته  فریم ریتش بین 30 تا 60 نوسان داره کلی هم ازش ایراد گرفته :wacko:

در مورد بهترین نسخه بازی میگه

The game runs extremely well on the PC platform even on mid-range GPUs

بازی به طور فوقالعاده ایی عالی روی pc اجرا میشه حتی روی کارتهای متوسط

It's possible to enjoy Dying Light at a smooth, stable 60fps or, on weaker hardware, at least a locked 30fps

میشه راحت و پایدار از بازی 60 فریم گرفت

حتی با سخت افزار ضعیف هم میشه راحت 30 ثابت از بازی گرفت .بر خلاف کنسولهای به اصطلاح نسل جدید!!

اخرشم نسخه پی سی رو پیشنهاد کرده

حالا ادم میتونه بره پلتفرم بازیشو راحت انتخاب کنه :D

دوست عزیز سیستم من بصورت زیره fx 8350 & r9 290x & 8gb ddr3 1800 & و بازی dying light فریم توی شهر به 27 هم میرسید الان این سیستمی که من دارم های اند نباشه اند که end هست با کلی اپدیت فریم بالاتر از 45 نمیره تو بازی

من خودم pc بازم ولی بازی های انحصاری مایکروسافن و سونی هم رو نباید ازش گذشت و یکی از برتری های کنسول هستش

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بحث ها کاملا بیهوده است مقایسه جالب نیست هرکی هرچی دوست داره میخره استفاده میکنه و لذت میبرده مهم لذت بردنه...اما اینکه کاربر hd میاد میگه pc برای گیم نیست اشتباه چون بازی رو با کنسول که نساختند میاید این حرف رو میزنید...pc جایگاهش مشخصه کنسول هم همینطور...

اصلا تاپیک بی معنیه و همش بحث بیمورد و بیهودست...که گیم و لذت بردن توش گمه که اصل ماجراست هرکی هر چی دوست داره استفاده میکنه شما فقط میخواین نظراتتونو به مخالف خودتون بقبولونین که این برای بار ۱۰۰دم بیهودست ...

using tapatalk

درود

دوست عزی شما به نوشته های بنده دقت نکردی بنده نگفتم برای گیم نیست عرض کردم مخصوص گیم ساخته نشده بیشتر استفاده pc محاسباتی و رندرینگ و مصارف خاصه یعنی هدف pc حداقل 80 در صد اینه بنده نگفتم برای گیم مناسب نیست

لینک به دیدگاه

دوست عزیز سیستم من بصورت زیره fx 8350 & r9 290x & 8gb ddr3 1800 & و بازی dying light فریم توی شهر به 27 هم میرسید الان این سیستمی که من داری های اند نباشه اند که هست با کلی اپدیت فریم بالاتر از 45 نمیره تو بازی

من خودم pc بازم ولی بازی های انحصاری مایکروسافن و سونی هم رو نباید ازش گذشت و یکی از برتری های کنسول هستش

عرض کنم والا من خودم الان همین نسخه Enhanced Edition رو  سیستمم نصبه من میتونم با قطعیت صد درصد بگم بازی 60 فریم فیکس رو بالاترین کیفیت بدون کوچکترین افت فریم اجرا میشه من نمیدونم شما چه نسخه ایی از بازی رو دارین یا بازی رو سیستمهای AMD چه طور اجرا میشه البته من دیدم تو فرومای مختلف که بازی با پردازنده amd مشکل داره خیلیا که پردازندشون amd بودن این قضیه رو گفته بودن.حالا شما همون Enhanced Edition که اخرین dlc وا پدیتها رو داره بگیرین و نتیجه شو اعلام کنین

ولی خب همونطور که دیدین DF هم کامل بازی رو انالیز کرده و نسخه PC رو با قاطعیت بدون کوچکترین مشکل بهترین دونسته

حتی DSOG هم در مقاله 10 بازی بهینه سال 2015 روی PC هم Dying Light رو انتخاب کرده البته سیستم تست اونا هم اینتل انویدیایی هست دیگه این همه مقاله معتبر رو که نمیشه زیر سوال برد!

من نمیگم انحصاریهای اونا بده والا تو خود مقاله هم نخواسته بگه پی سی برتر از کنسوله گفته من با این دلایل پی سی رو بیشتر میپسندم.

اما وقتی کسانی که کلا از 10، 9 قسمت زندگی گیمریشونو رو پی سی پایرت کردن میگه پی سی نمیدونم  به درد نمیخوره انحصاریش بده این حرفا خب معلومه بقیه هم مییان جوابشونو بدن

لینک به دیدگاه

قبلا هم گفتم برای کسی که نمیدونه BO III چطور بازی ای هست و کلا عملکرد بازی چطوریاست بله همون کنسول براش بهتره. بماند که یکی از همین جور آدما به من گفت که BO III گرافیکش رو کنسول از World At War روی PS3 هم پایین تره! اما همچین کسی به نظر من اصلا صلاحیت نداره که شما رو حرفش حساب کنی.

شما که میگی چطور این ادیتور با 260X و G3258 تام رایدر اجرا کرده یا کوانتومو چطور می خوای اجرا کنی؟ مگه همین XBox One خودش گرافیکش چیه؟ یه گرافیکه در حد همین 260X در کراس با APU. خب شما خواستی سیستم این قیمتی ببندی APU ببند کراس کن.

در ضمن سیستم منو چطور با اینا مقایسه می کنی؟ من هیچ وقت سیستم خودمو High End حساب نکردم اما خداییش هر چی خرج کردم الانم دارم استفادشو میبرم. بتلفیلد 4 رو با تنظیماتی در 2K دارم 70 فریم میگیرم که کنسول یه ثانیه اجراش کنه آتیش میگیره یا Project CARS!

درود
دوستان چرا وقتتون با بحث کردن با قوطی بازها حروم میکنید :D خب معلومه Pc Gaming‏ یکه تاز هست. :x
ممنون مجید جان.

درود @};-

اینو من قبول دارم اما دوست دارم بدونم چرا بعضیا قبول ندارن  :D 

لینک به دیدگاه

حقیقتش اینه که یه عده که تا پیش از این خودشونو برا پی سی هلاک میکردن !! تو یه چرخش 180 درجه ایی شدن کنسول فن!

کنسول فنی باش اما دیگه pc به درد نمیخوره چه صیغه اییه!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واسه بنده هم جالب بود که دوستان میگن تومب ریدر با گرافیک حداکثری اجرا کنید و فلان، و بازی های انحصاری مثل The Last Of Us و Uncharted و GOW (Gears of war , God Of War) رو که جزو بهترین بازی های دهه اخیر که چه عرض کنم، بهترین بازی های تاریخ هستن بی ارزش میدونن(متال گیر رو به کنار که خود بنده فقط بخاطر بازی MGS3 کنسول خریدم تا بازیش کنم(بعداز اون هم با Emulator بازیش کردم) واسه MGS4 هم کنسول رو غرض گرفتم، که از نظر من بهترین بازی تاریخ هستش این سری و MGSV بیشتر شبیه یه اختتامیه بود تا بازی و اصلا نچسبید)، و توجه نمیکنن که اگه بخواید تا از بازی های PC لذت ببرید، باید بالای 1300-1200 دولار خرج کنید، در مقایسه با کنسولی که برای چندین سال بدون احتیاج به ارتقا هستش(برخلاف PC که هر سال که چه عرض کنم، باید هر 8 ماه یه بار باید CPU و گرافیک رو عوض کنید) واقعا خنده آور هستش این بحث، کنسول های جدید فکر میکنم حدودا 300 دولار باشن؟؟

فکر میکنم در حدود 30 تا بازی اورجینال هم میتونید بخرید با این اختلاف قیمت...

کلا بحث های فروم هم شده جبهه گیری، نه نگاه کردن به واقعیت ها و اطلاعات...

فن های انویدیا یه طرف و فن های AMD یه طرف دیگه، اصلا ربطی به حقیقت ها نداره، فقط بحث فن بازی هستش...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

درود

دوست عزی شما به نوشته های بنده دقت نکردی بنده نگفتم برای گیم نیست عرض کردم مخصوص گیم ساخته نشده بیشتر استفاده pc محاسباتی و رندرینگ و مصارف خاصه یعنی هدف pc حداقل 80 در صد اینه بنده نگفتم برای گیم مناسب نیست

اینم فرقی نداره نمیخواستم بحث بیهوده کنم ....:-Dاما چند نکته رو میگم کسی که سیستم برا کار خاص میگیره خودت میگی کارش خاصه مثل اتوکد و.... پس مسلما نمیخواد بازی کنه با سیستم و کسی که برا گیم میگیره سیستمش برا بازی ه حالا با کم کاستی تو لوازم جانبی ۲ ۲ تا ۴ تا میکنه میگیره حالا سیستمش برا بازی مناسب نیست؟چرا؟...بیاید یک طوری دیگه بگم...فرض کنید به تک تک شما دراین تاپیک بنی!میدن ۱۰۰ میلیون تومان که فقط میتونی برا بازی خرجش کنی مثلا ۵۰میلیون تمام کنسول ها با تمام بازی هاش رو بخری و ۵۰ میلیون بقیش یک pcهای اند روز با تمام وسایل جانبی و بازی هاش و فرض کن بازی مولتی پلتفرم باشه بعد شما همش پای کنسول بازی میکنی و pc رو مناسب نمیدونی؟چرا؟....

بحث بیشتر بر میگرده به مسایل مادی و لاغیر...وگرنه کمال مشخصه اما هر کس با توجه به وضع مالی خودش اونها رو دلایل خودش میدونه چه کنسول چه pc

من دیگه حرفی ندارم... کلا گفتم تمام بحث تو این تاپیک الکیه الان هدف استارتر فقط دلایل خودش هست و بجون هم انداختن بقیه...

using tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واسه بنده هم جالب بود که دوستان میگن تومب ریدر با گرافیک حداکثری اجرا کنید و فلان، تا از بازی های PC لذت ببرید، توجه نمیکنن دوستان که برای همچین سیستمی باید بالای 1300-1200 دولار خرج کنید، در مقایسه با کنسولی که برای چندین سال بدون احتیاج به ارتقا هستش(برخلاف PC که هر سال که چه عرض کنم، باید هر 8 ماه یه بار باید CPU و گرافیک رو عوض کنید) واقعا خنده آور هستش این بحث، کنسول های جدید فکر میکنم حدودا 300 دولار باشن؟؟

فکر میکنم در حدود 30 تا بازی اورجینال هم میتونید بخرید با این اختلاف قیمت...

کلا بحث های فروم هم شده جبهه گیری، نه نگاه کردن به واقعیت ها و اطلاعات...

همه دیگه یک کامپیوتر دارن در خو نه ها - اینجا مشکلات زیاده  در کشورهای دیگه اینقدر اوضاع خراب نیست - شما اگر نگاهی به امار استیم کنید صحبت میلیون نفر داره از مثلا کارت 970 استفاده  میکنه- خوب کارت 970  الان داره میشه یک سال و خورده ای داره بازیهای  کنسولی رو از خودشون بهتر اجرا میکنه پس  نمیشه راحت امار داد-

اصلا موافق نیستم pc برتری های خیلی بیشتری داره - همه فقط قیمت رو میبینن همه چی که پول نیست!  هی میگن 300 دلاره - والا در ایران بخوای بخری میشه دو میلیون- یک و نیم ( اخه بازاری که هنوز 360 رو توش میدن یک میلیون و پانصد  وجدانا جای طرفداری داره؟؟؟) یک tv  هم باید براش بگیری هیچی خرج نکنی 2 تومان باید بدی  tv خوب- خوب بعد  بازی ها هم  که هیچ - خوب این میشه هزینه یک PC خوب - ضمنا دیگه اگر اینجا مشکلات مالی است  اوضاع قیمت در اینجا خرابه جاهای دیگه میتونید بررسی کنید- مستر ریس

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همه دیگه یک کامپیوتر دارن در خو نه ها - اینجا مشکلات زیاده  در کشورهای دیگه اینقدر اوضاع خراب نیست - شما اگر نگاهی به امار استیم کنید صحبت میلیون نفر داره از مثلا کارت 970 استفاده  میکنه- خوب کارت 970  الان داره میشه یک سال و خورده ای داره بازیهای  کنسولی رو از خودشون بهتر اجرا میکنه پس  نمیشه راحت امار داد-

اصلا موافق نیستم pc برتری های خیلی بیشتری داره - همه فقط قیمت رو میبینن همه چی که پول نیست!  هی میگن 300 دلاره - والا در ایران بخوای بخری میشه دو میلیون- یک و نیم ( اخه بازاری که هنوز 360 رو توش میدن یک میلیون و پانصد  وجدانا جای طرفداری داره؟؟؟) یک tv  هم باید براش بگیری هیچی خرج نکنی 2 تومان باید بدی  tv خوب- خوب بعد  بازی ها هم  که هیچ - خوب این میشه هزینه یک PC خوب - ضمنا دیگه اگر اینجا مشکلات مالی است  اوضاع قیمت در اینجا خرابه جاهای دیگه میتونید بررسی کنید- مستر ریس

خوب رضا خان، یه 970 چه قیمتی داره؟؟؟ آیا قیمتش در حد یه کنسول و حتی بیشتر نیست؟

یعنی میفرمایید همه PC دارن تو خونشون ولی TV ندارن تو خونشون؟؟؟

بحث اینه که باز هم شما خودتون رو قاضی میکنید، در صورتیکه باز هم باید جامعه رو در نظر بگیرید، مستر اینترپتر... :D

درضمن داشتم ویرایش میکردم، نگذاشتی کامل پست بزنم... :D

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

کلا گفتم تمام بحث تو این تاپیک الکیه الان هدف استارتر فقط دلایل خودش هست و بجون هم انداختن بقیه...

دوست عزیز شما اگر این بحث رو الکی می دونی خیلی راحت میتونی از کنارش بگذری و شرکت نکنی. خوشبختانه فروم لیون یک فروم وسیع با کلی مطالب متفاوت و مفیده که می تونی بری از اونا استفاده کنی ولی لطفا از این برچسب های "به جون هم انداختن بقیه" به من نچسبون.

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما اگر این بحث رو الکی می دونی خیلی راحت میتونی از کنارش بگذری و شرکت نکنی. خوشبختانه فروم لیون یک فروم وسیع با کلی مطالب متفاوت و مفیده که می تونی بری از اونا استفاده کنی ولی لطفا از این برچسب های "به جون هم انداختن بقیه" به من نچسبون.

آره همین کار هم میکنم

این مورد تو این نوع تاپیک ها هست نمیخواستم اونو به شما بچسبونم و با تایپ سریع بی دقت شدم در نوع نوشتار

عذر میخوام  @};- 

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...