رفتن به مطلب

سخت ترین بازیی ک تا الان انجام دادین چی بود عایا؟!

mehdi0910
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

یکی از بهترین بازیهای عمرمه ، تنوع خیلی خوبی داره بعدم بازی رو که تموم میکردی ده درصد درامدت رو بهت تو شروع مرحله بعد میداد... گاهی یک تفنگ و تیر هم ازاد میکرد... هاردش واقعا لدت بخش بود...  :x  :x  :x

.......................

الان یادم اومد گرفتن الماس سفید کامل رزیدنت اویل پنج درجه سختی بالاش رو هنگام مبارزه با جیل و وسکر یک نفره رد کردنش سخت بود زنه رو فوتش می کرد ولو میشد گیرش بودیم :crying: :mad:  کار خیلی سختی بود یک هفته ای روش کلیک کرده بودم تا بتونم بگیرمش ...  *dry#

هرکی میدونه چی میگم ورد کرده اینجوری بزنه لایکو...  :D

آره

من با دختره میرفتم اسم یادم نیست سیاهه (تو سخت ترین درجه)

یه مشین گان داده بودم به کریس

به غیر از اون هر کاری میکردی رفیقت با یه اتک میمرد

در کل چون سری رزیدنت اویل اسلحه بی نهایت میداد،هارد یا وری هاردش زیاد سخت نبود نسبت به بقیه بازیها

خود رزیدنت اویل 2 درجه هارد ، اگه بدون سلاح بی نهایت میرفتی خیلی سخت میشد باس آخرو که تو قطار میزنی با آخرین فشنگ کشتم :D  یعنی اگه نمیمرد کارم ساخته هیچی فشنگ نمونده بود ، تودستشویی اینا فشنگ میداد :cool:

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

• ارسال 53
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

Dead Space اسلحه هاش واقعا تنوع و قدرتش کم بود رو مخ بود !!! :wacko:

Dino Crisis سری اول تو ps1 اومده بود انگیلیسی صحبت میکردن ولی نوشته تو بازی ژاپنی بودم دهنم صاف شد نتونستم تمومش کنم!!

ویرایش شده توسط alireza3dshadow
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بچه دیدم اینجور تاپیکی هیچکی نزده گفتم بزنم تا ببینم تا حالا سخت ترین بازیی ک انجام دادین چی بوده تو کدوم مرحلش گیر کردین

حقیقت خودم سخت ترین بازیی ک کردم

dvill my cry 4  بود ک توی یه مرحله گیر کردم ک ب یه چهار راه ختم میشد و وسطش یه گنبد مانند دراز بود ک 2 ماه اونجا گیر کرده بودم ک با بدبختی ردش کردم ...اونم اینطوری بود ک از هر چهار تا راه ک میرفتی عین هزار تو باز میخوردی ب همون چهاره راه... من صد بار همه چهار تا راه رو امتحان کردم و اخر سر اینطوری ردش کردم

:وسط چهار راه یه گنبد شکل دراز هست ک یه سایه انداخته ب سمت یکی از اون چهار تا راه ک شما برعکس اون سایه رو در نظر بگیری میخوره ب یه راه ک اگه اون راه رو بری مرحله رد میشه

منتظر نظرات و پاسخ های دوستان هستم @};-  @};-  @};-

باز میگم از بازیی هایی ک توش گیر کردم :cool:  :cool:

قصد تعریف نباشه، ولی اولین باری که اونجا رسیدم، مرتبه 6 یا 7 بود که درست رد شدم، ولی بعدش متوجه شدم که چرا رد کنم؟؟ اگه اون موجودات Respawn میشن هر دفعه که اشتباه میرم، بهتره که هی اشتباه برم تا Orb جمع کنم و مرحله رو دوباره بازی کردم... :D :D

فکر میکنم سخت ترین بازی هایی که انجام دادم به سبک Dracula 2000 و Syberia بودن، بازی های فکری بیشتر شمارو مشغول میکنن تا بازی هایی که انگشتهای شمارو به کار میگیرن...

البته یادش بخیر رزیدنت های 2 و 1 واسه خودشون دنیایی بودن...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اولین ورژن BloodRayne که فکر کنم سال 2003 بود نسخه فارسی دارینوس رو گرفته بودم

585330-bloodrayne-gamecube-screenshot-fi

بعضی مراحل بازی غیر ممکن بود. ماموریت های گنگ و نامفهوم.یک دفعه از در و دیوار عنکبوت و زامبی می ریخت. توی آب اگه می افتادی به سرعت خون کاراکتر کم می شد. باید برای کشتن زامبی ها برنامه ریزی می کردی که در چه زمانی زامبی رو بگیری و خونش رو بخوری تا زنده بمونی وگرنه کاراکتر بازی توی آب می میرد. زاویه دوربین هم افتضاح بود بعضی جاها کاراکتر بازی لای اجساد زامبی و دست و پای عنکبوت ها گم می شد! غول آخر بازی رو هم که هیچ وقت موفق به کشتنش نشدم یک عنکبوت غول پیکر قرمز بود که اونقدر بزرگ طراحی شده بود که توی مانیتور کامل دیده نمی شد زیر دست و پاش گم می شدم...

لینک به دیدگاه

شطرنج ویندوز سون level 10 خیلی سخت بود واسم

لینک به دیدگاه

سخت ترین بازی واس من سری دارک سولز

و بعدش Bloodborne

لینک به دیدگاه

بازی PORTAL 1  و 2  رو اگر بازی نکردید پیشنهاد میکنم شدیدا!!!

تفکر + حافظه + خلاقیت و تلاش زیادی میطلبه این بازی. کمتر بازی بوده که بخوام 2 بار بازیش کنم ولی این یه چیز دیگست...

لینک به دیدگاه

daek souls/evil 4 /peras of persia 2/

به قول یکی از بچه ها ranked  mmr dota 2

لینک به دیدگاه

سخت ترین بازیها برای من کماندوز 1و2 بود مراحلی بود که گاها ۲ تا ۳ هفته طول میکشید تا بتونم ردشون کنم.

ایول

دقیقا واسه من همینه

لینک به دیدگاه

با سلام.

اولین بازی سختی که خیلی سخت بود برام، tomb raider 1 روی PS1 بود. ولی سخت ترین بازی ای که انجام دادم، Dark souls 2 و بعدش Alen wake بوده

ویرایش شده توسط warlordmsm
لینک به دیدگاه

dvill my cry 4  بود ک توی یه مرحله گیر کردم ک ب یه چهار راه ختم میشد و وسطش یه گنبد مانند دراز بود ک 2 ماه اونجا گیر کرده بودم ک با بدبختی ردش کردم ...اونم اینطوری بود ک از هر چهار تا راه ک میرفتی عین هزار تو باز میخوردی ب همون چهاره راه... من صد بار همه چهار تا راه رو امتحان کردم و اخر سر اینطوری ردش کردم

:وسط چهار راه یه گنبد شکل دراز هست ک یه سایه انداخته ب سمت یکی از اون چهار تا راه ک شما برعکس اون سایه رو در نظر بگیری میخوره ب یه راه ک اگه اون راه رو بری مرحله رد میشه

یادش بخیر مکس پین یک هم یه همچین مرحله ای داشت که میرفت توی خاطرات خودش (خاطرات شمال)

البته اونجا دیگه به گنبدو بارگاه نمیرسیدی

چقدر مکس پین یک و دو خوب بود

نسخه سومش هم که نیاز به آفتابه داره

maxresdefault.jpg

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

یادش بخیر مکس پین یک هم یه همچین مرحله ای داشت که میرفت توی خاطرات خودش (خاطرات شمال)

البته اونجا دیگه به گنبدو بارگاه نمیرسیدی

چقدر مکس پین یک و دو خوب بود

نسخه سومش هم که نیاز به آفتابه داره

maxresdefault.jpg

دقیقا این مرحله چقدر اعصاب خورد کن و سخت بود

لینک به دیدگاه

The Evil Within

چالش برانگیز ترین بازی بود که تا حالا انجام دادم. ( روی درجه سختی بالا )

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

Bloodborne ~x(

شیطان درون ساخته‌ی شینجی میکامی هس :D پدر سبک ترس و بقا @};-

ویرایش شده توسط LORD.SAJAD
لینک به دیدگاه

Call of Duty Black Ops III رو حالت دیفیکالتی آخرش.

این سری 3 بلک اوپس . دیفیکالتی اخرش که دیگه خیلی مسخره بود...

من پچ 33.0 رو بازی میکردم . طرف از فاصله چند صد متری به کفشم یه تیر میزد میمردم! 1 تیر نه بیشتر...

لینک به دیدگاه

سخت و فکری تر از tomb rider 4 تا حالا ندیدم

Evil هم 1 و 2 و 3 همشون سخت بودن و ترسناک

Sent from my SM-A500H using Tapatalk

تام رایدرها رو من از روی عشق میرم و در مورد سختی قبول دارم ،که سختیش به اینه که باید اشیاء هایی که مثلا در ها رو باز میکنه پیدا کنی یا مسیرهای سختی رو رد کنی مخصوصا تام رایدرهای اول دومی اینطوری بودن .نسخه آخریش غیر از رایس اف تام رایدر زیاد سخت و بخوای چیزی رو پیدا کنی نبود.

در مورد بازیه هیتمن هم واقعا سخته و تحمل و صبر میخواد که بتونی بازی رو تو حالت سخت ردش کنی

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

بازی Lords of the Fallen رو به کسایی که دنباله بازی سخت میگردن پیشنهاد میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رزیدنت اویل 4

با یک کیبرد داغون بازی میکردم

بد دوران مالیی بود :crying:

لینک به دیدگاه

بازی Ninja Gaiden Black رو ایکس باکس

سری dark souls هم بازی نکردم ولی شنیدم سخت هست

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

به نظر من سخت ترین بازی تو کامپیوترProject Cars هست مخصوصا اگه با صفحه کلید بازی کنی (که تقریبا غیر ممکنه)دوستانی که بازی کردن میدونن چی میگم,مثلا مقدار گاز و اینا رو تو شرایط مختلف باید تنظیم کنی که با صفحه کلید نمیشه فورا spin میکنه و... یا نیروی گریز از مرکز تو پیچ ها و  شتاب g و... دمای دیسک ها...

مثل need for speed و... نیست که تو very hard هم که میذاری یه بچه 9 ساله هم بعد 2 بار باخت بتونه رکورد بزنه 

اصلا دانش تخصصی خودرو میخواد

ویرایش شده توسط Lord asghar
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...