رفتن به مطلب

قطع شدن تصویر در هنگام نمایش تصاویر سیاه!!

ATER
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خسته نباشید

تازه یه گرافیک 6870 گرفتم درایور 15.7 رو نصب کردم.

صفحه وقتی میخواد یه عکس سیاه یا جای تاریکی رو نشون بده کلا قطع میشه !!

قبلا همچین مشکلی رو زمانی که 970 داشتم پیدا کرده بودم  بعد  فهمیدم برای یه برنامه ای بود که رنج رنگ ها رو به0-250  تغیر میداد بعد که غیر فعالش کردم درست شد ولی الان با همون مشکل رو دارم ولی اون برنامه نیست که ببینم برای گرافیک های amd همچین چیزی فعال هست یا نه !

--

برنامش رو پیدا کردم مشکل حل نشد :|

کسی همچین مشکلی تاحالا داشته ؟

----

دوستان مشکل حل شد و اما مشکل چه بود؟

توی تنظیمات مانیتور یه گزینه به اسم ASCR بود که با خاموش کردن مشکل حل شد !

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز، این درایور کریمزون هستش، کاتالیست مدتهاست که تعطیل شده، درضمن خوب View Log رو بزنید تا بهتون نشون بده که ایراد چی هستش؟؟

راستی اگه اشتباه نکنم، این درایور کریمزون برای کارتهای سری 7000 به بالا هستش و برای کارتهای پایینتر از این باید کاتالیست قدیمی که فکر میکنم ورژن 15.11 بوده رو نصب کنید...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

بله مثل این که درست میگید 

من الان دارم نسخه 15.7.1 دانلود میکنم  تو سایت P30download  زده بود برای 5000 تا 7600

این جا

این الان درسته دیگه؟

لینک به دیدگاه

اتر برو support.amd.com/en-us/download

اخرین کاتالیست تو بخش لگاسی هست بگیر ، یکی از بچه ها سری 5000 داشت بهش گفتم بگیر گرفت ، میگفت خیلی بازی هام بهتر اجرا میشه :دی

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز.

نسخه اولیه کریمسون یعنی  15.11.1 beta هم جواب میده. خودم امتحان کردم. اینم لینکش:

https://www.techpowerup.com/downloads/2595/amd-crimson-15-11-1-beta-win-7-8-10-64-bit/mirrors

لینک به دیدگاه

اتر برو support.amd.com/en-us/download

اخرین کاتالیست تو بخش لگاسی هست بگیر ، یکی از بچه ها سری 5000 داشت بهش گفتم بگیر گرفت ، میگفت خیلی بازی هام بهتر اجرا میشه :دی

رفتم باز میگه آخرین نسخه همون 16.1.1 هست در صورتی که دارمش ولی نصب نمیشه!

درود دوست عزیز.

نسخه اولیه کریمسون یعنی  15.11.1 beta هم جواب میده. خودم امتحان کردم. اینم لینکش:

https://www.techpowerup.com/downloads/2595/amd-crimson-15-11-1-beta-win-7-8-10-64-bit/mirrors

برای 6870 هست ؟

15.7 رو نصب کردم بدون مشکل داره کار میکنه ولی یه مشکل دیگه دارم

صفحه وقتی میخواد یه عکس سیاه یا جای تاریکی رو نشون بده  کلا قطع میشه !!

قبلا همچین مشکلی رو زمانی که 970 داشتم پیدا کرده بودم  بعد  فهمیدم برای یه برنامه ای بود که رنج رنگ ها رو به0-250  تغیر میداد بعد که غیر فعالش کردم درست شد ولی الان با همون مشکل رو دارم ولی اون برنامه نیست که ببینم برای گرافیک های amd همچین چیزی فعال هست یا نه !

لینک به دیدگاه

گرافیک قبلی من همین بود تا15.11 هم روش ریختم و مشکلی نبوده اما از اون ب بعد اگه اشتپ نکنم دیگه نمیتونی بریزی

لینک به دیدگاه

پست اول آبدیت شد

لطفا کمک کنید خیلی زد حاله  داری فیلم میبینی یهو جاهای تاریک صفحه قطع میشه !!!

لینک به دیدگاه

دوستان مشکل حل شد و اما مشکل چه بود؟

توی تنظیمات مانیتور یه گزینه به اسم ASCR بود که با خاموش کردن مشکل حل شد !

لینک به دیدگاه

برای 6870 هست ؟

15.7 رو نصب کردم بدون مشکل داره کار میکنه ولی یه مشکل دیگه دارم

صفحه وقتی میخواد یه عکس سیاه یا جای تاریکی رو نشون بده  کلا قطع میشه !!

بله. کلا برای همه ی کارتهای سری 5000 و 6000 جواب میده. اما چون ای ام دی این دو سری رو بازنشسته کرده  :eek:  بالاتر از این دیگه جواب نمیده. (*)

ویرایش شده توسط Hossein74
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...