رفتن به مطلب

فروش 5570 خیلی فوری

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام ... از آنجا که سیستمم 478 پین هست و سی پی یوم 3000 و اسلات گرافیک مادربردم pci-ex هست ... یه دونه 5570 HIS گرفتم ... حالا که رو سیستم بستم میبینم واسه این سیستم خیلی بالاست این گرافیک ! و تو بازی اخر از طرف سی پی یو و رم کم میاره ...

خلاصه یه خرید اشتباه انجام دادم ... جنس فروخته شده هم که پس نمیگیرن !!!

کارت هنوز پیچ نشده ...

114 خریدم ... 100 نهایتش میدم ... هزینه پست با شما ...

کاملا سالم و نو ... با 2 سال گارانتی انفورماتیک گستر ...

لینک محصول با تمام وسایل ...

http://www.hisdigital.com/un/product2-541.shtml

post-2847-034848500 1291188098_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

ببخشید من دقیقاً منظور شما رو از کارت هنوز پیچ نشده نفهمیدم ؟

اگر منظورتون از پیچ نشدن کارت اینه که کارت روی سیستم قرار ندادید پس چطور میگید کارت رو سیستم بستید و بعد میگید پیچ نشده هنوز

بهرحال کارت شما روی سیستمت بسته شده و یعنی کار کرده چون متوجه شدید که تو بازی به چه طریقی عمل میکنه در این صورت 25% حداقل از کلش کم میشه..

من کارت رو شما رو 80 خریدارم...

اگه مایل بودید پ/خ بدید

لینک به دیدگاه

ببخشید من دقیقاً منظور شما رو از کارت هنوز پیچ نشده نفهمیدم ؟

اگر منظورتون از پیچ نشدن کارت اینه که کارت روی سیستم قرار ندادید پس چطور میگید کارت رو سیستم بستید و بعد میگید پیچ نشده هنوز

بهرحال کارت شما روی سیستمت بسته شده و یعنی کار کرده چون متوجه شدید که تو بازی به چه طریقی عمل میکنه در این صورت 25% حداقل از کلش کم میشه..

من کارت رو شما رو 80 خریدارم...

اگه مایل بودید پ/خ بدید

عزیز کارت روی سیستم رفته ... ولی چون سیستم بیرونه ... و من قطعات رو تو کیس نمیبندم هنوز پیچ روش بسته نشده ولی روی سیستم رفته به دلایلی که بالا عرض کردم ... ولی در هر صورت اشتباه کردم اینو گرفتم ... الان هم نمیتونم بیشتراز 15 تومن ضرر کنم ... با تشکر ...

لینک به دیدگاه

عزیز کارت روی سیستم رفته ... ولی چون سیستم بیرونه ... و من قطعات رو تو کیس نمیبندم هنوز پیچ روش بسته نشده ولی روی سیستم رفته به دلایلی که بالا عرض کردم ... ولی در هر صورت اشتباه کردم اینو گرفتم ... الان هم نمیتونم بیشتراز 15 تومن ضرر کنم ... با تشکر ...

بهرحال صاحب اختیار شما هستید و من فقط قیمتم رو گفتم

ایشاا... که با قیمت خوبی بفروشید

مرسی

لینک به دیدگاه

باسلام.کسی که بخواد 100 بخره 4 تومنم پول پست بده خوب میره یه نو میگیره

درضمن کارت 1 ثانیه هم توش ولتاژ وارد ه یعنی کاکررده هست حالا میخواد پیچ بشه میخواد نشه مهم اینه که تو اسلات رفته

81 خریدارم

به هرحال دوستانه قیمت دادم منظور بدی ندارم

ویرایش شده توسط AMD By Intel
لینک به دیدگاه

باتشکر از نظرات دوستان ... فروخته شد ... :-?

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...