رفتن به مطلب

کمک فوری!! نشناختن مشخصات گرافیک r9 390!!

FEARR
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستاتن من الان یه کارت asus r9 390  گرفتم تمام مشخصات کارت رو بعد از نصب درایور زده not available ..الان کارت من چه مشکلی داره ؟

یعنی کارت کلا ایراد داره ؟

چیپست کارت گرافیک رو microsoft basic display port شناخته تو gpu z  هم اصلا نمیتونه کلاک gpu رو تشخیص بده...

ویرایش شده توسط FEARR
لینک به دیدگاه

سلام دوستاتن من الان یه کارت asus r9 390  گرفتم تمام مشخصات کارت رو بعد از نصب درایور زده not available ..الان کارت من چه مشکلی داره ؟

یعنی کارت کلا ایراد داره ؟

چیپست کارت گرافیک رو microsoft basic display port شناخته تو gpu z  هم اصلا نمیتونه کلاک gpu رو تشخیص بده...

ببین تو Device manager هم نیست؟

device managertun in sheklie?

abhx7l.jpg

زیر display adapter نیست گرافیکتون؟

ویرایش شده توسط LichSon
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز اول باید تو مادربورد مشخص کنید که گرافیک اصلیتون، گرافیک PCIE هستش و نه گرافیک CPU شما...

مدل مادربوردتون رو بگید تا دوستان کمکتون کنن..

لینک به دیدگاه

مبارک باشه

بله دوستمون درست میگن باید تو تنظیمات بایوس  مشخص کنید

گرافیک هم حتما روی بالا ترین اسلات قرار بدید (نزدیک ترین به CPU)  تو بایوس هم روی PCI 3 قرارش بدید.

لینک به دیدگاه

دوستان مشکل برطرف شد ظاهرا درایور روی سی دی داخل جعبه گرافیک مشکل داشت.... به یه نکته جالب برخوردم تو بازی تام رایدر روی smaa4x راحت روون اجرا میکرد با اخرین حد جزییات ولی در حد ثانیه یهو افت فریم لحظه ی میگرفت و باز کاملا روون میشد حتی روی smaa گذاشتم یا خاموش کردم دیدم باز همونه مرلوط به بازی میشه ؟

چون توی اساسین کرید اونم تمام تنظیمات گرافیک اخرین حد هیچ مشکلی نداشت و روون کامل بود و تو بازی call of duty  هم تست زدم اخرین نسخه فریم از 60 پایین نمیومد...

لینک به دیدگاه

دوستان مشکل برطرف شد ظاهرا درایور روی سی دی داخل جعبه گرافیک مشکل داشت.... به یه نکته جالب برخوردم تو بازی تام رایدر روی smaa4x راحت روون اجرا میکرد با اخرین حد جزییات ولی در حد ثانیه یهو افت فریم لحظه ی میگرفت و باز کاملا روون میشد حتی روی smaa گذاشتم یا خاموش کردم دیدم باز همونه مرلوط به بازی میشه ؟

چون توی اساسین کرید اونم تمام تنظیمات گرافیک اخرین حد هیچ مشکلی نداشت و روون کامل بود و تو بازی call of duty  هم تست زدم اخرین نسخه فریم از 60 پایین نمیومد...

افت فریم  یهویی به خاطر ضعیف بودن پردازنده هست (اکثر موقه ها)

یا میتونه برابهینه نبودن هم باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...