رفتن به مطلب

مدینگ کیس قدیمی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

همه چیز عالی

اول -خوب بود برش هارو با اور فرز انجام میدادی که فوق العاده تمیز میشد.نا گفته نماند کارت با سنگ فرز عالیه.

دوم - قاب جلو هنوز حس و حال قدیمی داره. مخصوصا با اون فلاپی داریو. میتونی به نظرم کل قاب رو بکن و با پلکسی بده برات با لیزر ببرن و 3تا فن کنار هم بزار(اگر جا بشه). هم میتونی فن ها اکسپوز باشن هم میتونه با گریل.

یه چیز تو این مایه ها

http://www.techpowerup.com/gallery/4048.html

موفق و پیروز باشی

ممنون داداش 

واقعا برش با فرز سخته  هم سنگینه هم یکم حواست نباشه یه تکه رو میبره خراب میکنه در کل سخته واقعا البته ما عادت کردیم بهش :D  :D

با فرز هم از برشا واقعا راضیم 

دیگه اره جلوی کیس چون میخواستم تو قالب قدیم در بیارم بهترین شکل همین بود خوب هم شد ولی اره در فلاپی تو ذوق میزنه کاریش هم نمیشه کرد میشه ولی درد سر داره میشه درش رو بتونه کرد و رنگ زد رم ریدر و این چیزا هم زشت میشه به نظرم

اون فن جلو باشه هم هزینه زیادی بر میداره فن ها من تو کف همین هزینه هاش موندم بعدش هم این سیستم با این مادربرد این چیزا رو نیازش نمیشه خیلی خنک میشه اوورکلاک هم که مادربرد نمیزاره کاری کنیم  =))  بلکه دما بره بالا حالا یه واتر کولر مشکل دار خریدم درستش کنم ببندم سیستم بعد عید انشاالله ببندمش اگر درست شد دارم میرم تهران محافظ فن و اینا رو هم بخرم به امید خدا 

خسته نباشید این که خودتون یه چیزو خلق کنین حس زیبایه

ممنون دوست عزیز @};-  @};- 

از همه دوستان ممنون که نظر دادن و من رو با این پروژه کوچیک همراهی کردن :x  :x  @};-  @};- من خودم از چزی به دست اومد واقعا فکر نمیکردم این بشه ولی هنوز به قول دوستان اول کاره و خیلی جا داره هنوز ما هم که دستمون تو جیب دیگرانه  :D  جیب دیگران هم که خالیه و سخت و کند میکنه روند رو

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • ارسال 172
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دیروز با هزار تا امید ساعت هشت رفتیم ولی عصر یه فن بخریم لیون و کل بازار رایانه تعطیل بود داغون شدم رفتم توپ خونه رگولاتور و محافظ فن بخرم و غیره کلا تعطیل بودن یعنی خیلی داغون شدم بچه ها فوری یه ادرس بدید لوازم الکترونیکیدهمه چی داشته باشه و ساعت هشت شب باز باشه فوری فقط

لینک به دیدگاه

برای قسمت فلاپی راحت میتونی مثل فن گریل با پلکسی یه طرح بزنی بذاری روش!

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

برای قسمت فلاپی راحت میتونی مثل فن گریل با پلکسی یه طرح بزنی بذاری روش!

دوستان برا پلکسی برا همه جا کیس طرحی دارید

بچه ها لوازم الکترونیک از کجا امروز فردا گگیرمبیاد چکار کنم حیرون شدم فوری فوری

دنبال طرح زدن با پلکسی هستم ولی نمونه کار ندارم

لینک به دیدگاه

با سلام

پاساژ امجد رو هم سر بزنید ( خیابان جمهوری ) بورس لوازم الکترونیک هست ، ولی در مورد ساعت کار پاساژ اطلاعی ندارم

لینک به دیدگاه

امروز میرم حواسم به امجد نبود به امید باز بودن

لینک به دیدگاه

ما برگشتیم با دست خالی امروز هم که اومدم کولر رو درست کردم خوشحال و خوشحال دیدم کلا به 775 نمیخوره :(  :(  کسی حیله ای روشی کلکی چیزی بلد نیست بخورونیمش ؟ تازه گیر میکنه به خازنای بقل cpu  حیف نخورد به بد بختی درستش کردم  ~x(  ~x(  ~x(  ~x( 
اینم عکس با فنش
post-16104-0-65059400-1459622207_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

خوب بعد از ماجراب نخوردن کولر بریم سراغ کلید خاموش روشن در ایام عید  هر کی پشت سیستم مینشست مورد رحمت قرار میداد کیس رو و موقع رفتن پاش میخورد به کیس و پنل جلو میفتاد :laughing: 
خیلی بده برا روشن کردن باید پنل رو بردارم بعد روشن کنم دوباره بزارم به هیچی بند نیست  خوب حالا مدل سازی برا کلیدا کجا بزارمشون و ... دوستان چیزی نگفتن حالا به نظرم باالا باشه خوبه 
post-16104-0-13664300-1460098790_thumb.jpg

مورد 1 2 3 کدوم به نظرتون؟ 4 هم به پیشنهاد شما رسم کنید :) 
خوب من اینا رو رویه یه ورق الومینیوم در میارم جاشون رو و رو همون نصب میکنم بعد بالای کیس رو میبرم و اون ورق رو فیکس میکنم چون اگر بخوام روی پلاستیک کیس کار کنم به نظرم سخت تره و رنگ رو امکان خراب کردن داره 
دوستان نظری پیشنهادات انتقادات همه چیز پذیرفته میشه یه چیزی بگین من همش پست بزارم حس بدی بهم دست میده :D  اگر هم نظر ندارین یه چیزی بگید برید
خوب برا سقف اگر محافظ فن بزارم به نظرتون زشت نمیشه؟ طرحی دارید؟
واتر کولر رو میخواستم با بست کمربندی ببندم حالا ببینم باز گیر نمیکنه به این خازنای بقل cpu  
طرحی نظری دارید بدید این پاور هم خیلی رو مخه دوتا فنه مضخرف داره صدای تراکتور میدن  تابستان باید یه پاور از سری eu  گرین که سفیده بخرم 

منتظر همه چیز(نظر حرف سخن انتقاد....) از طرف شما هستم  :)

لینک به دیدگاه

خوب بعد از ماجراب نخوردن کولر بریم سراغ کلید خاموش روشن در ایام عید  هر کی پشت سیستم مینشست مورد رحمت قرار میداد کیس رو و موقع رفتن پاش میخورد به کیس و پنل جلو میفتاد :laughing: 

خیلی بده برا روشن کردن باید پنل رو بردارم بعد روشن کنم دوباره بزارم به هیچی بند نیست  خوب حالا مدل سازی برا کلیدا کجا بزارمشون و ... دوستان چیزی نگفتن حالا به نظرم باالا باشه خوبه 

attachicon.gifUntitled.jpg

مورد 1 2 3 کدوم به نظرتون؟ 4 هم به پیشنهاد شما رسم کنید :) 

خوب من اینا رو رویه یه ورق الومینیوم در میارم جاشون رو و رو همون نصب میکنم بعد بالای کیس رو میبرم و اون ورق رو فیکس میکنم چون اگر بخوام روی پلاستیک کیس کار کنم به نظرم سخت تره و رنگ رو امکان خراب کردن داره 

دوستان نظری پیشنهادات انتقادات همه چیز پذیرفته میشه یه چیزی بگین من همش پست بزارم حس بدی بهم دست میده :D  اگر هم نظر ندارین یه چیزی بگید برید

خوب برا سقف اگر محافظ فن بزارم به نظرتون زشت نمیشه؟ طرحی دارید؟

واتر کولر رو میخواستم با بست کمربندی ببندم حالا ببینم باز گیر نمیکنه به این خازنای بقل cpu  

طرحی نظری دارید بدید این پاور هم خیلی رو مخه دوتا فنه مضخرف داره صدای تراکتور میدن  تابستان باید یه پاور از سری eu  گرین که سفیده بخرم 

منتظر همه چیز(نظر حرف سخن انتقاد....) از طرف شما هستم  :)

@};-با سلام

این عکس با فن گریل fan grill e22  طرح ساده هست البته بستگی به سلیقه خودتون داره اگر بتونید با اره موئی کار کنید فن گریل های بهتری میتونید بسازید و همچنین به شما برای بریدن اون قسمت کمک میکنه .اگر یک مستطیل در بیارید بعد اون  ورق الومینیوم رو مشکی کنید زیر بزنید شاید خوب در نیاد .به نظرم اگر فقط محل کلیدها رو دربیارید با کمان اره موئی بعد کلیدهارواز زیر جا بزنید طوری که از بالا فقط کلیدها مشخص باشه بهتر هست اون کلیدها رو میتونید مشکی کنید طرح شماره 2 خودتون @};-

ویرایش

.اون قسمت زرد رنگ رو که مشخص کردم دیگه خودتون میدونید چه طور حروف رو اونجا قرار بدید به کمک پلاکسی شفاف در زیرش. جلوی کیس وسط  روی اون قسمت فلاپی یا پایین هم میتونی از همون لوگو استفاده کنی.

post-20622-0-13239500-1467116013_thumb.jpg

ویرایش شده توسط مهمان
لینک به دیدگاه

@};-با سلام

این عکس با فن گریل fan grill e22  طرح ساده هست البته بستگی به سلیقه خودتون داره اگر بتونید با اره موئی کار کنید فن گریل های بهتری میتونید بسازید و همچنین به شما برای بریدن اون قسمت کمک میکنه .اگر یک مستطیل در بیارید بعد اون  ورق الومینیوم رو مشکی کنید زیر بزنید شاید خوب در نیاد .به نظرم اگر فقط محل کلیدها رو دربیارید با کمان اره موئی بعد کلیدهارواز زیر جا بزنید طوری که از بالا فقط کلیدها مشخص باشه بهتر هست اون کلیدها رو میتونید مشکی کنید طرح شماره 2 خودتون @};-

attachicon.gif222222.jpg

ممنون دوست عزیز الان فکراش رو کردم دیدم همون با دریل یا کاتر یا اره مویی جای کلیدا رو در بیارم بعد سمباده بزنم خیلی بهتر میشه تا ورق الومینیوم 

نظر خودمم طرح 2 شد 

بابت فن گریل هم این طرح خیلی ساده است اگر قرار به فن گریل باشه بدم با لیزر در بیارن بهتره چون گرد بریدن با اره مویی سخته  :D شاید هم خوب بشه چون زیبایی در سادگیه مدلای اساسینز اینا شلوغن خوشم نمیاد حالا فنی در کار نیست تا برسه به فن گریل  :)

لینک به دیدگاه

با عرض سلامی دوباره کولر  رو خوروندم با دوتا بست کمربندی فیت فیتش شد نتیجه کاملا رضایت بقش و 20 25 درجه کاهش دما نسبت به فن استوک  خمیر cfiii بعد فقط مشکلی هست مین من 1 چهار پین داره و بقیه سوکتای فنش ۳ پینن الان مغز من رو کولر خورده چون رادیاتور بالاست سیمش نمیرسه به 4 پین و الان تو 3 پینه و رو 100 درصد میچرخه  :crying: فن کنترلر اگر بود وصل میکردم بهش
post-16104-0-50037700-1460392955_thumb.jpg
خیلی شیک شد *dry#  *dry# 
post-16104-0-71086200-1460392944_thumb.jpg

خمیر گرافیک و چیپ ها هم همگی عوض شد ان گرافیم 5 10 درجه کاهش دما 

ویرایش شده توسط amin8speed
لینک به دیدگاه

با عرض سلامی دوباره کولر  رو خوروندم با دوتا بست کمربندی فیت فیتش شد نتیجه کاملا رضایت بقش و 20 25 درجه کاهش دما نسبت به فن استوک  خمیر cfiii بعد فقط مشکلی هست مین من 1 چهار پین داره و بقیه سوکتای فنش ۳ پینن الان مغز من رو کولر خورده چون رادیاتور بالاست سیمش نمیرسه به 4 پین و الان تو 3 پینه و رو 100 درصد میچرخه  :crying: فن کنترلر اگر بود وصل میکردم بهش

attachicon.gifphoto_2016-04-11_20-55-03.jpg

خیلی شیک شد *dry#  *dry# 

attachicon.gifphoto_2016-04-11_20-54-45.jpg

خمیر گرافیک و چیپ ها هم همگی عوض شد ان گرافیم 5 10 درجه کاهش دما 

. @};- داخل پک فن های دیپ کول هست.اگرجدا گیر بیادخوبه ..البته اونا 3 پین بود.4پینش هم باید باشه .

ویرایش شده توسط **ahmad**
لینک به دیدگاه

. @};- داخل پک فن های دیپ کول هست.اگرجدا گیر بیادخوبه ..البته اونا 3 پین بود.4پینش هم باید باشه .

نه درست شد دیگه سیمش رو به بدبختی بود رسوندم به 4 پین و پمپ رو وصل کردم به 3 پین الان ساکت شد 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان کسی میدونه این  ابر هایی که برا فیلتر گرد وغبار استفاده میش ان و منفذ زیادی دارن کجا گیر میاد و چه قیمتیه؟ ؟ :)

لینک به دیدگاه

دوستان کسی میدونه این  ابر هایی که برا فیلتر گرد وغبار استفاده میش ان و منفذ زیادی دارن کجا گیر میاد و چه قیمتیه؟ ؟ :)

درود

فروشگاه لیون داره. بسته‌ی ۱۰ تایی‌ش فکر کنم ۱۲ هزار تومان هست.

لینک به دیدگاه

درود

فروشگاه لیون داره. بسته‌ی ۱۰ تایی‌ش فکر کنم ۱۲ هزار تومان هست.

لینکش رو لطف میکنی ؟ اگه اسمش هم خاطرت باشه کافیه

لینک به دیدگاه

لینکش رو لطف میکنی ؟ اگه اسمش هم خاطرت باشه کافیه

قیمت رو اشتباه نوشته بودم

http://lioncomputer.ir/product/254/%D9%81%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B1+%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D9%86++120mm/

لینک به دیدگاه

ممنون سعید خان 

بعد اینا چه شکل ای ان مثل همین که تو عکسه؟ 

اونوقت این 10 تاش 12 تومنه مطمنید ؟ 

و این که جنسش مثل ابره یا نه  توریای خیلی ریز؟

لینک به دیدگاه

ممنون سعید خان 

خواهش می‌کنم امین آقا

بله همین شکل‌ه و کیفیت‌ش خوبه. دوستان در شرکت گرین بش می‌گن فیلتر سلولزی. یک تورریزبافت احتمالا دولایه است.

قیمت‌ش رو اشتباه نوشته بودم. بسته‌ش۲۰ هزار تومان هست.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

خواهش می‌کنم امین آقا

بله همین شکل‌ه و کیفیت‌ش خوبه. دوستان در شرکت گرین بش می‌گن فیلتر سلولزی. یک تورریزبافت احتمالا دولایه است.

قیمت‌ش رو اشتباه نوشته بودم. بسته‌ش۲۰ هزار تومان هست.

اقا ممنون   :x  :x

لینک به دیدگاه

ممنون سعید خان 

عرض سلام و ادب

کاملا مطابق با تصویر داخل سایت هست

قیمت بسته 10 تایی 20 هزار تومان

تور با شبکه بندی خیلی ریز که جلوی گرد و غبار رو گرفته و مانع عبور هوا نمیشه ، و کاور پلاستیکی برای نصب آسان

=============

عذر خواهی میکنم بابت اسپم

بعد از ارسال پست جناب بهمنیان رو دیدم

ویرایش شده توسط M-Ahmadi
لینک به دیدگاه

خوب دوستان این کلید خاموش روشن هم شده درد سری برا ما باید پنل جلو رو در بیارم روشن کنم :laughing: 
حالا فعلا که درگیرم شاید تابستون درستش کردم اول تصمیم داشتم بالا بشه ولی با دیدن این کیس بیتفنیکس ایده خوبی شد که سمت چپ بزارم چون کیس من برعکسه میشه سمت چپ از اون راسته حالا راست بزارم یا چپ یعنی سمتی که در شیشه ای هست یا مخالف :D 
خوب الان دو عدد مشکل هست 
1-این جکای صدا اصلا جایی هست گیر بیاد من بتونم استفاده کنم برا این کیس؟؟
2- usb 3 همون یکی هم باشه خوبه من میتونم  بزارم؟
و3- به نظر شما همین چپ بهتره یا ایده دیگه دارید؟
به نظرم بقل شیک تر و بهتره و کمتر تو چشه بالا خیلی تو ذوق میزنه این کیسای جدید اومد خوب ساده هستن مثل کیس من :laughing: 
orginal_1460461170_%DA%A9%DB%8C%D8%B3%20
orginal_1460468425_%DA%A9%DB%8C%D8%B3%20

لینک به دیدگاه

خوب دوستان این کلید خاموش روشن هم شده درد سری برا ما باید پنل جلو رو در بیارم روشن کنم :laughing: 

حالا فعلا که درگیرم شاید تابستون درستش کردم اول تصمیم داشتم بالا بشه ولی با دیدن این کیس بیتفنیکس ایده خوبی شد که سمت چپ بزارم چون کیس من برعکسه میشه سمت چپ از اون راسته حالا راست بزارم یا چپ یعنی سمتی که در شیشه ای هست یا مخالف :D 

خوب الان دو عدد مشکل هست 

1-این جکای صدا اصلا جایی هست گیر بیاد من بتونم استفاده کنم برا این کیس؟؟

2- usb 3 همون یکی هم باشه خوبه من میتونم  بزارم؟

و3- به نظر شما همین چپ بهتره یا ایده دیگه دارید؟

به نظرم بقل شیک تر و بهتره و کمتر تو چشه بالا خیلی تو ذوق میزنه این کیسای جدید اومد خوب ساده هستن مثل کیس من :laughing: 

orginal_1460461170_%DA%A9%DB%8C%D8%B3%20

orginal_1460468425_%DA%A9%DB%8C%D8%B3%20

درود

۱.از فروشگا‌ه‌های رایانه‌ای که کیس اوراق دارند می‌تونی تهیه کنی. من چند باری که نیاز داشتم با دردسر یافتم.

۲. پنل دوتایی هست با قیمت مناسب، تکی‌ش فکر نکنم جایی گیر بیاد.

۳. اگر کیس رو روی زمین یا کلا پایین‌تر از کف میز می‌گذاری، سمت چپ پایین جای مناسبی نیست. اگر روی میز هم می‌گذاری ببین دسترسی‌ت بهش چطوره.

لینک به دیدگاه

کیس فعلا رو زمینه کلا ولی فکر کنم سمت در شیشه ایه بزارم بهتره چون برای نما هم شده اون سمت رو به دیوار نمیزارم فک کنم بهتر باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...